Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3601
1) зверніть увагу, банк затирає нумери будівель;
2) Зеля та Стінгер на ДОТику коло книгосховища.

3602
1) чудом вцілілий номер будівлі;
2) VOLKSBANK;

3603
1) Зеля та Стінгер виходять на поверхню;
2) дизельок невеличкий;

3604
1) відреставрований об`єкт;
2) доріжка вгору;

3605
    Про "..." за годинку напишу десь, а поки що:

    Зустрілись зранку об 08-00 на Цитаделі, власне на самому об`єкті, був Зеля та Стінгер - більш ніхто не прийшов. Одразу спуситись униз, переділись та почали копати. Стінгер був у самому низу, далі трохи вище Зеля і я зверху старався допомагати - передавали хлам і один одному і викидали його поза межі самих гвинтових сходів. Як виявилось сходи, що починаються із рівня нижньої кімнати тримає старий бідон незрозуміло із чим (окрім гівна, бульбиків, паперу, пустих фляшок з горівки знайшли ще шнек від м'ясорубки :) ). - тому він був вийнятий шляхом підкопу і викинутий осторонь. На сходах між нульовим та -1 рівнями на них власне була купа каміння та цегли, а оскільки вона загрожувала нас завалити при подальшому копанні --> було вирішено те сміття гарненько із самого верху зняти та повикидати у бічні кімнати.    Судячи із слів Стінгера та наших із Зелею спостережень - далі внизу щось є, бо було вже видно бетонну плиту, що опоясує зазвичай вхід.

    Мушу згадати, що весь час там смерділо незрозумілою хімічною субстанцією, було дуже неприємо і мене чуть не вирвало (дяк за лімоняду Стінгер), Зелі також було ненайкраще. Відсутність фоток із-під землі пояснюється тим, що я таки пішов пів-годинки перевітритись на гору (бо знову тошнити від того смороду починало) поки хлопці працювали. Окрім того при такій пилюці та за відсутності штативу знімати було нереально.

    По оцінках Зелі та Стінгера копати там приблизно із тиждень командою із 5 чоловік як мінімум. Зеля і я згодні цьому приділити тиждень свого часу цього літа, чекаємо ще бажаючих.

    Потому-с ми пішли до книгосховища, двері були відкриті проте охоронець нас не пустив заявляючи, що "усьо опечатано", що внизу поверхів немає (ага так і повірили - лівіше центрального вхожу в книгосховище 3 ВШ і причому із середньої видувається повітря із такою силою, що притислає будяки кругом на відстані метра, чути шум роботи мотору  :) Пахне відти мазутом, книгами старими і бомбіком загалом) і взагалі валіть звідси. Стінгер каже, що то злий сторож і тра спробувати у домовитись у зміну кращого сторожа.

   Продовження (уже в іншій темі) за годинку приблизно.

P.S. Усі фото із вилазки тут. Сорі за кількість та якість

3606
Плани / Re: Полярон.
« : 06.06.2009 22:56:11 »
  Буду 90%, спишемось (зізвонимось) завтра до вечора. Цікаввий мені ще промисловий район у трикутничку Луганська-Персенівка-Зелена

3607
    :) дяк Зелі та  Стінгеру, Чуг'у та Декстеру, дяк everyone. Не забувайте, що без вас нічого би не було! Фотки звісно усі викладу у вівторок, так як МТС-Конект мій при ліміті в 1,6 Гіга цього не дозволяє зробити, себто лити буду з роботи

3608
   Дякую! Направду фоток було значно більше - вибирав кращі із них. Не можу я до-сих пір із тим "звіром" котра зеркалка жінки якісно подружитись. А "вкусняшка" точно зачекає до того часу як ти виздоровієш - завтра-позавтра сам зрозумієш із звітів.

3609
    Додав, онови сторінку і дивись вище. Соррі, що забув про тебе - мушу скоро тікати...

3610
   Чув із-за стіни коли із штативом возився як воно ніжно сипалось... Завтра до вечора, у крайньому разі до ранку понеділка чекайте нового звіту за сьогодні із Цитаделі та . (най це буде поки секретом). Але "вкусняшку" знайшли сьогодні, доволі "апетитну".  :)

3611
Смітник / Re: Полярон
« : 06.06.2009 17:07:21 »
  поки-що я б приєднався, оскільки планів на понеділок немає. Проте виникнути вони можуть завтра. Пропоную тобі тему в "Планах" створити, багато хто підпишеться мабуть.

3612
    Звіт Панове читаємо тут, соррі за невелику кількість фото.

3613
 "Схабарене" (чомусь мене це слово нервує) вулілля із фільтру.

3614
 1, 2 - троха старого добротного хламу

3615
 1,2,3 - "Локальний арт"

3616
1) ось що всередині було;
2) сама кімната із середини;

3617
  1) Чуг доламує двері (перед цим Зеля якісно довбав);
  2) усі всередині;
  3) Зеля "кувалдує" стіну;

3618
   1) Кімната де ми поскидали наплічники і все лишнє - фактично навпроти закритої кімнати;
   2) Останнє фото навпроти закритих дверей;

3619
   Доповідаю колєги. У пятницю була кепська погода, особливо по-обіді. Приїхав троха раніше  здибалтсь із Зелею, почому пішли до локального колєги за ломом (ух...тяжкий і великий був, мені по плечі, пробували тянути по-черзі) та тру-кувалдою. Переходячи Варшавську нас признав Декстер (а то нас двох нас не признай із ломом та кувалдою), зупинились коло правого входу на на СКА та зачекали на Чуга та Стінгера...Клято падав дощ і не було спасу від того...
  
  Зустрілись та зайшли в Лощинку, розпакувались, Зеля прикріпив свій мега-освітлювальний девайс до мого штативу від фотика, потому Зеля почав добати активно стіну - його згодом змінив Чуг. Надто все швидко було - 15-20 хв. і двері ся піддали. Тру-лом не знадобився практично, все вирішилось кувалдою.
  
   Не знаю чи хто плекав мрії на 2-ий, 3-ий чи надцятий рівень Лощини - мене наприклад серед них небуло. Відкрили стандартну кімнатку (як на Лощину), із перевернутими столами та розписаними стінами. Кімнату, а власне двері до неї заклинило чи то просідання грунту, чи то іржа...Із написів на стінах припустили, що люди були востаннє тут у 2004 році (поправте пліз якщо помиляюсь).

   Від кімнатки рушили до вентиляційної, де скинули наплічники і подались через ту дзюру в стіні до фільтрів. Поки Зеля відкривав один із них у коридорі були почуті "голоси" і ми рванули до наплічників...Нажаль запізно ми вилізли, бо "духи"  повтікали (і явно без світла звалювали) = ми ще довго потому в тунель світили і ніц не побачили. Хлопці мабуть хотіли у затишку вентиляційної троха алкоголем розлабитись. Пробачте друзі що спаскудили вам св'ято.

   Потому хлопаки набрали троха вугілля із фільтрів і ми рушили назад. Практично на виході краєм ока побачили наших "друзів", але очевидно вони налякались масованого світла (як-не як у декого із нас було і по два джерела) чи то Зеліної накидки, що відбиває світло у стилі  ЛКП - і знову зникли...

   Потому ми вілізли та почистились, вийшли до самого СКА де попрощались із ЧУГом та Стінгером, занесли тру-кувалду та тру-лом вламнику та й пішли на пиво та "гарячого пса" вже троє (Зеля, Декстер та я), почому розбіглись в очікуванні суботи та Цитаделі.

   P.S. Соррі за малу кількість фото, зеркалка то не найкраща річ під землею. Фото далі.
  

P.S. Усі фото із вилазки тут
  

3620
   Значить на 17-00 нинько біля входу у СКА буде:


   1) Зеля;
   2) Чугайстр;
   3) Dexter;
   4) я
   5) ..

   Ще хтось приєднується?