Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3121
+ гуглив по цій темі шось із пів-року тому...Результати аналогічні...

3122
Привіт Gulya, welcome 2 explorer

3123
Картографія / Re: SAS. Планета
« : 23.08.2009 01:26:17 »
Красненько дякую! Радий, що ти вже з'явився!

3124
   зачекаємо-побачимо. Ніц ракетно-стратегічного так близько коло міст-мільйонників не було і бути не могло - адже ракети противника націлені власне на ці об'єкти --> відповідно ракети, що мали бути послані у відповідь ймовірно могли би бути знищені чи пошкоджені ще в при старті-в атмосфері

3125
  Сьогодні розпакував футболку подаровану на конференції ERC по Сisco. Made in PRC (People's Republic of China), розмір - L-ка. Сидит на мені супер, яко рідна (прямо як берці від Akella  :) ). Так шо усім хто мене на очі бачив - можете прикинути свій розмір відносно Golem'а (M) та вашого покірного слуги (L).

3126
  Краяни, Golem як завжди постарався для нас! Пишіть пліз надалі конкретику, розмір-нік-кількість. По собі знаю, як потому тєжко все докупи звести не забувши побажання кожного!

3127
  ти знаєш = супер-ідея (я думав взяти для себе дві різного розміру, а скотина за жону забув). Най М-ка буде "Romashka", а L-ка "Inkognito". Дякую!

3128
  + красненько дякую! Я би просив 2 футболки, єдну М-ку, другу - L-ку. Нік звісно як на сайті "Inkognito" (хоча правильно "Incognito", але мав правильне написання в єдному місці). Пліз нік на рукаві якшо можна в такому самому стилі як в тебе - різного кольору букви, перша велика - наступні маленькі.

   P.S. Відносно спини: якщо є можливість - то пропоную засунути знак "&" під Explore, над Around - в районі літер "Х" зверху та "R" знизу, помаранчевого кольору.

3129
х-з, немаю жодної інформації про це місце. А за інфу дякую

3130
Про explorer.lviv.ua / Re: Футболки
« : 21.08.2009 12:47:29 »
Гарно. Особливо приперла помаранчова буква Х - така-собі приємна родзинка, що приємно розбавляє загальний вигляд  :)

3131
  Нинька на блогу однієї руськомовної кубіти із Львову, знайшов інфу, що коло за Охмадитом на Лисенка є кавалок власне дороги до неї - парканадцять метрів суцільно вимощений старою дуже різною цеглою, при чому вона писала, що ніколи не виділа такої різноманітності. На фотках побачив цеглину із надписом "Wulki" - Вульки ІМХО. Дуже мені то стало цікаво, хтось таку раніше зустрічав? Завтра зраня постараюсь закинути лінк на її огляд.

3133
    Вітаю із придбанням "злого адміністратора", теж маю таку штуку - але не від КучмаСТАР'у, а від UMC по 3Г CDMA 2000 1xEvDO, rev. A(кацапську назву МТС не вживаю). Виходить 100 грн. за 1,6 Гбайт, за 150 грн. - 4 Гіга, за 200 грн. - 10 Гіг. Сам на ГСМ не переключається бо немає там ГСМу :) А модем за 1 грн. взяв при контракті на рік.

3134
   Ось тут лежить доволі цікава стаття написана паном Ридушем Б.Т., що ся кличе "Підземні ходи на територіях Поділля, Галіції та Буковини". Є дешо про Львів, приведені схеми деяких підземних ходів - у кінці статті гарний список літератури, буду шукати книги по ньому  :)

3135
Про explorer.lviv.ua / Re: explorer down
« : 20.08.2009 10:28:07 »
у хостера проблем не було, дійсно схоже на спробу проникнення, що невдалась...Пасворди однозначно треба поміняти, ба навіть це регулярно робити...А у логах за вечір 17 Серпня опісля 21:00 ніц підозрілого не видно?

3136
   Полеміки дійсно багацько там, сам у ній приймаю участь  :) Але добре є, що інформація яка мала бути прихованою таки попала до людей.

3137
Військові Об`єкти / Re: Криївки
« : 18.08.2009 23:20:37 »
залишки "військової доблєсті" мабуть.але факт залишається фактом

3138
Військові Об`єкти / Re: Криївки
« : 18.08.2009 22:41:17 »
зроблю маленький оффтоп,звиняйте))
народ,мені тут брат ідейку кинув на рахунок складів в Брюховичах(в нього теща недалеко від них живе)боєприпаси давно повивозили,і ніби охорони нема,стопроцентної гарантії не даю на рахунок того чи є охорона чи нема(просто коли були боєприаси-було зо надцять чоловік охорони,а зара вроді тихо)
ну то як,зльотаєм туди і розвідаєм?

   Зможу зльотати туди орієнтовно в пятницю чи суботу (краще суботу) = проте, сьогодні мав розмову із колишнім співробітником на тему складів у Брюховичах (він живе неподалік) - каже шо є серйозна охорона. Окрім того, згадав си як із Зелею у Метро іздили по килимки (а їхали від центру по Городоцькій) помітили 3 наступні речі:
   1) класний залаз на Сільмаш навпроти Майонєз-Заводу - взагалі лізти нікуди не треба - просто переступити ногами клапоть паркану;
   2) віськова частина зв'язку, що знаходиться лівіше Скнилівського мосту, фактично на самому в'їзді на нього із сторони міста Лева, зразу за Лортою - закинута. Відкриті ангари, поламана цегла, двері, купи сміття на території тощо - усе видно із мосту. Дивно, але ше недавно там бігали вояки - а зараз вона набула вигляду закинутої В/Ч коло аеропорту, що між Любінською та Патона;
   3) велика недосліджена ділянка індастріалу, що починається зразу правіше скнилівського мосту і аж до метро. Правда були деякі фото графіті із будівлі коло Метро, славне дослідження Dengon'a в Гуморі та короткий огляд від Golem'a вул.Північної.

3139
а на фото нумер 5 три труби із водов-гліколем марковані українським прапором. Made in Ukraine :)

3140
і останні 5 штучок  :)