Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3661
   Я навіть не знаю як "Радон" прокоментити після Mr.Aldana на сaves.ru - і у нас він є виходить. А ще пару років тому у пресі згадували про плямку кобальта-90 на Майорівці здається...

3662
Цитувати
І я буду=)))ту кімнатку я замітив ще в перший раз але так як там всередині нічого окрім якоїсь перевернутої шафи незаміти...не звернув особисто уваги=(((
то мєсна малишня собі кімнатку забила якраз для того щоб побухати.я їх зустрів коли перший раз в Лощину йшов.вони мені невеличку екскурсію зробили. :)

 Перший раз у Лощину я йшов коли мене туди відвів Dr.Bas, то був 1999 рік здається - честь і хвала йому, навіть коротку дорогу із Політеху показав. Усе було так само як зараз, але підлога із мідним кабелем була ціла та неушкоджена + небуло слідів пожежі.

3663
ТАРЕН брате і все буде ОК

3664
йти по докладній карті чоловіче, на форумі її знайдеш

3665
  "Все невозможное возможно" як співав Тіма Мілан...backup forever GUT!

3666
   Процитую багацько, що колєги із Івано-Франківська відповіли (пост мабуть довгий буде):
   
  Відповідь №1:
 
Цитувати
   
    Будемо раді допомогти: Вам, мабуть, зі Львова світить їхати? Тоді дорога певно йтиме через Стрий — Болехів — Долину. З Долини вже самі дивіться, як Вам краще їхати. Треба попасти в с. Перегінське. Звідти є кілька варіантів добирання на саму гору. Не можу порадити жодного зі 100% упевненістю, бо з того боку гори не був. Але дорога з того боку на гору є, це факт.

   Ми їхали з Івано-Франківська, то значно простіше. Через с. Крихівці і смт Лисець добираємося в Богородчани. Ще 2 км і в Підгір’ї повертаємо направо. Їдемо через с. Росільна, в кінці села поворот наліво, в с. Міжгір’я. Звідси вже буде видно 4 вишки. В місцевих запитайте дорогу далі. То буде грунтовка, нею десь 3 км вгору, з них десь 2 км лісом.

   Кілометрова топографічна карта того регіону ось тут.

   Відповідь №2

 
Цитувати
Я приблизно зрозумів де то знаходиться, тому теж допоможу (так як в смт. Перегінську буваю кожний тиждень):
Заїхаєте в Перегінськ, повертаєте наліво (саме таке велике Т-подібне перехрестя), їдеш по тому бездоріжжю, піднімаєшся на міст, проїхаєш його, потом в селі Небилів повертаєш знову наліво.. і там по трасі (якщо то можна трасою назвати) недоїхаєш до с. Росілька.(лісами, де вовки бігають)

   Залишається подякувати колєгам Andy_AKA_Andy та ShooRoop із форуму "Наше Місто"


3667
  але на випадок непедбаченої поломки інструменту, просив би усіх учасників взяти із собою все, що можете з інструменту даного класу! і документи звісно.

3668
Гумор / Re: FunStuff в тему
« : 01.06.2009 21:06:28 »
Мовою оригіналу:
Случилось второе пришествие Христа. Спускается он в ад, прощать грешников.
- Кто при жизни убивал, всех прощаю, все на выход !
к выходу кидается толпа.
- Кто крал , всех прощаю, все на выход !

Все смертные грехи перечислил, смотрит в дальнем углу несколько человек все же остались.
- Кто такие ? - спрашивает Христос
- Спелеологи
- А вы что сидите?
- А мы ничего такого не делали.
- Так вас надо было в рай.
- Так нас в рай и послали
- А как вы здесь очутились ?
- Прокопались...

3669
  ну я за Синім Вождем як завжди звісно! Політех - rulez форева!

3670
  Саме ця якщо ти про Іру питав. А Мурахуї такого самого розміру  плодяться активно у соснових лісах навколо Немирівської "Сірки". Golem за трибуную також порадував!

3671
   Вах, зачот! Я ся облизую. Усе просто супер, особливо Мурахуї, Іра, музей тортур здається, плавні, ріка, пиво-вино - взагалі усе. Цитуючи класиків "Слофф нєт"!!!

3672
Цитата
Які ППС. Вони не то шо інтернетом - писати не всі вміють
недооцінювати противника- гарантія поразки. Але в 99.9% їм або лінь, або вони самі вас недооцінюють. Достатньо 1 розумного, щоб координувати, крім тих, що бродять нарків ловлять по підвалах там і аналітики є.

    Шось мені здається, що аналітиків там украй мало (зрештою, можливо такі є, що ідеологічно за таку зарплату залишаються працювати)...Цілком згоден, із фразою SOC`a "недооцінювати противника- гарантія поразки" - це стратегічна помилка. Проте, навіть якщо б туди нагрянула колона ППС-ів то за сприятливих умов (відсутність будь-чого, що можна класифікувати як зброю, алкоголю, наркотиків та наявності документів, що засвідчують особу) усе б у 99% закінчилось неприємною розмовою на місці, 0,5% - поїздкою у відділок на 2-3 години та й звісно 0,5% залишаю на те, що поліцаї виявляться комплетними ідіотами і почнуть застосовувати силу. Може бути боляче і то дуже, проте я не заздрю тому поліцаю, що так розійдеться - потому я зроблю усе щоб його із гівном змішати - і це можна легко зробити знаючи свої права та за наявності >=2 свідків (ну не підуть ж двоє людей туди, як мінімум треба трьох)

3673
  Має бути точно! А чого на форум не написали, що йдете? - багато хто міг би приєднатись, лишня пара рук би ніколи в такій справі не завадила.

3674
Цитувати
Дякую, це буде супер!!! ;D

   Нема за що! Вже залито на РапідШару, забирай тут.

3675
  :)  Діггерман і Сталкер-Бібрка мають право писати тільки в "Смітник" здається...

3676
В процесі заливки на rapidshare.de десь викину лінк за годину-півтора.

3677
    Підбірка сканів (DJVU та DOC) книг Цивільній Обороні, нормативно-технічна документація, бомбіки, гідромеханіка та гідравліка тощо. Знайшов на caves.ru і перезалив сюди поближче (+копія на рапідшарі). Розмір 158,18 Мбайт, паковано WinRAR v.3.71 -  індекс книг прикріплений до цього повідомлення.  Особливо сподобалась книга "Эксплуатация убежищ гражданской обороны", зараз читаю. Must Have!

3678
Бомбосховища / Re: Бомбік
« : 01.06.2009 13:02:52 »
 А я і не казав, що ти поганий - просто контролюй, що і як пишеш - ось і все  :)

3679
 Двері тупо заржавіли + осіла конструкція затиснула їх. А дозика нажаль немає поки...

3680
Посилання / Re: Захисні костюми
« : 01.06.2009 11:02:30 »
Сайтику не бачив, але ось що знайшов:

Цитувати
OZON™ ” Укртекстиль”

Компанія OZON™ ” Укртекстиль” є- виробником оригiнально продукцii, спецiально розробленої для українського ринку.
Спецодяг , Пошиття високоякiсного спецодягу.
Засоби індивідуалного захисту , засоби захисту рук, рукавиці, перчатки, краги, креми, засоби захисту очей, плащі, нарукавники, фартухи, костюми, , комбінезони хімзахисту, шлеми, каски, респиратори, напівмаски, фільтри,протигази, взуття Нанесення логотипу

скачати прайс дата завантаження: 28.05.2008
Львів,Стрийська, 48 (322) 2452654 specodjag_lviv@ukr.net

Прайс тої контори мона качнути тут.