Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

421
на фотках  то воно всьо в купі, але то певно з полігонів...


Замовнику важливо все показати на єдній картинці, же б слічно було. Явно постановочні знимки, для журналу/каталогу - але не бойового застосування. При таких можливостях розподілення стартових комплексів тримати їх в одному місці буде величезним стратегічним fail'ом, не кажучи вже про площу, що може бути спільно накрита...Таки це універсальна вишка від комплексу С-400

422
+, але  чому ніде не видно самих ракет?

    Це тілько радіолокаційна станція (чи підсвітка цілі), глупо біля неї ще ракети пакувати...Якщо шось полетит від умовного противника, то у першу чергу сі на РЛС націлиться. Вікі в поміч, цитую (увага, моск.):

Цитувати
Зенитно-ракетная система (ЗРС) С-300 состоит из командного пункта с радиолокатором обнаружения (РЛО), с которым связаны до 6 зенитно-ракетных комплексов (ЗРК) 5Ж15. Каждый из 6 ЗРК находится обычно в ведении своей воинской части. Командный пункт служит для автоматизированного распределения целей между ЗРК и не содержит ракет.


  upd. Поглянув на фото з нету, Roy ти певен шо то С-300? Бо ніфіга не схоже на жаль..
upd 2. Таки С-400, а на фото універсальна вишка 40В6М

423
Мля...Троха більше року пройшло із останнього допису у ційі темі, а ШТИН вернувся. Коперніка-Банківська, моцний штин вже як 45 мінут, себто десь із 21:30. Чи то моя локальна проблема? Відпишіт як шо в кого і як.

424
скільки буде коштувати оце- Nema23Stepper Motor 270oz-in,3A DUAL SAHFT +4Axis Board CNC Kit-Longs Motor лот на ebay ?ДЯКУЮ!

Толян, а Ви часом ресурс не сплутали? Мабуть варто було писати на http://sv-ukraine.com/, а не у нас в темі котра 3 роки без відповідей

425
*вою *ать...Ото краса!!! І на закрутки буде! Respect!

426
Соррі, продано наступного дні після мого допису. Тему закрито

427
4+ в Лесика також hard to find. Дуже. Зрештою, кров приймають не лише на Пекарській. 2+ років тому здавали кров із Стефком(a.k.a. BottleHunter) на Мазепи у тій великій лікарні - там є станція переливання кровіщи на першому поверсі, причому на мій погляд значно сучасніша, аніж та на Пекарській. Можливо,варто погуглити тамка?

428
Завжди конає на обмін,принаймі коли -1 рік тому здавав на Пекарській.У мну 1+, допоможу в разі чого

429
Зелена - Вашингтона ніц не чути...

430
  Та звісно так само як і будь-якому іншому місті Неньки України. Треба мати визначні скіли, матьору харизму,
дуплитись в темі, а насамперед бути дійсно гарною людиною та кращим колєгою для колективу! А які Ваші скіли/досвід?
  У мене на роботі доволі давно відкрита посада Старшого Клінінг-Менеджера, із незлою оплатою праці
(звісно, як на таку відповідальну та поважну посаду).На даний момент, вже майже після року пітних пошуків, ми не змогли
знайти достойну кандидатуру...Можливо Ви наш Новий Старший Клінінг-Менеджер? Якщо так, ласкаво прошу резюме та рекомендації від попередніх працедавців(якщо такі були) мені у приват. Дякую!

  З.І. Я звісно забув про багато інших речей, котрі вкрай потрібні для отримання високооплачуваної роботи у Найкращому Місті(як-от рекомендація ВельмиШановних Дописувачів eXplorer.lviv.ua та довідка із психоневрологічного диспансеру). Маю надію, колєги доповнять

431
Кучкуємся під якоюсь сиреною і насолоджуємось передапокаліптичною піснею?

Це завше кайф як в перший раз!!! Ти сі не волочиш з того?  ;)

432
Сумніваюсь, що у нас тут багато знавців Кіровоградської області. Можливо, на кіровоградських форумах тобі нададуть більш повну інформацію?

433
Цитувати
Зеленим на ній позначено початок потоку-Сорока
     Зеленим на ній позначено озера Піскові Озера, вони ж Алтайські чи Франца. Заповнюються водою із джерела, що ось тут, сліди котрого в свою чергу можна знайти орієнтовно тут коло колії на Кульпаркові.

    Особисто не згоден із знайденою картою, де червоним позначено Сороку. Гадаю, якщо вернутись на 100 літ назад ми б побачили на цьому місці невеликий потічок, котрий власне впадає в Сороку. Основна маса води "генерувалась" Піщаними Озерами через притоку, що на карті позначена зеленим. Звісно, то лише моє ІМХО, і ситуація на даний момент кардинально протилежна: більшість частина води стікає якраз через Сахарова до Медика, а не від Алтайських озер туди ж. Оскільки я прихильник історичної правди  ;D то вважаю, що Сорокою має називатись наступний маршрут: Кульпарків (не факт, що зараз знайдеться) --> Алтайські Озера --> перетинаємо Чупринки(Пушкіна) --> через Лісотех та приватні забудови до Медику (зливаємось із притокою, що на карті позначена як "Сорока") --> далі вул. Кастелівка --> вхід униз -- і далі по карті.

    Якщо хтось апелюватиме до історії, що викладена на Вікі (Парк був облаштований у 1960-ті роки на місці зруйнованого ландшафту) можу сказати, що так дійсно і є - парк був облаштований, але озера були там значно раніше: давня назва Піскових озер – озера Франца, назва виникла від прізвища власника цих земельних ділянок і фабрики гіпсу, відомого львівського промисловця ХІХ ст., виробника гіпсу Юзефа Франца. Назву Францівки мала дільниця між вулицями 29 Листопада та Кшижовою. Детальніше на ЛьвівЦентрі434
Плани / Кузя & Брати Гадюкіни
« : 09.10.2013 20:14:13 »
    У далекому серпні 2009 помер Кузя, кумир, якщо не мільярдів, то точно мільйонів. На жаль, тоді окрім Golem'a та мну нікт попрощатись в Dзигу не прийшов (звісно судячи із дописів тутко та власних спостережень).
    12 жовтня 2013 року о 12:00 на Личакові має відбутись відкритті пам’ятника Кузі (ще репост тут).
    Чи є бажаючі здибатись коло Центрального входу на Личаків в суботу, 12/10/2013 скажімо о 11:40 із метою вшанувати генія, і без перевершення Велику Людину?


Тож 12.10.13р. О 12-00 годині на Личаківському кладовищі (поле # 50), буде нагода згадати Сергія, вшанувати його пам’ять і сказати: “Дякую, Кузя” – кожний за щось своє…

435
Вітаю дядька Roy'a із ДН, щастячка та здоровічка, усяких благ!!!

436
Гумор / Re: Смішні фотки пять(5)
« : 02.10.2013 15:44:33 »
  Яка країна - такі і геодезисти  :) Не годні навіть рівно табличку прикріпити  :) Траса на Немирів одразу після с. Коти, ось тут

437
Продам планшетку:

ТТХ:  ASUS Google Nexus 7 2012  7" IPS (1280х800), NVIDIA® Tegra 3 Quad-Core (1.2, 1024Mb DDRII, 16 Gb, Bluetooth, Wi-Fi b/g/n, 1.2MP, Android 4.1, Li-Ion 4325mAh, Чорний, GPS,G-Sensor


     Детальніше можна поглянути тут, огляд читаємо тут.Стан ідеальний, юзався 3 місяці, усі документи та кабелі включено. За все про-все прошу $150, нахаляву додам оригінальний чохол, що сам окремо вартує $22 (в комплект девайса не входив, докуплявсі окремо). Причина продажу - планую придбання нового Nexus'a о 10-и дюймах.

438
Цитувати
Як зміг, шановний пане Модераторе, як зміг. А по цінах зараз там все вписується в межі 100 грн і нижче.
Дякую! Дуже дивна ціна - мало б вартувати дорожче, відчутно. А саме про які ти ножі говорив? - себто цікавить тип та розміри.

439
Сьогодны просто прозрів із асортименту та цін на Спутниковські ножі. Разду всім зайти, переглянути.

http://wikimapia.org/#lang=en&lat=49.846254&lon=24.017588&z=18&m=b
Так просвіти нас будь-ласка! Свої брав (у залежності від типу/призначення) від 140 до 300+ грн за штуку, більше року тому. Ще раз зауважу, що жодного разу про це не пожалів!

440
Цитувати
Схожі грузинські пекарні з'явилися нещодавно і у Львові, тільки не знаю точного їх розташування.

Ось тут, коло базару на Чорновола, 67. Просто у кіоску побудована туркменська (чи то ба вірменська) піч-тандир.