Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3361
і дійсно правда - ось що у мене Google Earth показав:

3362
...передбачає наявність відповідного посуду і якогось газового пальника, ви ж знаєте - "я усегда готофф"

3363
а...Халфа...2...Рейвенхолм - як на мене одна із найкращих локацій, священник гарно туди сі вписував, особливо на виході...

3364
тра місце для сього варева...моя кухня не канає ніяк...

3365
ТБ і точний розрахунок! Не більше, і не меньше...

3366
   а то ми думали так і потравитись!  :) ! нема дурних! Зрештою, де ти видів нетоксичний дим? Хімії ще в школі вчили... (а по шахті, що засипана зверху ну ніяк дядько не піднятись, сходів бракує реально - та і не вірю я, що це та саме труба - сам прикинь відстань від сходів до кімнати із трубою, не вона це. На сходах зверху дійсно труба виходить, але вона йде строго паралельно-вертикально донизу шахті із сходами наверх - це був кабельний ввід - і його залишки внизу видно у кімнаті, де сходи починаються, зліва вище)

3367
  Неа, мене, Golema, Зелі та YserL'a там точно у цей час небуло...А що здибав амбалів-зомбі?  :)

3368
    То й не дивно - третій у світі ядерний боєзапас у нас був (після Росії та США) допоки одна Кравчуцька морда не пустила то все на вітер разом із стратегічною авіацією за копійки (котрих держава таки не побачила)...

3369
Цитувати
Я там ставлю великий розмір картинки і гортаю вниз, так всьо дивлюся.

Зачотний в Зелі фотік, шумів матриці при такій витримці не видно взагалі.

Фотик дійсно супер! Судячи із EXIF'у чутливість була всього ISO 50, що при витримці в 15 сек...відки би той шум взявся??? Також знизу було доволі холоднувато, що без сумніву внесло свою лепту у відсутність шуму.

3370
Плани / Re: Ліс, що коло Винник
« : 30.06.2009 10:55:54 »
Давайте тоді попердньо на ранок суботи 4-го липня, скажімо на 09-00 на площі Римлянина (коло "Кумпеля") - відти маршрутки на Винники їдуть. Усім підходить?!

3371
    Супер дійсно! Завтра залию свої фото, нажаль не такі гарні як у Зелі будуть - цього разу фотографував цифромильничкою, тай ще глюкавою замість зеркалки   :( Добре, що Зелі фотика пофіксили  :) Ну і + усім учасникам  :)

3372
Плани / Ліс, що коло Винник
« : 29.06.2009 16:02:20 »
    Бажаючих перевірити  об'єкти, прохання зголошуватись та узгоджувати дату тут.

3373
неа, не згоден - хіба під обмежене коло редакторів і то якості бекапу! а ото сядут редагувати Дігермани та  Сцялкери із Бібрики.

3374
  Тротуарів немає, зверху це було видино. І по діаметру він меньший значно... Хто казав, що "вся каналізація міста сплавляється в Полтву"??? Незгоден, хоча поки аргументувати неможу - але то справа часу!

3375
відкрилась слава Богу, коли йдемо дружно на фотосесію?

3376
а хто візьметься написати гарну карту?

3377
Сфоткано телефоном Nokia, кращої оптики не маю :( Прикольно, якби в EXIF вписувався ще б IMEI і номер телефону :) Деякі фотіки мають функцію запису координат фото і кута нахилу фотоапарату...

 :) переважно ті ж Nokia смарти і зразу клієнт під Nokia Live Blog...

3378
кусай лікті шо не поїхав!!! :)

3379
ага, Лощина аля Resident Evil... :)

3380
вах, слюни течуть - але наразі поки маршрут не для мене...надто тяжкий...