Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

2401
Основна тема тут

2402
В вівторок, в цей несправедливо єдиний для жінок  день 8 березня, :)  ми зробили невеликий рейд по львівським під'їздам, в центрі міста. Коли побачив гарну фотку сходової клітки swordlord, запалився (як огірок до лямпи :) ). Захотілось побачити більше такого, ніж зазвичай, коли спішучи кудись на такі красоти як правило не звертаю уваги. Відповідно виникла ідея прогулятися, поквитатися з кодовими замками та роздивитися нутрощі будівель.

Нас трохи зібралося, були Zelja, Lesyk, Stitch, Inkognito та Romchick. Зійшлися та одразу взялися до експлору. Перший будинок на Гнатюка, там де залізничні каси.
Сходова клітка. І страшний каналізаційний штин (не путати з колекторним запахом) :). Або просто в підвалі вигрібна яма. Хоча, нічого дивного, ба, навіть характерно для Львова. В львівських підвалах часто практикується відстіювання фекально-побутових стоків. Але про це згодом.


А тут вже царство дерева, ніякого бетону, лише дерев'яні перекриття. Зовсім інша атмосфера, більш домашня, яка пахне котячими сцяками а також зупкою, котру готує якась бабуся при відкритих дверях на загальний балкон. В такому будинку довгі балкони, на котрих сушиться білизна, десь поряд сплять ситі коти, і обовязково це все доповнюється дзеленчанням посуди на кухні, голосно працюючим TV під акомпанемент сварки десь на першому поверсі.


І ще в такому будинку класне горище, в котрому ми знаходили факти про минуле мешканців. Тихенько ходили та переглядали старі книги, фотографії та речі.


Думаю це не новина, але все таки подібну столярку чи ковку у Львівських будівлях знайти нелегко. Візьмемо інший ракурс, і воно вже все по іншому виглядає...


Кодові замки після ретельного перегляду кількох будинків вже не ставали проблемою. 9 з 10  :)
От камяниці, котрі скупчені поблизу площі Ринок, це кайф. Різноманітні, порою чудернацькі форми коридорів, сходових кліток, цікаві входи в підвали...Правда, планування більшості квартир теж чудернацьке, шкода тих людей, котрі живуть по справжньому в жахливих умовах. І щурів в колекторах вже немає, вони всі пересилилися в підвали тих будівель. :) Будівлі під сучасний плин життя зовсім не пристосовані, + післявоєнне перепланування. Про старі комунікації мовчу, деякі підвали просто залиті гімном вже роками, і люди так живуть. Рятують грубі стіни та міцний фундамент від наслідків, поки що...

От таким макаром довбанули каналізацінйу 150-ку, зруйнувавшим тим сами кладку і все похідне. Зверху дирка - вже продовбано з першого поверху.


Один з входів в підвал. Кількість щурів там, та їх екскриментів побила всі рекорди.


а щоб відволіктися від того, можна подивитися на зашклений дах
Та, та, власне вони, неповторні дахівки...


і сходові клітки


внизу комусь пику били доречі... ;D


Типовий живий коридорчик, з котрого ведуть багато дверей в маленькі квартири. В коридорах шафи та тумбочки під замками...
Ви ще не зареєструвалися на Експлорері? Ні? Тоді ми йдемо до Вас!  ;D


Далі буде...

P.S. Фотки лежать на Пікасі. Всі коментарі, розмови в тему і не дуже - в обговоренні.
Ну і звісно, тема потребує якісного наповнення, цікавих Ваших описів з різних будинків, їх під'їздів, і головне, не тільки історичної частини міста, але й сучасної!2403
Цитувати
Ну або розглянути як варіант щось типу легкого комбінезону який би займав мало місця і можна було б його одягнути на одяг. Бажано непромокаємий. Плюсів багато: не замастишся, не оббризгаєшся всякими фекаліями ну і можна покласти в пакет і кинути в рюкзак і вуаля ти вже в цивільному.

Ідея з легким комбінезоном - супер. Мені такого не вистачає, якраз з такою характеристикою як ти написав. Ну єдине, якщо непромокаємий, то вже значно важчий та більший по розмірам. Якщо хтось знає подібні, викладайте сюди.

2404
Ну можна довго сперечатись.
Але на рахунок:

Інкубатора:  зараз дуже багато робочих лазить в камуфляжах, та й корисний він тільки за межами цивілізації, а в місті потрібне зовсім інше маскування.

Шеврон: шеврон добре на камуфляжі б дивився, я ЗА.

Негативний вплив: зараз багато фірм перейшли на спецодяг, тому ми майже з ними "злиємось". Я думаю так навіть на стадіон до Євро можна потрапити  ;D якщо сильно захотіти, я думаю там можна пройти і на тебе навіть не звернуть увагу. Ше якщо якусь тачку зі щебнем взяти то взагалі за свого приймуть і покличуть в вагончик пити 50 грам.  ;D
Ну от, тут потрібна вже наша винахідливість.
Форма як така вже відпадає, під кожен випадок нам треба інше вбрання.
Веду до того, що спочатку має бути причина, а потім вибір. Щоб не було просто так, бо красіво :)

2405
Інколи, група людей в однаковому вбранні на людей впливає більш негативно, ніж позитивно. На мою думку, потреби у формі немає.
Та й не бачу випадків, де б для нас одинакова форма була умісна до ситуації та практична до застосування. От в багатьох випадках бейджик на шиї, з логотипом та фото й іншими даними буде для нас більш в користь, але це згодом, при створенні ГО.
Єдине, що бажано мати камуфляжі, і при бажанні на їх рукави можна закріпити невеликі шеврони з нашим логотипом.

2406
Шо за шум, а бійки нема?  :)

Для ясності, додаю посилання на фільм - http://www.hurtom.com/culture/films/8513-bjj-za-goru-makvka-2010-dvdrip-dvdremux.html

2407
Сотні разів проходив повз це місце і тільки тепер побачив ось цю табличку. Знаходиться вона на вхідній брамі до собору св. Юра, на одноіменній площі під номером 5.
Роблю припущення, що табличка може бути дуже унікальна.
Унікальність полягає у двомовному написі, українська/польська. Проаналізувавши та порівнявши табличку з подібними часів періоду до ВВВ, зробив висновок, вона належить до часів польської окупації.
Раніше подібні зразки мені не зустрічались. Можливо, до цього мав відношення митрополит Андрей Шептицький, котрий як відомо, завжди виборював права для українського народу. Цілком ймовірно, з його легкої руки головний собор Греко-Католицької церкви отримав таку важливу табличку.
В кожному разі це моє припущення. Був б дуже вдячний, якщо б хтось володів інформацією про це, та поділився нею.


2408
я ЗА.
Думаю, найбільше потрібні для нас будуть батарейки.
А також вихід через Фляшкохантера на бундес теж радує, головне щоб була необхідна кількість бажаючих для  замовлення.

2409
З минулорічного замовлення партії фірмових футболок минуло трохи більше року. Отже, пропоную запастися свіжими футболками, тим паче до нас приєдналося багато нових особистостей. :)
Тому пропоную зголошуватися. В повідомленні вказуйте розмір та варіант нікнейму на рукаві, так як робили минулого разу.
З огляду на теперішню економічну ситуацію, вартість футболок буде в діапазоні 65-85 гривень.
Реєстрація буде тривати до 1 квітня. Оплату варто здійснити до отримання, в останніх числах березня, коли буде сформований список. Відповідно буде відома ціна, та фірма котра буде займатися друком.

2411
Я був на в селі Підгородище на практиці в 2005 році. на розкопках, це що ви знайшли слабо...Я там ще з  студентами історичного викопали скарб...який складався з паро десятків прикраз яким по 5 тис. років з бронзи і білого металу...  
Детальніше можна про цю подію? Як склалася доля скарбу?
 

2412
Знахідки / Re: ВОПи
« : 05.03.2011 15:58:39 »
Цікаво подивитися фотографії, яких в інтернеті безліч. А от якби до фото додавалась інформація, де саме, коли та при яких обставинах була здійснена знахідка, це мало б набагато інформативніший характер! Стосується всіх знахідок. Ще скажіть, що я не правий.
В дечому правий, а в дечому ні. Про знахідки, особливо небезпечні (ВОПи і т.д.), не у всіх випадках варто розписувати історію як, коли, де, і навіщо. З різних міркувань така інформація буде небажана.
Що стосується інших знахідок, розписати такі запропоновані тобою моменти можна, але при умові, якщо захоче це сам автор. Не всі хочуть місця знахідок виносити в загальний перегляд.
Але пропозиція актуальна, в решті випадків додаткова інформація аж ніяк не зашкодить.

Нагадую, обговорювати подібне прошу у відповідній темі.
Надалі прошу без офтопів.

2413
Цитувати
А ще у будинку на площі Ринок є така "Власність міської електровні" 
Особливість цього щитка в тому що коли смикаєш за кільце, відкриваючи кришку будівля знеструмлюється. Тому деякі господарі знаючи це, закривають їх на замки. Варіантів таких щитків того періоду є кілька, один цікавий також є в Стінгера в підвалі, якщо він має його фотку то викладе сюди.

2414
Вчора брав участь у експедиції з пошуку кажанів. Організатор експедиції - Rufus.
На об'єкті кажанів було вдосталь. Науковців цікавив різновид та кількість. Були 3 види: широковух європейський, кажан пізній та підковик малий. Сиділи у різних місцях.Один рідкісний вид кажана піддався дослідженню, а саме вимірювання крил, тіла та зважування.


В бункері зараз атмосфера ще краща ніж влітку. Мороз близько виходів повитворював з води чудернацькі форми. А в глибині тепліше, біля сходів як завжди цюркотить вода. Як і раніше, набрав смачну воду собі у флягу. Чарівне місце, знову нехотілося виходити звідти  :)Ну і найцікавіше, є ще один такий бункер у тому ж селі, в лісі...!
І ще ми там не були  ;)

2415
Основна тема тут.


Дякую за цікаву тему, маєш +
Цікаво, як краще туди потрапити, десь попід паркан, чи краще домовитись з охороною? Чи є інший спосіб?

2417
Трохи моїх фотографій з Львівської Залізниці, очима мого фотоапарата.  :)
Всі фотографії - на Пікасі. Альбом поновлюватиметься новими фото.


пішохідний міст на Підзамче. Вигляд на гору Баба Род.


прямо по курсу Inkognito  :)
елементи


ВЛ 80 в районі мосту на вул. Тунельній


знято з пішохідного мосту, котрий веде в депо Захід


"А шо вы там снимаете ?"
Відповідь: "Васс..!"  ;D


На цій фотці "горизонт не завалив". Вирішив показати нахил колії.


колись практикував так кататися на невеликі відстані в кабіні машиніста. Перло сильно, таким чином покатався майже на усьому рухомому складі Львзалізниці :)
Навіть керував якось ВЛом, та ще й пяний тоді був, з другом таким же та опустілою фляшкою коняку в руці. А на панелі були розкидані мандаринки...
І де тоді бралася така "абаяшка"?  :)
Залізниця мене кожного разу притягує що раз більше і більше. І мабуть це любов...  ;)
Хто б міг подумати, чого в дитинстві найбільше всього боявся, а в старшому віці покохав так.  ;D

Доречі, ось нагуглив, що є така фобія як, Сидеродромофобія - боязнь залізничного транспорту та колій.   :)
2418
Знахідки / Re: Філобутоністика
« : 28.02.2011 19:31:27 »
Знахідки друзів. Три гудзики російської армії, один посріблений.
Наступний німецький, 2 СВ. Присутнє клеймо СС. Цікавить його походження.

2419
Переглянув відео, перечитав звіти. Я в захваті. :)
І також, туди вже хочу. Думаю, варто організувати в цей край вилазку, зачепити також Вінницю, та ще кілька об'єктів навколо. Ну і проїхатись на вузкоколійці.

2420
Дякую Сінгеру за статтю.
А 1,5 км нехай буде, головне щоб не замало. Так цікавіше  ;)