Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

3961
Плани / Re: похід на цитадель
« : 24.03.2009 10:10:12 »
хоть я пофоткаю об'єкт.А в мене фотки добре получаються  ;)
А чим фотографуєш саме? - яке залізо?

3962
Плани / Re: похід на цитадель
« : 23.03.2009 17:12:30 »
і я б сходив при ясній погоді пофоткати - також у 5 хв. від Цитаделі живу, а ніколи не вирву часу прогулятись.

3963
    Планую поїздку, виявляю потенційних учасників. Як я вже писав Golem'у у пості в "Звіти та Плани --> Інженерні Споруди --> Звіти --> Новояворівська Сірка та Крокуючі Екскаватори" є гарне місце куди можна вибратись, а там ніхто ще не був. Фото лежать на http://picasaweb.google.com.ua/oleg.shewchyk у розділі "Немирівська Сірка", місцезнаходження об'єкту показане на топографічній карті у розділі карти: 1 - власне об'єкт, 2 - "місячне поле", 3 - моє село де є стара хата і ніхто як 10 років не живе, але при потребі можна буде проінсталитись там наніч, на день, на будь-яку частину доби,  поспати, погудіти ітд ітп... "Х" - грибні місця якщо бува кого туди занесе(у місці що найближче до "1" можна набрати чудових лісових глив, ніде таких не купите, "Х" - на Пн-Сх - опеньки, багато. останній "Х" що південніше - білі, польські та маслята" - соррі за офтоп - гриби дуже люблю.

    Спробую конкретизувати тему - планую їхати десь за місяць від today(), звісно за умов супер-погоди,  краще на вихідні субота зраня - неділя увечері із ночівкою в Щеплотах, цікавить хто бажає їхати.

    Для початку погляньте на мою карту, а потому ще й на карту топографічну Яворівського району - призначенням  об'єкту №1 було генерувати перегріту пару котра по теплотрасі гналась на місце №2 - місячне поле, там заганялась під землю і витоплювала сірку котра по другій трубі піднімалась нагору і зливалась у вагонні цистерни, що потому котились на збагачувальний комбінат під Шклом (НовоЯворівськ) і там вже перероблялась.

    Озеро що ви бачите на карті було маленьким потічком річки Завадівки, потому поставили дамбу у два кілометри (на карті видно) і за пару років стало у нас велике озеро. Багато карпів, окуня та щуки. Старожили говорять що є затоплена частина села там, можна це перевірити.
 
     Власне це озеро і робилось для того, щоб коли на збагачувальному комбінаті вода закінчиться ( у них був запас рівно на годину) швидко качати воду із під Немирова, для чого була побудована насосна станція на протилежному від "Місячного поля" березі, фактично у мому селі.
     
     Багато знаю чого про ці місця, оскільки вуйко моєї мами був начальником відділу постачання "Сірки" більше 15 років до самого її розвалу, а малим сам там лазив на канікулах, що власне у селі і проводив.

      Отож Шановні Пані та Панове, прошу висувати побажання та пропозиції!
     

3964
  Привіт! Викладаю трохи фото із Немирівської сірки, все лежить на Picasa - http://picasaweb.google.com.ua/oleg.shewchyk у розділі "Немирівська сірка". На жаль фото не так багато як мені здавалось - але є залишки корпусу котельні(там ще одна або дві таких - не було часу йти), електропідстанція та декілька фото "місячного поля". Там направду всього значно більше - зрештою то була не вилазка (їхали по гриби - от і я вмовив своїх почекати пів-години на мене. Відповідно location даного об'єкту позначено цифрою "1" на карті (там же на Picasa у розділі "Карти", місячне поле - цифорою 2. Цифра 3 - то моє село, де при нагоді можна буде зупинитись і пожити у разі маштабної вилазки. "Х" - грибні місця  :)
  Згодом створю пост у розділі "Плани" - може якось організуємось та поїдем.

3965
Ось власне сабж, але на торентах руських. Необхідна реєстрація, вага - 583 метри

http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=888203

3966
Привіт! Фото нажаль забув вдома, зараз карти витягую (правда по тому лінку, що ти дав ніяк не тягнеться, одні таймаути. на torrents.ru знайшов це саме) - витяну, обов'язково позначу все цікаве і надішлю. В певному розумінні я сам місцевий, тобто моя мама із села що неподалеку, так що коли малий був встиг там налазитись коло воно ще працювало. Неповторно так само як запах сірководню...  :) Тему в Планах завтра створю заодно фото приатачу до неї! 

3967
Гарні фото! А за Немировом (Яворівський р-н) не були? Там також збудована величезна котельня для перегрітої пари котру заганяли під землю і виплавляли сірку, після чого вантажили у цистерни і лісом по колії везли на збагачувальний комбінат що під Новояворівськом. Дуже непогане місце, охорони нема, в лісі  декілька кілометрів від Немирова (отож людей практично немає, окрім заблукавших грибників),  - планую як погода покращає видертись туди. Маю надію завтра викласти декілька якісних фото відти  :)