Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

881
У чувака, що полює йно за повними фляшками нинька ДН. Це один із наших найкращих дописувачів, друг, колєга і просто чумовий чувак. Вотож вітаю йому всього найкращого (здоровічко, бубло, скіли супермена 80-ґо рівні). До того ж усім гуцулам, бойкам та лемкам. Ну і всій го родині та друзям, і що насамперд Христі. Смерть москалям, СЛАВА УКРАЇНІ!!!

883
тра тру рити  :)

884
Категорично приєднуюсь до вітань! Нехай життя тільки радує!

885
Плани / Re: Кіно про EXPOLORER
« : 29.12.2011 21:17:49 »
   все це дуже добре та файно, проте нічого не замінит живого спілкування. Про що я дописував вище. Отож, вкотре пропоную здибатись невеликою ініціятивною командою. До New-Роздолу треба підійти із особливим трепетом, не виключено, що на весну там ніц істотного не залишиться. А у шахти Червоноградські попасти вже тяжко - входи гарно засипані тяжкою технікою, залізти реально або через ствол шахти, або (що реальніше) через інженерні проходи. У будь-якому випадку. треба спорягу ольпіністську. Броди реальніше - там здається досі все не дуже займано.
 

886
Плани / Re: Кіно про EXPOLORER
« : 29.12.2011 20:56:16 »
Цікавить все. Подобається - Один день у вугільній шахті(!!!) ,Крокуючі екскаватори,Риболовля на Полтві,Горище Ельжбети,Тунель кохання,форт Тараканів - для зйомок. Сільмаш було б незле як дістану архіви,якщо такіі існують.  можна розділити на пригодницьку та львівісторичну тематику. Мені потрібно побільше досвіду кожного з вас+час . При зустрічі обговоримо процес - не все так просто

Зроби тему в Планах, про зустріч у Пивничці. Коли і як буде власне тобі зручно, а народ гарантую прийде. Головне троха більше конкретики

887
хтось ще і наїсться тих фекалійнмх масс))) в човні буде 2 людини, пропоную на секондах пошукати жовті камізельки як в робочіх, та понашивати на них великі кішені, в які вшити пусті пластикові пляшки півлітрові, це спрацює як жилет якщо шось, плюс через кожні 150-200 метрів течії тре буде порозставляти по 2 людини з мотузками, які могли б врятувати славних морячків  ;D

цілком слушно як для перших тестувань. Але курде, маєте бути в тру-морському одязі - що означає, що як мінімум морські футболки - смугасті такі, у біло-синю полоску. Із гальюном проблем на судні явно не буде, стаціонарного явно не треба  :)

888
Вотово панство, маю шалено прикольні новини для Вас: yar-79 сьогодні cі кльонував. Себто у них з жоною вродивсі малий, близько 15:43, важит 4-піццот. Малий експлорер, рівно же як його замучена мама та тато почуваються си тру нормально. Вітаймо новонародженого експлорера!!!

889
Плани / Re: Кіно про EXPOLORER
« : 29.12.2011 15:56:44 »
Ідея вельми гарна, цілком підтримую. Шановні дописувачі, прошу висловлюватись та підтримати дискусію.

З.І. Тільки не "EXPOLORER" , а EXPLORER  :)  :)  :)

890
Цитувати
Та я хіба шо зле говорю? Просто кажу, же так не є. І же месні оповідки тре ділити на 18, тоді вони будуть більше відповідати дійсності. Та просто намагаюсь перевести це в жартівливу форму.

без образ старий, ныц злого не мав наувазі. До-речі, як тобі ідея створити певну тему, де ти чітко та гарно поясниш, що варто фільтрувати, що брати до уваги, на що варто забити у випадку таких оповідей? мало б бути цікаво та пізнавально

891
Давай ше на 10 днів продовжемо і ящо ніц то закривай!!

напиши в приват мені коли вважатимеш, що тему варто закрити. Хоч  через 10 днів, хоч через 20 чи більше - головне сам пильнуй за нею! Вдачі!

892
Цитувати
А ще в печері є велика зала, куда німці перенесли танк і там зібрали, а потім ще до 80 року час від часу виходили в село купити "Верховини" і на щирій українській мові казали "Слава Ісусу Христу".  А потім всі втікли в Москву і після Олімпіади"80 виїхали назад до Німеччини.

;D Байки то діда Опанаса, німці в печері  ;D. Зброю заховану повстанцями, або місцевими могли знаходити і це так тоже треба ділити на 18. Тих "мєсних" як послухати, то в нас не Львівська область, а цвинтар німецької техніки, шо не танк то літак.

Попустися троха, добра? Тутко eXplorer, а не reibert  ;)

893
мож, доста та варто тему закрити? з 22 жовтня так і ніхто не "спокусився" на тру-ніж із Зони  :)

894
гарне місце, при нагоді б навідався. +

895
ще дві кульорові гірлянди для злого модератора.

896
Продовження старих тем, солезіянтів вітаємо нижче:

З.І. Частина 3

897
як завжди, тема надто велика та буде закрита. Ось продовження:

898
Плани / Sunday витєчка
« : 24.12.2011 22:50:42 »
 Дня доброго Шановні Дописувачі!

  На кінець-то дочекались, Фірер, котрий ШвордЛорд (swordlord) привіз нам таку цяцьку як УДШ. Було вирішено оприходувати цяцю завтра в околицях Міста Лева. Здибанка завтра о 12-00 коло Пивниці, обов'язкове самозабезпечення транспортом (у нас машина забита). Плануємо тікнути по Стрийській трасі на 10-15 км від міста, тамка і провести експеримент. Можливо заїдемо в сРаковець по воду, мясо, сало та медівку, а також спробуємо завітати на кар'єр, що коло Малої Швейцарії.

  Наразі їдут: BottleHunter, Roy, SwordLord ,DeadMeat та Ваш покірний слуга, злий модератор Inkognito

899
Дякую, звісно проГАласував за Львів. А крім Львову та вОдеси хтось бере участь у конкурсі? Бо, мля, у нашій державі ше є багато вартих уваги міст, як во то Луганськ, Донецьк, Єнакієво ітд ітп.

900
"дайте два", себто хапну перших (котрі гет не червоні) 2 шт.