Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

521
   Щиро дякуємо! На жаль, мала Пані дуже зайнята відповідями на телефонні дзвінки, факси, телеграми та депеші, що просто у свій ДН не годна відповісти самостійно: натомість відрядила мене, жеб дякувати усім вам за добрі слова, за те же ви є. І ше шось там казала вітати Rufus'a, радила не переборщити йму із рудими жидівками(бо вони апасні та непередбачувані) на столі у Пивниці (і не тілько на столі). Казала ше шось, що згадати не можу бо засинала і просила цюцю.
   Дякуємо друзі!

522
Цитувати
шаленого сексу
із рудою жидівкою на столі у Пивниці. З печінкою буде все ОК, а Бозя піст пробачить - бо ж у тебе ДН  ;)

523
Нинька у Rufus'a День Народження почався! Всього му самого кращого - жирних кажанів, рудих жидівок тощо. А ще здоровічка, щоб терпіти таких вар'ятів яко ми. А ще більше таких вар'ятів як ми -  маємо честь зватись твоїми друзями. Хтів ше дописати про  щастя, піст та печінку --> але вже мабуть не буду. Всього тобі старий!

524
...пустив скупу чоловічу сльозу...як би сказав Грібкофф: ета правал...

525
Заніс пошаманити технікам у себе на роботі .  Поставили діагноз шо простіше і швидше буде замінити іншою ніж перепаювати  :(

техніки, вони бувають різні. Віддай най YserL погляне, він стілько поремонтував тільки за час нашого знайомства, що як би по долару за сабж брав - вже б мучився проблемами нового податкового права на Кіпрі  :)

526
ЛЛРЗ...)

Змістовний коментар...Буде якимось чином розширений?

527
Постало гостро питання утилізації відпрацьованої кислоти. Найпростіший варіант - в каналізацію. Але хотілося б якось цивілізованіше.

Ти ж не бидло, щоб так у Полтву, у рідну конолізяцію...Якщо цивілізовано - то засипай содов, щоб нейтралізувати до 100% до нейтрального pH. Зрештою, що за кислота?

528
Добра справа заслуговує подвійного плюса!

529
+, гарна місцина. Треба ше аеропорт пообсервувати при нагоді

530
буде 100% на ЛХМ. Беріть своїх друзяків) чим більше народу, тим краще))

531
Плани / Re: Хто хоче повоювати?)
« : 02.04.2013 18:58:26 »
ЛьвівХімСільМаш

532
Красота! Лови плюсика. Як тілько потепліє - одразу до вас!

533
Смітник / Re: Лесик і його Літо
« : 26.03.2013 20:07:29 »
ЦЕНЗУРА:

Young... Drunk... Femmen assertor...  :)

534
Смітник / Re: Лесик і його Літо
« : 25.03.2013 22:54:45 »
Наступного сезону з Тростяну на лижах спущусь в шортах. Або на борді, на борді вий0буватися простіше  ;D

Не відкладай на наступний сезон те, що можна зробити цього!  ;)

535
Броди - я ше сам промальовував (чи редагував цей об'єкт) на ВіКімапії

536
Смітник / Re: Лесик і його Літо
« : 24.03.2013 23:17:37 »
Цитувати
Тема прочитана двісті раз, а мені в карму прийшло тіки 4 плюсики? Недобросовісна ви аудиторія, наступного разу подібні витівки викладатимуться там, де це оцінять.  :-\

Тримай ше няшки, смачного! А ще тему перед цим 100500+ ботів пошукових систем прочтало. Дійсно, наступного разу не затримуйся на цьому скромному ресурсі, крокуй в широкі плюсуючі маси!

537
Красотулька!!! Floor around - ROFL  :) Ще троха підросте - і доведеться тобі замовляти нову футболку: walls around with pencil, а далі взалі eXplore anything around  :)

538
А це вище, нас чому там досі не було. Добре же з Трускавця вертали через Стрий, а не напряму селами на Пісочну  :)


З.І. Заглянь на ВіКі на декілька кілометрів вище у ліси відносно траси Стрий-Дрогобич

539
Цитувати
символ українських доріг  ;D

А також дурості (а давай впирдолим більше суміші, щоб 2 рази не їздити), некомпетентності (а чо, машина і більше може взєти), ненажерливості (відкатаєм касу на посипальній суміші, ремонті морально застарілої техніки, що жере стільки енергоносіїв - же за сезон її експлуатації на зекономлені кошти можна буде придбати нову закордонну енергоефективну одиницю, а далі вже економити реально)

Цитувати
До комунальників, дійсно немає претензій

Дивно, а у мене є. Це мені, чи нам разом треба виходити на розчищання доріг? Чи, можливо, про це хтось мав би подбати - наприклад люди, котрі за це гроші (und нехилі відкати) отримують. Як вони це зроблять - не моя проблема, цікавий лише результат. Згадай своє добирання на роботу у пятницю, а потому скажи чесно,  що не має у цьому вини комуАнальщини нашої?

З.І. Минулого року мав серію розмов із чиновниками зі міськО- та обл- ради у рамках проекту-Х (GPS-моніторинг), спроби втілення котрого ми недавно бачили у Львові на прикладі електротранспорту. Я можу помилятись - мова йшла про Івано-Франківську чи Тернопільську області: опісля того, як там вчепили GPS на комунальні машинки - продуктивність роботи катастрофічно виросла. В рази. Зрозуміло, що самого GPS як показала практика було мало - треба було виробити механізми контролю та покарання за невиконання. Зараз там в процесі така сама хрень на швидку допомогу.

540
Цитувати
Завтра я собі "жизні" дам...

пильнуй шоб з Карпат на роботу не добирався пішки, як вото у пятницю  ;)