Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

1101
Привіт.
Попробую дати трошки відповідей.
Отже, річка Зубра ніяк не пов'язана з Полтвою, це навіть річка іншого басейну - Чорного моря, а Полтва, Балтійського. Зубра також не являється фекальним колектором, а власне є невеликою річкою (дощовим колектором), яку закрили в 70-80х роках минулого століття, в зв'язку з будівництвом 200 тис. спального мікрорайону "Сихів". Особисто я там не лазив, але відомо, що форма колектора округла, діаметром прибл. 2 м.
Можливі також де-не-де фекальні врізки. Гадаю, STALKER може скаже щось більше про нього, а також Explorer.

А фекальні води, через межу європейського вододілу, з цього мікрорайону попадають таки в Полтву. Для того, в обхід висот, на яких стоїть Львів, було споруджено колектор тунельного типу "Південно-Західний", глибина котрого в кількох місцях сягає 30 метрів. Доволі небезпечний, за браком повітря, а також не дуже придатних шляхів інсталів та евакуації з нього.
Впадає в Полтву в тому місці колектора , де він прямокутний (ви там пропливали, мали бачити потужну притоку по ліву сторону).

Від притоки Пасіки, далі проти течії є дуже красиві два відгалуження, в сторону вулиці Стуса (потік Залізна Вода) а також вулиць Зарицьких-Вітовського-Сахарова (потік Сорока). І обидва прохідні та цікаві, в ріст людини. Але з човном там не поміститесь.)) Варіанти інсталу і координати можу скинути в ОП.

Виникатимуть питання - звертайся.

Думаю, інші користувачі щось доповнять.

1102
Можу припустити, що відсутність останньої цифри в даті - це не брак штампу, а результат дії корозії. Один раз я з подібним стикався, на одній знайденій мною монеті теж не було цифри. Коли відчистив від окислів і роздивився через лупу, стало зрозуміло, що цифру "з"їла" ржа рівно по поверхні поля, залишився ледве замітний в лупу слід. Можливо і тут так само..., бо навряд чи на виробництві допустили б вихід в світ монет з таким браком.

Та, швидше за все так. Пост створювався з початку пошукової кар*єри, тому зробив такий висновок.
Корозія, нічого більше.

1103
Плани / Re: Євромайдан
« : 21.01.2014 00:16:30 »
Пиши, бо  подібній розмові пасує приват.

1104
Плани / Re: Євромайдан
« : 21.01.2014 00:00:13 »
Тут такі ідеї витають у кількох людей. :)
Думаю, цілком реально. Але не в будь якому сховищі, а в такому, де за яйка не схоплять.

1105
Плани / Re: Євромайдан
« : 20.01.2014 23:28:19 »
Планую завтра о п'ятій ранку "хундайнути" до Києва. Мета подорожі - туризм. Правда цифровика з собою брати не планую.

А як на рахунок засобів індивідуального захисту від...мммм.. недоброзичливців?  ;)

1106
Лесик, ти просто не шариш. :)

Яких прикладів? Є норми. І є гроші. Великі гроші. Гроші зроблять все.
Облишу залишки лічниці, але, свою прибудинкову територію мешканці мають право відстоювати і в "правильних" реаліях можуть добитися розумного компромісу з забудовником.

1107
Моя думка.
По-перше - будівництво нових будинків це файно. Посилаючись на досвід новобудов втулених у мій район - майже всі укомплектовуються дитячими майданчиками, тощо. Тому "КОКОКОКО ДІТКАМ НІДЕ БАВИТИСЬ" не доречно.
По-друге - на рахунок МЕГОРУЙНУВАННЯ. Цей пункт я розділю на 2 підпункти.
  • Не руйнується шпиталь, дитсадок чи інша соціально-важлива споруда. Навіть дитмайданчику там не було толкового.
  • МЕГОСПОРУДА і "Нововиявлена пам'ятка архітектури" уособлює собою пару одноповерхових роздовбаних сарайчиків. А МЕГОТИТУЛ МЕГОПАМ'ЯТКИ вона отримала (як підказує гугл і прямі руки)
    Цитувати
    Будинок на вул. Озаркевича, 4а визначений нововиявленою пам’яткою архітектури рішенням консультативної ради відділу охорони культурної спадщини та культурних цінностей ЛОДА 27 листопада 2013 року.
    Тобто навіть пізніше ніж тут була створена тема на форумі. ІМХО - бюрократичний хід, комусь вже вкрай не підходило це будівництво, він намагався (ну і намагається) таким чином його припинити. Я не здивуюся, якщо дозволи на забудову були отримані задовго до факту НОВОВИЯВЛЕННЯ НОВОПАМ'ЯТКИ.

А тепер далі. Так як емоційне сприймання ситуації без скепсису і раціоналізму - це не характерна мені риса, я написав інформаційний запит у Львівську міськраду з проханням надати схеми нової будови. І через 7 днів я отримав відповідь. PDF-файл з фотками схеми от тут - http://yadi.sk/d/1W9WO0UxGRsJA (2.5МБ, заатачити до цього повідомлення не вдалось). Мій інженерний, але не спеціалізований погляд не бачить у даній забудові нічого кримінального. Але так як я можу помилятися у читанні схеми - краще хай хтось з відповідною освітою хоча б в пейнті домалює коментарі, обведе необхідні об'єкти.

1) Будівництво в історичній зоні, з порушенням норм будівництва (30 метрів від лікарні та ін.), на місці будівлі, яка несе історичну та культурну цінність (нехай вже зруйновану), на місці дитячого майданчику, на місці прибудинкових територій, з вирубкою дерев, в буферній зоні ЮНЕСКО, з судовими позовами мешканців і т.д. Але це ж фігня, правда?
2)Документик що тобі надали - на жаль нікчемний папірчик відкушеної території під забудову, нічого нового. Ще ніхто не бачив жодного затвердженого проекту...крім забудовників.  :)
3) На жаль в проекті будівництва не планується зведення дит. майданчика - немає місця. Зате планують підземний паркінг для мешканців.

1108
Наразі, переносити річницю не будемо (виключення лише форс-мажорні події).

Тому, як і планувалося, для гостей буде багато халявного пива. ( і воно там буде, незалежно від подій в Україні  ;))
Ну і особисто я, в п'ятницю буду і Вас запрошую. А на вікенд ймовірно в столицю.

1109
Плани / Re: Файне бомбосховище
« : 20.01.2014 13:27:22 »
Немаю кампанії полізти в одне бомбосховище, дуже дуже хороший стан, багатеньке на хабар,
КООРДИНАТИ при зустрічі або по тел.0639644748.
Потрібно макс 3 людини
Необхідно!!!
Ліхтарик
Темний одяг або камуфляж
Засоби самооборони, газ.балончики, пневмат.
Зустріч орієнтовно,  СЬОГОДНІ тобто 20.01.2014  в 17-18 год
Місце зустрічі по тел...

Для початку треба МОЗОК! (не забути, якщо є)

SHELTER, "багатеньке на хабар"? Тобто при можливості потягнеш звідти щось?
Яка мета вилазки в сховище? Збагачення і юш?


Координати сховища мені в приват попрошу.


1110
А я б будь якому разі хотів б зібратися компанією, дійсно не обов'язково горланити і нажиратися. Просто, навряд чи вдасться перенести... Спокійно посидіти, познайомитися з новими дописувачами, обговорити ситуацію,  дії на вихідні, якщо хтось планує на Київ. Хоча, ситуація ще 100 раз може змінитися.

1111
Плани / Re: Водохреща 2014
« : 19.01.2014 23:34:20 »
Ех, файно було. Рухались колоною, п'ятьма машинами, порушували щойно прийнятий закон  ;)

Хто робив знимки, закиньте в тему. Бо я щось зовсім не про то думав. :)

1112
Смітник / Re: Велокур'єр
« : 18.01.2014 21:45:39 »
Цитувати
Куди, ти вважаєш, слід перенести цю теми?

Дякую)
Може хочаб рівнем вище, у всяке різне.
Або у логістику)

1113
Саме тому і рано. :) Допоки не буде сформована чітка мета, чого ми хочемо і пощо нам то треба.
Профіт? Думаю однозначно моральний. І при тому таких змін мають захотіти достатньо людей, щоб зрушитись з місця в цьому напрямку. І які створюватимуть також якісний контент.
Треба то обговорити.

1115
В принципі, як і прогнозував, все це вилилося в протистояння з політичним підтекстом.

Але, ціль одна, заборона будівництва та відновлення пам'ятки. Хоча, я в це не вірю враховуючи реалії, але от сісти за круглий стіл, щоб зменшити площу забудови думаю цілком можливо.
Але, в кожному разі, підтримую всіляко протест. Краще нехай там пам'ятник Шептицькому поставлять, місце було б доволі достойне, а не як тут1116
Тут мені здається не проблема лише для сайту,єб..сь воно все конем,дістало.

Мовчу. То десь вже поперек горла стало, на той маразм дивитися спокійно...

Цитувати
Що мається на увазі щоб форум розкутіший став?

Якісне інформаційне наповнення лягло б на основу сайту, а для форуму більше живого спілкування, в рамках існуючих правил звісно.
Але про це ще рано говорити.

1117
Так, хостинг надійніший однозначно треба в першу чергу. В нас доречі є ще кошти, можна буде спробувати з амазоном, але ті питання до дядька Ромеля. ;)

А взагалі, нам б сайт зробити матьорий, щоб форум розкутіший став. ;)