Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3901
Дякую, нема за що! Завжди радий!

3902
Дякую за пояснення!

3903
а статистику форуму це не спаскудить?

3904
Супер! Я в захваті! А можна якісь скани тих фото викласти на форум? Було б супер!

3905
ой шось ти чоловіче запізно написав - я і на 10-00 можу, питання чи інші погодяться - себто Зеля та негативний_кріп, більше окрім нас із тобов здається ніхто не зголошувався

3906
а що є Сніданок із Мертвим Півнем? Буде якийсь концерт Мертвого Півня?

3907
Принято, 06-00 навпроти Податкової

3908
   Мені підходить все від 06-00 ранку починаючи вже на місці, класно було б зняти яко сонце встає із стриху будівлі, мало  б бути супер зачотно! Не забувєм про документи колєги так на всяк=про=всяк!

3909
   На розсуд шановних дописувачів пропоную такий корегований маршрут: Будівля за Податковою --> Парк Стрийський (нажаль, що із відти пригадую - то радіобазар і кляті фізкультурні корпуси Рідної Політехніки) --> недобудована будівля, що у парку культури(якщо до монумента слави стати писком так, що дупа буде дивитись на автовокзал, то власне обєкт  із правої сторони  на Пн.Сх. метрів за 200, там здається музей якийсь військовий мав бути, але так і не добудувався) --> дослідження ймовірних виходів тунелів із Цитаделі у самому парку культури (один засипаний коло входу в парк із боку вул. Вітовського; я маю точну інфу та  підтвердження від колєги, що жив у сусідньому із виходом будинку про факт наявності тунелю із ближньої споруди Цитаделі [та що найбільш розвалена зараз] до оного місця біля входу в парк) --> сама Цитадель та її околиці.

   Так що прошу усіх бажаючих приєднуватись до нас із zelja і просити якісної погоди для файних знимків та суперового настрою!

3910
Дякую за підказку, обов'язково все перелазимо

3911
я б суботу зраня не проти піти, якщо звісно погода добра буде. А потому можна і на Цитадельку сходити

3912
   ти зверху цей пост почитай = там навіть фотка пастки є, робота локального бомжа як писалось...

3913
    Здається вже повалили...Останній зареєстрований користувач -  kesenasikacusa Я собі чуть язика не звернув поки вимовив... Шось мені ботом пахне (прошу на мене не ображатись якщо це не бот, а таки реальна людина) або дописувач із Литви, Латвії чи Естонії  :)

3914
   Гуглив щойно - надибав ось таку штуку. То KMZ-файлик для Google Earth із позначеними (як я зрозумів) ракетними шахтами на терені колишнього Союзу. Може буде кому помічний, всього 2.1 кБ.
   Після відкриття файлика в Google Earth зліва у вкладці Places (точніше в Places-->Temporary Places) зявляється пункт Soviet Theater Missle Facilities.

3915
Смітник / Re: Полтва
« : 23.04.2009 11:29:12 »
Ну мабуть підняти його не зміг через покалічену праву руку - боявся шоб рана не розійшлась

3916
   Дивився в Гуглі - нічорта не видно, роздільна здатність мала щоб шось побачити...Та й навіть Сірку під Немировом ледве видно і то тільки тому, що знав де шукати і мав орієнтири...Порию ше штабні карти, може там щось знайдеться...

3917
    Тра обов'язково сходити поки остаточно не розвалили. Думаю місцеві за фляшку дозволять провести недовгу фотосесію.

3918
у свій час там гарненько добрі люди страйк ганяли...був особисто присутній

3919
пропозиція залазити 1-го Львів - ВЗ і околиці наприклад, центр та інші місця. 2-го як все буде ОК в Стебник рушати. чи навпаки - пропозиції до обговорення

3920
однозначно цікаво!