Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

981
Гадаю, я тобі дам бан за хамство на 3 доби. Можеш не розказувати, ібо нецікаво.

982
Товщина леза зверху від рукоятки  посередині і на кінці  3,5мм   3мм,  1мм,    !!   Що за метал не знаю!   Електрополіровка!    Брав на  охоту, різав салати,   не ржавіє!

     Клас, а дека у нас Зона із електрополіровкою, що доступна ЗеКам? І властиво, окрім цього прошу пояснити суть слова Електрополіровка розгорнуто. Ніж файний, тут без зауважень.

983
Плани / Re: Хеловін 2011
« : 24.10.2011 22:35:45 »
Згадалось, мож має сенс повторити перед основним дійством?

984
Дякую, гарний звіт, чудові фото.

985
Посилання / Re: Усе буде Донбас!
« : 14.10.2011 21:55:19 »
Львів-Сімфік, здається, котиться 25 годин, не так вже і менше.

986
всім бажаючим збиратись на 12:00 на зупинці в сторону Рясне-2 біля церкви Св. Анни. (початок  вул Шевченка)

себто завтра? чи яка інша дата?

987
Козацтво також завтра організовує гуляння . Товариство Кіш буде з 12 години біля Порохової вежі, а година так 17-18,00 буде готовий куліш.

То як зрозуміти, нам підходити з медівкою?  ;) 8)

Алко-Стоп. Підходити із тарілков, ложков та вилков. Чи із манішков.

988
А дафайте, на зло москалям, о 7.40! ;D
Давайте, але то хіба жидам на зло. Буду о 07-40  :)

989
      ВОтож, завтра о 07-45 здибаємось коло Галицького у центрі, купуємо цвіти & свічки, шуруємо в Лисиничі. Буде Gribkoff777, Romchick, Roy, BottleHunter, YserL та Ваш покірний слуга. Усіх желающіх прошу приєднуватись на власному транспорті, бо наш перевантажений (хтось пошурує у багажнику). Cлава Україні!

       З.І. Запізнення >= 5 хв караються self-добиранням на місце. Майте совість, більшості тра на 09-00 встигнути до праці.

990
Героям Слава!

Як не буду де в лісовій криївці зустрічати, то приєднаюсь.

Як не приєднаєшся, то точно будеш у лісовій криївці зустрічати. Один причому, бо усі інші підуть із нами. І ради на то не є.

991
шойно балакав із Royєм -просив дописати казав, що 100% буде.

992
*****, ****** * ***! ***** ** ****!!! Йбо більше слів гет не є! Подвійний +

993
   Слава Україні!!! Шановне Панство - за бортом 12 жовтня, а 14-того маємо Покрови - себто день створення УПА. Як то у нас повелось (маю надію уже втретє) було б незле покласти квіти до пам'ятнику Героям, у Лисиничах скажімо як минулого року. Зранку, до роботи. Бажаючі?

994
доволі...  :P  :P  :P

995
Цитувати
Значить Гоморра була все-таки високоіндустріальним підземним містом! Пацани, ви напевно саме туди знайшли той люк, який 80 років шукали!

Хотілось би почути авторитетну думку yaroslav21 по даній темі :) У класичному його викладенні, звісно ж!

Категорично погоджуюсь, коменти ффстую!

996
Гадів забираю, 100%

997
    Курча, пропустив фото із дупами (розказували із самого сраня, до нету йно добіг) - гадаю, може Вам, ясновельможний Віторок (тіпа Вторнік) перепостити фото на більш тематичні форуми де такими знимками цікавляться?
    ІМХО кепсько знайомитись таким чином, врахуйте надалі.

998
Цитувати
Пан модератор дозволяє викладати дописи аналогічного стилю по темам, які не відносяться до гумору і в якому інформаційне навантаження не є основним?
   

   Фантазії? Пан модератор натякає про це та про ось це. А ще про перше попередження  ;) Подібні питання/вислови слід пхати у приват як мінімум.

999
Цитувати
а що, допис від "ЯРОСЛАВА21" багато що пояснює :),
нормальний допис, а головне в тему :)

    Насамперед, просив би адекватно ставитись до дописів користувачів. Якщо людина таки написала тут про побачене нею, це як мінімум означає, що вона це бачила - неадеквати, нензи та матолки давно побанені. Тому друзі прошу в конструктивне русло.
    А допис Ярослава21 не видаляв, рука не піднімається(це зовсім не означає, що ту довільно креативити подібним чином) - кавалок ґумору нікому ще гет не завадив.

1000
Цитувати
Один раз(з тиждень-два тому) відчув неприємний запах у цьому районі Майорівки власним носом. Проте постійного характеру тут це явно не має. Чим був викликаний запах не знаю.

Так, останнім часом не має. Але якщо не останнім, то смерділо моцно, гонорово, порядно та по-годи-нах. Що є дивно у цьому місці, категорично дивно.