Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

861
      ВОтож, завтра о 07-45 здибаємось коло Галицького у центрі, купуємо цвіти & свічки, шуруємо в Лисиничі. Буде Gribkoff777, Romchick, Roy, BottleHunter, YserL та Ваш покірний слуга. Усіх желающіх прошу приєднуватись на власному транспорті, бо наш перевантажений (хтось пошурує у багажнику). Cлава Україні!

       З.І. Запізнення >= 5 хв караються self-добиранням на місце. Майте совість, більшості тра на 09-00 встигнути до праці.

862
Героям Слава!

Як не буду де в лісовій криївці зустрічати, то приєднаюсь.

Як не приєднаєшся, то точно будеш у лісовій криївці зустрічати. Один причому, бо усі інші підуть із нами. І ради на то не є.

863
шойно балакав із Royєм -просив дописати казав, що 100% буде.

864
*****, ****** * ***! ***** ** ****!!! Йбо більше слів гет не є! Подвійний +

865
   Слава Україні!!! Шановне Панство - за бортом 12 жовтня, а 14-того маємо Покрови - себто день створення УПА. Як то у нас повелось (маю надію уже втретє) було б незле покласти квіти до пам'ятнику Героям, у Лисиничах скажімо як минулого року. Зранку, до роботи. Бажаючі?

866
доволі...  :P  :P  :P

867
Цитувати
Значить Гоморра була все-таки високоіндустріальним підземним містом! Пацани, ви напевно саме туди знайшли той люк, який 80 років шукали!

Хотілось би почути авторитетну думку yaroslav21 по даній темі :) У класичному його викладенні, звісно ж!

Категорично погоджуюсь, коменти ффстую!

868
    Курча, пропустив фото із дупами (розказували із самого сраня, до нету йно добіг) - гадаю, може Вам, ясновельможний Віторок (тіпа Вторнік) перепостити фото на більш тематичні форуми де такими знимками цікавляться?
    ІМХО кепсько знайомитись таким чином, врахуйте надалі.

869
Цитувати
Пан модератор дозволяє викладати дописи аналогічного стилю по темам, які не відносяться до гумору і в якому інформаційне навантаження не є основним?
   

   Фантазії? Пан модератор натякає про це та про ось це. А ще про перше попередження  ;) Подібні питання/вислови слід пхати у приват як мінімум.

870
Цитувати
а що, допис від "ЯРОСЛАВА21" багато що пояснює :),
нормальний допис, а головне в тему :)

    Насамперед, просив би адекватно ставитись до дописів користувачів. Якщо людина таки написала тут про побачене нею, це як мінімум означає, що вона це бачила - неадеквати, нензи та матолки давно побанені. Тому друзі прошу в конструктивне русло.
    А допис Ярослава21 не видаляв, рука не піднімається(це зовсім не означає, що ту довільно креативити подібним чином) - кавалок ґумору нікому ще гет не завадив.

871
Цитувати
Один раз(з тиждень-два тому) відчув неприємний запах у цьому районі Майорівки власним носом. Проте постійного характеру тут це явно не має. Чим був викликаний запах не знаю.

Так, останнім часом не має. Але якщо не останнім, то смерділо моцно, гонорово, порядно та по-годи-нах. Що є дивно у цьому місці, категорично дивно.

872
Ну смердить так само і на Науковій-Стрийській, ранком на роботі добре чути, ходять слухи що дуже жорстко смердить біля Першої приватної блюварні, чи то не воно так пиво паскудить там?

Но-но-но! Не гнати ту на ППБ (вона в 400 метрах від мну роботи), явно у цій забаві участі не приймає! Здається мені, що то якийсь заговір проти нашого усіма улюбленого (чи ба "олюбленого") мера. Або порча  :)  :)  :)

873
ясно, вибачате...

874
Плани / Re: Запуск дирижаблю v2.0
« : 30.09.2011 00:09:19 »
Отже, 90% роботи вже позаду :), лишилася одна серьозна проблема - напис!

В суботу теж можна було б, але вітер 5-7 м/с... Тому остаточна дата запуску - НЕДІЛЯ 2.10.11. Трохи прохолодніше, ніж в суботу, але вітер вже 2-4 м/с. Підтягуємось на 16:00 до мене у подвір'я (навпроти юрфаку універу Франка) а звідти вже по маршруту на Цитаделі.

Газ не вийде за той час?

875
Плани / Re: Запуск дирижаблю v2.0
« : 29.09.2011 21:56:14 »
+1 якщо в суботу по обіді(сраня буду збирав гриби, котрих не є по словах Зелі) або усю неділю. Але тут думаю варто орієнтуватись на погоду, від неї ж і танцювати.

876
inkognito Грибів галяк,так шо їдьте на вихідних ;D
    А ось і ні, троха було накошено у минулі бухідні із усіма ознаками того, що на наступні бухідні (себто позавтра) грибів буде значно більше. Чи ми про різні гриби говоримо? Насправді, за минулу суботу видів лише одного мухомора та дві дебелі білі поганки.

877
   Панство, здається забуває тему форуму. Шкода, не варто направду - йно політики нам тут і бракувало. Рекомендую вгамуватись, а власні політичні вподобання викладати на більш профільні місця - на Теревені чи шо?

878
Властиво хтів машинов їхати, бо накрити більше об'єктів мона буде, Дашавське газосховище в т.ч. Мну на два дні не вийде, окрім того в суботу-неділю краще потратити на виїзд по гриби.

879
     }{ммм, випадково оглядаючи рідну неньку із висоти птічєго пальоту здибав ще один об'єкт, що має відношенні до Роздільського ДГХП “Сірка”, а саме Подорожненський Рудник "Сірка". Розташований він троха південніше Жидачова, точніше тут. Троха на Пн-Сх є якісь індастріал-об'єкти, що ймовірно мають відношення до самого рудника. Знимка нижче.
     Хто як дивиться на відвідини цієї місцини ближчим часом, скажімо у другій половині наступного тижня? - прошу дописувати, час та місце усталимо пізніше. Також необхідна машина(и).

880
Я хотів викласти фото цього входу але не виходить пише завеликий формат(

Ось тобі у поміч Завантаження фоток на Експлорер
Дякую за інформацію, з нетерпінням чекатиму на фото!