Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3041
    Дяк, без тебе не був би такий гарний  :) Маю надію до вечора накаю звіта про F*ck-Парк

3042
Далі 15 фото

3043

    Насамперед велике дякую Golem'y та Unforgiven'у з Бескиду за місце. Стільки років працюю в декількох сотнях метрів від нього - і ніц не знав. Зустрілись ми зранку коло Арсену - YserL, FenRiz (стандартна поправка на час прибуття +15 хв,  :) ) та я - і зразу у бомбік. Завдяки чудовій карті зайшли не тратили час на пошуки, попали акурат до входу. На розвідку поліз YserL, а FenRiz та я відганяли охорону зверху. Насправді проблем не було зовсім: після чіткого пояснення, що ми тут тілько фотографуємо і нічого не крадемо, два достойні представники охорони буркнули із відчутним сільським акцентом "Тіко во ви тут пильнуйте жеби на завалило" і пішли собі по своїх справах.

    Практично увесь вхід завалений будівельним сміттям, бойові комарі чергують дивізіями. Таке враження, що вхід у бомбосховище знаходився колись у будівлі що за 10 метрів відти (дестрой), а потому стіни були зруйновані бо заважали будівництву пятиповерхового будинку (2-3 метри від входу). Широкі сходи як у підїзді будинку приводять нас до відкритої герми і заходимо досередини. На землі шар болота у декілька сантиметрів, було видно що тут стояла вода довший час. Всередині дві великі кімнати, що зєднуються невеликим коридором. У першій кімнаті бачимо два туалети окремр, у другій є вхід у кімнату із подвійним склом, душова, вхід до вентиляційної та коридор назовні. Зберегся навіть плакат від Цивільної Оборони датований 1986 роком. Із другої кімнати довгий хід у десь метрів 20 виводить нас до другого виходу із бомбіка, нині засипаного. У бомбіку є кран із водою, причому на ньому висить новий лічильник. Усередені повний дестрой, усе давно покрадено-вирізано-вивезено. Збереглись тілько декілька КИД'ів. Залишаючи бомбік зауважили, що сходи котрими ми входили мають своє продовження донизу! Невже другий рівень? Чорта з два - FenRiz проліз через купу сміття і знайшов тільки забетоновану площадку на рівні входу. Там ніц не було.
   
     Вже на вулиці зпівставивши геометричні розміри бомбіка ми дійшли висновку, що 5-ти поверховий будинок побудований власне над ним! А альтернативний вихід (котрий засипаний) знаходиться ймовірно по другій стороні будинку на клюмбі із зеленою травою. 

    Фото подаю нижче, копія на Пікасі ось тут.

3044
мона буде якось змотатись туди, сумістивши із відвідинами ТЕЦ-2

3045
Плани / Re: Прошу поради
« : 07.09.2009 10:32:13 »
4) F*ck park за Сиховом, закинутий завод, із сторожем думаю домовитись можна - тілько от із парканом там не дуже;
5) Військовий аеропорт в Черлянах (місця там мабуть достатньо);
6) Закинуті піонертабори у Брюховичах (чув...).

3046
а Jurek правий - фото приатачене внизу. Читати мона тут чи тут.

3047
   Дяк, гарні фото - зара перегляну мож і свою хату знайду. Хтів би придбати книгу пані Ірини Котлобулатової, заходив у дві книгарні у центрі - кажуть ніц немає (так само як "Шоа у Львові" Наконечного - маю скан, але таку книгу волів би прочитати у твердому вигляді за філіжанкою кави чи чаю). Хто зна де купити?

3048
   Завтра до вечора буде звіт із фото (нинька на креатифф не годен), викладу супутникову карту із мітками. F*ck-park мабуть тому, що місцеві (переважно малолєтки із Психова) тим ся і займають  :)

3049
держава дурить своїх громадян де тілько можна...

3050
Всяке-Різне / Re: Олега з ДН
« : 06.09.2009 12:22:22 »
йой, дякую усім - але виникла кепська помилка:

1) ДН у мене 23 грудня таки;
2) помилка виникла ймовірно тому, що ми із Golem'ом неправильно ся порузуміли під час спілкування в асі, у минулу п'ятицю пізнього вечора. Мною була запропонована ідея створити розділ де кожен бажаючий може привітати колєгу із ДН. Справа в тому, що власне у п'ятницю (04.09) був День Народження нашого колєги і мого тезко Олега (нік на форумі - Olege) завдяки якому explorer мав можливість попасти у найпотаємніші закутки костелу Ієзуїтів;
3) вітаю Олега із ДН, всяк благ, щастя, здоров'я немовля (і якісного дігу звісно);
4) 23 грудня таки організую незлу пиятику, про що звісно попереджу раніше.

Дякую колєги за привітання, переадресовую їх Olege!3051
   Бомбік є, причому 5-ти поверховий будинок побудований над ним! (кому ставити жирного плюса за ідею?). Звіт та фото завтра-позавтра, нинька погуляли доволі незле - окрім звіту із бомбіка буде ше єден з F*ck Park'у за Іскрою, про цього ше хтось писав, SOC здається.

3052
зубів боятись - в рот не давати! зрештою завтра поговоримо про це!

3053
   Психову ніц практично, - але нам може посміхнутись вдача на вищеописаній ділянці  - а там є де eксплорити + більшість буде ймовірно обмежена часом до обіду...

3054
   йой, до танкового заводу пертись через увесь Психів (коли писав, мав наувазі частину міста між кільцем на ДБК-міст на Психів-туб-лікарня, по ліву руку). Хоча, дяк за ідею - як не вийде нам у тій частині(бо охорона там водиться), то подамося на танк завод.

3055
    Як писалось в "Бомбік на Джорджа Вашингтона" пропоную завтра заглянути туди, а опісля облазити необлазані місця про які писалось давніше у темі  "Прогулянка по таким місцям як (Львів Прилад,Полярон,Завод Іскра)" у частині властиво за Іскра-Заводом (і до туб-лікарні за Психовом). Резервний варіянт - танковий завод (запропоновано Golem'ом нижче). Ідея - FenRiz'а, буде ше YserL - прохання підтвердити вашу присутність завтра. Збір об 09-00 зраня завтра (05.09.2009) під входом у Арсен на Зеленій.

3056
можем сьогодні зайти увечері якщо є бажаючі - моя робота фактично в 300 метрах відти.

3057
Гумор / Re: Народні Прикмети
« : 03.09.2009 18:54:48 »
прикіл, позитивно  :) жоні покажу  :)

3058
 Можливо й так - принаймі це найкраще пояснення їх існування наразі. Цікаво було б десь документально про таке почитати.

3059
  Ух, цікаво! То практично коло мене - можна буде увечері поглянути. А стара 2-поверхова споруда то ймовірно залишки старого цегляного заводу.

3060
 Класно, особливо посмішив напис на дверях "Щітова"  :)  Ше б "Щ" на "Ш" поміняти  :)