Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3761
   апартуру очевидно давно нафіг вивезли, та й була вона мабіть не під землею...Інженерно собі не уявляю як у такому місці і на такій висоті, при відсутності комунікацій типу нормальних доріг чи залізниці вирити там шось суттєве під землею та все облаштувати - я не кажу, що не неможливо, я кажу дуже-дуже малоймовірно...

3762
Добре шо комісія Мішеля Платіні не бачила цієї "Зони"...

  їх явно у такі місця не водили, бо там можна си гарно напастовані мешти (звісно напастовані  не власноруч, а якимось "мавром" ) заляпати болотом і фекаліями...

3763
   Красненько дякую за карти, безподобно, стяну си всі на роботі! Кокурузник теоритично міг би там сісти, але пілот мав би бути аццким ассом (питав у знайомих пілотів), і справа не в довжині вдасне  (1 км достатньо), але ось ширина бетонки не витримує критики.ІМНО то мала бути дорога до якоїсь в/ч ти сурйозного заводу - шоб багатотонні вантажі там могли пройти.
   Якщо ще згадаємо Немирівську Сірку, то бетонні дороги там практично усюди - від Немирова до Грушова (зверху звісно асфальт), навколо власне означеного об'єкту у радіусі 5-7 км усі практично дороги із ДЖелізобетонних плит, більшість похована під асфальтом...але все одно фіг би там хто сів зважаючи на ліси навколо.

3764
ото точно, украънський менталітет сп№;%ти все, що криво лежить або без охорони...

3765
   Об`єкт по лінку №1 знайти (принаймі я так думаю) вдалось значно швидше, відповідно його координати такі:   48°59'53.18"N  24°37'12.37"E

   Допомогло те, що журналіст "спалив" його назву А 2021, також відстань від Івано-Франківська (~17 км), наявність неподалеко джелізнодорожної колії, назву села, що знаходиться неподалеку (Ценжів), назву лісу (Чорний Ліс)
 
   Десь зустрічав у вебі також згадки про те, що на цій базі окрім усього іншого знаходились стратегічні запаси ракетного палива.

3766
  Після  години лазання по Google Eath'у були знайдені координати об`єкту (лінк №2), ось вони:  48°52'45.89"N  24°25'16.70"E  

  Рекомендую оглянути також навколишні об`єкти. Включіть галерею в Google Earth і сильно наблизьтесь до землі коло КПП, закинутого офіцерського містечка чи озер -  є декілька фото (у мене просто квадратики фото зявляються на землі лише починаючи десь із 2200-2300 футів (eye at, у нижньому правому кучочку екрану). Трохи далі бачимо поле із антенами.
 
  До-речі - із одного фото, що зроблене на КПП видно приблизний стан об'єкту - фото зроблене 9 квітня 2009 року, так що колєги усе на місці, незакрите і доступне, прям таки на нас чекає... ;)

3767
    Я щойно переглядав фотки (з лінку №2), звернув увагу, що внутрішня (підземна) архітектура даного об'єкту, зокрема сходи та коридори мені щось дуже нагадує, зокрема Инженерные сооружения Винниковского леса, ймовірно у них однакова конструкція.
   
   Окремо тут ще фотоальбом.

3769
     Позитивні однозначно є - сам то по своїм друзям та рідним бачу. Проте нажаль завжди залишатимуться люди котрим корисно картоплю покопати, чистити сніг, малювати паркани, носити цеглу тощо - так як від них ніякої користі практично. Таких зразу ффтопку, себто на посильну фізину працю.

3770
   Можу помилятись, але то може бути колодязь Електрична Каналізація. Невелика розшифровка надписів на люках є тут.

3771
 не бачу проблем, йдемо! може хто на ТЕС-ках має знайомих/друзів/родичів?

3772
Супер і красота, а ще фото якісь маєш?

3773
Цитувати
Недоліком світлодіодів є:
-   Сильна залежність яскравості від напруги батарей
-   Залежність яскравості від напруги живлення

ІМХО мона скоротити до одного пункту, першого

3774
 :) хіба ще бракує циган із медведом 

3775
   Ну поліземо, то поліземо - не згубимось і маю надію не втонемо, хоча дійсно було б краще як би  Golem був. А Вилково це супер - я би при нагоді поміняв на Полтву легко, Андрію там має бути супер-багацько доброї тараньки, бери багацько при змозі - відшкодуємо і зберемось десь під Пустомитівське пиво, наприклад на Цитаделі  :)

3776
  Ще один цікавий блог, цього разу українською

3777
  Усім рекомендую до прочитання, правда блог не соловїною мовою та троха кацапський якийсь чи що... Але поміж того всього можна багато чого почерпнути із історії міста часів 2-ої світової--совіцького часу, де що було. Навіть в одному подальшому пості згадали про славетну кнайпу "Унітаз", що коло "Політехніки"(була нажаль), а також про "Катрусин Кінозал" що недалеко від неї. Зверніть увагу на переміщення між постами внизу сторінки, там їх на даний момент 22 штуки. Багато букв  :)

3778
Цитувати
   Єдине шо маю зауваження до цегли - не впевнений шо її треба було валити, не ми одні ж ходимо індастріал. Прийдуть інші, а там вже всьо розвалено. Це таке загальне праивло для всіх обєктів.

Цілком згоден і підтримую, дестрой сам-собою утвориться, не треба із дестроя тотал-дестрой робити  :)

3780
і в бонус - центр міста Лева вчора увечері, година коло 21-00, ледве до хати добігли