Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3721
субота так субота +контрольний созвон зраня, але поки прогнузують дощ...

3722
Смітник / Re: Лощина
« : 26.05.2009 23:32:44 »
 виділили грошей на замуровку всіх входів, бабло  пробухали  - і для видимості  замурували один тілько. А якщо чесно то думаю на час замуровки всі інші входи залиті були водов, том їх не мурували.

3723
 звісно якщо погода казатиме ок, то я не проти

3724
 я працюю нараі (дякувати Богу), звісно на вихідні плануємо апріорі - проте, якщо б випадало не на вихідні, взяв би за свій рахунок пару днів. Такі "вкусняшкі" вартують того ІМНО.

3725
красненько дякую!

3726
 приєднуюсь, "колес" власних поки немає нажаль. Але одне посадочне місце прошу за мнов зарезервувати!

3727
     Як я вже писав тут, було знайдено два цікаві обєкти для дослідження - частина А2021 та Закинута Військова база у рідних горах.  Після довгих мук із Google Earth, координати баз було встановлено - читати можна (і треба) тут.

    Нас із Зелею цікавить потенційний круг учасників вилазки на ці об'єкти, на машинах на два дні. Прикидуємо розклад орієнтовно так:

    День №1:  прибуття Космач (власне на базу А2021), розбиття табору (машина туди заїде легко, по фото із  GE видно[на одному фото, що цього року зроблено видно кавалок транспортного засобу, котрий навіть до паркетників не відноситься], що там проїхати можна легко при стабільно бездощовій погоді), дослідження прилеглих територій, матрац увечері.

    День №2: дуємо у Івано-Франківськ (точніше не доїжаючи до него 17-20 км на об'єкт №2), пробуємо купити сторожа і досліджуємо. Не купимо - заліземо самі звісно якщо вийде, а як вже не вийде = то тоді one way - Сан-Франциско (місцеві об`єкти - треба буде до вилазки визначитись, із місцевими контактувати) та тоді назад до Славетного Міста!

   Остаточної дати виїзду не видно поки, навіть плани ще не складені = прохання писати, зголошуватись, уточняти!

3728
  ну дядько - навколо було ше де сходити, окрім навіть тієї ж лощини = Кортумува гора (якщо не милюсь) та закинутий дачний масив. Та й в ту ж Лощину заглянути корисно було б - ситуацію чекнути

3729
  Дякую за попередження!, але до дохторка все-одно сходи!

3730
   А щодо флуду можеш почитати caves.ru практично будь-яку гілку. Я перечитав "То, что не стоит трогать руками" (225 сторінок) та "Дозиметрію" (чи 55 чи 121 сторінка не пригадую). Сміло відти 40% повідомлень можна було б відправити в "Смітник" - не дивно, що кейвси закрили ці гілки на модерацію, а нових користувачів не реєструють по причині відсутності необхідної кількості модераторів.

3731
   Та ні, на флудера ти далеко (як на мене - навіть тобі колись плюсика ставив) не схожий, по-суті - нафіг тобі рейтинг?  Ну буде в тебе рейтинг +мільйон або -мільйон --> що тобі від цього якщо ти знаєш, що робиш добру справу причому правильно?

   Отримуй joy від того, що тобі подобається робити - ділись із колєгами планами (от в планах ви троха дійсно протупили - я наприклад із задоволенням із вами пішов - тим більше, що був несподівано вільний в той час. Тут вам дали мінус) та результатами (тут зачотний плюс).

   От і як у школі вчили на алгебрі:  -1 + 1 = 0, себто рейтинг не повинен бути змінений, бо колєг не попередили (-1), але гарний звіт є (+1). Просто моя дружня порада - роби все  згідно правил і ділись із друзями та колєгами. І скоро твій рейтинг буде в зачотному позитиві.

   Проте дійсно було б цікаво мати інфу -  наприклад в Особистих Повідомленнях хто підняв або понизив тобі рейтинг.

3732
   Цілком заслужено я вважаю! Я б тільки сказав, що не тільки беззмістовними - ба навіть образливими повідомленнями. Маю сподівання, що чоловіку пройде і далі писатиме гарно та без образ.

3733
to Golem
мабуть автор звіту трішки сліпий а то незамітив підвал з явно виражиним консервуванням)))-точніше два підвала і замурований вхід)))
ви там що ящірок ловили?
взяли б там копнули, мо б шось розкопали і звіт б про рохід получився б цікавішим)))

  Якось ти чоловіче негарно написав, ...зневажливо чи що? ІМНО 

  P.S. Поправ хоча б граматичні помилки у свому пості...може ти троха сам підсліпкуватий?

3734
   Було б добре на довший час, що дозволить використати більш розмірений темп ходьби, бо фізпідготовка наразі трішки "кульгає".

3735
Як казав інкогніто ЗАЧОТ!!!! Там би нас з нашими фотегами ! :)

  і штативами, штативами...  :)

3736
супер звіт, зачот. Дійсно при нагоді можна було б вибратись. Ну від мене + звісно

3737
само собов! треба постаратись!!!

3738
   Підтвердилась, тунель серйозний та йде під нахилом. Але я мав наувазі по серйозності це не військова споруда! До + Stigmato приєднуюсь!

3739
курча,тілько один сід у мене котрий ніц не віддає...готовий роздавати як мінімум на 4 мегабіти...

3740
  Супер, дякую красненько! Біжу давнлодити, поки сі власники трекера не схаменулись...Правда треба мені ше до свого ноута терміналом дістатись...Ще раз дяк!!!