Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3281
1) вигляд із вікна нашого "номеру";
2) перший тест трафарету від YserL'a + Зеля;

3282
1) рудий ліс (пожежа);
2) вигляд на ТЕЦ;

3283
1) будівлі №1 та №2 (збагачення руди);
2) місток для крану котрим вантажилась сірка;
3) відстійник-охолоджувач для чистої сірки, залишки шпал;

3284
      І так, поїхали. В суботу зраня зустрілись коло "Скрині" на Городоцькій, дочекались Golem'a котрий зазичив Зелі спальника та килимка, і потому трішки скупившись сіли на маршрутку на New Розділ. Транспорт стає коло приміського вокзалу коло кінцевої маршруток №29-а(б). Вартість становить 10 гривень, час в дорозі від 1,5 до 2 год - в залежності від кількості пасажирів, що мають бажання покакатись від села до села. Бидловоз натуральний я вам скажу. Шлях пролягає через виїзд на кільцеву на Стрийській, потому Миколаїв, Розділ (він же Старий Розділ), Малехів (так, так саме Малехів) та Новий Розділ. Власне Малехів та Новий Розділ розділяє смуга особняків та дестрой дуже схожий на такий, що коло Метро на Городоцькій. Коло дестроя маршрутка завертає різко наліво і тут треба вийти і йти прямо (не звертаючи наліво) коло пів-кілометра - буде прохідна на завод.

      Оскільки бидловоз вибирає часто маршрут через Малехів та Новий Розділ по свому бажанню - питайте людей де вам краще вийти щоб попасти на "комбінат "Сірка" або юзайте координати повороту, про який я писав вище - N 49о28.378' на E 024o07.193', координати прохідної - N 49о27.969' на E 024o06.969'. А також координати найближчого магазину із бухлом (та усім іншим необхідним) - N 49о28.545' на E 024o07.008' - то десь коло 2,5 км якщо рахувати від прохідної, працюэ здається до 20-00 кожного дня. Зауважу, що координати тут дані у форматі Garmin Mobile XT (Nokia N79 тепер у мене  :D ) і можуть не підійти до Google Earth чи карт Nav'N'Go (не знаю тому, що не перевіряв ще - але перевести думаю не проблема).

      Підходячи по прохідної по лівій стороні зауважуємо законсервовану будівлю якогось інституту мінеральних добрив (працює тілько пару кімнат на першому поверсі, є своя охорона), а по ліву 4-ох поверховий будинок де колись сиділа очевидно адміністрація комбінату - там ми і заночували, якщо це можна назвати ночівлею (про це пізніше).

      Ось і ми підійшли до прохідної = там чергує охоронець із ДСО, взагалі їх на території постійно 4-ри людини. Охорона дуже привітна та адекватна і почувши шо ми приїхали із Львову робити фото залюбки пропустила нас на територію. Згодом згадавши у розмові із охоронцем прізвище мого колєги-співробітника - той взагалі розцвів і коли ми разом там бродили залюбки пояснював, що де було і у якій будівлі, що було. Просто спочатку охорона прийняла нас за "локальний негативний елемент", що краде металобрухт із заводу і здає його у пункти прийому котрих тут до слову аж три штуки - прямо через дорогу по другій стороні вулиці на відстані 10 метрів від парканів комбінату --> як зручно придумано. Увага!!! Багато тих асоціальних елементів є кругом, особливо багато циган (десь табір неподалеку) - ми власне із Зелею таку групку із 10-ти чоловік і зустріли. До нас не приставали, але хто його зна - поки би 2-ох поклав, то інші восьмеро мені б хребет поламали. Тому зовсім не лишнім виглядає бальончик або (та) травматична зброя.

     Як виявилось, хоча сам комбінат розвалюється на очах як сам по собі, так і завдяки старанням метал-hunter'ів - проте частина його працює!!! Чим власне і пояснюється наявність ДСО на об'єкті. Працює власне ТЕЦ, котра раніше продукувала перегріту пару для виплавки сірки (хоча кар'єрним способом її тут також добували - про що свідчать затоплені кар'єри по периметру заводу, їх тут аж 3 штуки здається - до них ми не дойшли), а зараз гріє воду для New Роздолу. Наявність ТЕЦ передбачає подачу води, тому зразу за прохідною є підземне сховище води та насосна станція де завжди можна взяти свіжу воду. Також на межі комбінату є родовище вапняку, де його власне видобувають навіть по вихідних днях і зразу вантажать у вагони - є працююче відгалуження від колії.

    Зразу скажу, що ми не облазили й половини всього чого є там - тому це тема для наступної вилазки, і бажано на два дні. Побували ми у 3-ох цехах де відбувалась процедура збагачення сірчаної руди (висота коло 7-8 поверхів, у довжину 6-7 хв. інтенсивного ходу, один цех законсервований - але туди попасти цілком реально - не було інструменту, справляє епохальне враження), на молотилці руди (де-не-де шафи із вцілилими перемикачами на 1000 кВт), компресорній станції (цілі амперметри на 300 А), на полі де зливали чисту сірку у воду для охолодження (після чого її дробила спецмашина і вантажила у вагони), сотні метрів ремонтних майстерень та гаражів. Із слів охоронців розуміємо, що на території як мінімум є два бомбіка - входи в один закриті (але є незакрита ВШ), другий затоплений - тому не йшли досередини (no bakhillaz, sorry). Дуже здивувало нас наявність "рудого лісу" (прямо як в Чорнобилі) коло місця зливу очищеної сірки в - токсичне середовище, але не настільки шоб зажовтів гектар лісу. Тут знову нам допомогла охорона - виявляється за тиждень до нашого приїзду зайнялись залишки сірки (причому МНС встановило, що то було самозаймання - а таке можливо) - гасили все це пекло три дні страшна купа пожежників.

    Оскільки був тілько Зеля та я --> були змушені тягати по усій території свої рюкзаки та запас води у 6-літрів (про наявність води і дружніх охоронців ми взнали уже пізніше коли їх здибали; я спеціально описував усе не так, як ми пройшли, інкше було б значно тяжче для сприйняття та написання) під чистим небом у 35-градусну жару, то вже коло 17-00 втікли на матрац у будинок адміністрації заводу, перед цим набравши доволі зимної води.

    Місце для ночівлі супер, 4-ох поверхова будівля, є декілька кабінетів де навіть уцілів паркет - звісно ми зупинились у найкращому "номері" і за відсутності прибиральниць мусіли там троха прибрати. Далі був матрац, і літра 40% С2H5OH в H2O виявилось нам мало -->  поки я пішов за горівкою та Pepsi, Зеля розвів зачотне вогнище на сходовій клітці (тут можна, адмінбудинок поза межами території дії ДСО) на котрому потому зготували собі гречки із цибулею та тушонкою(вогнище потому звісно погасили природнім способом  :) ).

   Був у нас трафарет YserL'a - чудово себе виправдав, за що йому МЕГО-ЗАЧОД. Замалювали купу стін у адмінбудинку, зняли троха відео на мій телефон, поматрацували і лягли спатки. Вночі Зеля зловив навіть пташку котра ночувала у сусідній кімнаті. Познімали та відпустили звісно. А ось поспати не вдалось, просто рої комарів оточили нас і нестерпно гризли. Тому для ночівлі на об'єкті у майбутньому 100% треба брати антимоскітну сітку, репеленти та мазь від зуду (бомків там не меньше ніж комарів - кругом болота та кар'єри - ідеальне середовище для тої зарази). Як тілько небо посіріло - зразу встали, пішли троха пофоткати об'єкт і на маршрутку. Знову ж таки назад вона їхала не тією дорогою, що туди - тому тим хто добиратиметься бидловозами власне варто на перехресті (координати я вже давав) на зворотньому шляху завернути направо, дойти метрів із 300 до базару, перед ним завернути на вул. Чорновола і піднятись до перехрестя із вул. Шевченка (питайте місцевих).

   Р.S. Викладу далі декілька фото своїх (більше нема, батарки помилково на розрядку замість зарядки наніч поставив, зеркалку із собою не брав...), тому усі зачотні фотки зробив Зеля (шо не дивно - він завжди такі робить  :), СУПЕР-МЕГА-ЗАЧОД колєзі), він згодом докине їх на форум. І це буде шось     

3285
  шкода, мушу в той час бути на роботі...

3286
Плани / Re: New Розділ, Сірка
« : 20.07.2009 11:27:47 »
  Звіти та фотки будуть сьогодні-завтра, зїздили ПРОСТО ОФІГЕННО!

3287
Плани / Re: New Розділ, Сірка
« : 17.07.2009 12:08:38 »
більше ніхто не бажає приєднатись?!

3289
  я ж просто пожартував - все ок - заберемо усе, що потрібно (і що не потрібно також - згодом придасться). Правда як допремо туди холодильник - то цікаво...і від кого там будем пиво никати  :)

3290
Про explorer.lviv.ua / Re: Футболки
« : 16.07.2009 19:40:47 »
    хіба шо Тризуба(-ів) на рукавах бракує  :)

3291
народ, я якраз чищу від хламу горище.як хтось має бажання прийти та подивитись - я думаю шо 100% шось корисне знайдете. бо є купа вікон, дверей , дошок, гачків, поличок і тді тп. так шо поки я то усьо не викинув ..

    Гоп-стоп - я був перший!  :) Жартую - просто охота у кінці-кінців забрати барахло із балкону. А от шо реально і паралельно із дверями треба буде зробити так це витяжку = прорити хоча б одну ВШ - і фіг із тим, що позасипають її = бомбік потребує провітрювання - згадаєте, як ми там курили і скільки часу стояв дим і нікуди не рухався. А поміж нас є багато колєг, що не палять.

3292
Плани / Re: New Розділ, Сірка
« : 16.07.2009 16:06:07 »
    Отож наразі нас 3-є: zelja, Fenriz та я - пропоную завтра до 12-00 остаточно домовитись про час та місце зустрічі, метод добирання на об'єкт тощо. Romchick та YserL згадували також про потенційну можливість своєї присутності на цій вилазці - прошу визначатись із планами якомога скоріше.

3293
 :) а у мене десь валялась стара мікрохвильовка - але боюсь аккум її не потягне  :)

3294
   Там два відритих назовні входи (один без герми, на другому герма відкрита) - ось і маш вентиляцію та легенький протяг  :)

3295
    Ну я не про зарядне мав наувазі...Кожен раз коли сяде акум тягнути ту дурь у гараж/додому на зарядку і назад? Краще вже все-таки маленький у рюкзак за спину і забирати із собою - його ємності більш ніж досить. Акуми свинцеві такого об'єму (можу помилятись) не бувають герметичними - при зарядці полюбе виділяється із пластин газ, тому клапан маленький має бути полюбе шоб оний газ стравити назовні. Ну і температура також своє відіграє...
   
    А то шо почистити там усе і гарно закрити (та почекати звісно) я повністю згоден.

3296
така тєма нарахунок освітлення щоб не носитися з акумуляторами шось тіпа Олега 12В 7А пропоную влупити
автомобільний акум в мене в гаражі валяється один на 44 А але він вже набагато слабший зате на мінімальне освітлення сайдьоть


а заряжати його ти як плануєш як сяде? а як себе поведе акумулятор якщо стоятиме довго в сирому приміщенні?

3297
Ідея - супер!

3298
сиро там дуже, 220 небезпечно...

3299
аа доречі пару досок і кусок дивана можна свиснути з нижньго бомбіка  ;)

Та кепські вони там, і диван гнилий...

3300
   Вав, кльово! Треба буде перевісити. У мене на балконі є двійко старих дверей (все руки не доходять той хлам повикидати) - якщо порізати їх пополам, то вони у цьому бомбіку гарно стануть на цегляні бортики в цьому по сторонах - буде де посидіти. Тай від мене до того бомбіку - рукою подати, хв. 6 йти.