Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

2701
Воєнне ретро, Radio Reibert  :)

2702
Я б не проти туди ще раз з'їздити, пошукати цікаві ракурси для зйомки. Але нажаль не тепер, десь трішки згодом.

2703
Ось результат нашого годинного нічного бродіння навколо палатки. Гільзач та патрони, кулі. І повторюсь, є повід туди ще раз навідатися! ;)
Палили вогонь на боєприпасах ;D

2704
ухти... коли виїжаєм? ;D
Та я за, кидаю все.. ;D Але тільки от треба кобіт файних дістати віднайти...

2705
аназначна треба буде колись рванути туди на електричках  ;)
ось лінк на вікмапію http://wikimapia.org/#lat=47.9196784&lon=34.9619293&z=13&l=0&m=b
Ні, до Запоріжжя на електричках не варто їхати... :)

Взагалі місце супер, уаявляю, як гарно б виглядало жіноче тіло на фоні сріблястого л-29 при заході сонця...ммм...Але то я так..., в плані фотографії. ;)

2706
Гумор / Re: Смішні фотки 3
« : 31.08.2010 23:50:29 »
 :) кому треба, на рясне, на Шевченка за ВАМом наліво...

2707
Звіт з поїздки тут

2708
Обговорення та коментарі:
Звіт тут

2709
От і ще один цікавий об'єкт побачили аж шість очей експлореру, а саме Zelja, Romchick і також я, Roy. І на тому добре, і ще  дуже добре що Romchick зголосився на поїздку в останній день. Знаючи що поїздка буде матрасно-пізнавальна, були закуплені  харчі та паливо зазделегідь у великій кількості та асортименті, як потім дехто казав що того би йому вистачило на тижневий похід на двох осіб. А нас було троє, і нас час перебування 2,5 дні. Всеодно всьо зжерли.Різновид хлібів, ковбас, солодощів і навіть  шашлика та свинячих реберець і акурат все розрахувалося на 2 дні перебування.

Як і планували добиралися до Воловця електричкою. По приїзді нас чекав веселий автобус класу село-село, з місцевим навколишнім колоритним  людом. Їхній діалект заставляв настовбичувати вуха, порою  зрозуміло людину ставало чи не з третьго разу. Цікавий діалект, цікаві люди, іхня зовнішність, невиразна національність...та подвійний час!!! І навіщо такі незручності з часом?

Отож, доїхали автобусом в мальовниче селище Підполоззя, залишалося ще 4 км, проте вдалося спіймати попутку на котрій вже добралися в Верхню Грабівницю. Немаючи координат розташування входу в катакомби, спілкувалися з місцевими. Усі, з ким нам в селі  доводилося спілкуватися видались приємними людьми,з радістю  розказували про об'єкт, пропонували воду і т.д. З головної дороги до входу в бункер якихось 150 метрів. Речі скинули в хату на що ближче до входу, вдягнулись, обулись у спорягу та пірнули  всередину. Найприємніший момент - це очікування чогось грандіозного, великого та ще невідомого. Поступово крок за кроком, пізнання вривалось в свідомість, проходимо кожен метр оглядаючи все кругом. Споруда  вражала, не стільки її розміром а формою коридорів, дренажних тунелів, котрі десь під кутом до 45? деруться вгору, до зруйнованих  дотів. Під ногами, у всіх приміщеннях, є дренажний канал, або ж це міг бути і канал для кабелів. Тепер він точно вже слугує в якості дренажного каналу, де порою є достатньо води щоб в берци вона заливалась через верх. Але по воді рідко доводилось ходити, канали перекриті дошками десь суцільно а десь одиночно. Це залишки мрій підприємців котрі хотіли там екскурсії проводити, музей створювати та гриби вирощувати. Невдалось все це з різних причин, була навіть проведена електрика, але й ту потянули. Кажуть що це  робота циган, котрих в цих краях повно тусується. Знайшли також ймовірні місця замурованих, а вірніше - залитих бетоном ходів, котрі були раніше відкритими. Місцевий дядько розказував що "тут колись був воєнний госпіталь, об'єкт будували 9 років. При  будівництві були задіяні військово полонені, людей потому розстрілювали". Дивно,  як на такий немалий об'єкт немає слідів генераторної, туалетів, тощо. Тому і є така теорія що ці  приміщення є замуровані, причому ще самими угорцями. Час від часу дехто колупає дзюри в стінах, щоб добратись до заповітних приміщень та речей. Тут вже потрібна важка артилерія:) 
Цікаві в бункері сходи, якими спускаєшся вниз, біля 70 сходинок. А далі джерело, або просто труба, яка стирчить зі стіни з якої цюркотись смачнюща прохолодна водиця...
В жарку днину вона нас рятувала)).  Кажуть місцеві що вони  її дуже цінять.
Дуже цікавим був протилежний вихід назовні, я б сказав що навіть фантастичний, піднімаєшся з глибини по тру дігерському люку по скобам і автоматично очікуєш побачити якесь сіре небо та стіни...а тут не так, витягуєш голову, і перед очима відкривається краєвид, гори, запашні трави, сонце, копиці сіна...мммм...ляпота, тільки знизу піддуває характерне підземне холодне повітря...
Після оглядин було розбиття палатки на найближчій невеличкій вершині,готування їжі та розпиття неВеликого шнапсу..а вже потім був сміх, приколи, фаза короткого сну, потім знов сміх, потім стрільба петард...ну і вже нормальний сон.
А потім був ранок, ліниве готування їжі на вогні, А! Лінивий пошук дров та розпалювання багаття. Все ж перекусивши зготованим та свіжозірваними ягодами ожини подались з Зелею на знимкування об'єкту.
З вечора до ночі проводився коп. Нагло ліз цілий німецький маузер. Тобто є повід туди вернутися.
Наступний день відїзду посвятили затяжній ранковій обжираловці, та замальовки схеми катакобм. Не встиг влізти ще в одну дренажку, котра теж під кутом дерлася вгору. І то добре, бо інакше не встигли б на поїзд. Була вже 3 година "по Києві" як місцеві кажуть, простояли 1,5 год на зупинці.Дізнались що автобуса не буде. Протальопали пішки до Підполоззя. Повезло, найшли мужика котрий нас завіз в Воловець, і якраз ми встигли на поїзд і змучені та щасливі поїхали до рідного Львова.

Великий респект та зачьот Зелі та Ромчику за веселу компанію. Пріколи з "бородою" та "літаючим" надовго пам'ятатимуться))))

Далі фото:


Початок, село Підполоззя


Перший коридор від входу


Тут гарно видно сліди перегородок, кріплень ліжок та столів на стінах
От та вузька закручена дренажка, котра підіймається різко вгору


В дренажці Зеля з Ромчиком. Взагалі, лазячи по тим дренажкам отримали колосальну тру-дігерську насолоду. Неймовірної вони краси!


Бокове відгалуження


Підземне перехрестя


бокова кімната


затоплений тунель


в тунелі


Ближче до виходу


Яйце


Сходи в низ, до джерела


В центрі бункера


Прямо сходи - зправа вода
Підірваний сегмент


Мабуть вент канали


зеля всередині
Сліди пошуку замурованих входів. На початку біля входу, дещо таки відкрили


Ще один дігерський вихід назовні


Сходи наверх


Лаз наверх. Зверху Зеля


Від такого не можна не радіти

Навколо люку краса...


Вихід на поверхню


біля доту


Релакс


сліди кабеліввода


світло в кінці тунелю


чуть вище був наш нічліг


в очі кидається чистота приміщень, його маайже нема, тобто сміття


кабельна труба


всередині зірваного доту


місток


так малювалася схема


сліди кріплення сучасного освітлення


вихід на світло


мали честь спостерігати за ящірковими битвами. Ставили ставки)))


Деякі ящури навіть літали (з ГМО)


піке...


і нападали нерідко...


перегляд відзнятогоневдячний ранок..проте з згущонкоюзалишки дотів


Схема об'єкту:

Всі фотки на пікассі
Обговорення тут

2710
Агов...Що так пізно. Завтра, в 07:00 ранку відчалюємо вже...

2711
Що жж..ж, на..а...а..азбиралось на...на...нас поїздку ба.ба...ба..гатоооо..., а саме я та Zelja. Аж двоє. Трохи сумно, шо така кількість. Але нічо, їдемо веодно!
Чи може всетаки ще хтось надумає?

2712
Обовязково прийду!

2713
Обговорення / Re: пл.Різні 13
« : 23.08.2010 13:39:50 »
Йо! А шо з тим розплідником стафілококів міська зрада планує робити? Реставрувати яко історичну цінність чи допердоліть до норми і спаліть?
Думаю, останній варіант більш вірогідний :)Будинок не є памяткою архітектури, пережив моцний капремонт за совітів, з старого лишились хіба несучі стіни та фрагменти еклектичної ліпнини

2714
Мав змогу познімати з даху майбутнього недобудованого готелю, що на Куліша. Нові ракурси і незмінні львівські дахи))Ше трохи і все забудують :)
Вид з готелю "Власта".Туди спокійно проходиш через регістратуру (інакше не назву іі там), сідаєш на ліфт та піднімаєшся на передостанній поверх. Без проблем.

решта тут2715
Обговорення / Re: пл.Різні 13
« : 23.08.2010 01:43:26 »
Тру! Ми молодці що витерпіли той страшний смрад, шо стояв в тому будинку, ніхто  сі не обриґав. Учасникам по +

2716
+1 Давно хотів щось подібне втнути. Тіки стримує відсутність відеокамери, щоб ті походеньки зняти...Слухайте, а може створимо такий собі експлорерівський варіант "Вижити любою ціною"? Один оператор + один виживальщик і вперьод ?
Ідея супер, виступив б також в обох ролях! Щоб довго не чекати, в вересні, жовтні, можна таке організувати.

2717
Як би там не було - треба пробувати, ідеї є, бажання є, і об'єкти також. Решта вже походу пєси, як піде. То має бути цікаво.

2718
давайте точно оприділимо хто їде і день поїздки.
середа-четвер-пятниця або пятниця-субота-неділя?

2719
Плани / Re: пл.Різні 13
« : 21.08.2010 01:58:39 »
раз вже будете там, то якшо не страшно дослідіть підвал заньковецької) (широке вікно навпроти "лівого берегу")
на фото видно...

цікаво.правда місце трохи пальоне, глянемо ще з внутрішнього двору, на наявність входів.

2720
Плануємо вилазку на з дні, з середи по пятницю.