Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

741
Якщо ти не проти завтра зранку поїхати в Немирів з перспективою прогулятися потім пішки до Шкла чи Яворова, то поїхали.

З Немирова до Яворова, Шкла, пішки? Ги, смішно  :) :) :)

742
Є пропозиція в суботу 23 червня, відвідати Стебницький калійний комбінат. Опис об`єкту тут - http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,96.20.html .
Збираємось о 7:55 біля фонтану на впроти головного вокзалу. В Стебник поїдемо комфортабильним автобусом "Львів-Трускавець" (26 грн.), до Львова  повернемось поїздом (12 грн.).


Чим тобі не вгодив поїзд №813 о 07:24 із Приміського? Тим паче, що з маршрутки Вам доведеться ше пиляти у Стебник, а з поїзду можна банально вийти у самому Стебнику, перейти колії (~30 метрів) - і вже на території кумбінату.  :)
Знову ж таки, вийшовши в Стебнику можна маслати просто по коліях у напрямку Трускавця - колія властиво проходить по території комбінату. 

743
Приєднуюсь до зауважень BottleHunter'a. Фото ффстудію

744
Агласіцє спісок  8)

Всяческі паддерживаю!!!

745
Друже inkognito, звичайно підтримую тебе, треба переконувати нород, заохочувати, розгортати, наприклад як в даному питанні, попкляцію дописів щодо велопробігів всіляких, і в тому числі і інших тем, але кількість зареєстрованих ще не все рішає, так як враховуючи фактор відсутності велосипеда, бажання десь їхати, відсутність часу, коштів і тому подібне вагомо впливає на кільккість тих, хто б на хвильку задумається про можливість ним відвідання такої події :)
Я на форумі недавно, але замітив що дописів про якісь велопокатушки тут не дуже, можливо в подальшому і цей напрямок тут набере обертів, принаймні на це надіюсь, але покищо є що є :)
Не всі ж сидять на форумі щоденно  :-\

Що таке дослівно "попкляція" ? Має чогось спільного із клацанням попою? Чи можна подарувати тобі клавіатуру(надішлю власним коштом навіть у Закарпуття), де присутні розділові знаки державної мови, зокрема . (крапка звичайна, розділова. krapcus brutalis)? Можливо, після цього ти замислишся над тим, що дописуєш та спробуєш зупинити КАПІТАНа в собі? Прошу читати правила форуму, потому дописувати в приват.


Цитувати
Я на форумі недавно, але замітив що дописів про якісь велопокатушки тут не дуже, можливо в подальшому і цей напрямок тут набере обертів, принаймні на це надіюсь, але покищо є що є

Воно направду видно, що недавно. І можливо, що не надовго для тебе. Замітив?

Цитувати
Не всі ж сидять на форумі щоденно
 
Ніхто не ідеальний, окрім адмінів та модераторів. Офіційно дозволяю тобі сидіти на форумі скільки влізе, читати його від і до (зокрема правила), потому дописувати мудрі речі. Якщо-що, довідку для батьків придумаєм  ;)

Цитувати
треба переконувати нород
Треба звісно, НОРОД з тобою білий брат!

З.І. Ти зауважив, що я відписував на повідомлення AxiZep'а, а не твоє? Прошу свій мудрий словесний висер у приват, дякую! Тамка і подискутуємо

746
оу,було б класно долучитись,я теж мав такі плани цим літом покататись по криму на вєліку.зготувався вже повністю (купив собі ,крім заднього, ще і передній багажник і сумки на нього).
не сподівався що тут народ про таке заговорить.
скільки вас є?
цікавить ще питання з квитками на поїзд... кажуть що тяжко цього року їх рішати...

Акурат файно, 1256 на момент цього допису. Число ніц не нагадує? Вони усі твої - просто переконай їх!

747
Можливо ти правий. Але тільки тут на цьому форумі ніхто не намагався чи поторгуватись чи дізнатись ще якісь ТТХ, навпаки шквал зауважень і критики замість змістовної поради!!      В кожній із тем в яких я брав участь чи був автором ( нехай їх і небагато) завжди відчував якусь агресію чи емоційне напруження!!   Щоб ніхто не ображався!!

Як ти міг зауважити, усі твої повідомлення знаходяться в Куплю-Продам, а ще декілька в Смітнику. Роби висновки сам. І подумай, що шановні дописувачі про тебе думають, поглянь на свій рейтинг.

748
ну не будемо сперечатись, тобі там на місці дійсно видніше було

749
ні, їстівного ні одного, а в грибах розбираюсь я не погано!
ці 2 купки що є на фото, насправді отруйні, не знаю справжньої назви, латинської і так далі, але це є типу пародія на всім відомий білий гриб, правда різниться мінімально або більш бурим, або більш фіолетовим тоном забарвленням, а відрізнити найлегше відломавши чи відрізавши кусок гриба, так як він одразу ж починає синіти, або ставати фіолетовим.наскільки знаю він є дуже отруйним, і в народі його називають Чортовим грибом (можливо не тільки в народі)

Дякую, тому властиво і питав. Хоча на фото явно не білий гриб, і явно не пародія на нього. Схоже на козарик-переросток, чи ше фіг шознає. Зміна кольору нічого не каже - здається польський гриб, аналохічно міняє колір - і від того отрутним не стає. І то точно не сатанинський гриб, ЗУБ даю. Хоча я також не розуміюсь так шоб дуже, дописано в світлі цього. Ще раз дякую!

750
пропоную в гумор, а не в смітник  :) :) :)
з.і "НЕ" із дієсловами пишетьсі окремо, ти ж в курсі, знаю

751
зачод, їстивні гриби траплялсь?

752
InkognitA каже, що вже сезон треба відкривати. Здибано 7-го червня в Трускавецьких лісах

753
Вітаю Herr Salad!!! Всього найкращого тобі!

754
ну не тільки над Шевченківським, над Галицьким також. Принаймі 5-6 кругів зробив - проте мені також не вдалось його ідентифікувати, бо в той час смачно попивав пиво на бальконі, а відти видимість обмежена (внутрішній дворик). Во так

755
Шановні, припиніть. Чи ви не бачите, що тема називається "ПЛАНИ" ? Тому прошу або в ОБГОВОРЕННЯ або в приват!

756
Гарно пройшлися, шкода, що не зміг приєднатись

Цитувати
Зацікавлені дописом userst (котрий, до речі, на контакт не йде і інформацією ділитися не хоче)

То хлоп боїться шальоно, нижче читай його відповідь на мій допис.

Ги, виходить привиди також читають eXplorer - як інакше пояснити відстутність привида там, де він 100500% має бути? Почитав привид форум, зобачив яка банда зібралась та вирішив не випробовувати долю...  :)

А загалом місцину цю полюбляють наркомани, чого тільки вони не побачать після папіроски-другої  :)

Фігню говориш. Воно там є. Також куча свідкув є зі Сихова які бачили там різні речі. Те що не було тоді, коли ви були, не означає що його не існує. Воно не може появлятись то вашому бажанні. Хто побачив це - співчуваю.  Воно має свою волю і приходить коли хоче. Я впевнений що рано чи пізно хтось з тим зустрінеться. Я влясне це бачити не хочу ні за які гроші.

Поглянув на місце - таки так, там люблять тусуватись планокури (і як вже відомо із звіту, не тілько вони :-) ), недалеко F%ckPark757
Було вже у нас давно, зокрема тут

758
ше памятаю автобус людей возив за рейсом сокаль хімзавод,автобуси в народі були прозвані скотовози,також завод мав свої автобуси як і рейсові так і екскурсійні,було два ікаруса  одинн червоний один зелений з надписом хімволокно,але його скоро сплавили остався червоний ікарус і ще мали автобуса в народі прозваним черевиком,отой самий більший комен вночі підсвічувався в якості маячків шоб згори було вино шото завод,ну і шоб вертушка якась не влупилась напевно,на заводі були дві столовки,адмін будинок рядом коло прохідної перший пост вертушки дві стояли вхід вихід,строго по пропускам,всякі кнопочки лампочки ключики)))

Ось мені цікаво, тобі відомо про існування такого хитрого розділового знаку як "." (крапка) ??? Про усе інше мовчу...

759
Всього найкращого чоловіче!

760
Ги, виходить привиди також читають eXplorer - як інакше пояснити відстутність привида там, де він 100500% має бути? Почитав привид форум, зобачив яка банда зібралась та вирішив не випробовувати долю...  :)

А загалом місцину цю полюбляють наркомани, чого тільки вони не побачать після папіроски-другої  :)