Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

2761
сусід лазив в ОЗК. Вода по пояс. Всередині багато чого збереглося, принаймні двигуни, вентиляція. Є вхід в основний будинок де офіси і прохідна. Так шо будьте обережні.

Цікаво. Що вода там по пояс то не дуже вже зле. Є Л1. Треба пробувати.

2762
Да журналісточки супер=))))) Цікавий звіт
А навіщо їм то було потрібно,для якоїсь газети ,чи для себе????
Виходить новий журнал "ХІД". От для того і була потрібна їм стаття про львський андерграунд. Подивимося що з того вийде ;)

2763
територія охороняється?
Бачили жінку в костюмі ДСО. Охорона є, але вона трохи на відстанні від ВШ. Сидять на прохідній.

2764
От подумав, щось давненько ми не збирались на дослідження бомбосховищ. А бомбосховище знаходиться на території Автонавантажувача, під адмін будинком. Біля будинку присутні 3 ВШ, одну в них залазив. З ВШ веде до будинку залізна труба, висотою десь 60 см. Можна лізти, бо дуже цікаво що там. Одна з причин цікавості - тому що згідно списку ЗС там є 2 бомбосховища розраховані на 1200 і на 1500 осіб, 2 і 3 класу відповідно, обидва під одною адресою.
Та й окрім бомбосховищ, ще є цікава територія заводу, що також недосліджена.
Що ж, пропоную дружньо зібратись та узгодити час туди на вилазку. Що на то скажете?  ;)


Головна будівля, під якою є бомбосховище


Всередині ВШ


Одна з трьох ВШ


Територія навколо


Злий Бровко на службі  :)
2765
Дякую за чудову сЕкскурсію що ви їм провели, в мене б так не вийшло. Звіт класний! На рахунок пенька - назад його поставили? З тим люком треба бути обережно, шоб не закрили зовсім :( Ну і що вилізли назовні через "кабінет мера" - теж зачот :) То митці хотіли в тому кецику таку інсталяцію зробити, правда вже напевно наступного року.

Маю ще питання: чи відремонтували ліхтарі, світилися всі 3? Ну і знаючи Роя - будуть мегазачотні фото цих ліхтарів? ;) А то по суті є тіко фото Стінгера тих ліхтарів здалеку.
Як ми верталися, пеньок поставили акуратно на місце. Ліхтарі на цей раз світилися всі три. Ну а фото ліхтарів ще будуть :) - то ще попереду!

2766

2767
Пишу під враженнями. Приємними! Від приємного спілкування та пригодах на місцях!
Як і планували провели зустріч з моледенькими-гарненькими журналістами, краще журналісточками. Мали їх здивувати львівським андерграундом я, Romchick, SANECKA. Що ж, здається здивували, і нам це файно вдалося. Зустрівся з дівчатками-журналістами, познайомились, перейшли одразу до Львіських таєнимць, подалися до Лощини. Там на нас чекав вже Romchick. Перейшлися Лощиною, прогулянку допонювали цікавими фактами та історіями з місця. Всередині замітили деякі зміни: води в декількох коридорах стало більше, по дошкам вже не пройти а також металеві сходи котрі ведуть вгору, вже були зрізані.
Наступний об'єктом було бомбосховище на Чорновола. Інсталились, вдягнулись у бахіли та пішли у середину. У бомбіку вже не пошумиш - гермодвері до будинку вже відкриті, видніється світло з підвалів. Для дівчат момент входу/виходу з об'єкту був найцікавішим.
Далі був легенький перекус_перекур, а вже згодом ріка Полтва. Інсталились біля мосту. На люці був підло поставлений пеньок, добре що хоча б портал не закритий чимось міцнішим. Тут для наших гостей було вже найцікавіше, побачене та відчуте всередині а також  почуте від нас, створювало їм екстра-відчуття. Дійшли до веб-камери, тут запропонував не вертатись назад, а вилізти назовні класичним діггерським методом - через люк, що й успішно зробили. Вуаля...настрій в нас на всі 100, емоції переливаються через верх.і що ж тоді, ну.як завжди, всі одноголосно погодились це все окропити...чимось міцненьким. Що й зробили вже на Підзамче, заодно й бахіли помили...
Одним словом журналістам вечір проведений в "іншому Львові" сподобався...Казали, матеріал для статті буде чудовий. Співпраця в подібному роді продовжиться.

Було гарно, весело, та цікаво. Всі зарядилися гарною порцією позитиву. Буває таке нечасто, проте запам'ятовується назавжди :)

Фото_докази проісходящево:

2768
Ройко мав зазвонити сьогодні та домовитисі, власне він звонив і просив нумер Альони. Гадаю, все уже мало бути домовлено на завтра по обіді, під вечір.
Я домовився з нею. Будемо проводити екскурс))

2769
Впринципі, якщо завтра, позавтра - то міг би.

2770
угу, я на вас вже скільки чекаю  ???
О, то взагалі супер. Тепер забераю точно. Звяжусь в оп.

2771
Хлопаки, телєвізію треба забирати і творити тру-дестрой №2!

2772
От додаю ще стержні від себе.  :) Небо над Львовом, витримка 30 сек. Було видно 5 якравих круглих об'єктів, котрі разом рухались, переміщались з однаковою швидкістю. Згодом раптово зникли.Це часом не 24 серпня літало? Там якраз запускали китайські НЛО (щось на зразок пакуночок з підвязаною кошолкою та свічка, діє типу за принципом повітряної кулі)
Незнаю що то, але фото зроблене до 24 серпня...

2773
Якось брав участь при пошуку в квартирі потенційних "негативних" місць.
Шукали за допомогою рамки чи використовували ще якісь додаткові засоби?
Використовували маятник. Рамку ні. Треба якось попробувати походити з маятником, зробити його неважко.

Ось нагуглив:
виявити розміщення аномальних зон в своїй квартирі дуже просто. Для цього потрібно скористатись звичайним маятником-індикатором. Кільце, шайбочка, гаєчка, а то і бурштинова або пластмасова намистина вагою 15-20 грамів підвішена на нитці довжиною 25-30 сантиметрів, що під силу зробити можна кожному, може підказати вам багато чого. Коли я засвоїв маятник, навчився користуватись ним по більш повній програмі, я зрозумів, що він може вберегти нас від багатьох бід, пов’язаних зі здоров’ям. Також для визначення аномальних зон можна скористатись і рамкою для тих, хто володіє нею, але маятником навчитись користуватись простіше, хоч навіть і це не всім удається. Наприклад із моїх колишніх співробітників по роботі на ДМЗ «Карпати» навчились цьому одиниці, але ніхто так і не розвинув здібності. Багато хто брав маятник двома пальцями – вказівним та великим і старався погасити будь-які його коливання. Певно, що так навчитись володіти маятником практично неможливо.

Кого більше цікавить тут повна розгорнута стаття по темі пошуку геомагнітних зон.

2774
Взагалі геопатогенна зона складається з скупчення дрібних полос, до прикладу в квартирі теж можуть бути негативні місця де не де. Полоса сантиметрів 30-40 шириною - от з такого ці зони складаються. Береться до уваги густина - так утворюється полоси, плями геопатогенних зон. Якось брав участь при пошуку в квартирі потенційних "негативних" місць.

2775
В с. Каменобрід, що перед Городком є двоповерховий будинок кубічної форми зі старої темночервоної цегли. Його дуже добре видно з вікна електрички коли вона стоїть на станції. Так в тому будинку вже надцять років ніхто не живе із-за полтергейста (голоси невідомо звідки, привиди), хоча будинок в досить нормальному сохрані принаймі зовні (в середені не був). Важлива прикмета: вікна і двері першого поверху забиті дошками.
Дякую за інформацію про місце, взагалі, було б добре щоб у цій темі були описані такі місця а також їхнє знаходження. Ще також пасувало б десь роздобути карту геопатогенних зон, зокрема Львова.

2776
Цитувати
От додаю ще стержні від себе.  Усміхнений  Небо над Львовом, витримка 30 сек. Було видно 5 якравих круглих об'єктів, котрі разом рухались, переміщались з однаковою швидкістю. Згодом раптово зникли.

а витримка точно-точно була 30 сек? а то якось зорі на задньому пляні повернулись конкретно, явно за 30 с. вони б так не встигли...
Звісно 30 сек, в екзіфі можна глянути. Зірки (тобто планета :) ) дійсно так рухаються, ще плюс врахуємо кратність об'єктива. Так і вийде.

2777
Від мене подяка всім +
На фото зверху велика гільза, цікаво від чого?
Навіть незнаю, на днях почищу донце та оприділю вже. Викладу сюди.

2778
Цитувати
Ну от розкажу свою історію.
Гуляли ми якось з брательніком уночі по залізниці яка йде зі станції Сихів  і далі на Давидів,Ходорів і т.д.І от коли ми вже доходили до Львова(були приблизно між дорогою що веде на Пасіки-Зубрицькі і розгалуженням залізниці до фак-парку і заводу ''Іскра" я собі просто обернувся(обернувся і братуха) і  ми побачили таку картину: на відстані кількох метрів(тепер тяжко сказати яка відстань розділяла нас і то щось ,але точно невелика) щось рухалося в сторону до колії,перейшло колію і пішло собі далі.Воно було схоже на людину,тільки справа в тому що воно не видавало жодних звуків(наприклад удар взуттям об каміння)воно було білого кольору і воно не йшло-воно пливло.От це я дуже добре бачив. Без сумніву.
Я вже потім потім почав питати в місцевих чи часом ніхто не знає-може там хтось загинув.Проскочила якась інформація що там таки хтось загинув,але наскільки вона точна сказати не можу.
Все може бути, цілком. Привид, тобто енергетичний згусток міг й показатися людському оку на мить. Можливо там хтось загинув.
Цікава тут дискусія розвелась, вже є стержні ;D  ну і також противники незбагненного.

От додаю ще стержні від себе.  :) Небо над Львовом, витримка 30 сек. Було видно 5 якравих круглих об'єктів, котрі разом рухались, переміщались з однаковою швидкістю. Згодом раптово зникли.


2779
да дуже цікавий звіт !!!!!!а який бюджет поїздки,з людини?
З розрахунку на 2 дні це - 150 -200 гривень. Це зі всім (дорога, їжа і т.д.). Хоча можна й у 100 гривень вкластись.

2780
    Надибав статтю у Високому Замку, про те як "відома американська дослідницька група
«Мисливці за привидами» (Ghost Hunters International) досліджувала паранормальні явища на території Підгорецького замку на Львівщині. Впродовж трьох днів за допомогою надсучасної апаратури дослідники намагались виловити у замку духів, які, за давніми легендами, живуть там і лякають жителів Підгірців. Зусилля не були марними. «Привиди у замку справді є!» – такого висновку дійшли американські дослідники".


Уривки з статті:
   "З того часу до Підгорецького замку були запрошені чотири різні групи людей, які займалися дослідженнями аномальних явищ на території замкового комплексу. Вражаючі висновки були зроблені командою популярної української телепередачі «Битва екстрасенсів». Усі двадцятеро екстрасенсів одноголосно заявляли, що замок переповнений привидами"

«Мисливці» розповіли, що під час досліджень використовували спеціальну апаратуру: пристрої, які здійснюють звукозапис, вимірюють електромагнітні поля, радіоактивність, термографічні камери, камери нічного бачення, портативні і статичні відеокамери та інше спорядження. Значна кількість апаратів виконана на спецзамовлення, зокрема: геофон, який фіксує та описує вібрації; ЕМП вимірювач, що створює аудіоефект при змінах в електромагнітному полі; генератор «білого шуму»... Працювали лише вночі, коли, мовляв, на світ виходить потойбічна сила. Американський проект дослідників позиціонується як документальна програма з науковим підходом. Тому до кожної знахідки вони ставляться скептично і намагаються пояснити наукою. На запитання журналістів, якою мовою спілкуєтесь із привидами, головний продюсер американського проекту Керан Газалвес сказав, що тут мова не відіграє жодної ролі, слід дивитись на явище ширше.

Більше про таємниці Підгорецького замку розповіла фіналістка VI «Битви екстрасенсів» Олена Курілова, яка взяла участь в американському дослідженні «Мисливців за привидами». «Жодних документів про нерозголошення таємниць дослідження не підписувала, тому розповім, що мене вразило у Підгірцях, – сказала вона. – Підгорецький замок – шокуючий і паранормальний. Вже біля воріт палацу відчула тривогу. Коли зайшла у замок, побачила силует жінки у довгій білій сорочці та з розпущеним волоссям. Кожен її порух супроводжувався незначним вітерцем, хоча протягу у кімнаті не було. Відразу відчула, що привид має позитивну енергетику, він – світлий, відкритий і випромінює тепло. Коли я підійшла до жінки у білому ближче, її силует наче випарувався, але присутність відчувалась і надалі». Дослідники припускають, що цей силует, швидше за все, належить дружині польського короля Яна ІІІ Собеського Марії Казимири, про що свідчать і давні легенди. «Згодом у підвалі замку побачила ще двох привидів, – продовжила Олена Курілова. – Це були силуети військових у німецькій формі».

Оригінал статті тут

Що ж, дуже цікаво, залишається дочекатись до виходу їхнього фільму про замок. Місце там таки з доволі потужною енергетикою, буваючи там неодноразово відчував на своїй шкурі :)

Фотка_скан з газети з ймовірним привидом:)


Було б добре якщо б хтось поділився власними спогадами, чимось побаченим, або ж відчутим на собі. Без міфів та легенд звісно.