Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3681
   Вах, зачот! Я ся облизую. Усе просто супер, особливо Мурахуї, Іра, музей тортур здається, плавні, ріка, пиво-вино - взагалі усе. Цитуючи класиків "Слофф нєт"!!!

3682
Цитата
Які ППС. Вони не то шо інтернетом - писати не всі вміють
недооцінювати противника- гарантія поразки. Але в 99.9% їм або лінь, або вони самі вас недооцінюють. Достатньо 1 розумного, щоб координувати, крім тих, що бродять нарків ловлять по підвалах там і аналітики є.

    Шось мені здається, що аналітиків там украй мало (зрештою, можливо такі є, що ідеологічно за таку зарплату залишаються працювати)...Цілком згоден, із фразою SOC`a "недооцінювати противника- гарантія поразки" - це стратегічна помилка. Проте, навіть якщо б туди нагрянула колона ППС-ів то за сприятливих умов (відсутність будь-чого, що можна класифікувати як зброю, алкоголю, наркотиків та наявності документів, що засвідчують особу) усе б у 99% закінчилось неприємною розмовою на місці, 0,5% - поїздкою у відділок на 2-3 години та й звісно 0,5% залишаю на те, що поліцаї виявляться комплетними ідіотами і почнуть застосовувати силу. Може бути боляче і то дуже, проте я не заздрю тому поліцаю, що так розійдеться - потому я зроблю усе щоб його із гівном змішати - і це можна легко зробити знаючи свої права та за наявності >=2 свідків (ну не підуть ж двоє людей туди, як мінімум треба трьох)

3683
  Має бути точно! А чого на форум не написали, що йдете? - багато хто міг би приєднатись, лишня пара рук би ніколи в такій справі не завадила.

3684
Цитувати
Дякую, це буде супер!!! ;D

   Нема за що! Вже залито на РапідШару, забирай тут.

3685
  :)  Діггерман і Сталкер-Бібрка мають право писати тільки в "Смітник" здається...

3686
В процесі заливки на rapidshare.de десь викину лінк за годину-півтора.

3687
    Підбірка сканів (DJVU та DOC) книг Цивільній Обороні, нормативно-технічна документація, бомбіки, гідромеханіка та гідравліка тощо. Знайшов на caves.ru і перезалив сюди поближче (+копія на рапідшарі). Розмір 158,18 Мбайт, паковано WinRAR v.3.71 -  індекс книг прикріплений до цього повідомлення.  Особливо сподобалась книга "Эксплуатация убежищ гражданской обороны", зараз читаю. Must Have!

3688
Бомбосховища / Re: Бомбік
« : 01.06.2009 13:02:52 »
 А я і не казав, що ти поганий - просто контролюй, що і як пишеш - ось і все  :)

3689
 Двері тупо заржавіли + осіла конструкція затиснула їх. А дозика нажаль немає поки...

3690
Посилання / Re: Захисні костюми
« : 01.06.2009 11:02:30 »
Сайтику не бачив, але ось що знайшов:

Цитувати
OZON™ ” Укртекстиль”

Компанія OZON™ ” Укртекстиль” є- виробником оригiнально продукцii, спецiально розробленої для українського ринку.
Спецодяг , Пошиття високоякiсного спецодягу.
Засоби індивідуалного захисту , засоби захисту рук, рукавиці, перчатки, краги, креми, засоби захисту очей, плащі, нарукавники, фартухи, костюми, , комбінезони хімзахисту, шлеми, каски, респиратори, напівмаски, фільтри,протигази, взуття Нанесення логотипу

скачати прайс дата завантаження: 28.05.2008
Львів,Стрийська, 48 (322) 2452654 specodjag_lviv@ukr.net

Прайс тої контори мона качнути тут.

3691
   Невсеремось! Майно вже давно знищено, та й зрештою незрозуміло кому воно належить... Кімната закрита все-таки не дуже близько від входу + хтось на сторожі має стояти даби вчасно подати сигнал - тоді інструмент в болото,  а зверху дошки і якийсь бруд. Постараємось невпалитись.

3692
супер, і мені підійде так

3693
   І пятниця мені законає, правда треба буде із колєгов домовитись, бо він на роботі буде в цей час.

3694
  До-речі нарід, "тяжкий" інструмент знайдено у колєги недалеко від Лощини, можемо сходити ще раз, десь наприклад  в суботу зраня.

3695
  Новий звіт вирішив не писати, ймовірно десь на тижні напишу. Просто викладаю небагато фоток, це властиво все що вийшло:

3696
   :) Гарно, а більше фото буде? На джелізобетонному заводі на Кульпарківській (де ми із Зелею та Negative_Creep`ом лазили) перед мостом все практично аналогічне. Догори не лізли, бо було із 4-5 (різних) охоронців, правда псів не виявили...

3697
Бомбосховища / Re: Бомбік
« : 31.05.2009 20:42:25 »
Цитувати
Та ми й незбирались палити бомбік))) обміняєм інфу про якийсь цікавий бомбік з рівноцінною площею)))

   >:( Не признаю тут поняття (най мене колєги розсудять) "ОБМІНЯЮ". Від того недавнього часу, що я тут є - тут ніхто не не опускався "до обміну" - а просто ділився знаннями із колєгами. А той бомбік рано чи пізніше, і без тебе знайдемо.

    P.S. Про дієслова пригадуєш?

3698
   Ніц не рили, бо не було нагоди! Але однозначно спробуємо продовжити справу в найближчий зручний для усіх час

3699
  Народився ти явно в сорочці! Там є шо гепнуимсь я вам скажу! Проте не певен, що буди безпечно податись - останній раз як я заглядав зверху у колектор (дати не пригадую, на протязі 2-2,5 міс від today() ) - вода там валила внизу так, що нереально на ногах втириматись. Окрім того тунель був заповнений на 3/4 своєї висоти...

3700
 Тут хамити не дозволено, як і будь-якому нормальному суспільстві! Я - не адмін, тим не меньше поставлю ще раз за повторне хамство тобі мінусика.(жаль, що не адмін - бо забанив би тебе на значно довше ніж це Golem зробив)

Цитувати
Ти думаєш я непрожеву без вашого сайту?
  Стопроцентів проживеш, ти ж не діабетик без інсуліну? Не водолаз без кисню? Не Гена без Чебурашки? Дорогу знаєш? Бажаю удачі в житті, щастя, здоров`я etc.  ( P.S. Так на майбутнє, для твого ж розвитку - "НЕ" із дієсловами пишеться окремо)

Цитувати
Гиги я поняв що тут проти адмінів думок висловлювати неможна а то попадеш в немилість???
  Чого тільки проти адмінів? От спробуй нахамити (якщо зможеш) будь-кому іншому - отримаєш прогнозований результат! Попробуй на мені наприклад!