Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2941
Наразі список виглядає так:

1) Golem та тавроджип;
2) Zelja;
3) Иа (inkognito);
4) Romchick;
5) I_am_name;
6) Gulya
7) Таras-Tinian (95%);
8) Akella (60%);
------------------------
9) YserL (на неділю);

Gleb;
Stinger;

Шось мало панове, тра більше  :)
Може хто із проекту "НЕтуристичний Львів" бажає приєднатись?

2942
купуйте бахіли панове, зовсім не дорога річ, 40-45 грн. Ну і звісно + усім

2943
Звіти / Re: Четові Скелі
« : 15.09.2009 22:57:45 »
    ну усе залежить від Yar-79, коли він матиме можливість зібрати тут людей із тру-металошукачами. Як зможе - так і буде тема у планах!

2944
   Дуже повчальна річ, недавно була ментальна перепалка із Скіном із приводу трафаретів та позначок. Від себе можу сказати, що б у мене навіть рука не піднялась намалювати шось на стінах Одеських катакомб! Думаю не тільки у мене, а і кожного із нас!

2945
Звіти / Re: Четові Скелі
« : 15.09.2009 22:31:13 »
    Дякую колєги. Не забувайте про YserL'a! Зачекайте но, на фото коли Ярослав усе це гарно відчистить і гарно у макро перефоткає. По його словах (а він спец у тому) там ще ніхто не рив "як має бути"(або рив давно і слідів незалишилось). Із непоказаного на фото, мушу сказати шо була купа осколків свинцевих від снарядів, гільзи від них, шрапнель тощо - проте ніц із того у доброму стані не збереглось, так шо просто мусіли викидувати.
    Судячи із кількості гільз (та часу їх виготовлення) жорстокі бої там тривали як у Першу, та і Другу Світові. Багацько чого ше можна знайти, тому виникла думка стати там табором на два дні коли у всіх зірки зійдуться і все гарно перевірити.

2946
    Почалось нинька усе із того, шо зазвонив сьогодні по обіді Ярослав Yar-79 із пропозицією вибратись на Четові скелі та промацати їх тру-металошукачем. Оскільки часу було мало, тому прошу вибачити колєги шо тему у Планах не створював - єдиного кого знайшов - YserL'a. А отож був Yar-79, YserL та я. Швидко заїхали у Лисиничі, за церквов завернули наліво, залиши машину та піднялись наверх.

    Були озброєні супер-мега-металошукачем Garrett GTI 2500 PRO, ціна на сайті. Усі були на скелях і усі знають як то усе виглядає. Скажу, більше - велику частину знахідок ми знайшли або на дорозі або у траві на матрацних місцях де усі бухають.

   Отож, список знайденого:
   1) купу кришечок від совітської горівки (і не тільки);
   2) те саме від пива;
   3) 3 свинцеві картечні кулі часу першої світової;
   4) 8 стріляних гільз калібру 7,62 часу виготовлення від 1888 по 1917 р.р, маркування коло капсуля IW, III(або Ш) + переплетені букви С та R, III(або Ш)  + латинська буква "бета", V + австрійський герб;
5) гільза від Парабелума 9 мм. 1942 р.;
6) невідома гільза, пістолетна калібр 7,62, напис КFN;
7) гудзик радянсько-солдатський періоду ВВВ;
10) 10 копійкой 1953 року;
11) 1 німецький пфенінг 1979 року;
12) значок старий нагрудний "Львів" (із серпом та молотом);
13) 5 патронів калібру 7.62 (від карабіну, з тупими свинцевими кулями у обоймі), пракчитно ідеальний стан (усередині порох сухий);
14) і увага, прямо на спуску знайшов Yar-79 3 австрійський Крейцери (одна монета) 1812 року.

Фото буде далі, прохання зачекати.2947
аффтору безумовний +

2948
+, хочу туди...але ж дорого курча...

2949
  вах, дійсно так багацько гадів є? коли ми минулого разу повертались --> по дорозі назад зустріли велику військову вантажівку котра мчала по тих залитих дорогах. У кабіні було 3 салаги. Є якісь ідеї чого вони у таку рань перлись у ліс? Думаю, мабуть шось розбирати...

2950
   Молодці, гарно, тілько коли я приїхав і мене брат поміряв (Терра) - у середньому на шкарах було від 110 до 120 мкР/год. Після миття впало до 25, згодом на рівнь фону. Саму землю не міряли на відстані декількох см.? от так прям над нею? шукайте місця де шахти були, а не адміністративні будинки. У будь-якому випадку боятись нічого, якшо не надихатись пилу (не нажертись землі)  :)

2951
   Туди можу поїхати на маршрутці разом із тими хто там ще не був. Із колєгами здибаємось на місці. Проте назад просив би забрати мене машиною. Єдине шо треба буде узгодити --> то час виїзду кожної із груп, щоб одночасно прибути на місце. Ну і не забуваєм про ГСМ, хавко, документи тощо - думаю ніхто не проти матрацу в суботу увечері.  :)

2952
та нічого чоловіче, все ок. Ще раз дякую!

2953
+ за гарний звіт та компанію, тілько 2-і неточності: 1) я не адміністратор; 2) шлях знайшов не я, а усі ми під час першої вилазки на очисні.

2954
шо би то було?

2955
  Усе дійсно супер, футболки вироблені в Узбекистані, що є тру. Із старої роботи маю купу футболок, котрі дійсно щільніші ніж наші (також узбеки), але думаю, що це просто інший тип футболок. Треба буде випробувати ще і їх - я за, заодно і B&C.

2956
   Злазили супер файно, дякую за компанію! Обійшли усю територію, завітали на тай кавалок де ми ше не ходили - за котельнею.  Там друга, меньш маштабна очисна споруда - фактично міні-копія того всього, що ми обійшли(ймовірно і найбільш старша). І відстійники меньші, і поле аерації маленькі. Страрі будиники, стара техінка - проте працює. Вийшли нагло через КПП, що за пару метрів від переїзду на Кривчицях - чим дуже здивували охоронця. Як завжди прекрасне ставлення працівників і жодних "секретів" від нас - йди куди хочеш. Буду чекати звіту від колєг, бо сам не фоткав через відсутність фотоапарату. Також зробили пару фоток усередині гівноперекачувальної станції, що уже за переїздом і куди не попали минулого разу.

   P.S. А коноплі уже немає...Навіть слідів - вирито вщент із коріннями...
   P.P.S. А ще дуже здивувало - оld-style телефон на воротах 100% працює. Зняли трубку, почули гудок і відразу повісили. За 10 сек. по тому включили мотори і двері почали відкриватись...Спочатку здивував телефон, а потому ще й робочі ворота...

2957
   Шойно повернувся із "Очисних споруд, по-раз другий", тілько читаю нові пости. Дужа гарно злазили, дякую друзі за компанію, було просто чудово!
   Мої щирі вітання одеситам, welcome! Приїжайте, хліб, сіль, ковбаса, горівка  та насамперед незабутній explore чекає тут на вас! І взагалі моє ІМХО є таким, шо Одеса найкраще місто у світі (після Львову звісно). Дуже люблю ваше місто та маю там багацько хороших друзів. Пишіть колєги, шось си придумаємо.

2958
Злазили супер-гуд. Чекатиму звіту та фоток  :)

2959
+ RIDER'у. Молодець! За 4 дні можна багато чого встигнути ще. Завтра вилазка на очисні споруди Полтви - приєднуйся!

2960
навіть знаю де та шахта була, сам бачив