Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3721
Бомбосховища / Re: Лощина
« : 27.05.2009 21:52:51 »
   Сподіваюсь, що буде така людина. СКА був дійсно побудований давно, але це зовсім не означає, що "Лощина" була побудована в той час. Дуже кондово зроблена вона скажу я вам. Можливо можна буде щось дізнатись порівнюючи із аналогічними спорудами. Ось стаття датована 2006 роком, там згадується, цитую "Літопис Західного оперативного командування розпочинається 3-го травня 1946 року".  Був би бомбік побудований у 30-х - я б хтів зараз бачити його стан...комплєтна руїна була б там, що і пару метрів не проповзеш.

   ПрикВО, його власне інфраструктура як ми розуміємо за пару-трійку років не могла бути створена. Як мінімум на мене можу шацувати побудову кінцем 50, початком 60-их років - а тоді вже була потреба у бункерах протиядерних, тим більше коло штабу округу.

   Військові не закинули б просто так такий "соковитий" об`єкт, і як на мене це могло бути тільки тому, що оний перестав відповідати їх стратегічним вимогам = відси треба шукати поточний бомбік ПрикВО, і те що він існує у мене жодних сумнівів не викликає. Але мабуть смертні туди попасти не зможуть принаймі зараз.

    З.І.  Якщо прізвище Тараса, Х***** то я його знаю, далі - в Особистих Повідомленнях, не вірив би боянам.

3722
Бомбосховища / Re: Лощина
« : 27.05.2009 17:26:06 »
    та і нафіг було в 30-ті такі бомбіки будувати? Лощина була збудована щоб протистояти ядерному удару, котрої в 30-ті роки ще не було  :)

3723
   поки-що не шанує чоловіче, наразі прогноз невтішний...

3724
То і мав наувазі, стопроцентів!  :)

3725
Цитувати
Місце знайдеться   Якщо буде багато бажаючих то я думаю Golem візьме свого таврольта

То не таврольт, а UTS=Unified Transporting Solution  :)

3726
   Для завантаження рекомендую скористати із старого-доброго ТeleportPRO, сказавши йому Сreate a browsable copy of a website on my hard drive і стандарну глибину сканування (3 лінки) - у такому разі софт сам поправить лінки на локальній сторінці--> себто у вас залишиться локально стартова сторінка і не буде потребу вручну лазити по підкаталогах та "всліпу" шукати необхідну карту.

  P.S. Половина карт уже скачана, можу згодом із кимось поділитись (якщо кому влом качати чи не може стянути такий об`єм).

3727
    Знайшов на закутках одного угорського сайту. Карта клікабельна, розмір кожного сектору по 2,5-3 Мбайти, загалом усі карти важать 935 Мбайт.

3728
Бомбосховища / Re: Лощина
« : 27.05.2009 10:01:27 »
   Лощина була побудована здається в 60-х роках, ворогами і мінуванням об`єкту навіть не пахло близько ( а в той час він був діючий ще). Окрім того збоку військова частина.

3729
Супер, вітаю Зелю з надбанням мобільності. З нетерпінням чекатиму звіту. Приєднатися на жаль найближчими вихідними не зможу :(

   Думаю, що раніше видертись ніж Зелені Свята нам таки не вдасться, отож чекаємо і на тебе Golem!

3730
 О сь бачиш Stigmato як мала б думка виражена бути, щоб кого не образити? Як у SKIPа наприклад - постом вище! Хіба ж так тяжко було написати в подібному ключі?

3731
субота так субота +контрольний созвон зраня, але поки прогнузують дощ...

3732
Смітник / Re: Лощина
« : 26.05.2009 23:32:44 »
 виділили грошей на замуровку всіх входів, бабло  пробухали  - і для видимості  замурували один тілько. А якщо чесно то думаю на час замуровки всі інші входи залиті були водов, том їх не мурували.

3733
 звісно якщо погода казатиме ок, то я не проти

3734
 я працюю нараі (дякувати Богу), звісно на вихідні плануємо апріорі - проте, якщо б випадало не на вихідні, взяв би за свій рахунок пару днів. Такі "вкусняшкі" вартують того ІМНО.

3735
красненько дякую!

3736
 приєднуюсь, "колес" власних поки немає нажаль. Але одне посадочне місце прошу за мнов зарезервувати!

3737
     Як я вже писав тут, було знайдено два цікаві обєкти для дослідження - частина А2021 та Закинута Військова база у рідних горах.  Після довгих мук із Google Earth, координати баз було встановлено - читати можна (і треба) тут.

    Нас із Зелею цікавить потенційний круг учасників вилазки на ці об'єкти, на машинах на два дні. Прикидуємо розклад орієнтовно так:

    День №1:  прибуття Космач (власне на базу А2021), розбиття табору (машина туди заїде легко, по фото із  GE видно[на одному фото, що цього року зроблено видно кавалок транспортного засобу, котрий навіть до паркетників не відноситься], що там проїхати можна легко при стабільно бездощовій погоді), дослідження прилеглих територій, матрац увечері.

    День №2: дуємо у Івано-Франківськ (точніше не доїжаючи до него 17-20 км на об'єкт №2), пробуємо купити сторожа і досліджуємо. Не купимо - заліземо самі звісно якщо вийде, а як вже не вийде = то тоді one way - Сан-Франциско (місцеві об`єкти - треба буде до вилазки визначитись, із місцевими контактувати) та тоді назад до Славетного Міста!

   Остаточної дати виїзду не видно поки, навіть плани ще не складені = прохання писати, зголошуватись, уточняти!

3738
  ну дядько - навколо було ше де сходити, окрім навіть тієї ж лощини = Кортумува гора (якщо не милюсь) та закинутий дачний масив. Та й в ту ж Лощину заглянути корисно було б - ситуацію чекнути

3739
  Дякую за попередження!, але до дохторка все-одно сходи!

3740
   А щодо флуду можеш почитати caves.ru практично будь-яку гілку. Я перечитав "То, что не стоит трогать руками" (225 сторінок) та "Дозиметрію" (чи 55 чи 121 сторінка не пригадую). Сміло відти 40% повідомлень можна було б відправити в "Смітник" - не дивно, що кейвси закрили ці гілки на модерацію, а нових користувачів не реєструють по причині відсутності необхідної кількості модераторів.