Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

2721
   Я це явище, або ж закономірність, називаю просто - "всі в обоймі" (фраза з фільму "12"). В держустановах так змушені робити вже з різних причин. Спочатку не було грошей, а потім вони в декого зявляються та моментально появляється елементарна людська ненаситність. Але це не у всіх звісно.
Це стосується не тільки Львівської медицини, це розповсюджене на всю неньку-Україну, та й не тільки на неї.
   Проте не все так погано тільку тому, щоб принаймі є в нас можливість не робити того, що всі привикли бездумно робити. І з успішним результатом головне! Якщо б люди трошки задумувались за що платять такого не було б. Але в нас таке не скоро буде, ментальність не позволить. Починати завжди з себе треба. І ти дав хороший приклад!
Тобі красненький + за порушення цікавої теми!

2722
Маю любительску кінокамеру Аврора, виробництва початку 70-х років. Робоча доречі. Можна навіть її якось оживити. Живлення не проблема, от тільки плівочку б десь 8мм дістати. Може в когось буде в загашниках? Хотілось б попробувати, як то воно колись було... :)

відсік для плівки


моторчик


РАГУЛіровочка


видошукач та кнопка відкриття плівочного відсіку

2723
Гумор / Re: Смішні фотки 3
« : 18.08.2010 22:26:09 »
От такий красивий магазин в одному із сіл Житомирської області. От автентика збереглась!  За 50 років ніяких змін в екстер'єрі та в інтер'єрі. Працюючий, купував воду там. Коли вже напився води та від'їхав дальше, захотів вернутися щоб сфоткати його. Не встиг нажаль всередині зробити фото.. Обід з третьої до п'ятої...


2724
Плани / Re: пл.Різні 13
« : 18.08.2010 19:54:43 »
+1, можна лізти, десь зранку, на 09:00 наприклад

2725
Складається враження що там екологічна,техногенна та культурна катастрофа. Всюди. Яка причому спокійно співіснує з шикарними віллами та приватними пляжами.
Щодо другого питання: чумаки цілком могли бути й у Саках. Крим входив в іхній маршрут завжди.
Ну і + за цікавий матеріал ;)

2726
Непогано би було визначити точні координати цього колектора, щоб подивится як він розташований відносно ПдЗх колектора. Виникає питання, якщо це якийсь колектор, то чому в ньому сухо? Дренажна ситема чи може дощова каналізація, але такого розміру?..
До речі промвузол на Рясному практично не описаний на Експлорері. Колись ходив туда в розвідку, більшість заводів викуплено фірмами,є навіть охороняємі злими дядьками з автоматами, але ще є місця де можна легально/нелегально поексплорити.
Угу...Можливо навіть той колектор якось з'єднаний з ПдЗх. Варто відвідати ці місця ще раз, грунтовно поексплорити все кругом. Плануємо тоді.
Готовий спускатися?  ;)

2727
Треба спуститись в той колектор, глянути шо там і як. Запастися правда треба мотузкою.

2728
Недавно укомплектував й свою аптечку. За основу взяв автомобільну аптечку та перфектний пост Yzerl'a&Inkognito та ще зробив апгрейд того всього від себе, враховуючи також ліки по особистих потребувань. І спакував то все в таку красненьку спешл-сумку. ЇЇ плюси це 2 види кріплення, тобто на пояс або ж на рюкзак. Мінуси то шо вона не тверда. Удари не для неї, суміш йоду, зеленки і ше якоїсь зарази буде гарантована. Ніби є все, хотілось б ще до знеболюючих додати ІБУПРОМмакс, зі спазмолітичних НО-ШПА, а також як вже згадував дядько Yzerl не зашкодив би пінцет, рукавиці одноразові в к-ті двох штук, скарификатор від скалок загнених.

І ше, обов'язково презервативи, порою аптечка є останньою інстанцією куди звертаєшся :), так шо там їм бути обов'язково, так сказати страхівка.
Кріплення


Розгорнутий вигляд


Ну а коли всьо страшно і кепсько є в атечці для того така парочка:  :)

2729
Молодець, респект великий від мене. Бракувало в нас якраз цієї ставки. Великий+ за наполегливість ;)

2730
Порою цікаві цеглини валяються під ногами. Доводиться таким чином виколуплювати.))


2731
Тут чотирьохлапий робот, рухливість просто вражає...!
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=cHJJQ0zNNOM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=cHJJQ0zNNOM</a>

2732
ЛЕП в Грушеві

2733
Котельня inside:Чарівне місце!

2734
Незважаючи на дощик, вилазка, (чи виїздка) вдалась на всі 100! Об'єкти, село, яблука на селі, горівка, Бровко, поле, ковбаски на мокрих дровах з сухим паркетом - мега ТРУ! А і ше прикордонник з граблями, мовчазний..., це все лише найнайприємніші спогади! Учасникам по жирному + від мене.

2735
Вітаю, для Вас сьогодні важливий день!  ;)

2736
Обговорення / Re: Калуш
« : 28.07.2010 13:33:42 »
+ Був проїздом в Калуші сьогодні, краєм ока на те все глянув. Хочу туди, хоча б на 2 дні...

2737
Цитувати
Тру-дігери бухають. Це характерна риса будь-яких робіт, що стосуються землі. Від геодезиста і археолога до шахтаря, дігера і сибірського нафтовика – всі бухають. Земля якимось чином постійно натякає на алкоголь.
А дівчат-дігерів є багато?
Дівчата є. Десь 5-10%. Зазвичай це украй страшні дівки, часто просто жахливі. Навіть якщо трапиться кілька красивих дівчат, у них виявляться здоровенні таргани в голові. Винятки, зрозуміло, є.
Усміхнуло.. ;D ;D ;D, А на рахунок останьої цитати; можна сприймати двояко  ;D

2738
Фото аварії товарного потяга, котрий зійшов з рейок. Місце аварії - Рясне, правіше від автомобільного мосту. Інфа про ЧП у ЗІКу

Вигляд з мосту:

 
Вигляд знизу


Штаб на місці події)


2739
форт З'явленська гора ми вже бачіли в живу, а от тут я знайшов карту, на якій ще знаходиться форт Рясне, такої ж форми як і на схемі під номером Х. На тижні маю бажання пошукати його на місцевості.
Треба пошукати, та й взагалі, на Рясне є ще багато недосліджених нами місць та об'єктів.

2740
Гарно, + від мене. Цікавий звітик.