Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2901
Цитувати
І шераз дякую Інкогніто і Зелі за то шо нас виручили..

  Нема за що, головне шо ви усі живі-здорові. Дякую за вітання!

2902
   А міні-звіт про Новороздільську ТЕЦ тутко.

2903
     Після легкої прогулянки по Очисних спорудах New Роздолу ми дуже вдало вийшли на Новороздільську ТЕЦ із південно-східної сторони. Ворота були дружньо відкриті - тому ми безперешкодно попали на територію заводу. Як потому виявилось, проникати на територію ТЕЦ із сторони "Сірки" було б дуже запально через наявність свіжого паркану, щедро вимазаного якімось гувном схожим на мазут.

    Пішлисьмо територією ТЕЦ по годинниковій стрілці, першим, що надибали огороджене поле із Мего-Трансформаторами, високовольтними кабелями, величезними ізоляторами тощо. Намилувавшись красотою рушили далі та через 5 хв. були коло градирні (позначена на карті). Основа градирні - басейн круглої форми, діаметр оцінити мені зараз трудно (дещо менша від круглих відстійників, що ми бачили на очисних спорудах міста Лева). На круглу основу басейну покладено товсті металеві балки на котрих у свою чергу стоять 4 контейнери, котрі власне складають градирню. Зверху на кожному контейнері величезні вентилятори, неймовірний гул, водяний пил піднімаються стовбом над кожним із контейнером. Охолоджена вода стікає із-під кожного контейнера вниз у басейн, відки самотьоком тече в сторону ТЕЦ, мабуть на повторне нагрівання.
  
   Власне основний шум на навколишній території створюють градирні,... та дещо незрозуміле нам. Продовжуючи подорож, за кутом побачили шось схоже на котел із котрого торчить труба, котра дешо вища за сам котел. Із труби під шаленим тиском рвалась на свободу перегріта пара, закриваючи від нас приємне осіннє сонечко, закутуючи нас у теплий туман. Вже за 50 метрів до котла зверху на нас падала реальна мжичка, проте на відміну від осінньо-львівської вона була відчутно теплою & приємною. І все це під неймовірний свист та гуркіт пари!  До котла змогли підійти максимум на 15 метрів власне через звук, а не пару.

   Зробивши декілька фото, ми перелізли паркан по газовій трубі та пішли до колєг обідати. За увесь час мандрування по ТЕЦ - не зустріли жодної душі, хоча спеціально шукали. Вирішили усередину самої ТЕЦ не заходити (хоч було де, двері відчинені) - негарно без дозволу так робити, окрім того небезпечно - ТЕЦ працює і ніколи не знаєш де тобі у писок може вирватись потік пари від якогось клапану. Декілька фото далі, координати - 49°27'36.44"N х 24° 7'17.26"E Зручно дивитись із висоти - 600-700 метрів в Google Earth.

   P.S. На фото із гугла видно лише 3 градирні на басейні, насправді їх 4. Мабуть доставили додаткову, фотки із гугла датовані літом 2006 року.
  

2904
   До Києва так і не вдалось попасти today() через один прикрий інцидент... Маю надію Stinger та Dexter опишуть його у "Техніка Безпеки" згодом, щоб був прикладом для інших як чинити не треба! А про присвоєння статусу дізнався від Зелі, коли повертались домця після траблів із вищеназваними дописувачами форуму. Ще раз дякую усім!

2905
   Я направду не знаю що сказати - почуття переповнюють мене! Дуже дякую за довіру друзі! Докладу усіх зусиль!

2906
   Під час подоріжі "New Розділ, по-раз другий" чисто випадково зашпацерували ми із Golem'ом на очисні споруди Нового Роздолу. Оскільки у Golem'a сів акумулятор у фотику (я взагалі був без фотоапарату) то довелось фотографувати мобільним телефоном.
  
   Зразу скажу, що тут очистка зовсім не схожа на ту, що використовується на львівських очисних спорудах - хоча звісно спільні риси є. Тут і первинна очистка, і відстійники. Зато дуже здивувала біологічна стадія - уявіть собі великий басейн заповнений камінням на половину. Із каміння у небо стирчать труби (десь шутк мабуть із 40) по яких під тиском подається стоки, що пройшли попередні стадії очистки. Дуже гарні такі собі фонтанчики виходять я вам скажу. Поміж того каміння живут спец-хробаки, котрі із поїдають гувно & всяку заразу - і мають від того задоволення.  :) Усього басейнів там 6 штук (а 2 ще будуються), вода по черзі перекачується від першого до останнього. Потому усе стікає у Дністер. Місцина розташована на терасах на невеликій гірці, забруднена вода стікає сама зверху донизу по стадіях очистки. Єдине місце де використовується електрика та насоси - подача води у басейни із камінням. Спільною рисою також є запах  :)

   Координати очисних 49°27'26.85"N х 24° 7'37.52"E, декілька фото далі.

2907
Дивне питання, але - там не усе жовте, ба навіть там жовтого мало. Про вітер охорона ніц не говорила...і не тільки охорона

2908
   А ше кілько буде фоток згодом! Зарядився позитивом так, що зара можу енергію у мережу віддавати не гірше ніж ТЕЦ на території об'єкту! Все було чудово, просто ІДЕАЛ! То була просто неземна вилазка, її будемо згадувати старими дідами і вона снитиметься іноді ночами!

2909
Про explorer.lviv.ua / Re: баг форуму
« : 20.09.2009 20:25:36 »
 Ну це аж ніяк не "недокументована функція" чоловіче  :)

2910
 а я б спочатку домовлявся про правила Гри, а потому їх не проблема перенести на будь-який об'єкт. ІМХО звісно.

2911
Про explorer.lviv.ua / Re: баг форуму
« : 20.09.2009 20:18:12 »
  Є така хитра галочка внизу під полем вводу повідомлення, зветься "Зберігати копію у висхідних". От по-дефолту вона вимкнена, що є правильно - форум не гумовий шоб усе зберігати. Відповідно - хочеш копію, став галочку. То не баг - то фіча  :)

2912
  Ідея звісно хороша, цілком підтримую --> маю наступні думки:

  1) Лощина - до сраки у такому плані. Розмір малий, відсутність обхідних шляхів, вузькі коридори, можна годинами палити один в одного прикриваючись напіввідкритими гермами;

  2) ІМХО як мінімум - F%ck Park, проте там уже і без нас бавляться у це саме. Але то не тру у порівнянні із New Розділ'ською Сіркою (щойно сьогодні із дводенної вилазки відти, чекаємо звіту). Ось де можна реально відчути дух Зони! І я скажу більше, я просто зараз не уявляю місця, котре не більше 1,5 год маршруткою від міста і так схоже на Прип'ять! Ба навіть взагалі неуявляю де це можна краще організувати ніж як у самій Зоні звісно!

  3) Записуйте мну у бажаючі, страйківську М-16 та відповідну спорягу маю де взяти;

  4) Фентезі-забавки не те саме, наприклад S.T.A.L.K.E.R = але звісно engine один  :) Тра пробувати та кумбінувати!

  5) Нах нам той Львівський Пейнтбольний Клуб? Самі спробуємо організувати та кого треба запросити! Окрім того пейнт - це дорого порівняно із airsoft'ом. Окрім цього, це гра між друзями -  чесність відіграє тут одну із перших ролей, адже після попадання кулі на одягу не залишається слідів фарби. А за відсутності чесності з'являються "Дункани МакКлауди" (кіно "Горець", котрих можна вбити лише відтявши голову)  :) А робота дійсно велика та серйозна, допомога "ветеранів" не завадить;

  6) Знаю і пильную за Колл оф Прип'ять. Обов'язково офіційно си куплю бокс (усі попередні бокси маю). Навіть якшо зроблять чергове гівно котре можна буде назвати "Калл оф Припять" :)

  
 

2913
   Від себе можу додати наступне:

   1) Не слід домовлятись про вилазку на форумі, як наприклад тут. Жодного інформаційного навантаження... Усе це можна зробити шляхом використання "Особистих Повідомлень", асі, Скайпу тощо. А на форум відписати просто просторові та часові координати зустрічі;
   
   2) Не пишіть нумери ваших мобільних телефонів у постах на форумі, яко так само тут(і ше де багацько на форумі). Вам же буде гірше. Форум індексується пошуковими системами, ботами і ше фіг знає чим - як будь-який популярний сайт в Інеті. Якшо не хочете шоб вам звонили незнайомі люди у 3 ранку із запитаннями "по чому у Вас рубероїд?" - не залишайте ваших номерів у відкритому вигляді. Обмін інфою аналогічно як у пункті №1.

2914
 Ну і як сходили? Звітика напишите?

2915
Історія в Землі / Re: Раковець
« : 20.09.2009 19:22:37 »
вах! дякую, +. Дуже гарні фото, та й за інфу звісно!

2917
Смітник / Re: Полтва
« : 20.09.2009 19:18:51 »
Ну, в принципі в Лощині є мініатюрні, ну, то швидше псевдо сталактити. (Бо на утворення справжніх потрібно сотні тисяч, а то й мільйони років!)))
  Там же є класні намиви.
   П.С. Ше такі речі можна знайти у закинутій споруді за податковою (як піднятися під сам дах)

Нема вже ніц за податковою...Чи ти мав наувазі ту кругляшку, що власне за нею зі сторони вулиці Козельницького?

2918
    Придбати, щось із модельного ряду Petzl'а в Команчеро чи інших туристичних магазинах. То є усерйоз та надовго - проте і ціни відповідні  :) Хіба си купіть китайських "циклопів" за 50-60 грн. Та свіжі батарки до них, наприклад Duracell Turbo - достатньо буде 3-4 серйозні вилазки, потому лятарку (якшо це лятаркою можна назвати звісно) ффтопку або на ремонт. Може підвести у будь-який момент - а потому сліпим як новонароджене котенятко шукати вихід. Також незлі та дешеві ручні лятарки Police (на радіобазарі беріт, дешевше буде)

    Зрештою, Лощина не такий "серйозний" об'єкт для котрого треба Пецля купувати...

2919
Смітник / Re: Полтва
« : 18.09.2009 22:42:26 »
 ну молодці взагалі. 2 чувака і стілько кобіт - то у вас гарем мабуть був!  :)

2920
кепсько чоловіче, усі дуже були б раді тебе бачити