Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3661
    "Смачненього"  дійсно багато -  але шось конкретне, що власне тобі до душі припало можеш написати?

3662
  ТАРЕНом халявним із військових аптечок накололись  :)
якби ж там хочаб аптечки лишилися.всьо начисто повиносили і я так бачу вже давно :(А хтось з цього сайту там щось знаходив окрім журналів???

   Аптечки там власне і знаходив в той час із друзями, жаль що викидав, ще рідину для очистки протигазів, ну і їх самих звісно, прогнивші сумки...До-речі, мушу зауважити, що у той час коли мене в Лощину уперше відвели - там було значно більше води ніж зараз, на око раза у два більше, а ліфтова шахта буда суха-сухенька. Про те, що Лощина була 100% із незруйнованою підлогою та кабелями коли я туди уперше пішов - соррі колєги, троха заговорився. Підлога по довжині була ціла на 90%, 10% вже почали виколупувати. Але було все чисто та культурно, без пожеж. Навіть пригадую як випадково зайшов у кімнатку де сходи наверх і побачив там два очі настрашені не меньше моїх...Чесно кажучи то був мабуть один із перших Cu-hunt`ерів із великою сумкою того саме купруму...

3663
нажаль не можу піти,ібо хворію((((((((((((((

 До Dexter'а приєднуюсь! Доброго здоров'я чоловіче, маю надію що то не гусина х"№;ня (читати обов'язково, соррі за дурні жарти)! Лікуйся друже, ти нам у пятницю конче потрібен!

3664
то часом не Червоної Калини? Не доїжаючи до Довженка як від Шувару їхати по ліву руку за магазинами? 22-АТС здається?

3665
  ТАРЕНом халявним із військових аптечок накололись  :)

3666
    Ага, там де ми власне і пиво пили сидячи дупами на тому граніті  :)  Насправді нічого страшного у 40-45 мкР/год немає. Я би почав хвилюватись починаючи десь із 75-100 мкР/год (здається в Китаї чи десь на сході є якась доволі велика область, я б навіть сказав район де усюди світить 300-400 мкР/год із за його геології. А район зазначу густозаселений. За тисячі років люди, котрі там живуть мутантами не стали, не було зафіксовано жодного аномального підвищення рівня захворюваності на рак та інші супутні хвороби).
 
   А для граніту такий фон є нормальним явищем і ніяк не вплине на здоров'я.

3667
   Скоріше за все то малолітні (чи не малолітні) алкаші і(або) наркомани...Бомжі свою хату не палили б...

3668
і то правда...

3669
     При всій повазі, у кращому разі ти тілько детектор збереш, проте не більше! -  по чому ти калібрувати девайс будеш?

3670
   Я навіть не знаю як "Радон" прокоментити після Mr.Aldana на сaves.ru - і у нас він є виходить. А ще пару років тому у пресі згадували про плямку кобальта-90 на Майорівці здається...

3671
Цитувати
І я буду=)))ту кімнатку я замітив ще в перший раз але так як там всередині нічого окрім якоїсь перевернутої шафи незаміти...не звернув особисто уваги=(((
то мєсна малишня собі кімнатку забила якраз для того щоб побухати.я їх зустрів коли перший раз в Лощину йшов.вони мені невеличку екскурсію зробили. :)

 Перший раз у Лощину я йшов коли мене туди відвів Dr.Bas, то був 1999 рік здається - честь і хвала йому, навіть коротку дорогу із Політеху показав. Усе було так само як зараз, але підлога із мідним кабелем була ціла та неушкоджена + небуло слідів пожежі.

3672
ТАРЕН брате і все буде ОК

3673
йти по докладній карті чоловіче, на форумі її знайдеш

3674
  "Все невозможное возможно" як співав Тіма Мілан...backup forever GUT!

3675
   Процитую багацько, що колєги із Івано-Франківська відповіли (пост мабуть довгий буде):
   
  Відповідь №1:
 
Цитувати
   
    Будемо раді допомогти: Вам, мабуть, зі Львова світить їхати? Тоді дорога певно йтиме через Стрий — Болехів — Долину. З Долини вже самі дивіться, як Вам краще їхати. Треба попасти в с. Перегінське. Звідти є кілька варіантів добирання на саму гору. Не можу порадити жодного зі 100% упевненістю, бо з того боку гори не був. Але дорога з того боку на гору є, це факт.

   Ми їхали з Івано-Франківська, то значно простіше. Через с. Крихівці і смт Лисець добираємося в Богородчани. Ще 2 км і в Підгір’ї повертаємо направо. Їдемо через с. Росільна, в кінці села поворот наліво, в с. Міжгір’я. Звідси вже буде видно 4 вишки. В місцевих запитайте дорогу далі. То буде грунтовка, нею десь 3 км вгору, з них десь 2 км лісом.

   Кілометрова топографічна карта того регіону ось тут.

   Відповідь №2

 
Цитувати
Я приблизно зрозумів де то знаходиться, тому теж допоможу (так як в смт. Перегінську буваю кожний тиждень):
Заїхаєте в Перегінськ, повертаєте наліво (саме таке велике Т-подібне перехрестя), їдеш по тому бездоріжжю, піднімаєшся на міст, проїхаєш його, потом в селі Небилів повертаєш знову наліво.. і там по трасі (якщо то можна трасою назвати) недоїхаєш до с. Росілька.(лісами, де вовки бігають)

   Залишається подякувати колєгам Andy_AKA_Andy та ShooRoop із форуму "Наше Місто"


3676
  але на випадок непедбаченої поломки інструменту, просив би усіх учасників взяти із собою все, що можете з інструменту даного класу! і документи звісно.

3677
Гумор / Re: FunStuff в тему
« : 01.06.2009 21:06:28 »
Мовою оригіналу:
Случилось второе пришествие Христа. Спускается он в ад, прощать грешников.
- Кто при жизни убивал, всех прощаю, все на выход !
к выходу кидается толпа.
- Кто крал , всех прощаю, все на выход !

Все смертные грехи перечислил, смотрит в дальнем углу несколько человек все же остались.
- Кто такие ? - спрашивает Христос
- Спелеологи
- А вы что сидите?
- А мы ничего такого не делали.
- Так вас надо было в рай.
- Так нас в рай и послали
- А как вы здесь очутились ?
- Прокопались...

3678
  ну я за Синім Вождем як завжди звісно! Політех - rulez форева!

3679
  Саме ця якщо ти про Іру питав. А Мурахуї такого самого розміру  плодяться активно у соснових лісах навколо Немирівської "Сірки". Golem за трибуную також порадував!

3680
   Вах, зачот! Я ся облизую. Усе просто супер, особливо Мурахуї, Іра, музей тортур здається, плавні, ріка, пиво-вино - взагалі усе. Цитуючи класиків "Слофф нєт"!!!