Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3841
master-котел

3842
краник в котельній

3843
Кухня дурки - направо, котельня - лівіше

3844
друга білко

3845
Перша білко

3846
    Дня доброго шановне Панство, було значить так: зустрілись ми із Зелею коло головного входу в дурку, а потому ще Негативний_Кріп (negative_creep) підтянувся. Поки чекали Чугайстра (на жаль не зміг прийти, буває) бачили як машинку із нашими поліцаями пару хвилин на дурку не пускали (невезе хлопакам, додому не дають заїхати :) ).

    { фото будуть у наступних постах, а загалом усі будуть викладені у вівторок на пікасу --> тарийфний план МТС-Конекту та мої поточні доходи не дозволяють зробити це зараз }

    Пішли ми через центральний вхід на дурку і направо проти годинникової стрілки її обходити. Попутно робили знимки. Ніц цікавого за 20 хв. не надибали, потому стало цікавіше - здибали білочок, 2 штуки - якраз по одній на мене та Зелю, бо negative_creep мав смілість відлучитись, "пішли на дурочку - зловили білочок". Зосталось пару гарних знимок...

   Потому знайшли кухню дурки та її котельню, як одне так і друге справляло незабутнє враження. На кухню не йшли, смерділо кепсько.Зато у котельню нас добрий чоловік пустив і дозволив зробити досхочу знимок. Справляє враження я вам скажу. Також по наших прикидках знайшли підземне водосховище та бомбік дурки, все акуратно закрите і на видному місці = шансів попасти без знайомств нуль, місце запальне і купу народу вештається кругом.

   Потому підійшли до водонапірної вежі, якась прикра скотина обірвала увесь плющ (чи виноград) котрим башта до самого верху заросла...До середини не попали, оскільки чергового не було на місці, змогли тілько у вікно заглянути - є великі гвинтові сходи у ній наверх, там само і вниз, як думаю до комунікацій та локального водопроводу.

   Далі було невелике коло, зокрема із ким корпусом, що колючкою затянутий, де тримають тих хто хоче закосити від правосуддя про причині ускладнень в голові(ми си із Зелею подумали, що тут навіть коти якісь дурнуваті, бо такого власне і здибали). За тим корпусом був ще один де голосно співали " я Вова із Львова" і паркан до джелізобетонного заводу.  Перед парканом (за корпусом у котрому зараз ремонт, шансів попасти небуло  = усе якісно заварено) у ліску знайшли дві будочки, усі засрані у прямому смислі цього слова. Одна була завалена гнилими матрацами, друга гівном, причому гівном не смерділо, а скоріш тяжкою хімією. У другій будці було щось схоже на вхід під землю, але знову ж тому гувні не хотілось копатись. Як на мене, то друга будка використовувалась яко місце для збереження отрутохімікатів. Ми тікали відти як ракета із Зелею.

   Через розбитий паркан продерлись на територію джелізобетонного заводу, зразу знайшли купу пустих хімаптечок, фільтр від протигазу та звісно бомбік, що виявся якісно закритим. Ймовірно навть знайшли вхід у нього із другого боку, але він виявся заваленим ( збоку будують чергову нову споруду джелізобетонного комбінату). Що найли оркім пустих хімаптечок, так це стару електронну лямпу (буде на фото) та покоцаний велосипед "Гномик". Тру USSR.

   Погуляли  територією заводу, ніхто не гнав нас, знайшли елктричну підстанцію. Словами це не описати - наприклад у мене коли фоткав волосся на руці дибом стало (електризувалось), відчував явний дискомфорт та легке пощипування в руках (було сиро, вже збиралось на дощ). Оркім двох величезних трансформаторів (уявіть собі, вони на колі на кулках стоять - я такі давно тілько в Москві бачив на ВДНХ), а  є ще купа меньших і розв'язки між ними.

   Полазили ще по території джелізобетонного заводу, знимки є - більш ніц цікавого не знайшли. Вирішили рушати на Кінескоп на Садовій. Тутка ніц вже не знайшли, уже все так комерціалізовано, що навіть у будівді локальної ТЕЦ зара жалюзі продають...Зеля знайшов пару ВШ, проте всі вони були заблокаовані джелізними джалюзями, що відкриваються із середини - по його словах такими самими, як на будівлі укртелекомівської АТС, що коло Нового ЦУМу...

   На останній завод, що коло Кінескопу нас просто не пустили (тра було лізти через стінку із боку колій мабуть -  ми вломились через цетральний вхід). 

    Погода паскудилась, була субота (на Сільмаш тілько через паркан попасти мона було, запал і недобре), у 5-ий парк йти під дощ із зеркалкою не хтілось, тому власне і розбіглись. Було супер, але мало (срана погода, вибачте).
   


   

3847
Мені трудно щось прогнозувати, тому си постраю підлаштуватись під більшість. Себто пишіть колєги!

3848
Лідокаїн точніше, колять в в десни коли тра тяжкі маніпуляції із зубом провести. Не знав, що є формі спрея, дякую за інфу!

3849
  Но-Шпа - власне я і писав від спазмів, наприклад у шлунку. А Ношпа-Форте то просто подвійна версія Но-Шпи, із у 2 рази збільшеною кількістю активної речовини. Цитрамон - то здається парацетамол+аскорбінка+кофеїн - класно збиває температуру та головний/зубний біль та піднімає трохи тонус за рахунок кофеїну. Здається так...

3850
ТАРЕН добре знеболює і розширює кругозір :)
А так до списку треба ше додати активоване вугілля. Воно добре допомагає і при отуєнні газами.

 Активоване вугілля тоже помічна річ, але допомагає тілько від газів в шлунку... :) А рятує воно від отруєння деякими газами у складі фільтру до протигазу  :) - ІМНО

3851
 Та Терен, Промедол та морфій речі круті, але із-за них можут засадити і то надовго. Я ось тут троха погуглив собі і прикинув приблизний список:
 
  1) Бинти стерильні (або пару індивідуальних перев'зочних пакетів);
  2) Бинти нестерильні;
  3) Лейкопластир;
  4) Перекис водню;
  5) Йод;
  6) Спирт нашатирний (як би хто почав свідомість втрачати);
  7) Ампіцилін, ампіокс - коротше кажучи будь-який антибіотик у капсулах для обробки рани у разі зараження;
  8 ) Но-Шпа Форте (від спазмів);
  9) Кетанов (нерецептурне, проте моцне знеболююче);
10) Цитрамон - від температури;
11) Жгут медичний -  для зупинки крові у разі глибоких ран;
12) Рукавички стерильні;
13) І головне -  мізки!!!


3852
    Давай на 10:00 - конає. Пропоную зустрітись на зупинці тролейбуса, що коло головного входу в дурку по вул. Кульпарківській!

3853
    Хороше знеболююче то м0рфій і його похідні...оскільки тут не нарко-форум, буду мовчав і відповідати тіко у приваті...

3854
    Промедол із хімаптечок не пропонувати... :)

3855
       Яко вже тут писалось скалічив си руку, доволі глибоко і якісно в поході на рідну Полтву. Якщо була б аптечка - мав би змогу подорожувати із друзями далі та діставати кайф від того. Аптечки не було у нікого...

       Відси і питання - що саме має на Вашу думку увійти у тру-дігерську аптечку (бинти, вата, пероксид водню(дві банки мінімум Н2О2), розчин йоду, порошкові антибіотики, жгути, АЛКОГОЛЬ (С2Н5ОН звісно) - не пропонувати, це базис.

3856
  Дуже би ся хтіло мати таку гарну палку як в Golem'a була = по собі прикинув дуже помічна річ в умовах Полтви

3857
    Курча (Golem's (tm) ) завжди буду радий піти як буде нагода = тим більше шо бахіли також вже є і протестовані, а рука зажила. За запал не переживай, зажди можна вибрати незапальний час, а у разі запалу випхатись іншим місцем - їх багацько наскільки я знаю.
     
   Шось мені також каже і шо Зеля проти не буде!?

3858
Про explorer.lviv.ua / Re: Активність
« : 07.05.2009 11:55:17 »
 Два роки назад мене тут небуло, тому і не пригадую. Я думаю жодних проблем не буде, якщо вчасно витирати ліві пости та лівих користувачів - я ж не пропонував вільний доступ на форум, але тільки в одну тему - ось і все. І вазаглі, то адмінам видніше...  :)

3859
Про explorer.lviv.ua / Активність
« : 06.05.2009 20:40:43 »
  Так сьогодні кепсько було - дивлюсь "останні повідомлення" та "докладну статистику" на форумі - за сьогодні тілько два пости від Зелі...Шановне панство шо гостями сюди ходит - не стидайтесь, тутка не кусають і москалів не нищат...(серйозно).

  Пропоную створити топік для анонімів - куди право писати матиме кожен, навіть не зареєстрований користувач форуму - комусь реєструватись впадло, комусь си не хоче із тих чи інших причин - але ІМХО то буде для форуму гуд(може якась добра інфа випливе чи після цього зареєструється активний користувач). А на ботів я би просто забив - підчистити можна (готовий допомогати у благородній справі)

  Ваша думка дописувачі?

3860
Мну також, мну буде старатись - для мене якби не проблема, але тілько за 5-6 днів загодя тре знати...