Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3161
    Ось придбав нинька випадково "Суботню пошту", ось шо пишуть. Full-Size тут, 3,40 Мбайт

3162
Супер! Ніц так не радує як досягнута ціль в благородній справі!

3163
бо китайський - то як москальска рулєтка - шанси, що відкриється або не відкриється приблизно однакові  :)

3164
 про це місце також знаю, але маю інфу, що бомбік там таки доволі здоровий. Тра якось буде вибратись і дослідити цей район та прилеглі території

3165
 :) екстремальний сплав по Полтві - дешево та сердито :)

3166
Таврія - рулез форева!

3167
Картографія / SAS. Планета
« : 12.08.2009 11:40:10 »
    Рився я шойно в неті на предмет супутникового зображення околиць Червонограду - і на надибав на чудову програму (халявну), що ся кличе SAS.Планета. То є таке саме як Google Earth, але може працювати не тілько з Гуглом - а ще із великою купою подібних сервісів наприклад від Yahoo, Microsoft, NASA, Yandex, Kosmosnimki.ru тощо. Дуже зручно працювати - не треба шаритись по купі сервісів та сайтів - просто вибрав джерело та завантажив карту, при потребі перемкнувся на інше джерело (а може там є карти із більшою роздільною здатністю?), працює як із растром, так і з векторною графікою ітд ітп. Одним словом юзайте - єдиний недолік --> у москалії зроблена, тому си викачав англійську версію  :)

   P.S. Як поставите собі цей софт - не забутьде переключити джерело карт із Сache (Alt+C) по дефолту на Internet (Alt+I) чи на Internet+Cache (Alt+B). Для тих хто ненавидит клавіатуру - усе це саме можна зробити щуром у меню Source  :). Ще троха правіше на панелі інструментів є вибір джерела карт - всяких там мікрософтів, гуглів ітд ітп.


3168
   Взято відси, список об'єктів у кінці статті. Там сказано, цитую " 319. Червоноград база SS-20 50-23N:024-18E ". На Google Earth & Yahoo Maps там частина із низькою роздільною здатністю, шо попадає на водойми коло села Комарів - проте при бажанні у лісі можна розглядіти бетонку та об'єкт - трохи південніше, координати  50°22'32.81"N на  24°18'2.76"E. Є ще інфа, що ракети відти вивезли ще за союзу, орієнтовно у 1988-1989 роках, а не за часу Кравчука (коли він здав 3-ій у світі ядерний потенціал москалям, неотримавши за це ані копійки).

3169
   Навіть тих кубіт-охоронців не встиг затримати поки Golem до підвалу поліз... :( Гнали вони як ракети туди, явно мають що ховати. Обов'язково схожу туди неділю під час служби та спробую перефотографувати. Може ше хтось бажає із мнов туди за кумпанію піти? Жах, що закатованих людей можуть ось-так поховати на якомусь номерному кладовищі...Цікаво, як панОтцю правиться на кістках? Чи то позиція церкви, щодо поляглих Героїв?

3170
+1, їду

3171
та й не збирались зрештою переносити туда ніц: 1) з банком треба "розібратись"  :) - бо хамовито і неправильно себе поводять; 2) надто багато праці було вкладено у бомбік коло "Авалю"; 3) рити, шось на території дит. садочку по-перше запально, по-друге - я наприклад, не хочу шоб якась дитина скалічилась впавши в яму

3172
   Шось таке чув шо Стефаника мало-по-мало перетягує книги до себе, але судячи по їх кількості в Єзуїтів та швидкості виконання - це займе дофіга часу.  :(

3173
     у мене знімає і TIFF, і RAW, і RAW+TIFF окрім усього іншого, серійна зйомка до 5 кадрів/сек. ТIFF з компресією чи без? Мінімальний розмір фото у пікселах?

3174
Цитувати
В проекті можуть приймати участь фото-художники, які мають змогу працювати з великоформатними фотографіями (орієнтовно 80х100).

   Можна якісь більш технічні параметри окрім розміру кінцевої роздруківки? Фото розміром 640 х 480 пікселів також можна роздрукувати на будь-якому листі  :)

3175
в Полтву треба реально моцне освітлення - дуже волого та багато пари.  :)

3176
  можу без проблем тобі вислати на Київ із понеділка = працюю у компанії-перевізнику, так шо коштувати ніц не буде. Хіба тобі буде потрібно за'їхати та забрати у Києві на Богатирську, 11  :)

3177
ех, нажаль сьогодні не буду - маю купу проблєм на роботі, керівництво не пускає.

3178
Цитувати
перед бурею.якраз вийшли в той час коли хмари надходили...тому довелося сховатися в конюшні=)

 :) інтімчег :)

3179
Reiss без проблем спрезентую - маю троха її в запасі  :)

3180
 Негарно такі деталі писати відкрито на форумі, міг би Dex'у в приват написати. - тобі