Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

2681
Хлопаки, телєвізію треба забирати і творити тру-дестрой №2!

2682
От додаю ще стержні від себе.  :) Небо над Львовом, витримка 30 сек. Було видно 5 якравих круглих об'єктів, котрі разом рухались, переміщались з однаковою швидкістю. Згодом раптово зникли.Це часом не 24 серпня літало? Там якраз запускали китайські НЛО (щось на зразок пакуночок з підвязаною кошолкою та свічка, діє типу за принципом повітряної кулі)
Незнаю що то, але фото зроблене до 24 серпня...

2683
Якось брав участь при пошуку в квартирі потенційних "негативних" місць.
Шукали за допомогою рамки чи використовували ще якісь додаткові засоби?
Використовували маятник. Рамку ні. Треба якось попробувати походити з маятником, зробити його неважко.

Ось нагуглив:
виявити розміщення аномальних зон в своїй квартирі дуже просто. Для цього потрібно скористатись звичайним маятником-індикатором. Кільце, шайбочка, гаєчка, а то і бурштинова або пластмасова намистина вагою 15-20 грамів підвішена на нитці довжиною 25-30 сантиметрів, що під силу зробити можна кожному, може підказати вам багато чого. Коли я засвоїв маятник, навчився користуватись ним по більш повній програмі, я зрозумів, що він може вберегти нас від багатьох бід, пов’язаних зі здоров’ям. Також для визначення аномальних зон можна скористатись і рамкою для тих, хто володіє нею, але маятником навчитись користуватись простіше, хоч навіть і це не всім удається. Наприклад із моїх колишніх співробітників по роботі на ДМЗ «Карпати» навчились цьому одиниці, але ніхто так і не розвинув здібності. Багато хто брав маятник двома пальцями – вказівним та великим і старався погасити будь-які його коливання. Певно, що так навчитись володіти маятником практично неможливо.

Кого більше цікавить тут повна розгорнута стаття по темі пошуку геомагнітних зон.

2684
Взагалі геопатогенна зона складається з скупчення дрібних полос, до прикладу в квартирі теж можуть бути негативні місця де не де. Полоса сантиметрів 30-40 шириною - от з такого ці зони складаються. Береться до уваги густина - так утворюється полоси, плями геопатогенних зон. Якось брав участь при пошуку в квартирі потенційних "негативних" місць.

2685
В с. Каменобрід, що перед Городком є двоповерховий будинок кубічної форми зі старої темночервоної цегли. Його дуже добре видно з вікна електрички коли вона стоїть на станції. Так в тому будинку вже надцять років ніхто не живе із-за полтергейста (голоси невідомо звідки, привиди), хоча будинок в досить нормальному сохрані принаймі зовні (в середені не був). Важлива прикмета: вікна і двері першого поверху забиті дошками.
Дякую за інформацію про місце, взагалі, було б добре щоб у цій темі були описані такі місця а також їхнє знаходження. Ще також пасувало б десь роздобути карту геопатогенних зон, зокрема Львова.

2686
Цитувати
От додаю ще стержні від себе.  Усміхнений  Небо над Львовом, витримка 30 сек. Було видно 5 якравих круглих об'єктів, котрі разом рухались, переміщались з однаковою швидкістю. Згодом раптово зникли.

а витримка точно-точно була 30 сек? а то якось зорі на задньому пляні повернулись конкретно, явно за 30 с. вони б так не встигли...
Звісно 30 сек, в екзіфі можна глянути. Зірки (тобто планета :) ) дійсно так рухаються, ще плюс врахуємо кратність об'єктива. Так і вийде.

2687
Від мене подяка всім +
На фото зверху велика гільза, цікаво від чого?
Навіть незнаю, на днях почищу донце та оприділю вже. Викладу сюди.

2688
Цитувати
Ну от розкажу свою історію.
Гуляли ми якось з брательніком уночі по залізниці яка йде зі станції Сихів  і далі на Давидів,Ходорів і т.д.І от коли ми вже доходили до Львова(були приблизно між дорогою що веде на Пасіки-Зубрицькі і розгалуженням залізниці до фак-парку і заводу ''Іскра" я собі просто обернувся(обернувся і братуха) і  ми побачили таку картину: на відстані кількох метрів(тепер тяжко сказати яка відстань розділяла нас і то щось ,але точно невелика) щось рухалося в сторону до колії,перейшло колію і пішло собі далі.Воно було схоже на людину,тільки справа в тому що воно не видавало жодних звуків(наприклад удар взуттям об каміння)воно було білого кольору і воно не йшло-воно пливло.От це я дуже добре бачив. Без сумніву.
Я вже потім потім почав питати в місцевих чи часом ніхто не знає-може там хтось загинув.Проскочила якась інформація що там таки хтось загинув,але наскільки вона точна сказати не можу.
Все може бути, цілком. Привид, тобто енергетичний згусток міг й показатися людському оку на мить. Можливо там хтось загинув.
Цікава тут дискусія розвелась, вже є стержні ;D  ну і також противники незбагненного.

От додаю ще стержні від себе.  :) Небо над Львовом, витримка 30 сек. Було видно 5 якравих круглих об'єктів, котрі разом рухались, переміщались з однаковою швидкістю. Згодом раптово зникли.


2689
да дуже цікавий звіт !!!!!!а який бюджет поїздки,з людини?
З розрахунку на 2 дні це - 150 -200 гривень. Це зі всім (дорога, їжа і т.д.). Хоча можна й у 100 гривень вкластись.

2690
    Надибав статтю у Високому Замку, про те як "відома американська дослідницька група
«Мисливці за привидами» (Ghost Hunters International) досліджувала паранормальні явища на території Підгорецького замку на Львівщині. Впродовж трьох днів за допомогою надсучасної апаратури дослідники намагались виловити у замку духів, які, за давніми легендами, живуть там і лякають жителів Підгірців. Зусилля не були марними. «Привиди у замку справді є!» – такого висновку дійшли американські дослідники".


Уривки з статті:
   "З того часу до Підгорецького замку були запрошені чотири різні групи людей, які займалися дослідженнями аномальних явищ на території замкового комплексу. Вражаючі висновки були зроблені командою популярної української телепередачі «Битва екстрасенсів». Усі двадцятеро екстрасенсів одноголосно заявляли, що замок переповнений привидами"

«Мисливці» розповіли, що під час досліджень використовували спеціальну апаратуру: пристрої, які здійснюють звукозапис, вимірюють електромагнітні поля, радіоактивність, термографічні камери, камери нічного бачення, портативні і статичні відеокамери та інше спорядження. Значна кількість апаратів виконана на спецзамовлення, зокрема: геофон, який фіксує та описує вібрації; ЕМП вимірювач, що створює аудіоефект при змінах в електромагнітному полі; генератор «білого шуму»... Працювали лише вночі, коли, мовляв, на світ виходить потойбічна сила. Американський проект дослідників позиціонується як документальна програма з науковим підходом. Тому до кожної знахідки вони ставляться скептично і намагаються пояснити наукою. На запитання журналістів, якою мовою спілкуєтесь із привидами, головний продюсер американського проекту Керан Газалвес сказав, що тут мова не відіграє жодної ролі, слід дивитись на явище ширше.

Більше про таємниці Підгорецького замку розповіла фіналістка VI «Битви екстрасенсів» Олена Курілова, яка взяла участь в американському дослідженні «Мисливців за привидами». «Жодних документів про нерозголошення таємниць дослідження не підписувала, тому розповім, що мене вразило у Підгірцях, – сказала вона. – Підгорецький замок – шокуючий і паранормальний. Вже біля воріт палацу відчула тривогу. Коли зайшла у замок, побачила силует жінки у довгій білій сорочці та з розпущеним волоссям. Кожен її порух супроводжувався незначним вітерцем, хоча протягу у кімнаті не було. Відразу відчула, що привид має позитивну енергетику, він – світлий, відкритий і випромінює тепло. Коли я підійшла до жінки у білому ближче, її силует наче випарувався, але присутність відчувалась і надалі». Дослідники припускають, що цей силует, швидше за все, належить дружині польського короля Яна ІІІ Собеського Марії Казимири, про що свідчать і давні легенди. «Згодом у підвалі замку побачила ще двох привидів, – продовжила Олена Курілова. – Це були силуети військових у німецькій формі».

Оригінал статті тут

Що ж, дуже цікаво, залишається дочекатись до виходу їхнього фільму про замок. Місце там таки з доволі потужною енергетикою, буваючи там неодноразово відчував на своїй шкурі :)

Фотка_скан з газети з ймовірним привидом:)


Було б добре якщо б хтось поділився власними спогадами, чимось побаченим, або ж відчутим на собі. Без міфів та легенд звісно.2691
Яка буде погода - знає хіба Боженька. Вже гірша, ніж в мене в Долині напевно не буде - третій день +10 і дощ. Особисто  я збираюся на наступні вихідні (10-12.09) поїздом, хіба би якийсь форс-мажор. хто зі мною - пишіть в особисті, квитки треба буде взяти наперед.
Якщо не важко напиши варіант добирання (який поїзд, час і т.д.). А також місця, які хочеш відвідати окрім основного.
Також може бути такий форс-мажор, як охорона на стоянці, яка за той час могла все таки проснутися  :) Ну і хто з тобою, думаю, цілком можуть сюди дописувати)

2692
Цитувати
теба ще вирішити про час - я пропоную поїхати на наступних вихідних (10-12 вересня)

Благословляю Вас...А погоду ти видів на той час?Пертись через 0,5 України, щоб потому робити фото в дощ? Окрім цього, тема цицьок не розкрита - а нам треба тру-якісні фото. Гадаю, варто забити болт до часів кращої погоди (бабине літо) чи зими із купов снігу.
Та, тільки тру-якісні фото. І тільки без дощу. Позитивним є те, що клімат там сухіший, відсутні опади в такій к-ті як в нас. Слідкуємо тоді за прогнозами.
А от зимою цицькам холодно буде - ні знимООк, ні решта може не вийти  ;D

2693
Якщо всьо так гарно виходить - то може тему в плани ? :)

2694
Воєнне ретро, Radio Reibert  :)

2695
Я б не проти туди ще раз з'їздити, пошукати цікаві ракурси для зйомки. Але нажаль не тепер, десь трішки згодом.

2696
Ось результат нашого годинного нічного бродіння навколо палатки. Гільзач та патрони, кулі. І повторюсь, є повід туди ще раз навідатися! ;)
Палили вогонь на боєприпасах ;D

2697
ухти... коли виїжаєм? ;D
Та я за, кидаю все.. ;D Але тільки от треба кобіт файних дістати віднайти...

2698
аназначна треба буде колись рванути туди на електричках  ;)
ось лінк на вікмапію http://wikimapia.org/#lat=47.9196784&lon=34.9619293&z=13&l=0&m=b
Ні, до Запоріжжя на електричках не варто їхати... :)

Взагалі місце супер, уаявляю, як гарно б виглядало жіноче тіло на фоні сріблястого л-29 при заході сонця...ммм...Але то я так..., в плані фотографії. ;)

2699
Гумор / Re: Смішні фотки 3
« : 31.08.2010 23:50:29 »
 :) кому треба, на рясне, на Шевченка за ВАМом наліво...

2700
Звіт з поїздки тут