Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

2721
Для початку, щоб адаптуватись в колекторній атмосфері радив б колектор Стефаника - Городоцька. Далі можна в Полтву. ;)

2722
Гумор / Re: Смішне Відео
« : 15.09.2010 19:18:53 »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=gD78rTF0Rjo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=gD78rTF0Rjo</a>

2723
Взагалі ти дядько молодець, що такі сміливі експерименти ставиш над собою. Ще б до того детальний покроковий фото-відео репортаж, було б ще краще!

2724
Ну що, тільки от забрав тєлєк "Рекорд" в Цезара. За шо йому зачот за нього, сподіватимусь певні рекорди польоту він поб'є :).
На черзі телевізор Skip'а, на тижні треба забрати.

2725
І мої вітання прийміть!
А демотиватор з програмістом це жееесть..!  ;D

2726
Гумор / "Чоткий портал"
« : 13.09.2010 12:16:19 »
Чоткий портал - Gop.com.ua І ще навіть мають свій гОп-форум! No comments... ;D


2727
Знахідки / Re: Знахідки
« : 10.09.2010 02:23:43 »
Давно я вже не виходив з МД до лісу, а копати так хочеться...І ось зідзвонився з одним київським товарищем, та вирішили скочити в броварський ліс. Існує думка, що цей ліс вже давно вибито вщент, і крім шприців та прокладок ви там нічого не знайдете...Але ми вирішили перевірити цю гіпотизу і ось що в мене з того вийшло:
Во наші люди блін дають, дезактиват на місці ;D

2728
Гумор / Re: Смішні фотки 3
« : 09.09.2010 18:08:55 »
мужик з пультом в маршрутці

2729
В тому році казали що журнал заглох. Зараз його воскрешають. Кубіти вчаться на журналістиці.

2730
Чуш ройко шо вони там тобі говорили? ааа напевно ще про одний репортаж ? але при свічках  ;D ;D ;D
Такого роду повідомлення краще в приват писати.

2731
За згадку Експлорера нагадати не забули? ;)
Звісно не забули!

Цитувати
А коли той жернал має вийти,не згадували??
А хз, можливо за місяць - два.

2732
Да журналісточки супер=))))) Цікавий звіт
А навіщо їм то було потрібно,для якоїсь газети ,чи для себе????
Виходить новий журнал "ХІД". От для того і була потрібна їм стаття про львський андерграунд. Подивимося що з того вийде ;)

2733
Дякую за чудову сЕкскурсію що ви їм провели, в мене б так не вийшло. Звіт класний! На рахунок пенька - назад його поставили? З тим люком треба бути обережно, шоб не закрили зовсім :( Ну і що вилізли назовні через "кабінет мера" - теж зачот :) То митці хотіли в тому кецику таку інсталяцію зробити, правда вже напевно наступного року.

Маю ще питання: чи відремонтували ліхтарі, світилися всі 3? Ну і знаючи Роя - будуть мегазачотні фото цих ліхтарів? ;) А то по суті є тіко фото Стінгера тих ліхтарів здалеку.
Як ми верталися, пеньок поставили акуратно на місце. Ліхтарі на цей раз світилися всі три. Ну а фото ліхтарів ще будуть :) - то ще попереду!

2734

2735
Пишу під враженнями. Приємними! Від приємного спілкування та пригодах на місцях!
Як і планували провели зустріч з моледенькими-гарненькими журналістами, краще журналісточками. Мали їх здивувати львівським андерграундом я, Romchick, SANECKA. Що ж, здається здивували, і нам це файно вдалося. Зустрівся з дівчатками-журналістами, познайомились, перейшли одразу до Львіських таєнимць, подалися до Лощини. Там на нас чекав вже Romchick. Перейшлися Лощиною, прогулянку допонювали цікавими фактами та історіями з місця. Всередині замітили деякі зміни: води в декількох коридорах стало більше, по дошкам вже не пройти а також металеві сходи котрі ведуть вгору, вже були зрізані.
Наступний об'єктом було бомбосховище на Чорновола. Інсталились, вдягнулись у бахіли та пішли у середину. У бомбіку вже не пошумиш - гермодвері до будинку вже відкриті, видніється світло з підвалів. Для дівчат момент входу/виходу з об'єкту був найцікавішим.
Далі був легенький перекус_перекур, а вже згодом ріка Полтва. Інсталились біля мосту. На люці був підло поставлений пеньок, добре що хоча б портал не закритий чимось міцнішим. Тут для наших гостей було вже найцікавіше, побачене та відчуте всередині а також  почуте від нас, створювало їм екстра-відчуття. Дійшли до веб-камери, тут запропонував не вертатись назад, а вилізти назовні класичним діггерським методом - через люк, що й успішно зробили. Вуаля...настрій в нас на всі 100, емоції переливаються через верх.і що ж тоді, ну.як завжди, всі одноголосно погодились це все окропити...чимось міцненьким. Що й зробили вже на Підзамче, заодно й бахіли помили...
Одним словом журналістам вечір проведений в "іншому Львові" сподобався...Казали, матеріал для статті буде чудовий. Співпраця в подібному роді продовжиться.

Було гарно, весело, та цікаво. Всі зарядилися гарною порцією позитиву. Буває таке нечасто, проте запам'ятовується назавжди :)

Фото_докази проісходящево:

2736
Ройко мав зазвонити сьогодні та домовитисі, власне він звонив і просив нумер Альони. Гадаю, все уже мало бути домовлено на завтра по обіді, під вечір.
Я домовився з нею. Будемо проводити екскурс))

2737
Впринципі, якщо завтра, позавтра - то міг би.

2738
угу, я на вас вже скільки чекаю  ???
О, то взагалі супер. Тепер забераю точно. Звяжусь в оп.

2739
Хлопаки, телєвізію треба забирати і творити тру-дестрой №2!

2740
От додаю ще стержні від себе.  :) Небо над Львовом, витримка 30 сек. Було видно 5 якравих круглих об'єктів, котрі разом рухались, переміщались з однаковою швидкістю. Згодом раптово зникли.Це часом не 24 серпня літало? Там якраз запускали китайські НЛО (щось на зразок пакуночок з підвязаною кошолкою та свічка, діє типу за принципом повітряної кулі)
Незнаю що то, але фото зроблене до 24 серпня...