Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

821
Плани / Re: вихідні 17-18.03.2012
« : 13.03.2012 21:31:37 »
Цитувати
Але ніхто нас там не чекає з нетерпінням. Хоча можна спробувати...

Палка у одному кінці. Мені сі видає, що спиртзаводи є такою собі автономно виділеною одиницею де панує свій бог, цар та король (навмисне із малої букви), а во ті сутності явно не зацікавлені у широкомаштабному висвітленні процесу виробництва та збуту. Із другого боку = ну хіба адмінштрафом ризикуємо.

822
Цитувати
- Спиртзавод ;D

Йно це чого варте! Сам технологічний процес є не меньш цікавим, ніж вихідний продукт.  ;)

823
Плани / Re: вихідні 17-18.03.2012
« : 13.03.2012 21:04:46 »
сорі якщо щось не так) просто я не бачив тем щодо якихось вилазок на наступні вихідні...а сам погодився б на будь яку...і запропонувати кудась поїздку неможу...немає часу і досвіду щоб організовувати..

Просто так навіть черв'яки не *буться. ІМХО, важлива спроба зробити щось, ніж просто сидіти та мовчати. Будь-який змістовний рух є тру (окрім Броунівського), отож тримаємо за тебе пальці та чекаємо дописів!

824
Плани / Re: вихідні 17-18.03.2012
« : 13.03.2012 18:36:48 »
Та лаадно, чого бути таким суворим. Людина має бажання пройтися і шукає компанію, а заодно і ідеї куда.  То ж якшо хтось плануватиме кудась прошвирнутися а самому буде влом - а ось і компанія. :)

Цілком згоден, тому й досі не потер. Однозначно витру, якщо не буде розвитку теми або адекватних дописів до 19  березня. Окрім того, просив би топікстартера дописувати точніше та лаконічніше, зокрема звернути увагу на допис Drusja

825
Як вже на то пшло, всуну свої "5 копійок". Отож, все було супер і гарно, почнемо із хфото зачодного крану (у хфото тут):

Кран гарний, якісний та красивий. Газ ним ніц си не перекриває, же вітчизняний чи москальський. Просто гарний кран і нема на то ради. І юшГаз реально моцно пирдолит із-під землі, у цьому кувалку труби  відбувається зміна тиску - відповідно t0 гет падає, а волога із повітрі конденсується на зимному кавалку та стає гарним льодом. Коротше кажучи, то все зроблено спеціально, щоб хлопаки на установці мали "свіжий" лід практично у будь-яку пору року для приготуваня Мохіто. За браком якісного рому на теренах Неньки, Стрийський Мухіто виготовляє-си із оковитої та кропу, деколи із додаванням петрушки та буракового цукру. А далі до суміші (задній плян) додається няшка метанол (горизонтальний сцірий бак на плані задньому).У цих гарних "посуди-нах" відбувається сепарація суміші на метан та всяку іншу шнягу (в першу чергу на H20). Метан виходит зверху, Н2О витікає низом і йде на приготування Мохіто стікає у підземні баки, із котрих ону суміш забирають машинами для використання у якості бурової рідини чи просто тупо зливають у р. Стрий (звісно, вище міста  :) ) Ємність сховищ 25 м3, їх 2.Далі газ нагрівається у пічці котру можна побачити на задньому пляні (зеленого кольору). Топиться пічка оним газом, тільки вже осушеним, використовує для поглинання пари в процесі роботи етиленгліколь. Конденсат (як я здогадуюсь) йде на  приготування Мохіто :) Нагрівання здійснюється для остаточного відбору водяної пари із газу.Пічка якісно практично гаффтоматична:Далі мені здається дезодорація одорація. Видите той горизонтальний бальоник зверху о жовтому кольорі? Тамка міститься надцять декалітрів одоранту (тої шняги, що газом пахне). За поточних параметрів роботи установки використовувалось 2,5-3 каплі одоранта на годину (!!!). Уявіть собі 5-10 мл цього трунку у себе на роботі (у школі, бурсі) розпорсканими у місцях найбільшого скупчення асоціальних елементів  ;)Усі заміри, тощо:Окрім того всього, із цікавого є:

1) Котельня 2 х 100 кВт

2) Всяка цікава промислова електроніка (дрочу потроха):3) Метанол. То наше все: як каже ВіКі на пересічного москаля  НЕпатріота достатньо 25-30 мг для 100% позитивного ефекту. Тут метанолу багацько, так якщо у разі чого Панство знає де йти  :).4) Присутній контингент БоБрів, що часто займаються партизантською діяльністю - ото дерево зогризене впало на ЛЕП, із котрої споживала потужність власне установка. Не турбуйтесь, жодного літру неспаленого метану в атмосферу не попало. У разі аварії по живленню в хлопаків є моцний дизель та нехилий запас палива, що розміщується в окремому контейнері:5) Не можу не оминути цього, як вже сі вертали. Однозначно, бранєпоєзд зупинить у разі потреби:
Насамперед, категорично дякую GooM'у (+2 від модератора), колєгам - BottleHunter'у та Romchick'у (+1). Нагадую, шо ОБГОВОРЕННЯ тут, а мій альбом па Пікасі тутко. Дякую колєги за гарні вихідні! Вважаю, що сезон розпочався!826
Красиво, заплюсив (навіть Lesyk'a  :) ) А дивна квіточка в народі си зве кам'яною трояндою або ж мудро так - Молодило. Майже очевидно, що з такими цвяхточками чуваки ходят молодити чувіх, відси назва  :)

827
Гумор / Re: Смішне Відео
« : 07.03.2012 08:42:09 »
Гомосексуальним робочим колективам присв'ячується  :) Пильнуємо із 28 секунди, більш якісну mp3-версію можна здибати тут

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=yhDUwVERgNM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=yhDUwVERgNM</a>

828
Цитувати
То там, де катакомби? Де люди пропадають? ;D

Здається ні, вони гей-би десь на схід. Ще си згадав про ПВС-600, правда там ми вже були.  Коло ПВС-600 є ще місця де ми фактично не були, спеціально їхати туди не варто, ймовірно там нічого не залишилось. Мав на увазі ось ці місця - раз & два. Це місця відки сірку витоплювали гарячою парою із-під землі, аналохічно як було під Немировом.

829
1) Подорожненський рудник "Сірка"
2) Новий Розділ треба закінчити, тамка ше добрий кавалок не закінчений. Маю на увазі во той кавалок(від маркера на захід, а також на південь за заводом із виробництва H2SO4)

832
Цитувати
Користуючись моментом, хочу звернтися до Водоканалу: Доколє???!!!

Цитувати
Сьогодні проходив біля входу у парк, на вході лежить 30 см бетонна плита. - 1 вхід

Оперативно реагують  :) Від допису топікстартера і пів-доби не пройшло

833
Гумор / Re: Смішне Відео
« : 24.02.2012 15:07:32 »
Супер-акція! Гарант рулит. Закопіпастено відси

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=GUMfPZ9RhpY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=GUMfPZ9RhpY</a>

834
Про Кіндл я б не був такий впевнений, один знайомий взяв і повернув назад (казав що надто тьмяний екран і тормозила непогано), а на рахунок Ірівер то особисто мені більше до вподоби ця

Судячи із мого досвіду із Кіндлом все ОК, хоча все може бути.

835
Купуй кіндл:
http://www.amazon.com/gp/product/B005890G8Y/ref=famstripe_kt
В Україну нормально доставляють.

100% підтверджую, доставляють швидко та гарно - перевірено як мінімум на двох співробітниках.

Цитувати
Нагледів собі ось такий ось iriver. Основні вимоги до читалки: нормальна батарея, e-ink, підтримка doc-розширення. Бажано металевий корпус. Ну і щоб з прошивками проблем поменше.

Ну ніяк не можу зрозуміти твого вибору...
1) Нормальна батарея практично є у всіх, а якщо загадаємо, що е-ink жере світло лише в момент перемикання картинки, то сміло можна ставити акумулятор в 2 рази меньший. Звісно, акума ніколи забагато не буває, особливо якщо із книги ще
музику слухати;
2) DOC-формат: навіщо, щоб більше тупило? ІМХО якщо читає FB2 - цього більше ніж досить;
3) На жаль, металевий корпус я бачив лише в Соньках;
4) Прошивки - шукай на www.the-ebook.org. Там же купа інформації по читалкам, тести, кастомні прошивки тощо
5) Нащо там така велика клава? Краще було б меншою зробити або екран збільшити.

836
Sony Reader Pocket Edition PRS-300 Silver  во . Якщо лише читати і без наворотів то ця цілком підходить.
Або один з  iRiver.)

ІМХО, єдиний плюс ціна, і можливо корпус. Правда, він лише частково із люменю, а ось мій PRS-505 повністю металевий, що не раз його рятувало.

837
    Тут мусиш визначитись хіба сам, що тобі потрібно більше. ІМХО якщо читати, то тільки на читалці на e-ink екрані - планшет на TFT (чи навіть IPS) матриці не підходить, очі надто швидко втомлюються (перевірено на собі неодноразово). Вже декілька років юзаю Sony PRS-505 і не збираюсь міняти ні на що поки сама від старості не вклякне. Зрозуміло, що зараз її не знайти. Із того, що зараз є на ринку можу порадити вітчизняний PocketBook PRO 602, гарний огляд є тутка в Екслера. Вартує коло $200.
    Якщо все ж таки планшетка, то в ті гроші можна поглянути на Amazon Kindle Fire, хоча його багацько хто планшетом не вважає - кажуть же то читалка на ІPS матриці (але ж шиється вона гарно  ;) ). Ціна здається $199 + доставка. Гугли
    А якщо грошей побільше - то тут як на мене явні лідери - PocketBook PRO 912 (читалка, $360) та звісно  Apple iPad 2 Wi-Fi+3G+64Gb SSD (MC984RS/A) (планшетко, $1100)

838
Цитувати
А в чому ж, власне, полягає причина недовіри?

   То ж бо во лише кавалок статті, нинька куплю газету і прочитаю повну версію. ІМХО, підприємства, що працюють із такими токсичними речами взагалі зло розміщувати у місті.

839
Екобізнес із металічним присмаком
Підприємство, яке взялося утилізувати батарейки у Львові, має зовсім не найкращу славу
-AAA+

-Про утилізацію відходів електроніки, котра містить чимало токсичних речовин, українські екологи говорять уже не перший рік. Тут і енергоощадні лампи, і цифрова техніка, і банальні домашні термометри та батарейки. Утім іще донедавна екологічно свідомі українці могли лише мріяти про пункти збору цього непотребу. І ось тепер використані хімічні джерела струму зголосилося збирати та переробляти у Львові державне підприємство «Аргентум». Та, попри його шляхетні наміри, щодо безпеки технології утилізації наразі є суттєві сумніви.

Благі еконаміри

Те, що підприємство «Аргентум» розпочинає роботу зі збору та переробки хімічних джерел струму, стало відомо громадськості завдяки акції в рамках проекту «Екофан»: «Упродовж восьми місяців команди екофанів боротимуться за те, щоб їх рідне місто змінилося до приїзду гостей чемпіонату, – розповіла директор зі зв’язків із громадськістю компанії “Кока-Кола Україна”, ініціатор проекту “Екофан” Олеся Жулинська. – Команди екофанів прибиратимуть парки, висаджуватимуть дерева, проводитимуть флеш-моби».

Власне однією з акцій став збір батарейок. Із 21-го по 31 січня в чотирьох містах України встановили більше 50 контейнерів для їх збору. Обмежень тут не було жодних – приносили звичайні «пальчики» та батарейки з годинників, акумулятори з мобільних телефонів, ноутбуків. Після закінчення збору все це «добро» передали до нашого міста – за адресою вул. Зелена, 115-б на утилізацію «Аргентуму».

Копіпаста відси

840
Логістика / Re: Велокур'єр
« : 13.02.2012 13:19:02 »
І читайте газету ZiK - у минулому випуску стаття про тебе із купою знимок. Ти там ще згадуєш як кран в Миколаїв возив для Zelja'i та gribkoff777'a. І як із квітами Romchick'у допоміг. При нагоді відсканую статтю. А так ZiK не читайте, мені випадково попав  :)