Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3501
   Якщо їдеш із Шкла = повертаєш направо і попадаєш через якихось пару хвилин на то місце де був ти. А якщо не повертати, а їхати прямо - то через 300-400 метрів по ліву руку сам побачиш їх (там треба буде через базу пройти, але ніхто не заважає), властиво самі екскаватори ти ше на самому повороті зобачиш, їх троха будинок закриває. А як вже буш на екскаваторах то і сам кар'єр побачиш. Вода чиста і гарна, хімія там ніяка наскільки мені відомо не використорвувалась - тілько екскаватори черпали сірку та вантажили на величенькі такі машинки, котрі власне її везли на комбінат на переробку (там де ти і лазив).

Цитувати
де знаходяться КРОКУЮЧІ вже знайшов у темі Golem'a...

Запізнився троха...

3502
  мдя...а копати там ой як незручно  :)

3503
А тут усі ВадМих-відео на YouTube'і. Неосилю переглянути на тверезу голову  :)

3505
Це той коллайдер що під Бродвіно?

   Здається Серпухово, не колайдер а просто прискорювач (фіг його знає різницю між колайдером та прискорювачем, думаю що це одне і те саме, але ) - принаймі його так звуть москалі

3506
Плани / Re: Очистка Цитаделі
« : 18.06.2009 09:50:35 »
 та підземлею погода стала - волога і холодна  :) А копати будемо максимум до 12-30 - стінгер мусить тікати на якісь збори чи тренування, та й 4 години підряд копання реально замахує...

3507
Усе тут, 13 фото. Коменти рулять як і назва теми  :) 21-км довжини по колу

3508
   Нормальна трубка (здається і на радіобазарі мона купити), останні вироблялись ще 1991 році - досі використовується в ТЕРРА-П (1 шт.) та ТЕРРА (2 шт.) - та й мабуть багатьох інших...

3509
   Знайшов у москаликів гарний звіт із купою цікафих фоток.

3510
Гумор / Re: Смішні Фотки
« : 17.06.2009 12:11:17 »
 :)

3511
Зараз збираю простенький кішеньковий лічильник Гейгера, хочу пробігтися по місту, в місцях найбільшого скупчення людей, та подивитися де найбільше фонить в місті, бо всюди є дуже багато граніту, а він через радон має свій сильний природний фон... От і цікаво, як в нас в місті дотримуються норм радіаційної безпеки.

Ось почитай тут про іонізаційні камери, Nuclear War Detector'и та іншу шнягу. Багато букв ненаших (англійська), але принаймі переглянути варто - все в картинках, схеми є  :)

3512
Про explorer.lviv.ua / Re: Футботки
« : 17.06.2009 10:00:23 »
Ви думаєте, спалитись можна тільки на вилазці? Достатньо сходити в супермаркет, і поки ви вибираєте апельсин, камери наберуть необхідну кількість ракурсів, щоб потім мати 3D модель і опізнавати. В тому то і всесь сок, що сліди замітати треба до а не після, тобто їх взагалі в житті не створювати. Хоча є і свій плюс- всі солдати, спортсмени, сервісні працівники і тп в уніформі, як і китайці  8) - на одне лице. Якщо дивитись просто а не знімати.

  Вибач, але ІМХО трохи то вже параноїдально. Прям як у кіно "Враг государства"...  :) Без образ  :)

3513
 Дякую, купив си раніше у твердому вигляді і перечитав. Дуже рекомендую до прочитання усім хто не читав

3514
Плани / Re: Очистка Цитаделі
« : 17.06.2009 09:56:02 »
  Маю надію, що це не так - в суботу побачимо - а може шось зміниться і прийпе більше народу? Якщо хто не в курсі ми в суботу зраня із 08-00 ранку регулярно троє розчищаємо Цитадельку(властиво напівзруйновану вежу) - Зеля, Стінгер та я. Будемо вдячні за допомогу "живою силою", бо утьох таки довго дуже займе нам то часу...

3515
Цитувати
Not Found
The requested URL /viewtopic.php was not found on this server.

Аналогічно усьо гуд.

3516
Цитувати
А може не треба? Думаю нехай все так лишається. Якби я забрав то ти вже б і не зміг побачити, коли приїдеш...моя думка

   Правильна думка звісно, просто деколи на дурню тяне. А от гарно зафоткати і репродукцію зробити - це можна без проблем.

3517
Цитувати
Це сфоткано неподалік містечка (чи села) Шкло, до Немирова не доїхали, бо вже темно було. Там здається місце підземної виплавки??? Хтось знає докладніше? Тре буде з"їздити і туди і в Н. Розділ.
 
   Докладніше тут - ми вже їздили туди, більше фоток від мене тут. Фотки Зелі тут, Golema тут, а explorer'а в самій темі.

3518
а то! такі плакати прикольні - я б пару собі хапнув принагоді

3519
  Ми не туди їздили Зеля -  були коло Немирова, а тут на фото сам комбінат коло Шкла якщо не помиляюсь (або коло Нового Роздолу - я про нього в Планах здається писав із місяць тому), недалече від крокуючих екскаваторів.

3520
Про explorer.lviv.ua / Re: Футботки
« : 16.06.2009 07:58:52 »
2 SOC: у місця де можливий запал розумні люди звісно не підуть у таких футболках. А от вибратись десь попити пива разом чи на роботу(навчання) у такій футболці - за милу душу.

2 cdromchyk: шось типу того, зелений насиченіший, як на форумі. Гарно