Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

2821
Тут результат вилазки

2822
Мали бути на місці табору ракетні шахти, як гадалося. Але не сталось як гадалось.  :)
Перевірити інформацію мусіли, отож зібралися зраненько Зеля, Інкогніто, Ромчик, Ростислав та я. Ганебний дощовий ранок...купуємо бастурму, воду сідаємо в сраковоз Зелі та відчалюємо в напрям Бібрки. З основної дороги звернули наліво, залишили машину. Спочатку бетонна дорога нас обнадіювала на наявність чогось військового там в лісі, далі та ж дорога була всіяна зрубаними деревами та кущами, спеціально мабуть думали, щоб не шастали туди всякі)) Пробирались через лісові баталії, топтали болото, мокли, а тоді вже вийшли на рівненьку чисту дорогу, яка огортала пагорб.Далі, остання надія, виходимо з-за повороту та бачимо залишки будівель:


Все, тут зрозуміли що й до чого й трішки розчарувалися. Хоча настроєва погода та гарна природа цієї місцини нам то компенсувала:


Далі потому, змарнілі такі, захотіли ше якихось пригод, подалися в Старе Село. Але замок нас не цікавив, цікавив нас асортимент продуктів в місцевому магазині))). Плюнули на той асортимент збідований та й поїхали в Брюхляндію на чебуреки смаченькі...
Поїли.

Та зігрілись)

 

2823
Цитувати
Залізниця розташована на верхній терасі Стрийського парку, колії прокладені вздовж периметра парку від вулиці Івана Франка до входу в парк з боку вул. Стрийської (біля парку ім. Б. Хмельницького)
хм... Це напевне якась помилка - які ж колії біля парку культури ? Крайні станції це Сонячна - в районі податкової, назву іншої не пам"ятаю, але вона теж ніби дуже далеко від парку культури.
Це не помилка. До 1976 року існувала станція Дитяче містечко, яка відповідно розташовувалась ближче до входу в парк ім. Б. Хмельницького. Вище це описано.

2824
Гумор / Re: Смішні фотки 3
« : 27.06.2010 03:55:40 »
Доволі смачно :)


2825
Залізниця розташована на верхній терасі Стрийського парку, колії прокладені вздовж периметра парку від вулиці Івана Франка до входу в парк з боку вул. Стрийської (біля парку ім. Б. Хмельницького). При побудові залізниці використали колію, що існувала ще з часів Загальної крайової виставки 1894 р., а в міжвоєнний період з’єднувала станцію Персенківка з товарними залізничними платформами павільйонного містечка Східних Торгів. Початкова довжина дитячої залізниці становила 1850 м, на лінії було збудовано три станції, маршрутом курсував потяг, що складався з паровоза та чотирьох дерев’яних вагонів. У 1960-х роках старий потяг замінив тепловоз із металевими вагонами.Під час реконструкції вулиці Стрийської у 1976 р. довжину колії скоротили до 1200 м, в цей же час була ліквідована одна зі станцій.

Після розпаду СРСР станції ДЗ були перейменовані Комсомольська в Паркову (Паркову), а Піонерська - в Сонячна (Сонячну).

У перші роки роботи дитячої залізниці парк рухомого складу був укомплектований одним паровозом Кч4-027, чотирма двовісними дерев'яними пасажирськими та трьома вантажними вагонами.

Наприкінці 60-х - початку 70-х років рухомий склад був оновлений - ДЗ отримала в своє розпорядження нові суцільнометалеві вагони Pafawag і ТУ2-087, ТУ3-039, ТУ3-040. ТУ2-087 отримав вельми незвичайне оформлення, зроблене за мотивами стандартної розмальовки перших випусків ширококолійного електровоза ВЛ8.

Деякий час у середині 80-х років на Львівській залізниці застосовувалася дещо незвичайна технологія керування поїздами. До поїзду з обох кінців чіплялися тепловози ТУ3 і з кінцевої станції поїзд повертався без обгону локомотива.

У 1989 році тепловоз ТУ3-040 був списаний, і сьогодні ТУ3-039 залишився єдиним на території колишнього СРСР тепловозом цієї серії, експлуатація якого продовжується до цих пір. Усвідомлюючи унікальність цієї машини, керівництво дитячої залізниці приділяє особливу увагу її збереження. В даний час ТУ3-039 використовується лише в особливих випадках - на свята та за спецзамовленнями. В основному для водіння поїздів використовується ТУ2-087


Фото представляє урочисте відкриття Львівської дитячої залізниці 8 листопада 1951 р. – популярного дитячого атракціону та навчальної бази для майбутніх залізничників.
(c)Олег Введенський

Повністю вичерпний історично-технічний опис Львівської Дитячої Залізниці є тут (рос.)Недавно проходив з другом поряд станції "Сонячна". Друзяка мені заявив, що ніколи не катався на дитячій залізниці. Хм...подумав я, глянув на годинник...ок, тоді пішли на станцію. Якраз в голові поїзда був ТУ 3 039. От і супер, підійшов, на прохання проїхатися усередині тепловозу отримав згоду. Краще все ж таки, ніж в вагоні, серед дітей. Хоча діти й в тепловозі були, і діти машиністи.

Юний машиніст самостійно зрушив потяг з місця, як і керував ним в подальшому. Проте під пильним наглядом старшого.

Кабіна ТУ 3. Простора, правда шось крісел я не замітив. Хіба відкидні були.

Панель приборів. Все тут дуже просто


тумблери зі світловою індикацією

А скоростемір знаходиться позаду машиніста

Пронто...просто пронто, мабуть талісман)))

Тумблер який відповідає за очисні щітки на склі

Сподобалась мені технологія обігріву лобового вікна

V12 у всій красі


Вітерець бере старт

А тут "стрєлачнікі стрєлкі перєводят"

Та невже? :)

Курсуємо в депо

Так всередині. Видно трубу для вихлопу тепловозу.

ТУ 3 у всій красі

ТУ 2 йде на посадку

кабіна в ньому низька та тісна. Зате сидіти можна

Дані ТУ 3

решта фоток тут

2826
Годинка так 10 ранку, на ДСК. Добре всім буде? Ну і взагалі хто ще буде, зголошуйтесь!

2827
Та, закрити на колодку. Ну і бажано чим швидше, завтра, позавтра. Заодно й роздивитися детально об'єкт. То як?

2828
Було б добре якщо б хтось знайшов фотографії закладу ще радянського часу, щоб порівняти як то воно колись було там.

2829
Та, колодка обовязково має бути. Маю певні здогади хто відкрив вежу..., по написах DL, хоча можу помилятись. І взагалі, треба прослідкувати за цим місцем, ану ще й зробимо пристанище а-ля бомбік під Добробутом.А і ше, Зелю з ломом туди не можна пускати))))А то для нього роботи там знайдеться багатеннно ;)

2830
Сьогодні з Venickom були в справах в районі податкової. Верталися в центр Стрийським парком. Проходимо повз вежу а тут.ввідкриті двері на наш подив. Такого звісно пропустити не могли, дістали ліхтари та мильнички, зайшли в споруду.
Вхід в колишній ресторан пролягав через роздягальню, що на першому рівні. Над вішаками розміщувалося електронне табло про наявність місць на кожному з секторів вежі!! Приємно вразила така річ. Вежа поділена на 6 поверхів (секторів).

Вхід, коли заходили, двері були прикриті


Табло, яке показувало інфу про вільні місця

На другому поверсі розміщувалась барна стійка та кімната бугалтерії чи дирекції закладу. Залишилось дуже багато елементів побуту радянського часу, характерних дермантинових меблів, барних стільців, посуди.Ще зауважу, виглядає воно зовсім непогано, тобто не знищене часом та відвідувачами закритого закладу. Ресторан декорований тру-hand made вітражами, скульптурами, шклом, дещо є ще ціле, можна тільки уявити собі, як там колись шикарно було.
Між поверхами є туалети, умивальники. Також є вантажний ліфт, по якому возився посуд та їжа з верхніх поверхів.  А останній поверх це взагалі фантастика!
Білі дивани, барна стійка з колецією імпортних напоїв (пусті, проте нерозбиті фляшки) модних та дорогих ще в кінці 80-х років...Якось переносишся в часі, коли перебуваєш там, взагалі дивні відчуття, висота розташування, предмети та панорама роблять своє діло... Звідти є лаз на гвинтові сходи, які огинають вежу а також скрита драбинка на стрих, звідки можна попасти на дахівку вежі.
Отже, є прекрасне місце, незнаю як так двері раптом відриті виявилися серед дня..., наразі все ще не засране та не понищене сильно. В кожному разі вхідні двері ми замотали шнурком від проводки. Чим швиде туди навідаємося тим краще буде, варто цю атмосферу побачити та відчути особисто.

P.S. Взагалі місце виглядало містично, всередині відмовилася працювати цифромильничка якимось чином, довелося заюзати телефон.


Сходи з першого поверху вгоруНа другому поверсі


Містичний гном...всі страхи від нього)))


Десь посередині вежі


Ліфт


Барна стійка, яка хіба згнити зі старості може.Сходи

Ну і епілог, верхній поверх + дах
Так залишили по собі

Відео, з телефону
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=LsvccN0fkE8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=LsvccN0fkE8</a>


2831
Давайте на неділю або ж понділок. Кому що підходить, тоді вирішимо. Мені зручніша неділя.

2832
Плани / Re: Кіна Міста Лева
« : 25.06.2010 00:04:07 »
Кінотеатр Київ - працює, кінотеатр Зірка - це ж клуб Пікассо!

2833
Гумор / Re: Смішні фотки 3
« : 24.06.2010 01:53:04 »
Портативний світлофор на трасі Львів-Київ. Акумулятори крадуть всеодно, незважаючи на колодки, бетонну плиту та блок...

2834
Був би дуже вдячний якби хтось цими вихідними туда зїздив і перефоткав шо там лишилосі. Адже ж це мають бути найближчі до Львова ракетні Шахти! Їхати туда 20км, маршрутки ходять часто від кільця на Зеленій. Можна і Велосипедом. Користуючись днем проституції їду на 3 дні в Мармароси.
Дай хоча б приблизні кординати місця розташування, шоб знати в який бік рухатись.
Цитувати
давайте в неділю
  А на неділю на вечір може бути рибалочка.)))

2835
   Читав цю статтю в "Інхформаторі", можливо вона мене спонукала запропонувати Шановним Дописувачам відвідини "Галичини". А як панство думає шо до пропозиції облазити усі "кіна" Львову ("КіноПалац" сі не рахує) і на основі отриманих даних намалювати тру-мега-звіт? Чи потребує ця ідея реалізації в "Планах"?
Хороша ідея! Можна почати з кінотеатру Львів...

2836
Тут непогані апартементи, відносно недорого http://www.irenahotel.com.ua/

2837
Після оглядин кінотеатру "Галичина" подалися на дах будинку навпроти, звісно завдяки Romchick'у.+

Поєднували приємне з корисним
Дроти були всюди


2838
Аналогічно й у мене так: проходив по приміщенні, хотілось відчути той шум, рух людей, лавки з радіодеталями, працюючі електрони...Час змінив все, лише нагадують про радіобазар рекламні наклейки на стінах, ну і специфічний запах, хоча впринципі, він властивий багатьом таким будівлям, до прикладу як в кінотеатрі Львів. Цей запах створють старі облицювальні плити, звукопоглинаючі панелі...незнаю навіть що ще.
А що зараз? Зараз дестрой і розруха та приватні руки. Скоро думаю так не буде, аналог міленіума чи ще чогось в такому роді слід нам очікувати.
А ми ще встигли відчути та поринути у спогади, те, що нам до болю знайоме. Щоб побачити і забути.

От і нові зірки нашого кіно))))

2839
Сьогодні спускався в місця розкопок - вразило мене найбільше кількість кісток тварин. Інколи кістки нагадували людські.
Поєднати якось це історично, що ж там було колись?

2840
Заходив з Смайлом в 10 вечора через кп лікарні. Все тихо-спокійно було, місце входу прикрите сміттєвими урнами, не освітлюється. Далі в скверу є хороше місце для маскування та очікування. Так що плануємо в вечірній час.