Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

2701
На другій карті - н.ст. Поршин, н.ст. Черепин, ітд
Як розшифровується скорочення "Н.ст. ..."?
Мабуть розшифровується як "станція". Цікаво, наскільки цей план втілиться в реальність до того часу, бо виглядає маштабно.

2702
Знову відкриються наливайки в брамах, замасковані під комуналки, де бабульки будуть радісно пригощати синій пролітаріат смачною самогонкою, та дбайливо пропонувати квашеного огірка, знов менти будуть ходити зі шмоном по таких закладах та "знищувати" заборонені речовини прямо на місці засобами свого шлунка та печінки... так, дійсно, ми крокуємо до Европи, от тільки чи ми там комусь потрібні, такі веселі та винахідливі?
Ми не крокуємо в Європу, а інтегруємося до неї. Ну і ми ж в цетрі самої Европи!  ;D
На рахунок нововедень - "нема лиха без добра", якось воно буде. Ми ж веселі та кмітливі. Повернеться традиція до домашніх запасів, відкриваєш дверцята у шафі, а там колеція напоїв.як в старі добрі часи...Приємно!

2703
І від мене +.
А як там з екологічною ситуацією, яке забруднення грунтових вод зокрема?

2704
Добре, оскільки ніхто ініціативи не проявив, і на найближчі вихідні навряд чи встигнем домовитися, можна як в анекдоті "махнути рукою і йти спокійно". Закидайте мені в приватні Імя-прізвище-побатькові, серію-номер паспорта, хто хоче їхати. Буду складати лист, відішлю їм на мейл, а в понеділок завітаю до дирекції особисто з фляшкою чогось доброго.
Заявки приймаються до 11-00 суботи, 2 жовтня.
Йоу, не гарячкуй! Все в силі, постараємося організувати з Inkognito на суботу вилазку. Який мейл, які паспорти??? Нашо ті складності?

2705
Ось видрукував наклейки, розбирайте поки свіженькі, ще пахнуть друкарнею!
Курде, і не міг мені відразу кілька штук відсипати? >:(
 :)
Ну здрвсте рой а мені не міг састарту дати я ж замовляв тебе 2 тижні назид. :P
Ну та курде звісно шо не міг, вчора ввечері тільки забрав. ;D

Ок, тоді кажіть точну кількість, хто бере.

2706
Ось видрукував наклейки, розбирайте поки свіженькі, ще пахнуть друкарнею!

Кількість - 200 шт. 100 штук - на прозорій плівці надрук, а решту 100 надрук на білій. Мало бути все на прозорій, але соррі, так вже сі стало.
Думаю також згодяться, вже один білий тазік з білою наклейкою по Львові возиться. :)
Якість висока, придатні для клейки на кузов авто. Перед наклеюванням місце треба почистити та обезжирити.


2707
Якось з Inkognito походили повз депо що на Городоцькій. Звісно зайшли на прохідну, попитати дозволу познімати. У відповіді було сказано, що про це дозволу треба запитувати безпосередньо у начальника конкретного депо. Якщо чемно попрохати дозвіл на зйомку, казали, впринципі не відмовлять у цьому.
Отож, пропоную почати з депо на Городоцькій, там найцікавіше, багацько стареньких трамваїв. Треба тільки завітати до начальника та домовитись про вівдвідини на бухідні дні.

P.S. Завтра спробую домовитись.

2708
Дуже гарно!  :)
Вітаю друже, і наступне покоління також!

2709
Дуже гарні писанки, молодець що пітримуєш нашу культуру у такому незвичному виконанні!

2710
Зачот, цікавий звіт!+
П.С. Брошурка з вченням Карнеги 91 року викликало подив. :o

2711
Військові Об`єкти / Re: Липівка
« : 27.09.2010 18:15:36 »
Поїздка 27.09 відбулась успішно. Зібрались як і домовлялись коло Скрині Bottlehunter, Zelja, Lesyk і йа.

Коротко: містечко цікаве в плані покинутих будівель, більшість облазили. Найбільше інтересувала, власне сама військова частина. Що цікаво, антени зрізані вже, проте з траси добре видно фрагмент доволі великої круглої антени. Задались ціллю її віднайти, хочаб з відстані сфотографувати.
Як же вона хитро замаскована! Пробирались через хащі метрової висоти, ожинники та інші колючо-вючі рослини. Порою складалось враження що це спеціально так було засіяно. Перебрались через перший периметр колючки, полізли далі вглиб через кущі та хащі. Вийшли на поляну, де росли трави в ріст людини, Lesyk виліз на найвище дерево, проте антени і частини не було видно...
Відійшли якихось 200 метрів, натрапали на мур зі скошеною ділянкою навколо нього, відеокамерами та колючим дротом...Залишатись вже там більше довго не хотілося.

Отже, чекаємо звіт з детальними фото від Bottlehunter

Наразі зовсім трохи знимок:

Покинутий басейн в Липівці:Телячі ніжності "по Липівськи"


Ну і матрас, як без нього...
2712
Відвідали цю місцину в суботу 25.09 я, Goom та Tinian. Там справді красиво, невеликі гори, та мальовничі скелі, які височать над лісом.

В видовбаній в скалі ніші зафоткав тризуб:


А націкавішим були ці знаки, котрі є там видовбані під скелею:
цікавить їхнє походження...


Осінь поволі накриває ліс...
на вершині:


тут в ніші примостився..))


благодать...
Далі попрямували до наступних скель, що є глибше в лісі. Невеличкий спуск, переходимо струмок, невеликий підйом і ми на місці:

ці скелі вищі та ще гарніші від попередніх


Хтось у такий цікавий спосіб закарбував номер авто


goom підкоряє вершину :)
Далі піднялися на найвищу вершину Комарницьких гір, по дорозі збираючи гриби. На вершині перекусили, взяли до рук МД та пішли на пошуки чогось цікавого (на горі велись бої по ПСВ). Ходили недовго, трава була дуууже висока, повикопували в ній трохи настрілу та куль від трьохлінійок. Потім я ходив, ходив та вирішив присіcти на вершині та помилуватися околицями. Як і присів та й мимоволі  вже заснув...)))Проснувся від пищання МД goom'a. Всьо, на тому коп вирішили припинити, пішли їсти наші наїдки та пити пивко.

Далі спускались по грунтовці в Нижнє Синьовидне, по дорозі побачили якесь свіже маркування


Вийшли до старої нафтової свердловини
з котрої нафта під власним тиском піднімається з надр землі та потрапляє в бочку


звідки вже відкачується у машину та везеться мабуть в Дрогобич, в нафто переробний


От така прогуляночка вийшла, зачот великий goom'у та tinian


2713
Плани / Re: В Липівку в неділю
« : 24.09.2010 23:24:22 »
Я їду. Давайте оприділимося з часом та місцем зустрічі. З маршрутками не проблема - на Миколаїв багато тусують з головного вокзалу.

2714
Минулої неділя їздив з братом в район сіл Фійна та Крехів, що біля Жовкви. Назбирали 4 повні кульки маслят. Білих не було, було пару підосиновиків та моховиків.
Потім вийшла няма-няма, запік маслята в духовці з картопелькою.

2715
Той гриб шо посинів -  краснюк, з розряду підосиновиків. Їсти можна тільки молоді, невеликі, старі великі краснюки як є, то викинь.

2716
Плани / Re: Поїздка
« : 23.09.2010 19:04:50 »
Наразі поїздка в силі. Їду я +2 двоє моїх кулєг. Їдемо до Стрия зранку, там зустрічаємося з goom'ом, сідаємо на маршрутку та їдемо в Межиброди. Там на нас чекатиме простір для досліджень))
P.S. Хто ще їде?

2717
Плани / Re: В Липівку в неділю
« : 23.09.2010 14:07:12 »
Теж кортить туди навідатися. Міг б поїхати.

2718
Замість звіту:
Отож зустрілись на місці Fenriz, Inkognito, Stinger, SANECKA, Deadmeat і я. Взявся одразу за лопату та злегка підкопав отвір. Там виявилась невеличка кімнатка, вимурована з старої цегли та каменю десь на двохметровій глибині. З стіни стирчала водопровідна труба, яка мабуть якось звязана з будинком, який розташований вище на пагорбі.
Міф розвіяно - цікавість вгамували.


всередині:


над входом


але на тому наш "вечір" так просто не закінчився, лопатка ще використовувалась :)
Fenriz запропонував пошукати в районі Динамо люки в Полтву, зокремо той, що знаходиться всередині самого спорткомплексу. Отож побродили по території з червоним світлом, шукали-шукали і таки не знайшли його. Палитись більше не хотілись, домовились якось вже з колектора його віднайти та зафіксувати.
Зате знайшли ще 2 входи на Стуса, один на тратуарі біля входу в парк (власне його якраз лопатою облагородили для зручності) а другий трішки дальше, за вулканізацією. Обидва зручні, присутні скоби.

Люк біля входу в парк. Плита по вазі як чугунний люк.

2719
Гарно,+
А що це за клуб "Гладіатор"? Чим займаються, чи займалися?  :)

2720
Я теж йду!! А де місце зустрічі,прямо біля обєкта розкопок?
Завтра зранку всі зідзвонимся та узгодимо деталі. Я подзвоню.