Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3641
  Було б супер-файно! А сам будеш?

3642
    Плануємо методом локального неінвазійного дестроя відкрити останню закриту кімнату в "Лощині", поки що нас тілько двоє - Зеля та я. Потрібна додаткова сила у пятницю в обід! Прохання зголошуватись друзі!!!

3643
   Кепсько, хтось ще піде окрім Зелі та мене?

3644
    Ну мені здається, що так і є = аварійний вихід через ВШ. А вхід десь ще може на території АТС - поглянь при можливості - може, що і здибаєш. Раніше на територію можна було без проблем зайти через постійно відкриті ворота і ніхто не сварився...

3645
  Щойно знайшов на Фішках , зветься "Американська Ядерна Шахта", 34 фото.

3646
 Супер!!! No comments!!!

3647
   1) Книга є у електронному варіанті?
   2) Думаю не позакривали, а просто засипали чи знову ж таки шашку рванули на вході - даби анти-комуністично настроєні Львівські елементи не саботували центр пропаганди у Західному регіоні шляхом підриву тунелів під студією та вишкою ІМХО

3648
  про хід до будинку також десь читав, не у книзі - у якихось локальних новинах

3649
  Google + пару гривень + час = і буде в тебе гарний шокер. І раритетний спалах збережеш

3650
  апаратури не було - її очевидно забрали разом із відходом військових, дизелька була реально затоплена (і я бачив її вперше вживу як ми ходили в суботу) = було так як і зараз - тілько чистіше та затишніше, підлога ціла, без слідів пожеж та сміття, по сходах можна було безпечно на верх піднятись + купа ящиків із військовим майном (але було видно, що багато вже забрали), залишились практично некондиційні ящики та прогнивші сумки, але вміст був цілим.

3651
   На цю АТС нас водили під час практики на якомусь курсі Політеху. До-речі, перша 5ESS АТС у Львові, але глючить страшно досі коли в апаратній прогрівається повітря більше 20о градусів - проблему вирішили встановленням купи кондюків.

   Пробачте, від теми відійшов. Всередину скоріш за все попасти не вдасться, - діюча АТС (як аналогічні наприклад на Миколайчука, Нового ЦУМу, навпроти Команчеро, на Майорівці недалеко Першої Приватної, Дорошенка-Коперника тощо), внизу у бомбіку має бути діючий дизель-генератор {а то й два} на випадок тотальної відмови зовнішнього живлення. Одним словом хочу сказати, що навряд - чи вдасться попасти туди через ВШ. Реальніше - по знайомству та за фляшку чи більше.

3652
    "Смачненього"  дійсно багато -  але шось конкретне, що власне тобі до душі припало можеш написати?

3653
  ТАРЕНом халявним із військових аптечок накололись  :)
якби ж там хочаб аптечки лишилися.всьо начисто повиносили і я так бачу вже давно :(А хтось з цього сайту там щось знаходив окрім журналів???

   Аптечки там власне і знаходив в той час із друзями, жаль що викидав, ще рідину для очистки протигазів, ну і їх самих звісно, прогнивші сумки...До-речі, мушу зауважити, що у той час коли мене в Лощину уперше відвели - там було значно більше води ніж зараз, на око раза у два більше, а ліфтова шахта буда суха-сухенька. Про те, що Лощина була 100% із незруйнованою підлогою та кабелями коли я туди уперше пішов - соррі колєги, троха заговорився. Підлога по довжині була ціла на 90%, 10% вже почали виколупувати. Але було все чисто та культурно, без пожеж. Навіть пригадую як випадково зайшов у кімнатку де сходи наверх і побачив там два очі настрашені не меньше моїх...Чесно кажучи то був мабуть один із перших Cu-hunt`ерів із великою сумкою того саме купруму...

3654
нажаль не можу піти,ібо хворію((((((((((((((

 До Dexter'а приєднуюсь! Доброго здоров'я чоловіче, маю надію що то не гусина х"№;ня (читати обов'язково, соррі за дурні жарти)! Лікуйся друже, ти нам у пятницю конче потрібен!

3655
то часом не Червоної Калини? Не доїжаючи до Довженка як від Шувару їхати по ліву руку за магазинами? 22-АТС здається?

3656
  ТАРЕНом халявним із військових аптечок накололись  :)

3657
    Ага, там де ми власне і пиво пили сидячи дупами на тому граніті  :)  Насправді нічого страшного у 40-45 мкР/год немає. Я би почав хвилюватись починаючи десь із 75-100 мкР/год (здається в Китаї чи десь на сході є якась доволі велика область, я б навіть сказав район де усюди світить 300-400 мкР/год із за його геології. А район зазначу густозаселений. За тисячі років люди, котрі там живуть мутантами не стали, не було зафіксовано жодного аномального підвищення рівня захворюваності на рак та інші супутні хвороби).
 
   А для граніту такий фон є нормальним явищем і ніяк не вплине на здоров'я.

3658
   Скоріше за все то малолітні (чи не малолітні) алкаші і(або) наркомани...Бомжі свою хату не палили б...

3659
і то правда...

3660
     При всій повазі, у кращому разі ти тілько детектор збереш, проте не більше! -  по чому ти калібрувати девайс будеш?