Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3441
ааа... там ше одного амбала-зомбі не вистарчає = мене...якщо гопники наступного разу попадуться треба буде тихенько зникатись у вентиляційній із вимкнутим світлом і підпустити поближче. А потому різко світло на максимум і гослосно кричати Whatzzzzz Up! :)

3442
Певно на наступний раз джурналісти таки переглянуть свій одяг  :)

3443
я також  :)

3444
   ми пробували згадувати про форум...але вони то вирізали...не хтіли навіть стрічки із URI пустити... Правильно Зеля зауважив --> були б у нас футболки від експлорера, напрягу не було б - лінки були б як на руці

3445
+ Зелі за старання! і за усе інше також!

3446
   Зелю дай пліз шось якіснішого аніж 3GP (три гопа) чи FLV!

3447
   Вітаю панове із першою трансляцією в широкі маси! Дай Бог не остання!

3448
показали панове, шойно! хто заграбав?

3449
  Якщо хто з лопатою - то можу сьогодні-завтра-позавтра залізти у бомбік із зеркалкою та штативом зробити більш якісні фото, ніж у нас є. Дописуйте, мені зручно практично будь-коли (взяв відпустку до кінця тижня).

3450
   ну і то добре...сьогодні випадково зранку до кави подивився репортаж по каналу НТА із місця робіт на аеродромі. У них виникли ускладнення в плані того, що на шляху продовження злітної смуги знаходяться декілька приватних ділянок землі власники котрих не мають бажання їх власне продавати державі чи міняти на інші. Ну і + проблеми як завжли із баблом, але пан Тарута твердо заявив, що будуть працювати навіть за відсутності авансового фінансування на власних резервах.

3451
+ від мене за таку красоту і ще раз дякую!!!

3452
 якось тра понюхати в околицях Рясного-2, у мене там також брат живе двоюрідний, фактично в останньому будинку що на поле виходить.

3453
   Я ще раз плакав...а як там реконструкція Львівського Аеропорту і продовження смуги, у зв'язку із чим аеропорт мав бути закритий і літаки мав приймати Івано-Франківськ...Сьогодні бачив на свої очі як там шось сідало (по Кульпарківській проїжав) + Golem нинька відти в Амстердам летить...

   Виходить ніц не робиться, (так само як і на стадіоні до Євро-2012, щойно поглянув на їх веб-камеру №1 та камеру №2 - прогресу не бачу) і нас дурять...Шо знову ж таки не дивно...

3454
Гумор / Re: FunStuff в тему
« : 21.06.2009 19:50:59 »
   не повіриш, я також 3333 повідомлення бачив вчора - і Зелі зразу відписав, тим паче, що 3333 було моє  :) а оскільки 444444 значно більше 3333 то й вирішив скріншот зробити  :)

3455
 зареєструвався, завтра маю надію почну щось правити. Мдя, і мій нік був занятий (що і не дивно), так що я там тепер Inkognito-Explorer  :)

3456
   Так, було супер-мега-зачотно...Нажаль не зміг вам колєги допомогти у ритті (мати сусідки зверху померла, треба було допомогти) - вже як прийшов до хати побачив, Зеля звонив пару годин тому...На Цитадельці значить буду надолужувати! Ну всім звісно мегареспект - десятками років незаймане місце - це просто супер!

3457
Цитувати
Після такого репортажу можливе часткове заварення входів на оюбєкт. Просто передачу можуть подивитися дяді в чорному...

Не буде такого однозначно! А окрім того у нас є зачотний лом та тру-кувалда у колєги недалеко. Маю надію Stinger викладе їх фото, вчора засилав йому їх методом "Синього Зуба" недалечко памятника Івану Франку, під землею  :)

3458
   може і щось із "нового" вдасться зловити в бродкасті в неті. "Новий" то точно транслюють, але думаю без вставок ТРК "Люкс".

3459
 не пробував, але дякую за підказку - завтра спробую

3460
Гумор / Re: FunStuff в тему
« : 20.06.2009 00:41:21 »
 чисто випадково заліз на статистику глянути.виділено червоним кольору крові  :)