Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

561
 :)

562
Фото будь-ласка на Пікасу, інструкцію скинув в приват.

563
Для inkognito. На першій знимці,напевно, верхня частина вул.Творча, або  початок вул. Загірної. На другій- вул. Творча,4. Тепер це майданчик перед Барвінком по вул. Чигиринській. Третя-  дитячий майданчик за кінцевою зупинкою тролейбуса № 13 по вул. Грінченка. Дякую за відгук.

Щиро дякую!

564
Схоже на склад вибухових матеріалів, або ще чогось небезпечного. Канава з водою - протипожежний рів. Багато  маленьких будівель свідчать саме про вибухові матеріали.

ІМХО щось замаленький об'єкт як на склад вибухових речових, надто далеко від бойових літаків + дуже близько до дороги. Можливо, якийсь пункт зв'язку?

565
Більше риби, ібо корисна вона для тру гіків, котрі пошуком користуватись не вміють

upd: 28/01/2013:  chyapay - бан 10 діб, деталі - в Смітнику(tm)

566
Красота, щирий +. Чи є можливість більш точно географічно прив'язатись до місцевості?

567
Я, той хлопець, в чорній куртці і світлих джинсах на 1-ій фотці. Нарешті зареєструвався. Привіт всім. Називайте мене Мак.

Мої вітання Дункан!

568
Ого, то найкрутіша захисна лісосмуга, що я мав шанс досі бачити. Всім захисним лісосмугам смуга! І цвинтар через дорогу, а за ним (не може бути?!) маленький аеропорт із типовими ангарами на бойові літаки.

569
Цитувати
яке під линухою не йде). Канеха якщо іде мова про .NET то прапор в... зуби, уиндозний сервак і т.п. але для всього іншого я (та й не один я) раджу юзати -x  сумісні ОС, благо Windows (уиндоуз сервер маю на увазі) ідеологічно bastardized оська яко сервер і за усіма параметрами швидкодії, універсальності і т.п. серйозно поступається вище згаданим ОС (і в т.ч. ОС Линакс). Між іншим Жаба теж на Линаксі легше крутиться.

Яко же запорука нетролення мною сказаного, ось прошу пруфлинка: http://en.wikipedia.org/wiki/Usage_share_of_operating_systems#Servers (дивимось і порівнюємо секції "Unix, Unix-like" та "Microsoft Windows").]Пан хоче сказати, що нормальні сервіси на базі PHP на уинді не крутяться, а якщо крутяться то крутяться фуйово (сам маю WAMP на одному з серваків - і виключно ради Quickbooks [чи як я з босом називаю його - FuckDuck] яке під линухою не йде). Канеха якщо іде мова про .NET то прапор в... зуби, уиндозний сервак і т.п. але для всього іншого я (та й не один я) раджу юзати -x  сумісні ОС, благо Windows (уиндоуз сервер маю на увазі) ідеологічно bastardized оська яко сервер і за усіма параметрами швидкодії, універсальності і т.п. серйозно поступається вище згаданим ОС (і в т.ч. ОС Линакс). Між іншим Жаба теж на Линаксі легше крутиться.

Яко же запорука нетролення мною сказаного, ось прошу пруфлинка: http://en.wikipedia.org/wiki/Usage_share_of_operating_systems#Servers (дивимось і порівнюємо секції "Unix, Unix-like" та "Microsoft Windows").

Це ж просто геніяльно! Всього найкращого! Від себе раджу споживати більше риби  ;)

570
Спорядження / Re: Дозиметрія
« : 22.02.2013 10:45:09 »
Дуже цікава картинка (eng) про "банановий еквівалент" опромінення. Виходить, що від споживання одного середньостатистичного банана отримуємо дозу в 0,1 мкЗв (два маленькі сині квадратики зліва зверху), від чого і танцюємо далі

571
Народ, поясніть невігласу, що означає отой ваш термін на схемах - "рататуй"? Може у вас тут на форумі є глосарій вашого жаргону?

Рататуй: щур альбо миша, часто здибується під та над землею, в живому або мертвому вигляді.

572
Якщо товар продається в інтернеті, то проблем не бачу. Ось наприклад ABC-BUY. Закидуєш їм URL товару, скажімо в італійському інтернет-магазині, вони ти відповідають кілько коштуватиме із доставкою. Переказуєш їм кошти, вони замовляють товар в італійському інет-магазині, адресою доставки вказуть Центр Обробки в Дойчляндії, відки раз у тиждень товар приїжає у Львів на Зелену. Маю тамка певні зв'язки, тому якщо тобі треба - гроші можна буде віддати вже по факту приходу товару у Львів.

573
Смітник / Re: Лощина. 23.02.13
« : 20.02.2013 08:00:33 »
Цитувати
і дійсно, хватить флудити), дописуйте по темі.

не флудити, а офтопити

574
Плани / Re: Лощина. 23.02.13
« : 18.02.2013 22:46:55 »
Цитувати
так це ж біля мене не далеко) але твій допис,де ти таке почув?

No comments

575
Плани / Re: Лощина. 23.02.13
« : 18.02.2013 22:33:25 »
пакети мона вдівати не на чоботи а поверх шкарпеток під чоботи тоді можна ходити не боячись промокнути просто прийдеться чоботи просушити

пакети із клеєм "Момент" можна вдівати одразу на голову. Є значна економія - на голову треба єден пакет, на ноги - як мінімум два (але то як в кого, в залежності від кількості кінцівок).

Цитувати
А й справді, що Ви всі налетіли на Woody.
Він молодий, ще не досвідчений, але повний потенціалу explorer. Давайте підтримаєм його. Хлопець молодець - організовує вилазку, потім напише звіт, прикріпить цікаві фото...
Woody, не ображайся на них. Сарказм - своєрідне бойове хрещення.   Бери бахіли або гумові чоботи, explorer в BOSSах - не солідно, і вперед на пошуки сенсацій, але акуратно. Хлопці праві - 23.02.13 коло  Лощини може бути людно.

P.S. ставлю + авансом   

Шалено радий бачити таку купу позитиву: же чувак не гнеться під явною НеПідтримкою його концепції, не падає до обузливого рівня плінтуса, не піддаєсі на явні провокації. Very f**kin' nice, мож будуть люди. Водночас, підстав плюсити не вижу. Сподіваюсь, результат не буде схожий на Нова індастспоруда на Городоцькій штирирічної майже давності.

 

576
Плани / Re: Лощина. 23.02.13
« : 18.02.2013 14:02:18 »
дякую, поржав від душі  :)  :)  :)

577
В KRANZ'a гарно у блозі написано. Вибір eXplorer'a - однозначно ДП-5А(В). Дешево, сердито і круто.

578
Файно, всім мої конгратуляції!

А ще дізнався, що пів Експлорера адсько хропе!) Всім дуже дякую.

 :) Наївний, ти ше справжнього майстра не чув  :)

579
Ясен пень що є --> не видиш, що всі люди повтікали? Десь так 10-15 мкЗв/год.

580
 :) на BrainFuckці треба писати  :)

Цитувати
це ж уявіть собі, треба (припустімо що у вас, як в нормальних людей, линаксовий/беесдішний сервак а не уиндозний)

Себто Пан хоче сказати, що ми ненормальні? І нормальні web-сервіси під віндою не крутяться?