Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3141
  Нинька на блогу однієї руськомовної кубіти із Львову, знайшов інфу, що коло за Охмадитом на Лисенка є кавалок власне дороги до неї - парканадцять метрів суцільно вимощений старою дуже різною цеглою, при чому вона писала, що ніколи не виділа такої різноманітності. На фотках побачив цеглину із надписом "Wulki" - Вульки ІМХО. Дуже мені то стало цікаво, хтось таку раніше зустрічав? Завтра зраня постараюсь закинути лінк на її огляд.

3143
    Вітаю із придбанням "злого адміністратора", теж маю таку штуку - але не від КучмаСТАР'у, а від UMC по 3Г CDMA 2000 1xEvDO, rev. A(кацапську назву МТС не вживаю). Виходить 100 грн. за 1,6 Гбайт, за 150 грн. - 4 Гіга, за 200 грн. - 10 Гіг. Сам на ГСМ не переключається бо немає там ГСМу :) А модем за 1 грн. взяв при контракті на рік.

3144
   Ось тут лежить доволі цікава стаття написана паном Ридушем Б.Т., що ся кличе "Підземні ходи на територіях Поділля, Галіції та Буковини". Є дешо про Львів, приведені схеми деяких підземних ходів - у кінці статті гарний список літератури, буду шукати книги по ньому  :)

3145
Про explorer.lviv.ua / Re: explorer down
« : 20.08.2009 10:28:07 »
у хостера проблем не було, дійсно схоже на спробу проникнення, що невдалась...Пасворди однозначно треба поміняти, ба навіть це регулярно робити...А у логах за вечір 17 Серпня опісля 21:00 ніц підозрілого не видно?

3146
   Полеміки дійсно багацько там, сам у ній приймаю участь  :) Але добре є, що інформація яка мала бути прихованою таки попала до людей.

3147
Військові Об`єкти / Re: Криївки
« : 18.08.2009 23:20:37 »
залишки "військової доблєсті" мабуть.але факт залишається фактом

3148
Військові Об`єкти / Re: Криївки
« : 18.08.2009 22:41:17 »
зроблю маленький оффтоп,звиняйте))
народ,мені тут брат ідейку кинув на рахунок складів в Брюховичах(в нього теща недалеко від них живе)боєприпаси давно повивозили,і ніби охорони нема,стопроцентної гарантії не даю на рахунок того чи є охорона чи нема(просто коли були боєприаси-було зо надцять чоловік охорони,а зара вроді тихо)
ну то як,зльотаєм туди і розвідаєм?

   Зможу зльотати туди орієнтовно в пятницю чи суботу (краще суботу) = проте, сьогодні мав розмову із колишнім співробітником на тему складів у Брюховичах (він живе неподалік) - каже шо є серйозна охорона. Окрім того, згадав си як із Зелею у Метро іздили по килимки (а їхали від центру по Городоцькій) помітили 3 наступні речі:
   1) класний залаз на Сільмаш навпроти Майонєз-Заводу - взагалі лізти нікуди не треба - просто переступити ногами клапоть паркану;
   2) віськова частина зв'язку, що знаходиться лівіше Скнилівського мосту, фактично на самому в'їзді на нього із сторони міста Лева, зразу за Лортою - закинута. Відкриті ангари, поламана цегла, двері, купи сміття на території тощо - усе видно із мосту. Дивно, але ше недавно там бігали вояки - а зараз вона набула вигляду закинутої В/Ч коло аеропорту, що між Любінською та Патона;
   3) велика недосліджена ділянка індастріалу, що починається зразу правіше скнилівського мосту і аж до метро. Правда були деякі фото графіті із будівлі коло Метро, славне дослідження Dengon'a в Гуморі та короткий огляд від Golem'a вул.Північної.

3149
а на фото нумер 5 три труби із водов-гліколем марковані українським прапором. Made in Ukraine :)

3150
і останні 5 штучок  :)

3151
Продовження, нажаль тілько до 15 вкладень у повідомлення

3152
 Шойно знайшов у неті, вирішив поділитись  :) 35 фото, 2 метри загальний розмір

3153
Гумор / Re: Смішні Фотки
« : 17.08.2009 16:35:44 »
  WWW-мотор (зверніть увагу на 3х2 дротики із фторопластовою ізоляцією). Насправді це двофазний індукційний двигун ДИД-0,1ТВ, що як правило використовується у авіаційній техніці  :)

3154
чому запростий ?
виявляють як загинула людина якій 30 тис років, а тут така проблема
Виявити чи розстріляна людина чи ні - я думаю досить просто.

  Я взагалі-то говорив у контексті того чи людина була вбита НКВС чи кимось іншим. Не можна на мою думку припускати так:  ага, значить скручена шия (або дзюрка в черепі) --> значить 100% НКВС. Так само шию могли скрутити людям задовго перед появою НКВС як такої. Також НКВС могли використати інші засоби вбивства - повішання, отруту, газ, тортури... Ось і все, без образ  :)

3155
   Бо нарід у нас пофігістичний по своїй суті (але є приємні виключення). Із сторінки чувака, що на vkontakte.ru видно що він вчиться ДУВС (Державний Університет Внутрішніх Справ), що на Городоцькій, 26 - себто скоро сам стане поліцаєм чи якимось офіцером в МВС...Фотки датовані 1-м березня...Ну як після того вірити, що поліцаї тут непричетні? 100% курсантів заганяли туди працювати, ось хтось із них спромігся фото зробити і не побоявся викласти в Інет.

3156
2wanderer: Ну не знаю - я б наприклад не був би таким певним...Звісно я не криміналіст чи паталогоанатом - але як на мене метод у тебе троха запростий  :)

3157
  Один чувак на сайті "Суботньої пошти" виклав фотки (vkontakte.ru) відти, за що йому великий респект:

3158
Зачодні фотки, особливо деякі чорно-білі пруть!  :) - EOS 450D зовсім незла зеркалка  :)

3159
Ось онлайн-версія статті на сайті "Суботньої пошти"

3160
 мабуть таки краще із ночівлею їхати - об'єкт судячи із фоток таки доволі великий (отож часу доведеться затратити багацько), добиратись також неблизько...