Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

1701
Плани / Re: Чорнобиль 2012
« : 26.04.2012 00:52:22 »
Дякую за тему.

Коротко від себе

Багато хто знає, що для мене означає "Чорнобиль". Фобія ще з шкільного віку, десятки перечитаних тематичних книг, відеофільмів, переглянуто тисячі фотокарток.  Але, найцікавішими, і водночас болючими для мене  є розповіді очевидців, справжніх ліквідаторів техногенного лиха, з якими мені щастило спілкуватися. З ними, з справжніми ліквідаторами, котрі пройшли через пекло 86-го. Ці поламані долі, знищене здоров'я, запивання таблеток горілкою -  це я все бачив. Це і є Чорнобиль. Це Ми. Це Україна...

Якщо говорити про пам'ять, про людей, котрі справді врятували континент від трагедії - то це в першу чергу пожежники. Перші - шість осіб, котрі взяли на себе удар розпеченого ядерного звіра - а це Володимир Правик, Василь Ігнатенко, Віктор Кібенок, Володимир Тишура, Микола Титенок, Микола Ващук, ніч 26 - го для них стала фатальною.  Вічна пам'ять героям!

Мало хто знає, але під уламками реактора, в сумнозвісну ніч 26-го залишився на віки - Валерій Ходемчук. Один працівник, який тієї ночі був на зміні, могилою для котрого став саркофаг четвертого блоку.
Ось лист прощення його Мами, загиблому Сину. Почитайте будь ласка ці слова простої жінки.Згадаймо про пілотів мі 4, мі 8. Мало хто живий залишився. Саме завдяки їхнім зусиллям, радіактивний пил нерозповсюджувався на далечінь. Робота важка була, для багатьох смертельна, якраз над жерлом реактора.Згадую також Івана Лисенка, світлини котрого, з перших днів аварії  донесені до нас.
Також, відеооператора Володима Шевченка - його фільм "Хроніка важких тижнів"

Всі ці люди виконували свій професійний обов'язок.  І віддали своє життя за це.

Дякую Вам!
Вічна пам'ять Героям! 

1702
Цитувати
Будинок № 14 - середня школа № 1. До Радянської влади - єдина у Львові державна гімназія з українською мовою навчання. Вона заснована в 1787 році при університеті. Спочатку мова викладання був німецьким, з 1848 року - українським. У даному будинку гімназія знаходиться з 1906 року. На ті часи це було більше, ніж звичайний середній навчальний заклад. В умовах жорстокої національної дискримінації гімназія була єдиним джерелом підготовки кадрів з числа українців. Свого часу тут працювали А. Вахнянин, І. Верхратський, Ф. Колесса, М. Возняк, С. Людкевич, Д. Лукіянович. І її випускники можуть зробити честь будь-якій школі. Варто тільки назвати імена С. Тудора, В. Бобинського, Ю. Велікановіча.

Взято звідси. Також в подвір'ї гімназії знаходиться вентшахта)

1703
Вітаю Саня!!! Так так, сильно не захоплюйся  ;)
Бажаю здійснення мрій та міцного здоров'ячка!

1704


Що не кажи, там все таки гарно.
Гірка правда в тому, що ботанічний сад має виглядати як парк...А парки наші засрані. Тому тягнуться сюди люди, щоб полюбуватися еталоном забугорного парку)))
Аж дивно, там спокійно можна сісти чи прилягти на траву, не переживаючи за сміття чи фекалії)

Ми собі там перекусили, сходили в туалет, та дочекавшись дощику почимчикували на Винзавод (про це пізніше)


Класно виглядала якась бабуся, котра дивилась на квіти через люрнетку
Секвойа - могутнє дерево родом з північної гАмерики. Виростають аж до ста метрів.


Фотка "у дєрєва" - оригінальна класика. Особливо мені сі подобає, як модель ніжку до стовбура притулила...)))
1705
Які ще були знайдені характерні елементи колишньої цегельні? Чи тільки димарі залишилось та й по тому все?

1706
Справа дійсно хороша. Нажаль, в суботу приєднатися не зможу, матиму роботу.

Раджу приєднюватися до благого діла!

1707
Я ще в ту ВШ ломився два роки тому, але пильний наряд міліції зупинив нас тоді)))

Колись отвір був закритий дошками.

1708
Дякую за матеріал. Але надалі прошу автора звернути увагу на розміщення світлин на сумнівному ресурсі а також на відсутність теми обговорення.

1711
Був я в тому Вроцлавському японському саду. Там справді гарно, єдине те, що порівнювати ранню весну в нас і літо в них, поки не варто, ще не все розцвіло.

Цитувати
Заробляти можна із вхідних квитків, екскурсій, продажу розсади і колекційних рослин.
Але щоб люди йшли на екскурсію, треба зробити нормальні доріжки, дійсно красиві рослини, відпочинкові галявині, де можна сісти на пікнік. Цього нема, пару старих оранжерей і все.
Таки правда, +100500

1712
А от щодо Лощини на 8 фотографії труба з якої стирчать дроти. Так от по польоті камінчика ця труба в землю має ну 10  метрів    що то може бути?

Внизу закріплений насос, котрий качав воду звідти.

1713
Плани / Re: Сад Ботанів 2012
« : 21.04.2012 18:52:20 »
Якщо на коп завтра не виберусь, то також +1

1714
Розділив тему. Про місця стихійної торгівлі прошу дописувати тут - http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,5396.0.html

1716
Зацікавило... Так, так, "торг уместен"?  :)

1717
Також вітаю всіх форумчан з святом, Христос Воскрес!

1719
Це відео досить боянисте, читав про нього кілька місяців тому на якомусь форумі. Так-от, хтось не полінувався зробити професійний аналіз звуку і чітко довів, що то фейк, ще й зле зроблений.

Підтримую, це схоже до того, що, нібито, були почуті дивні крики в найглибшій в світі свердловині (десь в Росії, точніше не скажу, бо не пам’ятаю), виявилось - фейк.

Це ти чув про Кольськую сверхглубокую скважыну. Інфа про неї: http://ru.wikipedia.org/wiki/Кольская_сверхглубокая_скважина

Доповню: http://xn----9sbbfd1ckm.com.ua/2010/04/ehtybt-kolskaja-sverhglubokaja.html

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3eHc4e7WqOk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=3eHc4e7WqOk</a>

1720
Блін, вже в який раз питаю - що йде в сторону Бойківської? Доки прохідність можлива?

Схоже, що відповідь на твоє запитання є в звіті.  :)