Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

1741
Я ще в ту ВШ ломився два роки тому, але пильний наряд міліції зупинив нас тоді)))

Колись отвір був закритий дошками.

1742
Дякую за матеріал. Але надалі прошу автора звернути увагу на розміщення світлин на сумнівному ресурсі а також на відсутність теми обговорення.

1745
Був я в тому Вроцлавському японському саду. Там справді гарно, єдине те, що порівнювати ранню весну в нас і літо в них, поки не варто, ще не все розцвіло.

Цитувати
Заробляти можна із вхідних квитків, екскурсій, продажу розсади і колекційних рослин.
Але щоб люди йшли на екскурсію, треба зробити нормальні доріжки, дійсно красиві рослини, відпочинкові галявині, де можна сісти на пікнік. Цього нема, пару старих оранжерей і все.
Таки правда, +100500

1746
А от щодо Лощини на 8 фотографії труба з якої стирчать дроти. Так от по польоті камінчика ця труба в землю має ну 10  метрів    що то може бути?

Внизу закріплений насос, котрий качав воду звідти.

1747
Плани / Re: Сад Ботанів 2012
« : 21.04.2012 18:52:20 »
Якщо на коп завтра не виберусь, то також +1

1748
Розділив тему. Про місця стихійної торгівлі прошу дописувати тут - http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,5396.0.html

1750
Зацікавило... Так, так, "торг уместен"?  :)

1751
Також вітаю всіх форумчан з святом, Христос Воскрес!

1753
Це відео досить боянисте, читав про нього кілька місяців тому на якомусь форумі. Так-от, хтось не полінувався зробити професійний аналіз звуку і чітко довів, що то фейк, ще й зле зроблений.

Підтримую, це схоже до того, що, нібито, були почуті дивні крики в найглибшій в світі свердловині (десь в Росії, точніше не скажу, бо не пам’ятаю), виявилось - фейк.

Це ти чув про Кольськую сверхглубокую скважыну. Інфа про неї: http://ru.wikipedia.org/wiki/Кольская_сверхглубокая_скважина

Доповню: http://xn----9sbbfd1ckm.com.ua/2010/04/ehtybt-kolskaja-sverhglubokaja.html

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3eHc4e7WqOk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=3eHc4e7WqOk</a>

1754
Блін, вже в який раз питаю - що йде в сторону Бойківської? Доки прохідність можлива?

Схоже, що відповідь на твоє запитання є в звіті.  :)

1755
А хто пам'ятає йойо манію кінця девяностих?  ;)
Знайшов та зісканував в себе ностальгічний буклетик.

Пам'ятаю, як вивчали всі прийоми, колисочка мені найважче виходила. Зате трилисник на ура, можна було ще ним прекрасно по зубам попадати. Якраз напрямок потрібний))

Були 3 види йойо: Super, Professional, Galaxy. Акційний Galaxy можна було знайти під кришечкою, проте в деяких магазинах його можна було купити за 10 гривень. Пили колу-фанту-спрайт - надіялися знайти його, і таки знаходили.
1756
Є підїзд для машин з вулиці Кримської. Популярне місце було для багатьох "стрєлок" і "розборок", не раз бачив на власні вочі. Ще недалеко, по цій вулиці тече потік, притока Полтви, трохи далі можна побачити як він втікає в підземні нетрі.

1757
Знайшов якось залишки годинника Avance Retard, як пізніше виявилось в золотому корпусі, початку XX ст.
Шкода що стан такий...На задній кришці - ініціали власникаТут і тут є більш цікаві годинники цієї швейцарської (чи німецької) фірми

1758
Звук доволі моторошний, факт.

Уявляєте, якщо це таке собі промо, до нової забавки Сталкер, світового маштабу))))

1759
+1, якщо влажу.

1760
На вікімапії зявився фрагмент, де показаний славнозвісний підземний хід від колишньої фортеці - http://wikimapia.org/#lat=49.8489123&lon=24.0362668&z=17&l=0&m=b

Коротка анотація автора позначення:
Цитувати
Залишки підземного ходу у фортецю (Львів)

 Десь до 1985 року вихід з підземного ходу було чітко видно. Він закінчувався аркою з білого каменю. А так як він уже був на той час зруйнованим, то від його виходу і до самого верху, аж до фортеці, тянулась довжелезна впадина. Прохання скептиків не плутати вказану мною арку з іншими арками, які розташовані за 50 метрів від джерела, а вказана мною, знаходиться від джерела на відстані 250 метрів, але на даний момент вона повністю є засипана землею.

Цікаво.