Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3501
   Оскільки особливої активності у темі про "Стебницький Калійний Комбінат" не спостерігається, тому нас із Зелею виникла думка чи не провести славетне св'ято 9-го травня, суботу за дослідженням заводу джелізобетонних виробів та прилеглих районів дурки (Кульпарківська), "Кінескоп"у (на Садовій), "Сільмаш"у (Любінська-Городоцька) = а далі якщо позволить час і(чи) наснага індастріалу в районі 5-го парку в районі колій(паралельно Городоцькій-до Левандівського мосту). Прохання визначатись і писати пости ASAP.

3502
ааа, там із сторони Любінської паркан кепський, а потому ще й підвищення йде - не подумав зразу. Як давно ти лазив туди?

3503
Є тілько один ефективний спосіб щоб це перевірити  :)

3504
ага, дякую - десь вже то фото видів. Територія заводу доволі велика, мабуть багато чого цікавого там нарити можна... Потенційно думаю варто спробувати заходити через офісний будинок на Городоцький, що практично навпроти входу на Львівський Жиркомбінат. У будинку здаються офіси, отож вхід вільний - тому не виключено що має прямий вихід на безхозну територію Сільмашу.

3505
    Та мона було б, хоча я думаю той бомбік про який я писав вже заварений чи розкраднений (у нього був ще один вхід через підвал-->але самі двері у підвал під замком). Цікаво було б попасти на територію Сільмашу - він зразу через дорогу за моїм бомбіком. Може хто має інфу про Сільмаш?

3506
   Тутко є ще один бомбік, Городоцька, 209, внутрішній дворик, у підвалі хрущовки, це недалечко від Левандівського мосту. Бував там сам (2001 рік), вхід був через ВШ у подвірї. На даний момент стан об'єкту невідомий, але на 2001 рік стан - ідеальний (цілі аптечки, протигази, сухо, наявне світло)

3507
По фото не видно засипане воно чи ні... То як є насправді?

3508
   До 7-10 травня будемо знати однозачно чи Євро-2012 буде у Львові. Колишня співробітниця працює у ТзОВ, що Львовом створена для обслуговування будівництва даної споруди. Казала про зазначені мною вище терміни, дому си думаю пан Тарута не спішить будуватись до того числа...Як тілько матиму інфу - зразу відпишу на укоханий форум!

3509
 Полюбе треба мати із собою когось хто був на Зоні раніше - навіть коли всі будуть мати персональні вимірювачі поглинутої (еквівалентної) дози - ніц там робити без людини котра знає хоча б приблизне положення забруднених плямок(на розтавлені значки парканадцять років тому не варто орієнтуватись, деякі правдиві досі, деякі ні...), отримати лишню дозу можна без проблем (навіть для здоров'я), але перспектива потому мучитись на КПП, а ще не дай Боже і на КПП не порішають.пряма тоді дорога в Київ у заклади МНС...тобто всерйоз і надовго...

3511
Гумор / Re: Про Ніштяк
« : 01.05.2009 12:47:53 »
Я те саме чув, тілько звалось воно не "ніштяк", а "ПРОСАК", типу "попав в просак"

3512
   Було б гарно! Ти б Зелю в планах темку із гАласуванням створив. Як на мене краще в наметах на місці + при нагоді ще в Києві із чимось ознайомитись як час буде.

3513
   В Штурмі переважно беруть страйкболісти, ціни дійсно хамські...Знаю тому, що маю друзів у страйку, а по друге моя контора возить для Штурму товар, а по-третє колєга там працював там (рік як звільнився)...

3514
Мені наразі так підходить, на наступну суботу, маю наувазі 9-те травня. Пропоную автору оновити(створити нове) голосування

3515
Плани / Re: Очистка Цитаделі
« : 30.04.2009 19:22:54 »
Отож нас уже потенційно четверо, можна вже щось і думати.

3516
Файного відпочинку!

3517
Плани / Очистка Цитаделі
« : 29.04.2009 20:28:40 »
   Здається Golem щось писав, що банда із Екстріму пішла чистити "Лощину". А я думаю чим ми гірші? А давайте наприклад поєднаємо благородне із потенційно цікавим для дослідження? Маю наувазі Цитадель, а саме останній її вільний (та й зрештою розвалений) форпост, а саме гвинтові сходи, що ведуть вниз...Так там смердить, але хіба це проблема?
   
   Коли вчився у Рідній Політехніці, ходили пити горівку у ту споруду, що найближча по праву сторону від в'їзду в Цитадель, так шо зара загороджена парканом і відновлена, принаймі ззовні. Спуск до низу був, причому
на рівень навколишнього рову. А от власне, що цікаве - спуск і далі був, просто таки був завалений цеглою, так само як зараз є заваленим вхід у напівзруйнованій будівлі.

   Згоден посильно тєжко працювати, оскільки шалено цікаво. Але так си думаю, треба для початку не меньше 4-5 охочих для оптимізації процесу вигрібання сміття.
   
   Прошу зголошуватись шановні Пані та Панове!

3518
Шось у цій темі тихо? Хтось взагалі окрім Ростислава планує десь їхати 1-2 числа? Потенційно би приєднався!

3519
Цитувати
Андрій, доречі книжка ця у мене є, якщо треба фотки, тягни сканер.

   2 нестор: Сканер можу позичити на декілька днів-тиждень, нажаль у самого зараз руки не мають змоги зайнятись чимось "для душі", наприклад скануванням гарної книги...Ідея видати книгу - супер, цікаво то кілько зараз хоча б орієнтовно коштує, може хто підкаже?

   2 all: моя "лопата" (гарний вираз, сподобався) завжди також з вами!
   Гуглив сьогодні, дивно, що книга пані Ірини у нас вартує 78 грн., а на поляцьких сайтах її пропонують по 3,5 євро...Промоція для Європи?

3520
чо можна сходити на півника ;D

Мож6на було б, якщо зарплату дадуть:) Окрім того 20-років гурту, має бути зачотний концерт