Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3241
    то ІМХО переливання із пустого в порожнє - відриваєм одне, засипаєм інше. Судячи із площі, КАМАЗів тра буде багацько...Або спонсорів шукати...На транспорт та мішки  :)

3242
.і її треба якось вивезти відти, що складає мабуть головну проблему наразі... В Полтву змивати по мішечку мабуть не рішення?!...

3243
  супер, чекаємо гарних фото! не забувай про New Розділ = буде вам згодом із чим порівняти, у New Роздолі значно крутіше усе і більше купи тримається. Але для отримання повноцінної картини спочатку дійсно гарно вибратися буде вам у Шкло (а згодом у Немирів та прилеглі території), а потому вже у Новий Розділ.
  2 Dex: Їдь обов'язково, не пожалієш!!! Окрім того там є де догори полазити (кумбінат, крокуючі екскаватори), перед чим Лощина ся скриває у матьорому ужасі. Тіко на тверезу голову пліз!!!

3244
   ящик пива Стінгеру (або будь-кому іншому) персонально від мене якщо домовиться за безпроблемний доступ!!!

3245
Я той район погано знаю...ну дивися якшо стояти дупою до будки з ходогами то будеш дивитися прям на ту ВШ=) (сорі за кумедне поясненна :-[ )


До чого вона веде???ти не цікавився.просто її розміри вражають=)

Знаю про шо ти кажеш, бомбік там дійсно є. Аборигени казали. Наразі недосліджений нами, але аборигени туди 100% спускались раніше - казали бомбік здоровезний. При нагоді тра дослідити!

3246
Цитувати
мені здається що сховища будували разом з переходами та корпусами (про безпеку тисяч студентів вразі чого треба ж дбати )). при чому будували не тільки з новими корпусами. так площа підвалів головного корпусу більша площі першого поверху. та й ширина коридорів там така, що по деяких машина проїхати може. під площею що між другим, першим, четвертим корпусами та бібліотекою  спортзал (кілька років тому був діючим), купа лабораторій і тп. під тими корпусами ціле "підземне царство". також є перехід з головного корпусу в наукову бібліотеку

1) Нові корпуси ймовірно (I,II,IV,V) будували із урахуванням бомбосховищ. А ось головний корпус був збудований задовго до того як людина піднялась у повітря на апараті тяжчому за повітря! - про які бомбіки тоді мова?

2) а ось і ні! спортзали були тільки під IV-корпусом і не далі його мурів. Знаю, бо дівчина там часто займалась і я неодноразово був.
3) Наукову бібліотеку - ти маєш наувазі та шо на пл. Cв.Юра чи на Професорській?

3247
на кільці Чорновола-Липинського маєш наувазі?

3248
 ? це як ? із Новояворівська на комбінат? нереально - там дорога практично пряма. окрім того не розумію чому не їхати в Шкло відки чесати приблизно тих самих шо ти писав 20 хв. Їдьте в Шкло, а місцевих питайте!  Від Янтарного пиляти як мінімум у 2 рази довше = сам візьми карти генштабовські і пройдись лінійкою по них.

3249
судячи зі  стану бомбосховищ влада на них забила. Цікаво чи вони ще входять в систему ЦО. Якщо ні - там же величезні площі, які можна чудово використати. Як от в нашому будинку наприклад - людям підвали роздати :-)

ти про яку систему ЦО чоловіче? вона у нас хіба є? усе померло із USSR, а то й раніше у час "перестройки"...

3250
  Курча, а чого біля "Медику"? а не на вокзалі приМіськовому (де на Шкло поїзд їде) чи коло Янівського цвинтара (де маршрутки)? Із Янтарного (New Яворів) ще пішки будете чесати як мінімум годину...тай запізно виїжаєте, будете у кращому разі на місці не раніше 13-00...

3251
   на 7-му фото у Зелі зверніть увагу на кнопку "Пісок" брудно-синього кольору, у тепловоза здається 2 баки по 300 кіля піску котрий повітрям видувається на колію у випадку коли та має на собі скоринку льоду у зимній час. Сопла розміщені прямо за переднім та заднім "бамперами". І не тілько у цього тепловоза є така фіча, по-моєму на усіх має місце схожа система.

3252
:-) не ходили, у Равликк на 13-00 хтіли попасти - ще підемо і на Промислову обов'язково

3253
 в них направду у природі (у морі зокрема) значно більше грошей "плаває" тому мабуть і дроти їх не цікавлять так як нашого Західного брата...

3254
 до-речі тема дуже не зла, спробую заюзати своїх друзів із Політеху, маю надію посприяють

3255
кепські вони - при здибанці розкажу  ;) "воєнная тайна"  :)

3256
тутко також незла стаття про Балаклаву

3257
без слів звісно і + (поставлю увечері, бо поки не дає змінити - вчора я також + ставив ). Дякую чоловіче!!!

3258
1) Станція "Підзамче"
2) "Парохфозик"
3) master-switch  :)
4) під іншим ракурсом...
5) здається робоче місце помічника машиніста

3259
   По-суті ніц розказувати, але є декілька гарних фото. Просто вирішили погуляти зраня із Зелею по Підзамче-Новознесенській-Б.Хмельницького. У мене як завжди трабли із акумулятором в зеркалці, тому чекайте від Зелі більше фото  :) Добрий пан машиніст за станцією "Підзамче" пустив нас у кабіну маневрового тепловозу і дав можливість досхочу пофоткати усередині. Напевно без проблем і покатав би, але вирішили піти далі оскільки йому стояти було ще декілька годин  :)

3260
Гумор / Re: Смішні Фотки
« : 28.07.2009 18:05:37 »
 :-) Були нині в "Равлику" дякуючи olege (Мего-Респект). Як виявилось маємо принаймі 2-ох вампірів на форумі  :)