Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

961
Смітник / Re: 12 ГУМО СССР
« : 14.11.2011 08:47:54 »
Властиво, то я і закидував файлик. Так от біля Стрия згідно цього файлу Двіни зовсім у іншому місці, не в тому на котре вказував Mike

962
Смітник / Re: 12 ГУМО СССР
« : 12.11.2011 08:32:59 »
Цитувати
Перше, сама звичайна Двіна, а от шо друге нерозібрався, скорше всього така ж Двіна.
    Маєш на увазі наземні позиції? Бо як не мучив очі, так шахт і не побачив.
    Дивно, але судячи із інфи у цих двох точках (коло Стрия та на Волині) 43-а рокетна армія ніц не мала. Можливо, щось допоміжне чи резервне. Що характерно, від кожної із позначених точок 25-30 км до реальних, відомих стартових позицій Двін шахтного базування.

964
Маю купу списаних/пошкоджених ВУПсів; фанатам Pb прошу дописувати в приват, ймовірно шось наколупаю для вас.

965
До-речі фільтр працює чудово, всі юзери чекаються через зовнішню базу. "Злі" юзери виділяються червоним кольором, підозрілі жовтим, а нормальні - зеленим. Так само користувач 1-1 був виділений зеленим, бо ніде не засвітився ні він, ні го пошти чи ІР-адреса. У будь-якому випадку 1-1 не доліз далі реєстрації, активований адмінами не був - себто не міг нічого дописувати.

966
  Можливо, троха не в тему, але на сайті МДД (Москальські Джелізні Дороги) є гарна віртуальна подорож по паровозику, депо тощо. Доволі мило.

967
Розділив тему. Усі зауваження щодо проблем із транспортом у Львові прошу писати во тут. В поточну тему прохання писати лише те, що має відношення до сабжу

968
Цитувати
Факти кажуть що у просунутих користувачів форуму вдома Пеццлі валяються замість китайських найо...ок. І їдять вони більше, і вартують дорожче...То мож не завжди треба гнатись за видимим здешевленням? Та і ЛАЗ піднімати хоч якось треба.

   ЛАЗ піднімати треба, держзамовлення - це круто, але курча хоча б за попередні партії гафтобусів треба заплатити. А за них нагадую,ще не заплатили. За бортом у нас не дуже файна економічна ситуація, а тому вважаю, що гнатись за здешевленням треба - зараз кожна копійка на рахунку(звісно не коштом якості кінцевого продукту).


969
Цитувати
ну тут я цілком непогоджуся.автобусів львову бракує лише для реалізації концепції радіальних маршрутів.на всі інші(хордові маршрути) передбачено застосування богданоподібного транспорту...якого у львові навалом!!!!

в листопаді має бути поставка 20-25 нових лазів...які в принципі забазпечать радіальні маршрути десь на 90 %...а цього достатньо щоб вони запрацювали.тому реалізації нової мережі нічого не загрожує.і наскільки мені відомо вже10 листопада повинні оголосити перші конкурси на нові маршрути

Десь не так давно у популярній львівській ґазеті писалось, же вартість пасажиро-місця у "БодяПодібному" транспорті є меншим на 20-25% від того ж траспорту, але же Львівського виробництва. Можете прокоментувати?

970
   Спробую бути завтра по новому часу, але можу й не бути. Чого "Два дивні будинки за трамвайним депо" - цілком собі такі гарні житлові будинки 50-60 рр. Коло року тому ходили тамкай із Stinger'ом - ніц цікавого для нас, хоча будівлі виглядають дуже так собі хфайно.
   А на ГалмазІнструменті бомбік є, а мож і більше. Із Новознесенської ВШ видно чітко, круглої хформи.

971
    Вже здаєсі були там, хоча можу помилятись. Во тут (травень 2009), а ше f*uck park (вересень 2009).
    Чи то зовсім не те місце?

972
Всяке-Різне / Re: Повітряна куля
« : 28.10.2011 17:41:18 »
    Нагадую, щодо правил форуму відносно оформлення дописів, багато чого можна прочитати тут. Зокрема розмір зображення надто великий, в один допис можна було б впихнути увесь текст та фото, а не створювати декілька повідомлень. Раджу сім раз прочитати правила перед дописом. Не отримую жодного задоволення від правки таких дописів потому.
    Дякую!

974
Гумор / Re: "Вартість" eXplorer.lviv.ua
« : 28.10.2011 12:26:13 »
Подивився той сайт, як на мене то суми там не зовсім адекватні(ні вартість, ні грошей з реклами). Ну і звичайно те що вони пишуть "$ ХХХХ" не значить що вони готові купити оцінений сайт бодай за пів ціни.

ІМХО сайт створений якоюсь агенцією з інтернет маркетингу, яка займається продажем-купівлею інтернет-ресурсів на постійній основі. Ціль сайту, аби ці товариші в потрібний момент мали аргумент: "Ось тільки гляньте на ці цифри, ми ж вам таку вигідну пропозицію пропонуєм" :D

Тому власне ця тема створена в розділі "Гумор"

975
Гумор / "Вартість" eXplorer.lviv.ua
« : 28.10.2011 10:33:03 »
Випадково здибав. Дають за еXploerer аж $1 601 гамериканський дуляр станом на момент написання цього допису.  :)

976
Плани / Re: Хеловін 2011
« : 25.10.2011 23:55:31 »
якщо що, то я буду Кейт Флінт (той, що з Продіджів), а Христинська буде Кортні Лав (та, що жінка Курта Кобейна), ну бо ми не знаєм хто дівчина Кейт Флінта. Але в люк не підписуємся, прийдем зразу в Пивничку.

Ну то мінімум мусиш си проколоти шнобеля, вухи та соски. Про Кортні мовчу, а про Кубейна і то поголов. Наркота є зло!  :) :) :)

977
Цитувати
inkognito ти що жартів не розумієш???
глупих, беззмістовних не розумію, і не буду розуміти. На перший раз пробачу, потому буду заслужені бани роздавати. Правила форуму докладно читав?
Цитувати
Тай цікаво чи вкрали чи то мо Зеля виклав?
Чи не ввжаєш ти, що своїм "цікаво" ти міг образити одного із найстаріших дописувачів цього форуму?

978
    Панство добре покурило перед тим як Зелю в чомусь приписати до цього явища? Які конкретні факти даного неподобства? Якщо не буде логічного підтвердження вашим словам, то гарантую -N в карму кожному та попередження.
    Так, які у Вас факти? Чому "крошите батон" на поважного дописувача форуму? Будь-ласка, оперативно ффстудію

979
панство добре покурило перед тим як Зелю в чомусь приписати до цього явища? Які конкретні факти?

980
Закриваю. Для нового - створюй будь-ласка нову тему.