Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3861
    Давай на 10:00 - конає. Пропоную зустрітись на зупинці тролейбуса, що коло головного входу в дурку по вул. Кульпарківській!

3862
    Хороше знеболююче то м0рфій і його похідні...оскільки тут не нарко-форум, буду мовчав і відповідати тіко у приваті...

3863
    Промедол із хімаптечок не пропонувати... :)

3864
       Яко вже тут писалось скалічив си руку, доволі глибоко і якісно в поході на рідну Полтву. Якщо була б аптечка - мав би змогу подорожувати із друзями далі та діставати кайф від того. Аптечки не було у нікого...

       Відси і питання - що саме має на Вашу думку увійти у тру-дігерську аптечку (бинти, вата, пероксид водню(дві банки мінімум Н2О2), розчин йоду, порошкові антибіотики, жгути, АЛКОГОЛЬ (С2Н5ОН звісно) - не пропонувати, це базис.

3865
  Дуже би ся хтіло мати таку гарну палку як в Golem'a була = по собі прикинув дуже помічна річ в умовах Полтви

3866
    Курча (Golem's (tm) ) завжди буду радий піти як буде нагода = тим більше шо бахіли також вже є і протестовані, а рука зажила. За запал не переживай, зажди можна вибрати незапальний час, а у разі запалу випхатись іншим місцем - їх багацько наскільки я знаю.
     
   Шось мені також каже і шо Зеля проти не буде!?

3867
Про explorer.lviv.ua / Re: Активність
« : 07.05.2009 11:55:17 »
 Два роки назад мене тут небуло, тому і не пригадую. Я думаю жодних проблем не буде, якщо вчасно витирати ліві пости та лівих користувачів - я ж не пропонував вільний доступ на форум, але тільки в одну тему - ось і все. І вазаглі, то адмінам видніше...  :)

3868
Про explorer.lviv.ua / Активність
« : 06.05.2009 20:40:43 »
  Так сьогодні кепсько було - дивлюсь "останні повідомлення" та "докладну статистику" на форумі - за сьогодні тілько два пости від Зелі...Шановне панство шо гостями сюди ходит - не стидайтесь, тутка не кусають і москалів не нищат...(серйозно).

  Пропоную створити топік для анонімів - куди право писати матиме кожен, навіть не зареєстрований користувач форуму - комусь реєструватись впадло, комусь си не хоче із тих чи інших причин - але ІМХО то буде для форуму гуд(може якась добра інфа випливе чи після цього зареєструється активний користувач). А на ботів я би просто забив - підчистити можна (готовий допомогати у благородній справі)

  Ваша думка дописувачі?

3869
Мну також, мну буде старатись - для мене якби не проблема, але тілько за 5-6 днів загодя тре знати...

3870
   Оскільки особливої активності у темі про "Стебницький Калійний Комбінат" не спостерігається, тому нас із Зелею виникла думка чи не провести славетне св'ято 9-го травня, суботу за дослідженням заводу джелізобетонних виробів та прилеглих районів дурки (Кульпарківська), "Кінескоп"у (на Садовій), "Сільмаш"у (Любінська-Городоцька) = а далі якщо позволить час і(чи) наснага індастріалу в районі 5-го парку в районі колій(паралельно Городоцькій-до Левандівського мосту). Прохання визначатись і писати пости ASAP.

3871
Ну то і мав наувазі - що підвищення там йде коло цегляного паркану. Просто років зо 5 жив від того паркану на відстані якихось 300 метрів не більше...

3872
ааа, там із сторони Любінської паркан кепський, а потому ще й підвищення йде - не подумав зразу. Як давно ти лазив туди?

3873
Є тілько один ефективний спосіб щоб це перевірити  :)

3874
ага, дякую - десь вже то фото видів. Територія заводу доволі велика, мабуть багато чого цікавого там нарити можна... Потенційно думаю варто спробувати заходити через офісний будинок на Городоцький, що практично навпроти входу на Львівський Жиркомбінат. У будинку здаються офіси, отож вхід вільний - тому не виключено що має прямий вихід на безхозну територію Сільмашу.

3875
    Та мона було б, хоча я думаю той бомбік про який я писав вже заварений чи розкраднений (у нього був ще один вхід через підвал-->але самі двері у підвал під замком). Цікаво було б попасти на територію Сільмашу - він зразу через дорогу за моїм бомбіком. Може хто має інфу про Сільмаш?

3876
Дякую! Ну тоді як не засипано, то коли чоловіче можемо сходити?

3877
   Тутко є ще один бомбік, Городоцька, 209, внутрішній дворик, у підвалі хрущовки, це недалечко від Левандівського мосту. Бував там сам (2001 рік), вхід був через ВШ у подвірї. На даний момент стан об'єкту невідомий, але на 2001 рік стан - ідеальний (цілі аптечки, протигази, сухо, наявне світло)

3878
По фото не видно засипане воно чи ні... То як є насправді?

3879
   До 7-10 травня будемо знати однозачно чи Євро-2012 буде у Львові. Колишня співробітниця працює у ТзОВ, що Львовом створена для обслуговування будівництва даної споруди. Казала про зазначені мною вище терміни, дому си думаю пан Тарута не спішить будуватись до того числа...Як тілько матиму інфу - зразу відпишу на укоханий форум!

3880
 Полюбе треба мати із собою когось хто був на Зоні раніше - навіть коли всі будуть мати персональні вимірювачі поглинутої (еквівалентної) дози - ніц там робити без людини котра знає хоча б приблизне положення забруднених плямок(на розтавлені значки парканадцять років тому не варто орієнтуватись, деякі правдиві досі, деякі ні...), отримати лишню дозу можна без проблем (навіть для здоров'я), але перспектива потому мучитись на КПП, а ще не дай Боже і на КПП не порішають.пряма тоді дорога в Київ у заклади МНС...тобто всерйоз і надовго...