Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3341
а де сабж? дуже цікаво!!!

3342
я точно пас - у неділю в Сімферополь валити.

3343
От як визначишся - так і роби тему в "Планах"  :)

3344
       Засипати старались, але нажаль інженерно цього не вдалось зробити по причині наявності відсутності відповідного матеріалу (дошки були гнилі --> відсутність арматури).!!!!

3345
    Матко Боска, ви мене точно випробовуєте...На разі також не певен (робота мля), точно буду знати до обіду в четвер!

3346
я ся тащу!!!

3347
 почитай тут, на форумі - є точно! Чертова - як "межа" здається...Брешу, "Четові", де чатували на ворога

3348
   і Чортова некоректна назва історично...

3349
Це все добро зі спутника.

військмістечко добре видно, на півночі - обєкт із закритою гермою, донизу південніше - обєкт із деревянними дверима

3350
а ладно, не СССР зараз - максимум одмінка не більше

3351
ааа...курча і тама були, але не завадить ще раз сходити

3352
 Буш мав час та наснагу = роби тему в "Планах" а тамка побачимо!

3353
     Боян - бо вже було описано до тебе, ось і все. Але фото гарні, самі ще досі туди не сходили (рівно як на закинуті дачі недалеко), так що якщо маєш бажання на вихідних перейтись у вищеозначені краї, то мабуть приєднаюсь якщо відносно роботи вийде.

3354
  Боян чоловіче, вже було описано Golem'ом тут ще у Січні цього року. Але дякую, може ще шось маєш цікавого до викладення на форум?

3355
Про explorer.lviv.ua / Re: Футболки
« : 06.07.2009 19:44:36 »
    Гарно! Я також думав надпис виділити великою буквою "Х" - тілько би lviv.ua перенести униз, а не на гору як є зараз - так логічніше читається.  :)

3356
  Я наприклад не маю друзів/знайомих, що зазичать плазмовий різак (а як із живленням дядько?  :) ). Бути там в 04-00 означає, що хоча б 03-00 ми маємо виїхати машиною із Львова {а знаю одну таку людину  ;) , та й ви також мабуть} і перейтись незапальним шляхом до дислокації. Дерев'янні двері із М10 - це легко, а як бути і чим відкрити перший заварений об'єкт тихо та якісно?

3357
Цитувати
бтв, місце було явно пов"язано з водопостачанням/збереженням питної води. Можливо ще з чимось потрібним у військовий час (пусті зсередини холмики на південь від об"єкту з "входами" через верх). Від ГСМ ні сліду ні запаху не спостерігали. Але є купа колодязів з водою/вентилями та ароматом хлору в деяких.

    Взято відси за порадою YserL'a. Чи череп да із костями на бетонному стовпчику не є часом ознакою наявності хлору? Окрім того внизу за лісом один-в-один стоїть котельня (і/чи) насосна станція...Але наявність зверху супер-вентиляції та гермодвері підводять мене до думки, що це все таки об`єкт супер-секретного зв'язку, а не водосховище. А те, що вище (де супер дерев'янна герма  :) ) таки водосховище підземне.

3358
   єдине, що ясно точно - то це те, що нам обов'язково треба повернутись туди у зручний час та недеструктивно дістатись нутрощів двох об'єктів, почому закрити усе так, щоб ніхто і не подумав, що тут хтось був взагалі. Пропозиції?

3359
1) "пірамідки" в лісі;
2) бомбік (бункер, водосховище) №2, там де слабі двері на болтах М10;
3) Кавалок Зелі та високі ВШ.

3360
1) Кувалок чогось де були якісь вимикачі;
2) Zelja та YserL коло одного із охолоджувачів;
3) вхід у бомбік №1 (бункер, сховище).