Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Gulya

Сторінок: « 1 2 3 »
21
та.   нижня то файно=))))   ггг візьмем  закладух і френдів і будем ххх-ти =))))   гггг  оке.  казан  буду  брати  Тоди=))  єдине, шо фара моя вилетіла, так  шо я без світла зара((((

22
з СпеЦснаряги шо тре??? (  типу  джумаррів шнурів  і  т д) . і ше. Примус? тре чи не? казанок =)?

23
Саме  краще, якщо так  виходить Свалити з пятниці на  суботу, з ночівкою=))))( віпитизакусити:) від траси топати 4.5 км. не  більше. Тоді  Верняк  давайте  на  вихідні.=))

24
 а де  у Львові здибатись.? =)))  я верняк  їду=))

25
до Dexter . Давай. так  нарешті вже  і  Зберемся=)) я згідний.

26
коли Саме  на вихідні?  час=0??  бо маю чергуванння

27
=)  Є бажаючі?? :)))

28
Я знаю місце / Re: ДОТи в ЯСІНЯХ
« : 12.09.2009 13:46:28 »
а  там то  є купа засипаних=))) +

29
на  рахунок цього спілкувався з мешканцем Самої Бібрки. ракетну  базу таки мали там будувати, але ні про її стан і час то ше тре  взнати. а то що в Бібрці є військовий Об"єкт колишнього КГБ то точно, бо при якихось НС вся колишся вЄрхушка кегебішна зі Львова евакуйовувалась туди. так, по словах він  знаходиться в  районі місцевого укртелекому чи навіть під ним. 

30
Добре, давай тоді іншим разом уже=)) на  вихідних домовимся=)))

31
Є бажаючі  махнути Туди? якщо так, давайте  зголошуйтеся=)))) від франика їхати не довго. ( десь 25 хв )


о, ше  скажу таке. нету курда   зара на  хаті не  маю, буде стабільний  з другого тижня. якщо хтось надумається їхати, пишіть  мені на мобільний  !!!смс!!!! там зідзвонимся=)8066  794 19 07 ) скажу, шо маю
шнур 50 ку статику
систему
карабіни є муфт.
2  вісімки
джумарр
петлі( такі собі )

бажано ше  взяти пару петель і  шнура подовшого на страхівку, ну і  джумарів зо 2 ( рука-нога)

32
на тій сайтині  карти кусок є, старої=))  тепер тіко генштабівку і  гугл ес і  шукати то все,  гг цифри про кількість обєктів є великими=)))

33
Лінія Арпада створювалася в 1943 — 1944 роках для оборони від наступаючої Червоної Армії. В ході будівництва виникла потреба побудувати ефективну лінію оборони з мінімальними затратами і в найкоротші терміни. Оборону на лінії Арпада вела 13-а піхотна дивізія 1-ї угорської армії. Лінія Арпада не була суцільною і складалася з окремих вузлів оборони. Всього ж на лінії Арпада тільки в межах 4-ого Українського фронту було побудовано 99 опорних пунктів, 759 ДОТів, 394 ДЗОТи, 439 відкритих вогневих рубежів, 400 км траншей і стрілецьких окопів, 135 км противотанкових перепон

детальніше. http://7chudes.in.ua/info/643.htm

34
є інформація, що там ше не  все  покрали і порізали на  метал. є там якісь закриті  двері і ше  якась біда. правда, здається там є затоплені, правда скіки рівнів не скажу. буду там наприкінці тижня, викладу  звіт.

35
Я знаю місце / Re: ДОТи в ЯСІНЯХ
« : 02.09.2009 08:30:08 »
головне, той орієнтир непропусти... з станції  - прямо в горб, і все  будеш бачити. До речі, я там не  все  сходив, можливо, що там і більше є.

36
без великої кількості  людей найти його там анріал. проторчав  там 3  години в тій жерепині, подерся наніц. получається там площа невелика  і продивляється з під Ведмежика=) тай жереп там рослий ( високий ). жаль, но невдалося віднайти.

37
=)) Добре=)) по Селах церковного золота є  ше достатньо=))) так шо тре  тки  інфи!

38
Я знаю місце / ДОТи в ЯСІНЯХ
« : 25.08.2009 19:04:15 »
 З вокзалу, в ясінях, Зразу прямо, на  горб. там є ше старезні  залізобетонні Засипані ДОТи. їх там десь вісім штук. Орієнтиром слугує камяна Стелла,( памятник  якимось інтернаційональним воїнам)  шо бовваніє там на  горбі.  цікаво досить. в Одному  є засипані  сходи, що ведуть на  нижні рівні ( напевне).

39
інфи  багато є=)))  на рахунок того де  можна копати=))) але   детальніше  не  тут  говорити=))) вже є інфа за декілька сіл, шо Дзвони поховані.! :) а на  рохунок  дороги тої, то вона  верняк була. більше інфи постараюся  пробити  у місцевих! :)

40
є ІнфА, що а гоганах їх є 5  штук, тих розбитих  Літаків!

Сторінок: « 1 2 3 »