Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3661
   На цю АТС нас водили під час практики на якомусь курсі Політеху. До-речі, перша 5ESS АТС у Львові, але глючить страшно досі коли в апаратній прогрівається повітря більше 20о градусів - проблему вирішили встановленням купи кондюків.

   Пробачте, від теми відійшов. Всередину скоріш за все попасти не вдасться, - діюча АТС (як аналогічні наприклад на Миколайчука, Нового ЦУМу, навпроти Команчеро, на Майорівці недалеко Першої Приватної, Дорошенка-Коперника тощо), внизу у бомбіку має бути діючий дизель-генератор {а то й два} на випадок тотальної відмови зовнішнього живлення. Одним словом хочу сказати, що навряд - чи вдасться попасти туди через ВШ. Реальніше - по знайомству та за фляшку чи більше.

3662
    "Смачненього"  дійсно багато -  але шось конкретне, що власне тобі до душі припало можеш написати?

3663
  ТАРЕНом халявним із військових аптечок накололись  :)
якби ж там хочаб аптечки лишилися.всьо начисто повиносили і я так бачу вже давно :(А хтось з цього сайту там щось знаходив окрім журналів???

   Аптечки там власне і знаходив в той час із друзями, жаль що викидав, ще рідину для очистки протигазів, ну і їх самих звісно, прогнивші сумки...До-речі, мушу зауважити, що у той час коли мене в Лощину уперше відвели - там було значно більше води ніж зараз, на око раза у два більше, а ліфтова шахта буда суха-сухенька. Про те, що Лощина була 100% із незруйнованою підлогою та кабелями коли я туди уперше пішов - соррі колєги, троха заговорився. Підлога по довжині була ціла на 90%, 10% вже почали виколупувати. Але було все чисто та культурно, без пожеж. Навіть пригадую як випадково зайшов у кімнатку де сходи наверх і побачив там два очі настрашені не меньше моїх...Чесно кажучи то був мабуть один із перших Cu-hunt`ерів із великою сумкою того саме купруму...

3664
нажаль не можу піти,ібо хворію((((((((((((((

 До Dexter'а приєднуюсь! Доброго здоров'я чоловіче, маю надію що то не гусина х"№;ня (читати обов'язково, соррі за дурні жарти)! Лікуйся друже, ти нам у пятницю конче потрібен!

3665
то часом не Червоної Калини? Не доїжаючи до Довженка як від Шувару їхати по ліву руку за магазинами? 22-АТС здається?

3666
  ТАРЕНом халявним із військових аптечок накололись  :)

3667
    Ага, там де ми власне і пиво пили сидячи дупами на тому граніті  :)  Насправді нічого страшного у 40-45 мкР/год немає. Я би почав хвилюватись починаючи десь із 75-100 мкР/год (здається в Китаї чи десь на сході є якась доволі велика область, я б навіть сказав район де усюди світить 300-400 мкР/год із за його геології. А район зазначу густозаселений. За тисячі років люди, котрі там живуть мутантами не стали, не було зафіксовано жодного аномального підвищення рівня захворюваності на рак та інші супутні хвороби).
 
   А для граніту такий фон є нормальним явищем і ніяк не вплине на здоров'я.

3668
   Скоріше за все то малолітні (чи не малолітні) алкаші і(або) наркомани...Бомжі свою хату не палили б...

3669
і то правда...

3670
     При всій повазі, у кращому разі ти тілько детектор збереш, проте не більше! -  по чому ти калібрувати девайс будеш?

3671
   Я навіть не знаю як "Радон" прокоментити після Mr.Aldana на сaves.ru - і у нас він є виходить. А ще пару років тому у пресі згадували про плямку кобальта-90 на Майорівці здається...

3672
Цитувати
І я буду=)))ту кімнатку я замітив ще в перший раз але так як там всередині нічого окрім якоїсь перевернутої шафи незаміти...не звернув особисто уваги=(((
то мєсна малишня собі кімнатку забила якраз для того щоб побухати.я їх зустрів коли перший раз в Лощину йшов.вони мені невеличку екскурсію зробили. :)

 Перший раз у Лощину я йшов коли мене туди відвів Dr.Bas, то був 1999 рік здається - честь і хвала йому, навіть коротку дорогу із Політеху показав. Усе було так само як зараз, але підлога із мідним кабелем була ціла та неушкоджена + небуло слідів пожежі.

3673
ТАРЕН брате і все буде ОК

3674
йти по докладній карті чоловіче, на форумі її знайдеш

3675
  "Все невозможное возможно" як співав Тіма Мілан...backup forever GUT!

3676
   Процитую багацько, що колєги із Івано-Франківська відповіли (пост мабуть довгий буде):
   
  Відповідь №1:
 
Цитувати
   
    Будемо раді допомогти: Вам, мабуть, зі Львова світить їхати? Тоді дорога певно йтиме через Стрий — Болехів — Долину. З Долини вже самі дивіться, як Вам краще їхати. Треба попасти в с. Перегінське. Звідти є кілька варіантів добирання на саму гору. Не можу порадити жодного зі 100% упевненістю, бо з того боку гори не був. Але дорога з того боку на гору є, це факт.

   Ми їхали з Івано-Франківська, то значно простіше. Через с. Крихівці і смт Лисець добираємося в Богородчани. Ще 2 км і в Підгір’ї повертаємо направо. Їдемо через с. Росільна, в кінці села поворот наліво, в с. Міжгір’я. Звідси вже буде видно 4 вишки. В місцевих запитайте дорогу далі. То буде грунтовка, нею десь 3 км вгору, з них десь 2 км лісом.

   Кілометрова топографічна карта того регіону ось тут.

   Відповідь №2

 
Цитувати
Я приблизно зрозумів де то знаходиться, тому теж допоможу (так як в смт. Перегінську буваю кожний тиждень):
Заїхаєте в Перегінськ, повертаєте наліво (саме таке велике Т-подібне перехрестя), їдеш по тому бездоріжжю, піднімаєшся на міст, проїхаєш його, потом в селі Небилів повертаєш знову наліво.. і там по трасі (якщо то можна трасою назвати) недоїхаєш до с. Росілька.(лісами, де вовки бігають)

   Залишається подякувати колєгам Andy_AKA_Andy та ShooRoop із форуму "Наше Місто"


3677
  але на випадок непедбаченої поломки інструменту, просив би усіх учасників взяти із собою все, що можете з інструменту даного класу! і документи звісно.

3678
Гумор / Re: FunStuff в тему
« : 01.06.2009 21:06:28 »
Мовою оригіналу:
Случилось второе пришествие Христа. Спускается он в ад, прощать грешников.
- Кто при жизни убивал, всех прощаю, все на выход !
к выходу кидается толпа.
- Кто крал , всех прощаю, все на выход !

Все смертные грехи перечислил, смотрит в дальнем углу несколько человек все же остались.
- Кто такие ? - спрашивает Христос
- Спелеологи
- А вы что сидите?
- А мы ничего такого не делали.
- Так вас надо было в рай.
- Так нас в рай и послали
- А как вы здесь очутились ?
- Прокопались...

3679
  ну я за Синім Вождем як завжди звісно! Політех - rulez форева!

3680
  Саме ця якщо ти про Іру питав. А Мурахуї такого самого розміру  плодяться активно у соснових лісах навколо Немирівської "Сірки". Golem за трибуную також порадував!