Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3601
Смітник / Re: Полярон
« : 06.06.2009 17:07:21 »
  поки-що я б приєднався, оскільки планів на понеділок немає. Проте виникнути вони можуть завтра. Пропоную тобі тему в "Планах" створити, багато хто підпишеться мабуть.

3602
    Звіт Панове читаємо тут, соррі за невелику кількість фото.

3603
 "Схабарене" (чомусь мене це слово нервує) вулілля із фільтру.

3604
 1, 2 - троха старого добротного хламу

3605
 1,2,3 - "Локальний арт"

3606
1) ось що всередині було;
2) сама кімната із середини;

3607
  1) Чуг доламує двері (перед цим Зеля якісно довбав);
  2) усі всередині;
  3) Зеля "кувалдує" стіну;

3608
   1) Кімната де ми поскидали наплічники і все лишнє - фактично навпроти закритої кімнати;
   2) Останнє фото навпроти закритих дверей;

3609
   Доповідаю колєги. У пятницю була кепська погода, особливо по-обіді. Приїхав троха раніше  здибалтсь із Зелею, почому пішли до локального колєги за ломом (ух...тяжкий і великий був, мені по плечі, пробували тянути по-черзі) та тру-кувалдою. Переходячи Варшавську нас признав Декстер (а то нас двох нас не признай із ломом та кувалдою), зупинились коло правого входу на на СКА та зачекали на Чуга та Стінгера...Клято падав дощ і не було спасу від того...
  
  Зустрілись та зайшли в Лощинку, розпакувались, Зеля прикріпив свій мега-освітлювальний девайс до мого штативу від фотика, потому Зеля почав добати активно стіну - його згодом змінив Чуг. Надто все швидко було - 15-20 хв. і двері ся піддали. Тру-лом не знадобився практично, все вирішилось кувалдою.
  
   Не знаю чи хто плекав мрії на 2-ий, 3-ий чи надцятий рівень Лощини - мене наприклад серед них небуло. Відкрили стандартну кімнатку (як на Лощину), із перевернутими столами та розписаними стінами. Кімнату, а власне двері до неї заклинило чи то просідання грунту, чи то іржа...Із написів на стінах припустили, що люди були востаннє тут у 2004 році (поправте пліз якщо помиляюсь).

   Від кімнатки рушили до вентиляційної, де скинули наплічники і подались через ту дзюру в стіні до фільтрів. Поки Зеля відкривав один із них у коридорі були почуті "голоси" і ми рванули до наплічників...Нажаль запізно ми вилізли, бо "духи"  повтікали (і явно без світла звалювали) = ми ще довго потому в тунель світили і ніц не побачили. Хлопці мабуть хотіли у затишку вентиляційної троха алкоголем розлабитись. Пробачте друзі що спаскудили вам св'ято.

   Потому хлопаки набрали троха вугілля із фільтрів і ми рушили назад. Практично на виході краєм ока побачили наших "друзів", але очевидно вони налякались масованого світла (як-не як у декого із нас було і по два джерела) чи то Зеліної накидки, що відбиває світло у стилі  ЛКП - і знову зникли...

   Потому ми вілізли та почистились, вийшли до самого СКА де попрощались із ЧУГом та Стінгером, занесли тру-кувалду та тру-лом вламнику та й пішли на пиво та "гарячого пса" вже троє (Зеля, Декстер та я), почому розбіглись в очікуванні суботи та Цитаделі.

   P.S. Соррі за малу кількість фото, зеркалка то не найкраща річ під землею. Фото далі.
  

P.S. Усі фото із вилазки тут
  

3610
   Значить на 17-00 нинько біля входу у СКА буде:


   1) Зеля;
   2) Чугайстр;
   3) Dexter;
   4) я
   5) ..

   Ще хтось приєднується?

3611
   Дякую за фотки! А фотки якою саме зеркалкою зроблені? EXIF каже, що виробник СAMERA, модель 4MP-9J9. То часом не Konica-Minolta?

3612
  а треба щось знімати просто... ну якихось маскоффских ідіотів наприклад

3613
  Мабуть не тільки вкололись...Пусті аптечки виділи? А після того вже і мутанти з'являються, і коридори радіаційно-небезпечні, і невідомі монстри, що смакують дігерів..."иа плакаль"

3614
Смітник / Re: Полярон
« : 04.06.2009 16:38:42 »
    Повідомимо, але ти також за Планами слідкуй - ми завжди пишемо туди, коли збираємось кудись валити. Заодно скинь мені нумер своєї мобілки в "Особисті Повідомлення"

3615
Інженерні Споруди / Re: Полярон
« : 04.06.2009 16:35:01 »
   Через якийсь час будем вибиратись на Полярон у бомбік (якщо пустять звісно, бо вхід у нього рівно за 5 метрів від буди охорони), пильнуй за Планами.

3616
Інженерні Споруди / Re: Полярон
« : 04.06.2009 16:26:38 »
   Тю, ми просто попросили охорону і нас пропустили. А із сторони Луганської лізти не варто - там охорона полюбе прожене. Але маю наувазі тільки "незакриту" частину Полярону звісно.

3617
йопт, мої співчуття

3618
Цитувати
Одногрупник розказува що його бабця працює в АТС і що під ним розташований досить велике бомбосховище.

  Може бабця одногрупника допоможе?

3619
  :) в теорії все так і є, а на практиці деколи незавжди так (Слава Богу!)  :) Я от особисто мав надію, що за бомбіком лопухи дивляться і деколи решітки забувають закрити (або їх там взагалі немає, бо на лом покрали)

3620
Закинута радіопередавальна станція. Антени

   Цікаво чи десь близько коло нас є подібні вишки. Може хто має таку інфу?