Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

321
І най так буде!

323
Як готуємось? Кожен ясновельможний дописувач починає весну із повторення(а хто і вивчення) граматики та синтаксису української мови(і не тільки української - зрештою, із слів класика: скільки мов(языков) знаєш,стільки разів ти людина).Із загадкових знаків пунктуації, наприклад.

324
А хто поніграя всія Експлореру уповноважив на такі дії?

       Колективна Рада в складі як мінімум 3 (з трьох) модераторів, а також певна кількість активних дописувачів. Вважаю, легітимність забезпечена 100% (ІМХО)

     З.І. + Лесику, - тим, хто на це щиро заслужив

325
  Ти впевнений що комусь цікаво дивитися на "звіт", де:
1. Пара малят з'їздидо на об'єкти, звіти з яких є на цьому форумі
2. Ніяких пригод з ними не сталося
3. Фото конченої якості, на які гидко дивитися
4. Текст з купою помилок (коми з'явилися - подякуємо Лінуксоїду, але нажаль правильність їхньої появи недопрацьована)

 Я знаю... Чогось не певен, що одразу в Смітник(tm) варто переміщувати. Згадалась мну ось ця стара-тру-епічна-тема, пахне її гарним продовженням

326
SHELTER, Fozi - що це було? Що за груповий висер гівна на вентилятор? Для цього є приват, а терпіння не тілько в Лесика закінчується...

327
Плани / Re: Євромайдан
« : 28.02.2014 16:21:58 »
   Чесно кажучи, дуже не сподівався на таку шалену кількість дописів у відповідь на мій. Дякую Le-i-3o та Машиніст'у. Ніколи б навіть і не подумав, що нас так багато...

328
Плани / Re: Євромайдан
« : 23.02.2014 18:27:23 »
   Так трудно, скорботно і водночас світло...Слава ГЕРОЯМ!!!
   Нині маємо "великий світлий празник куй-чого-знає"...
   У нас є давня традиція на Покрови вшановувати створення УПА (2009, 2010, 2011, 2012, 2013 (незалято через втрату телефону)). Відси маю пропозицію для усіх:
 
    * проголосити на eXplorer'i 23/02/2014 від нині та надалі Днем Скорботи (доповнюйте ВіКі);
    * щорічно вшановувати ГЕРОЇВ через покладання квітів/запалення свічок/молитви;
   
     Дописуйте, якщо пропозиція Вам до душі. Залишилось лише вибрати місце здійснення вшанування.

     СЛАВА УКРАЇНІ - ГЕРОЯМ СЛАВА !!!

330
Гумор / Re: Смішні фотки пять(5)
« : 19.02.2014 10:57:59 »
Здибав ось на роботі унікальну вінду: Russian NOT to Russia

331
Панове, а можливо Ви спробуєте Особисті Повідомлення(читай приват) для обміну настільки важливою для усіх дописувачів інформацією? Або чекаю пропозицій від Вас - можливо окрема тема в Обговореннях про цеглу? Дякую!

332
   Сто літ не дописував у Смітник(tm), навіть згадав, що для певних персон у нас є Дуже Особлива група, що тілько тут і має право дописувати(котра наразі має 10 шановних осіб).

   Тепер до суті мого ІМХО: жаден металхантер не був, не є і ніколи не буде перешкодою/загрозою для Шановних Дописувачів - дуже вже вони лякаються запитів про свій статус перебування тутко, "гаснуть" від фотовідеоапаратури та вірно поставлених питань.Не дай Боже проблема буде ескалована при них шляхом телефонування у місцевий відділок поліцаїв (якшо такий є) - отримують шалений butthurt унд конкретний shit bricks.

   З.І. Не пробуйте цього у разі коли Вас є недостатньо багатого і(або) немає спеціяльних скілів
   З.І. №2 +linuxoid

333
Згадав, є ще четверте схоже - на території СШ №44 (при центральному вході правіше) - це на вул. Пстрака, дещо вище Краківського. Пяте засипане землею у сквері навпроти Львівської ОДА, ближче до вул. Підвальної - приблизно тут

335
Старе німецьке бомбосховище, здається часів ВВ. Ще одне таке саме зверху у парку на виході на вул. Рилеєва, третє лівіше по Листопадового Чину у дитсадку УркДжелізниці.

336
Хз, думаю що подібний захід приречений на хаос. Тому від цього і варто відштовхуватися. Сотні бухла? Хай кожен тащить то шо йому подобається і скільки подобається - і все в такому дусі. Скинутися лиш на якесь мнєсо і тирипири шо готується і споживається гуртом. А на рахунок питної води і т.д. - в авто не гріх всунути ні 20, ні 40 літрів чудодійної водиці. Хоча і струмочок поруч був би і в нагоді - але хз на рахунок його чистоти у безпосередній близості до дестрою. Ну і важлива наявність лісу десь поруч, бо дров треба буде овер9000
ІМХО місце має виглядати якось от так:

Сподіваюсь, що на той час не буде комарів, бомків та іншої кусючо-жалючої комашні...Бо з місця на картинці, як пригадуєш, ми втікли власне ховаючись від такої нечисті  :)

337
Якраз вчора увечері незлу статтю на Хабрі запостили - "Пишем софт для Sony SmartWatch и SmartWatch 2"

338
Ааааааа.Дякую, зараз ловлю неймовірну насолоду від прослуховування.Але наперед знаю,що для мене то буде як Queen без Фреді, як Apple без Джобса...Ще раз дякую, подвійний +

339
Дуже красиво, так весняно, що актуально враховуючи погоду за вікном. +

340
Я мав честь попрацювати на Зміні. Пристрій свій-чужий (наземний рідіолокаційний запитувач малої потужності 1Л24) трохи інший ніж на фото (виріб П-204), признченний як доток до 1Л24, більше не скажу  ;) ).Що за установки? Не знаю таких. Але виготовляють ще декілька цікавих речей, які саме не скажу, вироби, все ще, є секретними.


  У Стрию на злітній смузі, точніше у пункті керування польотами видів залишки цього супер-секретного девайсу, властиво залишки - шасі і троха передніх панелей. Ага, ще була купа супер-секретної документації на підлозі  :)