Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

901
вчорай відніс у Пивницю +100 як і попередньо обіцяв. Приєднуйтесь!  ;)

902
Дякую колєги! Приємно знати, що маю таких друзів! Аж ми душа грає та серце шальоно скаче! Пробачте за таку пізню відповідь, але сі так стало, що на мій ДН на роботі вирішили влаштувати додатково корпоратив - тому й дописую, так пізно. Дякую що ВИ Є!!!

903
+100 грн, закину в пивницю в суботу.

904
Портативна грілка, без пального. (автономна)

Рік тому брав у Новій Лінії по 8 грн (маленька) та по 12 грн (більша). Може і досі є.

905
Amazon Kindle, Wi-Fi, 6" E Ink Display - так би мовити новий від виробника вартує $109. Якщо хочеться заряжати не тільки від USB, але й від розетки - милості просимо power adaptor вартує $14,99 (але є знижка у $5). Доставка $26,97, возиться офіційно в Україну (привозит DHL або UPS) - перевірено не раз, чекати до тижня часу(причому із Штатів в Україну доставляється протягом доби, а все інше - київська митниця, до 5 діб  :) ). Отож загальна сума як каже Амазон $145,96 = 1174,97 (або $130,97 = 1054,30 грн. якщо без зарядки). Після 26 грудня обіцяють матьорі знижки.

906
Смітник / Re: Все про Lesyk'a
« : 21.12.2011 11:33:49 »
don't feed the troll

Тема в смітник, бо як мінімум оффтоп. Обговорення були придумані для обговорення (вибачте за тавтологію) звітів (чи інших тем), щоб не засирати основну інформативну тему. Тут не фан-клюб,  бажаючі поспівчувати чи висловити свою думку щодо сабжа можуть переглянути профіль топікстартера та здибати його контакти. І спілкуватись скільки влізе.

907
Не знаю, як Вам так "щастило", але в мене Поліс 10Вт і світла дає більш ніж достатньо і драйвер має хороший. Єдина проблема була із кнопочкою, але й та усувається рівними руками за 15 хв. Більше року тягаю про всяк випадок на прогулянки та в якості запасного світла на вилазки.

Душевно порадувало 10 Вт поліса  :) Цікавим є те, що навіть драйвер має (цікаво який), і в чому, як та яким чином "хорошість" драйвера себе показує. ZED, плыз без образ - але чим тебе цей ліхтар так захопив? Мій скромний досвід каже, що від полісів йно корпуси файні, а й то після обробки грубим та меншим обробляючим девайсом. Дякую!

909
дійсно, деякі кавуни реально наколоті нагадують. най би їм шляк...

910
Во тож бо вітаю усіх Миколаїв (Колянів),Микіл Миколайовичів (Колянів Коляничів). Най вам буде все фест, красиво та чотко. А від еКсплорера - бажаю вірних друзів, цікавих досліджень та сухих бахіл. Слава Україні!

З.І. Най вам Миколайко окрім ОЗК ще шось під подушку покладе.

911
Не із усіх кавунів із нітратами можна зробити "дим".  :) Кавуни, вони ж бо гади хитрі. І не обов'язково з нітратами. Мав на увазі. що господар землі здибав собі дешеві добрива  :) Але дійсно мля дивно таке видіти...

912
Кавуни в Сокалі зимою на землі з інієм то жесть, розказти не повірять)))

      Мудрий господар готує собі землю навесну восени. Чому не придбати за скажімо 10 грн/центнер гнилого кавуна, використавши його у якості добрива? Дешево та сердито!

913
агов, ясновельможні дописувачі - скидуються на проект лише нас четверо? пафосно...

914
Панове Шановні Дописувачі!

Насамперед дякую за підтримку, за те, що Ви є. Тут не місце обговорювати такі речі.Давайте побалакаємо в приваті. Або під пиво, що є засобом "звуження свідомості", "прозорою кліткою", "призмою(комплекси, фобії, упередження)",   :) Вважаю тему в онлайні закритою, все інше - милості прошу в приват. Дякую друзі.

З.І. Не корміт тролів. Зобанених в т.ч - у них подвійний апетит, часто неоднозначний.

915
Хлопаки, а ви не перегнули? В мене очі на лоба полізли, ну чесно.

Направду ніхто не перегнув, 100%

916
Lesyk отримує бан на 3 тижні (21 день). Останній в го кар'єрі, далі - повний бан. Свою "призму" дописувач очевидно здибав в старих аптечках, відки промедол забрали. Ось і залишається, бідному шко-ло-ло ковтати лише покритий цвіллю тарен, телефонувати дописувачам, котрих вважає друзями (зауважу, котрі його таким не вважають) і просити, нити, просити знову та скиглити по омріяну таблетку...
  Подумай про своїх батьків, котрі тебе виростили. Ти реально "крутий" чувак, що "переміг" синьку в собі. Але замінив на щось, непорівняно гірше. А ше в "тяжких буднях" є багато фото бухого дописувача, котрого гей-би і пити ніхто не просив.
  Добре, що є необмежене шко-ло-ло, а то б ми усі почувались обмеженими...Розвивайся психологічно (  :) ) та духовно (  :) ). Часу нажертись тарену та подумати тобі дано досить. Це все!

917
Смітник / Re: Хімічні ліхтарі
« : 16.12.2011 22:58:37 »
знову ти із своїм radiKAL.сру... Говорили, балакали... Де ТТХ тої хімки почитати?

918
а я і не переживаю. І тобі не варто. Як на мене - то все балачки, що закінчаться "як завжди"...

919
ну я вже дописував: єден чорний, най буде нового взірця. Бублос як завше в Пивницю чи other way?(пліз в приват). Дякую!

920
не хтів би такого трамвайка у Львові. Най би були старі із новов начинкою, гафтентичніше та приємніше