Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3841
маю надію, що Зеля доповнить своїми фотками цю тему, бо я не раніше як позавтра зможу залити свої фото на веб...

3842
ага, GPS-координати будь-ласка в студію!!!

3843
Зеля пробує покататись за старому ЗІЛі

3844
Стара "Волга", а за нею підстанція

3845
Сталкер ІМНО..Сюдов світло подається на трансфхорматори

3846
Трансхформатори, тутка у мене вже почались проблеми із збудженим волоссям на руках  :)

3847
призначення незрозуміле, але ймовірно там мішають бетон

3848
там заливають бетон у форми

3849
Джелізобетониий завод від місця де вилізли через паркан дурки

3850
"Гола" водонапірна вежа

3851
master-котел

3852
краник в котельній

3853
Кухня дурки - направо, котельня - лівіше

3854
друга білко

3855
Перша білко

3856
    Дня доброго шановне Панство, було значить так: зустрілись ми із Зелею коло головного входу в дурку, а потому ще Негативний_Кріп (negative_creep) підтянувся. Поки чекали Чугайстра (на жаль не зміг прийти, буває) бачили як машинку із нашими поліцаями пару хвилин на дурку не пускали (невезе хлопакам, додому не дають заїхати :) ).

    { фото будуть у наступних постах, а загалом усі будуть викладені у вівторок на пікасу --> тарийфний план МТС-Конекту та мої поточні доходи не дозволяють зробити це зараз }

    Пішли ми через центральний вхід на дурку і направо проти годинникової стрілки її обходити. Попутно робили знимки. Ніц цікавого за 20 хв. не надибали, потому стало цікавіше - здибали білочок, 2 штуки - якраз по одній на мене та Зелю, бо negative_creep мав смілість відлучитись, "пішли на дурочку - зловили білочок". Зосталось пару гарних знимок...

   Потому знайшли кухню дурки та її котельню, як одне так і друге справляло незабутнє враження. На кухню не йшли, смерділо кепсько.Зато у котельню нас добрий чоловік пустив і дозволив зробити досхочу знимок. Справляє враження я вам скажу. Також по наших прикидках знайшли підземне водосховище та бомбік дурки, все акуратно закрите і на видному місці = шансів попасти без знайомств нуль, місце запальне і купу народу вештається кругом.

   Потому підійшли до водонапірної вежі, якась прикра скотина обірвала увесь плющ (чи виноград) котрим башта до самого верху заросла...До середини не попали, оскільки чергового не було на місці, змогли тілько у вікно заглянути - є великі гвинтові сходи у ній наверх, там само і вниз, як думаю до комунікацій та локального водопроводу.

   Далі було невелике коло, зокрема із ким корпусом, що колючкою затянутий, де тримають тих хто хоче закосити від правосуддя про причині ускладнень в голові(ми си із Зелею подумали, що тут навіть коти якісь дурнуваті, бо такого власне і здибали). За тим корпусом був ще один де голосно співали " я Вова із Львова" і паркан до джелізобетонного заводу.  Перед парканом (за корпусом у котрому зараз ремонт, шансів попасти небуло  = усе якісно заварено) у ліску знайшли дві будочки, усі засрані у прямому смислі цього слова. Одна була завалена гнилими матрацами, друга гівном, причому гівном не смерділо, а скоріш тяжкою хімією. У другій будці було щось схоже на вхід під землю, але знову ж тому гувні не хотілось копатись. Як на мене, то друга будка використовувалась яко місце для збереження отрутохімікатів. Ми тікали відти як ракета із Зелею.

   Через розбитий паркан продерлись на територію джелізобетонного заводу, зразу знайшли купу пустих хімаптечок, фільтр від протигазу та звісно бомбік, що виявся якісно закритим. Ймовірно навть знайшли вхід у нього із другого боку, але він виявся заваленим ( збоку будують чергову нову споруду джелізобетонного комбінату). Що найли оркім пустих хімаптечок, так це стару електронну лямпу (буде на фото) та покоцаний велосипед "Гномик". Тру USSR.

   Погуляли  територією заводу, ніхто не гнав нас, знайшли елктричну підстанцію. Словами це не описати - наприклад у мене коли фоткав волосся на руці дибом стало (електризувалось), відчував явний дискомфорт та легке пощипування в руках (було сиро, вже збиралось на дощ). Оркім двох величезних трансформаторів (уявіть собі, вони на колі на кулках стоять - я такі давно тілько в Москві бачив на ВДНХ), а  є ще купа меньших і розв'язки між ними.

   Полазили ще по території джелізобетонного заводу, знимки є - більш ніц цікавого не знайшли. Вирішили рушати на Кінескоп на Садовій. Тутка ніц вже не знайшли, уже все так комерціалізовано, що навіть у будівді локальної ТЕЦ зара жалюзі продають...Зеля знайшов пару ВШ, проте всі вони були заблокаовані джелізними джалюзями, що відкриваються із середини - по його словах такими самими, як на будівлі укртелекомівської АТС, що коло Нового ЦУМу...

   На останній завод, що коло Кінескопу нас просто не пустили (тра було лізти через стінку із боку колій мабуть -  ми вломились через цетральний вхід). 

    Погода паскудилась, була субота (на Сільмаш тілько через паркан попасти мона було, запал і недобре), у 5-ий парк йти під дощ із зеркалкою не хтілось, тому власне і розбіглись. Було супер, але мало (срана погода, вибачте).
   


   

3857
Мені трудно щось прогнозувати, тому си постраю підлаштуватись під більшість. Себто пишіть колєги!

3858
Лідокаїн точніше, колять в в десни коли тра тяжкі маніпуляції із зубом провести. Не знав, що є формі спрея, дякую за інфу!

3859
  Но-Шпа - власне я і писав від спазмів, наприклад у шлунку. А Ношпа-Форте то просто подвійна версія Но-Шпи, із у 2 рази збільшеною кількістю активної речовини. Цитрамон - то здається парацетамол+аскорбінка+кофеїн - класно збиває температуру та головний/зубний біль та піднімає трохи тонус за рахунок кофеїну. Здається так...

3860
ТАРЕН добре знеболює і розширює кругозір :)
А так до списку треба ше додати активоване вугілля. Воно добре допомагає і при отуєнні газами.

 Активоване вугілля тоже помічна річ, але допомагає тілько від газів в шлунку... :) А рятує воно від отруєння деякими газами у складі фільтру до протигазу  :) - ІМНО