Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

881
Вотово панство, маю шалено прикольні новини для Вас: yar-79 сьогодні cі кльонував. Себто у них з жоною вродивсі малий, близько 15:43, важит 4-піццот. Малий експлорер, рівно же як його замучена мама та тато почуваються си тру нормально. Вітаймо новонародженого експлорера!!!

882
Плани / Re: Кіно про EXPOLORER
« : 29.12.2011 15:56:44 »
Ідея вельми гарна, цілком підтримую. Шановні дописувачі, прошу висловлюватись та підтримати дискусію.

З.І. Тільки не "EXPOLORER" , а EXPLORER  :)  :)  :)

883
Цитувати
Та я хіба шо зле говорю? Просто кажу, же так не є. І же месні оповідки тре ділити на 18, тоді вони будуть більше відповідати дійсності. Та просто намагаюсь перевести це в жартівливу форму.

без образ старий, ныц злого не мав наувазі. До-речі, як тобі ідея створити певну тему, де ти чітко та гарно поясниш, що варто фільтрувати, що брати до уваги, на що варто забити у випадку таких оповідей? мало б бути цікаво та пізнавально

884
Давай ше на 10 днів продовжемо і ящо ніц то закривай!!

напиши в приват мені коли вважатимеш, що тему варто закрити. Хоч  через 10 днів, хоч через 20 чи більше - головне сам пильнуй за нею! Вдачі!

885
Цитувати
А ще в печері є велика зала, куда німці перенесли танк і там зібрали, а потім ще до 80 року час від часу виходили в село купити "Верховини" і на щирій українській мові казали "Слава Ісусу Христу".  А потім всі втікли в Москву і після Олімпіади"80 виїхали назад до Німеччини.

;D Байки то діда Опанаса, німці в печері  ;D. Зброю заховану повстанцями, або місцевими могли знаходити і це так тоже треба ділити на 18. Тих "мєсних" як послухати, то в нас не Львівська область, а цвинтар німецької техніки, шо не танк то літак.

Попустися троха, добра? Тутко eXplorer, а не reibert  ;)

886
мож, доста та варто тему закрити? з 22 жовтня так і ніхто не "спокусився" на тру-ніж із Зони  :)

887
гарне місце, при нагоді б навідався. +

888
ще дві кульорові гірлянди для злого модератора.

889
Продовження старих тем, солезіянтів вітаємо нижче:

З.І. Частина 3

890
як завжди, тема надто велика та буде закрита. Ось продовження:

891
Плани / Sunday витєчка
« : 24.12.2011 22:50:42 »
 Дня доброго Шановні Дописувачі!

  На кінець-то дочекались, Фірер, котрий ШвордЛорд (swordlord) привіз нам таку цяцьку як УДШ. Було вирішено оприходувати цяцю завтра в околицях Міста Лева. Здибанка завтра о 12-00 коло Пивниці, обов'язкове самозабезпечення транспортом (у нас машина забита). Плануємо тікнути по Стрийській трасі на 10-15 км від міста, тамка і провести експеримент. Можливо заїдемо в сРаковець по воду, мясо, сало та медівку, а також спробуємо завітати на кар'єр, що коло Малої Швейцарії.

  Наразі їдут: BottleHunter, Roy, SwordLord ,DeadMeat та Ваш покірний слуга, злий модератор Inkognito

892
Дякую, звісно проГАласував за Львів. А крім Львову та вОдеси хтось бере участь у конкурсі? Бо, мля, у нашій державі ше є багато вартих уваги міст, як во то Луганськ, Донецьк, Єнакієво ітд ітп.

893
"дайте два", себто хапну перших (котрі гет не червоні) 2 шт.

894
вчорай відніс у Пивницю +100 як і попередньо обіцяв. Приєднуйтесь!  ;)

895
Дякую колєги! Приємно знати, що маю таких друзів! Аж ми душа грає та серце шальоно скаче! Пробачте за таку пізню відповідь, але сі так стало, що на мій ДН на роботі вирішили влаштувати додатково корпоратив - тому й дописую, так пізно. Дякую що ВИ Є!!!

896
+100 грн, закину в пивницю в суботу.

897
Портативна грілка, без пального. (автономна)

Рік тому брав у Новій Лінії по 8 грн (маленька) та по 12 грн (більша). Може і досі є.

898
Amazon Kindle, Wi-Fi, 6" E Ink Display - так би мовити новий від виробника вартує $109. Якщо хочеться заряжати не тільки від USB, але й від розетки - милості просимо power adaptor вартує $14,99 (але є знижка у $5). Доставка $26,97, возиться офіційно в Україну (привозит DHL або UPS) - перевірено не раз, чекати до тижня часу(причому із Штатів в Україну доставляється протягом доби, а все інше - київська митниця, до 5 діб  :) ). Отож загальна сума як каже Амазон $145,96 = 1174,97 (або $130,97 = 1054,30 грн. якщо без зарядки). Після 26 грудня обіцяють матьорі знижки.

899
Смітник / Re: Все про Lesyk'a
« : 21.12.2011 11:33:49 »
don't feed the troll

Тема в смітник, бо як мінімум оффтоп. Обговорення були придумані для обговорення (вибачте за тавтологію) звітів (чи інших тем), щоб не засирати основну інформативну тему. Тут не фан-клюб,  бажаючі поспівчувати чи висловити свою думку щодо сабжа можуть переглянути профіль топікстартера та здибати його контакти. І спілкуватись скільки влізе.

900
Не знаю, як Вам так "щастило", але в мене Поліс 10Вт і світла дає більш ніж достатньо і драйвер має хороший. Єдина проблема була із кнопочкою, але й та усувається рівними руками за 15 хв. Більше року тягаю про всяк випадок на прогулянки та в якості запасного світла на вилазки.

Душевно порадувало 10 Вт поліса  :) Цікавим є те, що навіть драйвер має (цікаво який), і в чому, як та яким чином "хорошість" драйвера себе показує. ZED, плыз без образ - але чим тебе цей ліхтар так захопив? Мій скромний досвід каже, що від полісів йно корпуси файні, а й то після обробки грубим та меншим обробляючим девайсом. Дякую!