Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

2841
уточніть дні поїздки  :) з радістю би махнула туди! :P
Думаю, десь після 24 серпня.

2842
А на коли приблизно це діло планується?

Пі.Сі. На цих вихідних я не зможу, і взагалі до 24-го включно

На наступному тижні!

2843
Швидше за все потягом, а потім пішкарусом або на чомусь під'їдемо. Це ше треба взнати.

2844
Є бажання відвідати один з найкраще збережених об'єктів Лінії Арпада, що знаходиться в селі Верхня Грабівниця, з перебуванням на місці 2 дні. Планується тщатєльно там все познімати (тобто пофотографувати), обслідити довколишню територію, облазити усі підземні закаулки, помилуватися красою карпат, та й побалувати себе чимось смачненьким, свіжозготовленим на вогні. Прихопив б собою й МД, також шось пошукати можна.

Можна на наступні вихідні, або й посеред тижня. Маю вільний час.

Звіт Wenderer'a з місця
Об'єкт входить у 7 чудес України  :) опис - http://7chudes.in.ua/info/643.htm

Тут є ще два фотозвіти:
1 - http://vkarpatah.com.ua/zakarpate/liniya-arpada.-bunker-v-sele-v.grabivnitsa.-chast-pervaya.html
2 - http://vkarpatah.com.ua/zakarpate/liniya-arpada.-bunker-v-sele-v.grabivnitsa.-chast-vtoraya.html

P.S. Хм..., там має бути цікаво...

В кого які пропозиції?

2845
Смітник / Re: Коханий в Писок
« : 20.08.2010 12:11:51 »
Та місць дофіга насправді,просто треба "роззути очі" і не лінуватися. Величезний Калуш, Стрий,де є закинута ВЧ і купа цікавого.на форумі майже нема звітів з Волині,думаю,там теж є на що подивитися. Знайомий вчится на геологічному-лазив в шахту в Стебнику,краса неземна.взагалі,в кожному маленькому місті є щось цікаве,про що ми можемо і не знати. 
На рахунок шахти в Стебнику, як туди попасти можна?

2846
Про explorer.lviv.ua / Re: Йомана-врот
« : 20.08.2010 01:33:41 »
Ша...То затишшя перед бурею!
І до речі. На Лінію Арпада ідемо на вихідні, а?  ;)

2847
   Я це явище, або ж закономірність, називаю просто - "всі в обоймі" (фраза з фільму "12"). В держустановах так змушені робити вже з різних причин. Спочатку не було грошей, а потім вони в декого зявляються та моментально появляється елементарна людська ненаситність. Але це не у всіх звісно.
Це стосується не тільки Львівської медицини, це розповсюджене на всю неньку-Україну, та й не тільки на неї.
   Проте не все так погано тільку тому, щоб принаймі є в нас можливість не робити того, що всі привикли бездумно робити. І з успішним результатом головне! Якщо б люди трошки задумувались за що платять такого не було б. Але в нас таке не скоро буде, ментальність не позволить. Починати завжди з себе треба. І ти дав хороший приклад!
Тобі красненький + за порушення цікавої теми!

2848
Маю любительску кінокамеру Аврора, виробництва початку 70-х років. Робоча доречі. Можна навіть її якось оживити. Живлення не проблема, от тільки плівочку б десь 8мм дістати. Може в когось буде в загашниках? Хотілось б попробувати, як то воно колись було... :)

відсік для плівки


моторчик


РАГУЛіровочка


видошукач та кнопка відкриття плівочного відсіку

2849
Гумор / Re: Смішні фотки 3
« : 18.08.2010 22:26:09 »
От такий красивий магазин в одному із сіл Житомирської області. От автентика збереглась!  За 50 років ніяких змін в екстер'єрі та в інтер'єрі. Працюючий, купував воду там. Коли вже напився води та від'їхав дальше, захотів вернутися щоб сфоткати його. Не встиг нажаль всередині зробити фото.. Обід з третьої до п'ятої...


2850
Плани / Re: пл.Різні 13
« : 18.08.2010 19:54:43 »
+1, можна лізти, десь зранку, на 09:00 наприклад

2851
Складається враження що там екологічна,техногенна та культурна катастрофа. Всюди. Яка причому спокійно співіснує з шикарними віллами та приватними пляжами.
Щодо другого питання: чумаки цілком могли бути й у Саках. Крим входив в іхній маршрут завжди.
Ну і + за цікавий матеріал ;)

2852
Непогано би було визначити точні координати цього колектора, щоб подивится як він розташований відносно ПдЗх колектора. Виникає питання, якщо це якийсь колектор, то чому в ньому сухо? Дренажна ситема чи може дощова каналізація, але такого розміру?..
До речі промвузол на Рясному практично не описаний на Експлорері. Колись ходив туда в розвідку, більшість заводів викуплено фірмами,є навіть охороняємі злими дядьками з автоматами, але ще є місця де можна легально/нелегально поексплорити.
Угу...Можливо навіть той колектор якось з'єднаний з ПдЗх. Варто відвідати ці місця ще раз, грунтовно поексплорити все кругом. Плануємо тоді.
Готовий спускатися?  ;)

2853
Треба спуститись в той колектор, глянути шо там і як. Запастися правда треба мотузкою.

2854
Недавно укомплектував й свою аптечку. За основу взяв автомобільну аптечку та перфектний пост Yzerl'a&Inkognito та ще зробив апгрейд того всього від себе, враховуючи також ліки по особистих потребувань. І спакував то все в таку красненьку спешл-сумку. ЇЇ плюси це 2 види кріплення, тобто на пояс або ж на рюкзак. Мінуси то шо вона не тверда. Удари не для неї, суміш йоду, зеленки і ше якоїсь зарази буде гарантована. Ніби є все, хотілось б ще до знеболюючих додати ІБУПРОМмакс, зі спазмолітичних НО-ШПА, а також як вже згадував дядько Yzerl не зашкодив би пінцет, рукавиці одноразові в к-ті двох штук, скарификатор від скалок загнених.

І ше, обов'язково презервативи, порою аптечка є останньою інстанцією куди звертаєшся :), так шо там їм бути обов'язково, так сказати страхівка.
Кріплення


Розгорнутий вигляд


Ну а коли всьо страшно і кепсько є в атечці для того така парочка:  :)

2855
Молодець, респект великий від мене. Бракувало в нас якраз цієї ставки. Великий+ за наполегливість ;)

2856
Порою цікаві цеглини валяються під ногами. Доводиться таким чином виколуплювати.))


2857
Тут чотирьохлапий робот, рухливість просто вражає...!
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=cHJJQ0zNNOM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=cHJJQ0zNNOM</a>

2858
ЛЕП в Грушеві

2859
Котельня inside:Чарівне місце!

2860
Незважаючи на дощик, вилазка, (чи виїздка) вдалась на всі 100! Об'єкти, село, яблука на селі, горівка, Бровко, поле, ковбаски на мокрих дровах з сухим паркетом - мега ТРУ! А і ше прикордонник з граблями, мовчазний..., це все лише найнайприємніші спогади! Учасникам по жирному + від мене.