Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

2661
Дякую за цінну інформацію!. Ну і було б добре разом його дослідити ще раз.  ;)
P.S. Звідки така кількість води там? Водопровідна чи грунтові води?

2662
Гумор / "Чоткий портал"
« : 13.09.2010 12:16:19 »
Чоткий портал - Gop.com.ua І ще навіть мають свій гОп-форум! No comments... ;D


2663
Агов..., а де всі тру дослідники всього підземного? Невже щезли? Невже не цікавить щось на кшталт цього. Аууу...
Плануємо на наступний тиждень.

2664
Знахідки / Re: Знахідки
« : 10.09.2010 02:23:43 »
Давно я вже не виходив з МД до лісу, а копати так хочеться...І ось зідзвонився з одним київським товарищем, та вирішили скочити в броварський ліс. Існує думка, що цей ліс вже давно вибито вщент, і крім шприців та прокладок ви там нічого не знайдете...Але ми вирішили перевірити цю гіпотизу і ось що в мене з того вийшло:
Во наші люди блін дають, дезактиват на місці ;D

2665
Гумор / Re: Смішні фотки 3
« : 09.09.2010 18:08:55 »
мужик з пультом в маршрутці

2666
В тому році казали що журнал заглох. Зараз його воскрешають. Кубіти вчаться на журналістиці.

2667
  Ну щодо охорони то тамка не тілько ДСО є (особисто ДСО не видів - не пригадуєш дядько Roy, як ми то місце здибали, я ходив на прохідну базарити поки ти лазив?), а на прохідній спілкувався чи то із Галактикою, чи ше із якоюсь іншою недержавною охоронною структурою.
Ну та, тоді був щойно після збору "файних грибочків", зір якийсь неточний був :). А Л1 бери, згодиться, на Джерельній ціни вже за 200...

2668
Чуш ройко шо вони там тобі говорили? ааа напевно ще про одний репортаж ? але при свічках  ;D ;D ;D
Такого роду повідомлення краще в приват писати.

2669
сусід лазив в ОЗК. Вода по пояс. Всередині багато чого збереглося, принаймні двигуни, вентиляція. Є вхід в основний будинок де офіси і прохідна. Так шо будьте обережні.

Цікаво. Що вода там по пояс то не дуже вже зле. Є Л1. Треба пробувати.
Не всі тут мають Л1...
Якось сумно ти це написав. Спешл фор ю Л1 можу дістати. Головне, жеби було бажання лізти. То головне.

2670
За згадку Експлорера нагадати не забули? ;)
Звісно не забули!

Цитувати
А коли той жернал має вийти,не згадували??
А хз, можливо за місяць - два.

2671
сусід лазив в ОЗК. Вода по пояс. Всередині багато чого збереглося, принаймні двигуни, вентиляція. Є вхід в основний будинок де офіси і прохідна. Так шо будьте обережні.

Цікаво. Що вода там по пояс то не дуже вже зле. Є Л1. Треба пробувати.

2672
Да журналісточки супер=))))) Цікавий звіт
А навіщо їм то було потрібно,для якоїсь газети ,чи для себе????
Виходить новий журнал "ХІД". От для того і була потрібна їм стаття про львський андерграунд. Подивимося що з того вийде ;)

2673
територія охороняється?
Бачили жінку в костюмі ДСО. Охорона є, але вона трохи на відстанні від ВШ. Сидять на прохідній.

2674
От подумав, щось давненько ми не збирались на дослідження бомбосховищ. А бомбосховище знаходиться на території Автонавантажувача, під адмін будинком. Біля будинку присутні 3 ВШ, одну в них залазив. З ВШ веде до будинку залізна труба, висотою десь 60 см. Можна лізти, бо дуже цікаво що там. Одна з причин цікавості - тому що згідно списку ЗС там є 2 бомбосховища розраховані на 1200 і на 1500 осіб, 2 і 3 класу відповідно, обидва під одною адресою.
Та й окрім бомбосховищ, ще є цікава територія заводу, що також недосліджена.
Що ж, пропоную дружньо зібратись та узгодити час туди на вилазку. Що на то скажете?  ;)


Головна будівля, під якою є бомбосховище


Всередині ВШ


Одна з трьох ВШ


Територія навколо


Злий Бровко на службі  :)
2675
Дякую за чудову сЕкскурсію що ви їм провели, в мене б так не вийшло. Звіт класний! На рахунок пенька - назад його поставили? З тим люком треба бути обережно, шоб не закрили зовсім :( Ну і що вилізли назовні через "кабінет мера" - теж зачот :) То митці хотіли в тому кецику таку інсталяцію зробити, правда вже напевно наступного року.

Маю ще питання: чи відремонтували ліхтарі, світилися всі 3? Ну і знаючи Роя - будуть мегазачотні фото цих ліхтарів? ;) А то по суті є тіко фото Стінгера тих ліхтарів здалеку.
Як ми верталися, пеньок поставили акуратно на місце. Ліхтарі на цей раз світилися всі три. Ну а фото ліхтарів ще будуть :) - то ще попереду!

2676

2677
Пишу під враженнями. Приємними! Від приємного спілкування та пригодах на місцях!
Як і планували провели зустріч з моледенькими-гарненькими журналістами, краще журналісточками. Мали їх здивувати львівським андерграундом я, Romchick, SANECKA. Що ж, здається здивували, і нам це файно вдалося. Зустрівся з дівчатками-журналістами, познайомились, перейшли одразу до Львіських таєнимць, подалися до Лощини. Там на нас чекав вже Romchick. Перейшлися Лощиною, прогулянку допонювали цікавими фактами та історіями з місця. Всередині замітили деякі зміни: води в декількох коридорах стало більше, по дошкам вже не пройти а також металеві сходи котрі ведуть вгору, вже були зрізані.
Наступний об'єктом було бомбосховище на Чорновола. Інсталились, вдягнулись у бахіли та пішли у середину. У бомбіку вже не пошумиш - гермодвері до будинку вже відкриті, видніється світло з підвалів. Для дівчат момент входу/виходу з об'єкту був найцікавішим.
Далі був легенький перекус_перекур, а вже згодом ріка Полтва. Інсталились біля мосту. На люці був підло поставлений пеньок, добре що хоча б портал не закритий чимось міцнішим. Тут для наших гостей було вже найцікавіше, побачене та відчуте всередині а також  почуте від нас, створювало їм екстра-відчуття. Дійшли до веб-камери, тут запропонував не вертатись назад, а вилізти назовні класичним діггерським методом - через люк, що й успішно зробили. Вуаля...настрій в нас на всі 100, емоції переливаються через верх.і що ж тоді, ну.як завжди, всі одноголосно погодились це все окропити...чимось міцненьким. Що й зробили вже на Підзамче, заодно й бахіли помили...
Одним словом журналістам вечір проведений в "іншому Львові" сподобався...Казали, матеріал для статті буде чудовий. Співпраця в подібному роді продовжиться.

Було гарно, весело, та цікаво. Всі зарядилися гарною порцією позитиву. Буває таке нечасто, проте запам'ятовується назавжди :)

Фото_докази проісходящево:

2678
Ройко мав зазвонити сьогодні та домовитисі, власне він звонив і просив нумер Альони. Гадаю, все уже мало бути домовлено на завтра по обіді, під вечір.
Я домовився з нею. Будемо проводити екскурс))

2679
Впринципі, якщо завтра, позавтра - то міг би.

2680
угу, я на вас вже скільки чекаю  ???
О, то взагалі супер. Тепер забераю точно. Звяжусь в оп.