Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3221
круто! забираю назад свої слова шодо маштабності  :) соррі

3222
Цитувати
тре відкрити нову теми "стосунки з міліцією"

Слушна ідея,  тре буде просунути у маси  :)

    У кожного свій погляд на демократію, але у мене він чогось якогось американського типу чи-що. Навіть якшо я злочинець, це не означає, що можна глумитись над моїми конституційними правами - так думаю. А "права я не качаю", а просто вимагаю виконання Законів України. Бо ППСники скоро скоро взагалі себе Богами будуть називати

3223
  "просто так" обшуковувати права не мають (у нас як-не-як здається демократія) Для обшуку має бути підстава - підозріла чи випивша морда наприклад. У будь-якому випадку якщо паспорт при тобі можеш сміло слати їх подалі - рахуй особу встановлено. А перед усіма "операціями" дуже раджу попросити їх посвідчення, демонстаривно списати/сфоткати нумери посвідчень та зробити якісний вигляд шо ти "лучшим друзьям" ММСками фото посвідчень відправив. А уже потому говорити про усе інше. Помагає у 99% випадків

3224
 йой, та чого не зайти не вийти - ти по лінку вище читав? туди організовують екскурсії для усіх бажаючих! звісно сприйняття маштабності різне у різних людей "усе фломастеры на вкус разные". Там не ходив, хоча на самому Казантипі був і гарно відірвався у свій час  :)

3225
  бальоник не зброя, а засіб захисту. Я би сперечався із поліцаями аж до того часу як би вони не здались. Зрештою правда маю і кому позвонити у такій ситуації, але думаю цей засіб я б не використовував по причині непотрібності у даній ситуації  :)

3226
   Із матеріально-технічних проблєм мушу спасувати із стрибком у неділю, але це означає, що через тиждень-другий поїду своїм ходом скакати. Може які бажаючі ще є окрім мене та Golem'a поскакати?

3227
 Хоть би мало і 10 мм товщини чи метр довжини - якщо є копія сертифікату (а у нормальних магазинах  типу "Штурму" її мають видавати обов'язково із самим ножем) - не можуть вас затримати. Звонив колєзі, відки взнав, що основне на що звертають увагу поліцаї - це довжина клинка (не довше лодоні), наявність "кровостьків" (насправді канавки не для крові звісно, а для більшої жорсткості) та наявність упору для руки між ручкою та клинком. Моя порада - беріть тіко те, що має сертифікат (український звісно) - уникните багатьох проблем. Кустарно виготовлені колючо-ріжучі предмети одразу відберуть у вас (а вас затримають обов'язково), ніж відправлять експерту (результат експертизи від 2-ох тижнів і до побєди); залишититесь без ножа та із кепським настроєм  :(

3228
   Дякую за фото, гарне і цікаве місце, проте чим-чим а маштабністю мене не захопило. Спеціально туда б не їхав, хіба шо на Казантип на довший час, і у якості екскурсії туди заодно. Мене значно більше вразило фото t309 у темі Golem'a про Хмельницьку АЕС.

3229
спробую бути на стрибок, уточню завтра :)

3230
+ гризу разниє часті тєла...

3231
така проблема не тільки в тебе, у мене принаймі схожа деколи виникає  :(

3232
   wanderer - свій "чувак", перевірено. Хоча я і сам спочатку відносився із підозрою до нього  :) Ну а на здибанці не тільки я був - Zelja, YserlL, Stinger та FenRiz також були присутні.

3233
будем тя за ноги тримали!!! а розлили рідину для очистки протигазів/хімзи мабуть

3234
ура! ура! ура! кавалок демократії у країні ше зостався!

3235
будемо чекати на суперовий звіт та фото!

3236
Гумор / Re: Смішні Фотки
« : 28.07.2009 22:26:48 »
Топікстартер - ацький сотоніст ;D ;D ;D

Я також полюбляю магію чисел  :) ось наприклад сьогодні чисто випадково, хв. 5 тому...

3237
Ще маю одне практичне питання - я залазив (до колодки) в укриття в парку костюшка і воно мені не схоже на будівлю часів ВВВ. Хтось знає коли це збудували ?
моя думка - час окупації Львову у 2-гу світову, будували німці

3238
Цитувати
на даний момент єдина проблема - служба безпеки банку
Всі службісти безпеки банків - колишні сбушники і менти. Тому краще я думаю пояснити їм що це не підкоп, інакше підключать старих колег :-)

  На логічну мотивацію колишні СБ не йдуть (принаймі дуже рідко). Ми також можемо підключити "старих колєг", чим і займаємось у даний момент - дай Бог усе вийде.

3239
хм...будем жили - невсеремось! (підправив пост, троха затупив за шо прошу щиро пробачення)

3240
   Так, консультація юриста була б дуже доречною, проте менталітет і виконання Законів України вона явно не змінить. Фіг із того, що Закон є - якщо його ніхто виконувати не збирається - я маю наувазі локальну владу. Тут ніц дивного, так у нас у Вкраїні повелося (за дрібними винятками) звісно  :)