Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2981
Плани / Re: Лощина-Зомбі паті
« : 12.09.2009 12:56:46 »
а не полізеш знову наверх по шахті ліфта?  :)

2982
 якщо ще для мене знайдеться місце у Таврії, то також дуууже не проти

2983
Про explorer.lviv.ua / Re: Трафарети
« : 12.09.2009 12:42:22 »
Красненько дякую!

2984
Посилання / Re: Inner Lviv
« : 12.09.2009 01:51:32 »
  то точно, ось ше блог, із пів-року читаю(а то й більше) і маю від того тру-задоволення!

2985
   Будемо напевне, багацько хто із наших (хто не був) бажає перейтись туди.

   P/S: Особисті Повідомлення читаємо?

2986
Про explorer.lviv.ua / Re: Трафарети
« : 12.09.2009 00:54:47 »
   Та міг би тебе пошукати ше у десятках соцмереж(і не тільки у них). Та не спромігся, тому як не вважав за потрібне. Навіщо? Зариємо сокиру війни і десь зустрінемось, чи будемо флудити далі?

2987
Про explorer.lviv.ua / Re: Трафарети
« : 12.09.2009 00:42:50 »
  Дуже слушна ідея, дяк explorer'у шо застудив. Хоча Скін нахамив (тут моя думка залишиться незмінною) нічого не заважає нам випити пива із ним та вислухати його.
  Ти вже здається пішов...А де ше хто на експлорері збирався кому "чистити рєпу"? Чому вп'ятьох? - це не спортивно та й зрештою неправильно.
  Дігг не ми придумали, то все злі молдавські партизани.
  Як зрозуміти "трохи вибачився"  ???

2988
Про explorer.lviv.ua / Re: Трафарети
« : 12.09.2009 00:37:10 »
1-3) ти правий звісно, без зауважень - але у мене (а думаю не тільки у мене) відчуття, що насрали в душу після того, що ми зробили;
4) то також "тонкий англіцкий" юмор у відповідь - думаю, ніхто би не посмів руку підняти на когось.  

2989
   якшо "перейти дорогу на протилежний від музею Русалки-Дністрової тротуар і піднятися буквально метрів  на 15 вище від музею" то там буде вулиця Коперніка, вул. Бандери починається коло СІЗО і до костелу на Привокзальній, так для інфи  :)

2990
   амінь! так є! жовтий - колір небезпеки, а у поєднанні із чорним особливо. Подумай, як ти реагуєш на осу жовто-чорного кольору, що випадково сіла тобі на руку? А чому усі попереджувальні знаки (радіація, біологічна загроза, механічна небезпека тощо) виконані у жовто-чорному кольорі?

2991
"Вентиляційна система під політехом"... що вона вентилює ? :-)

вентилювала, зараз уже ні. Але добре шо залишилась

2992
Про explorer.lviv.ua / Re: Трафарети
« : 11.09.2009 23:26:40 »
Цитувати
При всій повазі до Вашої роботи, маю в певних випадках сумніви, що експлорер - першоджерело достовірної інформації про певні об'єкти. Ефективніше пофоткати об'єкт, повісити фотку в панораміо чи ше десь, в описі дати лінк на пост... Варіантів безліч, до того ж таких, які будуть приводити до Вас дійсно зацікавлених людей. А так - намалювали лінк, хз шо там і хто там - невідомо чи взагалі має відношення до об'єкту.
Решту залишу без коментаря зі зрозумілих причин.

2 Golem:
Я пишу лише від свого імені і висловлюю думку тих людей, які разом зі мною бачили малюнок. Я не бачив і не знаю що і де вішали Тарас і білий Лис, як і не знаю їхнього ставлення до подібних вчинків. Цитадель - то не приватна власність і не форум, де можна заходити і сходу ліпити шо завгодно. А "суперечка" то вупше  Сміюся Навіть згадувати не тре  Сміюся Якшо шось не влаштовує - стираєм повідомлення, бан і всьо, я не збираюся рахувати попередження чи займатися подібною дуркою. Все, шо хотів написати, я написав.

Ненавижу полеміку, але тут треба невдячну справу розгорнути:

1) То не наша РОБОТА, а хобі від душі та серця! І ніяк інакше;
2) А ніхто і не казав, що це першоджерело - це потуги наших спільних захоплень, колєг та друзів за котрих я би порвав на куски будь-кого;
3) Дійсно не Бескид тут, шануйся;
4) Не пригадую, що б тут хтось спеціально розкручував сайт через гугл із атачами панораміо чи якимось іншим чином. Можна було б сайт підняти у рейтингу багатьма способами, - але зрештою навіщо?
5) най той хто побачить лінк (і зрозуміє шо то лінк, а не графіті чергових придурків), зайде си тут, почитає і маю надію напише перший пост не так як ти це зробив --> можливо матимемо нового колєгу. Думаю, це свого роду доволі ефективний фільтр;
6.) ти ж не будеш вчити нас як лінки до об'єктів малювати? а то ми порадимо тобі скільки спиць мати у задньому проході колесі. Та й передньому звісно  ;)
7) причини мабуть зрозумілі тільки тобі та блондинкам... (може таки поясниш?);
8) класно шо все написав, більш ніц додати нема? Глупі повідомлення тра терти, яко добрий садівник ріже непотрібні гілки у дерева щоб воно дало більше плодів (чи кращої якості). Або взагалі знищує дерево (бан) якшо воно заважає плодоносити іншим деревам;
9) А ЧОГО ВЗАГАЛІ ТИ СЮДИ ЗАВІТАВ? Про Цитадель побалакати? Може які інші приклади окрім неї?

2993
100%, пильнуй форуму ближчим часом

2994
ага, я навіть здогадуюсь чому! Кшисі вітання!  :)

2995
знаю, знаю - багацько раз там ходив, але блудив ми жовтий колір. Перевірю однозначно завтра

2996
Про explorer.lviv.ua / Re: Трафарети
« : 11.09.2009 22:36:52 »
   Я так си подумав, що маю практично необмежений запас клавіатур та щурів в офісі. Пропоную створити тему "Флудилко"  у "Смітті" (чи де інше) та перемістити пости відси, даби тему трафареток не засмічувати. Ще відпишу зара тут Скінні, а то чувака явно не доходит. А витирати дійсно не варто, повчально!

2997
Ох колэги вызьмыть ы мене з собою будь ласка.така нагода побувати пыд полытехом буваэ дуже рыдко=(

рыдко, а коли  взагалы востаннэ там був? (зміни розкладку)  :)

2998
ура, Dexter повернувся!

2999
   завтра перевірю та відпишусь - акурат зраня буду там проходити. Жовтий або не жовтий, але перевірити треба усе. Може яка паскуда вирішила замаскувати супер-секретний вхід у підземелля СБУ, що під Цитаделькою під звичайний газовий колодязь?  :) :) :)

3000
Про explorer.lviv.ua / Re: Трафарети
« : 11.09.2009 21:37:50 »
1) відповідь на своє питання я таки не почув...ІМХО ввалюватись на форум і писати таке є як мінімум негарно, а як максимум - дійсно можна дістати по зубам (якби до мене у хату прийшов хтось і сказав "Привіт дівчатко" то би принаймі потратився на зубного і мав би кепський настрій та кислий вираз обличчя на довший час);

2) Які у тебе є підстави вважати, що твої рекомендації є більш ефективними? (список в студію). Я особисто не вважаю маркування у пів-А4 якимось злом, особливо на задестроєних об'єктах, і ніхто звісно не піде маркувати таким чином наприклад Ратушу, Арсенал чи Порохову Вежу. Ти десь бачив наше маркування на історичних об'єктах, котрі діючі (відновлені)?

3) Із гумором у тебе явно не вийшло...Можливо тонкий англійський юмор, котрий ми не розуміємо через свою відсталість?

4) На блондинку схожий наразі ти, а поглянувши на свій рейтинг зрозумієш, що це не тільки моя думка;

5) Мене також засмучує стан Цитаделі, під трибунал віддав би тих гадів. А ти ходив копати ту Цитадель, розчищати гівно закинуте туди, довго і регулярно? А ми ходили літом і плануєм продовжувати!

6) Було дійсно значно меньше засраності на стінах, можу порівняти із 12-ти річною давністю коли я там випивав як студент-першокурсник. Проте ніколи не гадив ні я, ні мою колєги!

7) Із-за 2-3-ох трафаретних написів ти підняв таку бучу? Знайди краще тих, хто малювали на стінах усе інше...

8 ) Блог гарний, читаю  :)