Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3681
Цитата
Які ППС. Вони не то шо інтернетом - писати не всі вміють
недооцінювати противника- гарантія поразки. Але в 99.9% їм або лінь, або вони самі вас недооцінюють. Достатньо 1 розумного, щоб координувати, крім тих, що бродять нарків ловлять по підвалах там і аналітики є.

    Шось мені здається, що аналітиків там украй мало (зрештою, можливо такі є, що ідеологічно за таку зарплату залишаються працювати)...Цілком згоден, із фразою SOC`a "недооцінювати противника- гарантія поразки" - це стратегічна помилка. Проте, навіть якщо б туди нагрянула колона ППС-ів то за сприятливих умов (відсутність будь-чого, що можна класифікувати як зброю, алкоголю, наркотиків та наявності документів, що засвідчують особу) усе б у 99% закінчилось неприємною розмовою на місці, 0,5% - поїздкою у відділок на 2-3 години та й звісно 0,5% залишаю на те, що поліцаї виявляться комплетними ідіотами і почнуть застосовувати силу. Може бути боляче і то дуже, проте я не заздрю тому поліцаю, що так розійдеться - потому я зроблю усе щоб його із гівном змішати - і це можна легко зробити знаючи свої права та за наявності >=2 свідків (ну не підуть ж двоє людей туди, як мінімум треба трьох)

3682
  Має бути точно! А чого на форум не написали, що йдете? - багато хто міг би приєднатись, лишня пара рук би ніколи в такій справі не завадила.

3683
Цитувати
Дякую, це буде супер!!! ;D

   Нема за що! Вже залито на РапідШару, забирай тут.

3684
  :)  Діггерман і Сталкер-Бібрка мають право писати тільки в "Смітник" здається...

3685
В процесі заливки на rapidshare.de десь викину лінк за годину-півтора.

3686
    Підбірка сканів (DJVU та DOC) книг Цивільній Обороні, нормативно-технічна документація, бомбіки, гідромеханіка та гідравліка тощо. Знайшов на caves.ru і перезалив сюди поближче (+копія на рапідшарі). Розмір 158,18 Мбайт, паковано WinRAR v.3.71 -  індекс книг прикріплений до цього повідомлення.  Особливо сподобалась книга "Эксплуатация убежищ гражданской обороны", зараз читаю. Must Have!

3687
Бомбосховища / Re: Бомбік
« : 01.06.2009 13:02:52 »
 А я і не казав, що ти поганий - просто контролюй, що і як пишеш - ось і все  :)

3688
 Двері тупо заржавіли + осіла конструкція затиснула їх. А дозика нажаль немає поки...

3689
Посилання / Re: Захисні костюми
« : 01.06.2009 11:02:30 »
Сайтику не бачив, але ось що знайшов:

Цитувати
OZON™ ” Укртекстиль”

Компанія OZON™ ” Укртекстиль” є- виробником оригiнально продукцii, спецiально розробленої для українського ринку.
Спецодяг , Пошиття високоякiсного спецодягу.
Засоби індивідуалного захисту , засоби захисту рук, рукавиці, перчатки, краги, креми, засоби захисту очей, плащі, нарукавники, фартухи, костюми, , комбінезони хімзахисту, шлеми, каски, респиратори, напівмаски, фільтри,протигази, взуття Нанесення логотипу

скачати прайс дата завантаження: 28.05.2008
Львів,Стрийська, 48 (322) 2452654 specodjag_lviv@ukr.net

Прайс тої контори мона качнути тут.

3690
   Невсеремось! Майно вже давно знищено, та й зрештою незрозуміло кому воно належить... Кімната закрита все-таки не дуже близько від входу + хтось на сторожі має стояти даби вчасно подати сигнал - тоді інструмент в болото,  а зверху дошки і якийсь бруд. Постараємось невпалитись.

3691
супер, і мені підійде так

3692
   І пятниця мені законає, правда треба буде із колєгов домовитись, бо він на роботі буде в цей час.

3693
  До-речі нарід, "тяжкий" інструмент знайдено у колєги недалеко від Лощини, можемо сходити ще раз, десь наприклад  в суботу зраня.

3694
  Новий звіт вирішив не писати, ймовірно десь на тижні напишу. Просто викладаю небагато фоток, це властиво все що вийшло:

3695
   :) Гарно, а більше фото буде? На джелізобетонному заводі на Кульпарківській (де ми із Зелею та Negative_Creep`ом лазили) перед мостом все практично аналогічне. Догори не лізли, бо було із 4-5 (різних) охоронців, правда псів не виявили...

3696
Бомбосховища / Re: Бомбік
« : 31.05.2009 20:42:25 »
Цитувати
Та ми й незбирались палити бомбік))) обміняєм інфу про якийсь цікавий бомбік з рівноцінною площею)))

   >:( Не признаю тут поняття (най мене колєги розсудять) "ОБМІНЯЮ". Від того недавнього часу, що я тут є - тут ніхто не не опускався "до обміну" - а просто ділився знаннями із колєгами. А той бомбік рано чи пізніше, і без тебе знайдемо.

    P.S. Про дієслова пригадуєш?

3697
   Ніц не рили, бо не було нагоди! Але однозначно спробуємо продовжити справу в найближчий зручний для усіх час

3698
  Народився ти явно в сорочці! Там є шо гепнуимсь я вам скажу! Проте не певен, що буди безпечно податись - останній раз як я заглядав зверху у колектор (дати не пригадую, на протязі 2-2,5 міс від today() ) - вода там валила внизу так, що нереально на ногах втириматись. Окрім того тунель був заповнений на 3/4 своєї висоти...

3699
 Тут хамити не дозволено, як і будь-якому нормальному суспільстві! Я - не адмін, тим не меньше поставлю ще раз за повторне хамство тобі мінусика.(жаль, що не адмін - бо забанив би тебе на значно довше ніж це Golem зробив)

Цитувати
Ти думаєш я непрожеву без вашого сайту?
  Стопроцентів проживеш, ти ж не діабетик без інсуліну? Не водолаз без кисню? Не Гена без Чебурашки? Дорогу знаєш? Бажаю удачі в житті, щастя, здоров`я etc.  ( P.S. Так на майбутнє, для твого ж розвитку - "НЕ" із дієсловами пишеться окремо)

Цитувати
Гиги я поняв що тут проти адмінів думок висловлювати неможна а то попадеш в немилість???
  Чого тільки проти адмінів? От спробуй нахамити (якщо зможеш) будь-кому іншому - отримаєш прогнозований результат! Попробуй на мені наприклад!

3700
Гумор / Re: Фотоприколи
« : 31.05.2009 20:10:40 »
   :) гарно, а ти згадай кота Базіліо та лисицю Алісу (здається), котрі роздавали дітям кульки із гелієм у підтримку ProCreditBank'у на Городоцькій (ближче до центру) коли ми із Лощини повертались... мля, про Буратіно заплаканого забули, що буде осторонь стояти із поРЕҐПаними кульками...Я плакав...Ми плакали...
   Не довіряйте їм своїх грошей, не беріть кредити у такому банку. Як хто знає координати їхнього PR-манагера, поділіться, просто страшно цікаво чому власне така сцена мала місце...