Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

881
тра тру рити  :)

882
Категорично приєднуюсь до вітань! Нехай життя тільки радує!

883
Плани / Re: Кіно про EXPOLORER
« : 29.12.2011 21:17:49 »
   все це дуже добре та файно, проте нічого не замінит живого спілкування. Про що я дописував вище. Отож, вкотре пропоную здибатись невеликою ініціятивною командою. До New-Роздолу треба підійти із особливим трепетом, не виключено, що на весну там ніц істотного не залишиться. А у шахти Червоноградські попасти вже тяжко - входи гарно засипані тяжкою технікою, залізти реально або через ствол шахти, або (що реальніше) через інженерні проходи. У будь-якому випадку. треба спорягу ольпіністську. Броди реальніше - там здається досі все не дуже займано.
 

884
Плани / Re: Кіно про EXPOLORER
« : 29.12.2011 20:56:16 »
Цікавить все. Подобається - Один день у вугільній шахті(!!!) ,Крокуючі екскаватори,Риболовля на Полтві,Горище Ельжбети,Тунель кохання,форт Тараканів - для зйомок. Сільмаш було б незле як дістану архіви,якщо такіі існують.  можна розділити на пригодницьку та львівісторичну тематику. Мені потрібно побільше досвіду кожного з вас+час . При зустрічі обговоримо процес - не все так просто

Зроби тему в Планах, про зустріч у Пивничці. Коли і як буде власне тобі зручно, а народ гарантую прийде. Головне троха більше конкретики

885
хтось ще і наїсться тих фекалійнмх масс))) в човні буде 2 людини, пропоную на секондах пошукати жовті камізельки як в робочіх, та понашивати на них великі кішені, в які вшити пусті пластикові пляшки півлітрові, це спрацює як жилет якщо шось, плюс через кожні 150-200 метрів течії тре буде порозставляти по 2 людини з мотузками, які могли б врятувати славних морячків  ;D

цілком слушно як для перших тестувань. Але курде, маєте бути в тру-морському одязі - що означає, що як мінімум морські футболки - смугасті такі, у біло-синю полоску. Із гальюном проблем на судні явно не буде, стаціонарного явно не треба  :)

886
Вотово панство, маю шалено прикольні новини для Вас: yar-79 сьогодні cі кльонував. Себто у них з жоною вродивсі малий, близько 15:43, важит 4-піццот. Малий експлорер, рівно же як його замучена мама та тато почуваються си тру нормально. Вітаймо новонародженого експлорера!!!

887
Плани / Re: Кіно про EXPOLORER
« : 29.12.2011 15:56:44 »
Ідея вельми гарна, цілком підтримую. Шановні дописувачі, прошу висловлюватись та підтримати дискусію.

З.І. Тільки не "EXPOLORER" , а EXPLORER  :)  :)  :)

888
Цитувати
Та я хіба шо зле говорю? Просто кажу, же так не є. І же месні оповідки тре ділити на 18, тоді вони будуть більше відповідати дійсності. Та просто намагаюсь перевести це в жартівливу форму.

без образ старий, ныц злого не мав наувазі. До-речі, як тобі ідея створити певну тему, де ти чітко та гарно поясниш, що варто фільтрувати, що брати до уваги, на що варто забити у випадку таких оповідей? мало б бути цікаво та пізнавально

889
Давай ше на 10 днів продовжемо і ящо ніц то закривай!!

напиши в приват мені коли вважатимеш, що тему варто закрити. Хоч  через 10 днів, хоч через 20 чи більше - головне сам пильнуй за нею! Вдачі!

890
Цитувати
А ще в печері є велика зала, куда німці перенесли танк і там зібрали, а потім ще до 80 року час від часу виходили в село купити "Верховини" і на щирій українській мові казали "Слава Ісусу Христу".  А потім всі втікли в Москву і після Олімпіади"80 виїхали назад до Німеччини.

;D Байки то діда Опанаса, німці в печері  ;D. Зброю заховану повстанцями, або місцевими могли знаходити і це так тоже треба ділити на 18. Тих "мєсних" як послухати, то в нас не Львівська область, а цвинтар німецької техніки, шо не танк то літак.

Попустися троха, добра? Тутко eXplorer, а не reibert  ;)

891
мож, доста та варто тему закрити? з 22 жовтня так і ніхто не "спокусився" на тру-ніж із Зони  :)

892
гарне місце, при нагоді б навідався. +

893
ще дві кульорові гірлянди для злого модератора.

894
Продовження старих тем, солезіянтів вітаємо нижче:

З.І. Частина 3

895
як завжди, тема надто велика та буде закрита. Ось продовження:

896
Плани / Sunday витєчка
« : 24.12.2011 22:50:42 »
 Дня доброго Шановні Дописувачі!

  На кінець-то дочекались, Фірер, котрий ШвордЛорд (swordlord) привіз нам таку цяцьку як УДШ. Було вирішено оприходувати цяцю завтра в околицях Міста Лева. Здибанка завтра о 12-00 коло Пивниці, обов'язкове самозабезпечення транспортом (у нас машина забита). Плануємо тікнути по Стрийській трасі на 10-15 км від міста, тамка і провести експеримент. Можливо заїдемо в сРаковець по воду, мясо, сало та медівку, а також спробуємо завітати на кар'єр, що коло Малої Швейцарії.

  Наразі їдут: BottleHunter, Roy, SwordLord ,DeadMeat та Ваш покірний слуга, злий модератор Inkognito

897
Дякую, звісно проГАласував за Львів. А крім Львову та вОдеси хтось бере участь у конкурсі? Бо, мля, у нашій державі ше є багато вартих уваги міст, як во то Луганськ, Донецьк, Єнакієво ітд ітп.

898
"дайте два", себто хапну перших (котрі гет не червоні) 2 шт.

899
вчорай відніс у Пивницю +100 як і попередньо обіцяв. Приєднуйтесь!  ;)

900
Дякую колєги! Приємно знати, що маю таких друзів! Аж ми душа грає та серце шальоно скаче! Пробачте за таку пізню відповідь, але сі так стало, що на мій ДН на роботі вирішили влаштувати додатково корпоратив - тому й дописую, так пізно. Дякую що ВИ Є!!!