Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

2861
Вітаю, для Вас сьогодні важливий день!  ;)

2862
Обговорення / Re: Калуш
« : 28.07.2010 13:33:42 »
+ Був проїздом в Калуші сьогодні, краєм ока на те все глянув. Хочу туди, хоча б на 2 дні...

2863
Цитувати
Тру-дігери бухають. Це характерна риса будь-яких робіт, що стосуються землі. Від геодезиста і археолога до шахтаря, дігера і сибірського нафтовика – всі бухають. Земля якимось чином постійно натякає на алкоголь.
А дівчат-дігерів є багато?
Дівчата є. Десь 5-10%. Зазвичай це украй страшні дівки, часто просто жахливі. Навіть якщо трапиться кілька красивих дівчат, у них виявляться здоровенні таргани в голові. Винятки, зрозуміло, є.
Усміхнуло.. ;D ;D ;D, А на рахунок останьої цитати; можна сприймати двояко  ;D

2864
Фото аварії товарного потяга, котрий зійшов з рейок. Місце аварії - Рясне, правіше від автомобільного мосту. Інфа про ЧП у ЗІКу

Вигляд з мосту:

 
Вигляд знизу


Штаб на місці події)


2865
форт З'явленська гора ми вже бачіли в живу, а от тут я знайшов карту, на якій ще знаходиться форт Рясне, такої ж форми як і на схемі під номером Х. На тижні маю бажання пошукати його на місцевості.
Треба пошукати, та й взагалі, на Рясне є ще багато недосліджених нами місць та об'єктів.

2866
Гарно, + від мене. Цікавий звітик.

2867
Разом з Смайлом маємо бажання перейтися ділянкою від вул. Шевченка, а конкретніше від елеватора до вул. Вінниця, з метою пошуку пролягання південно-західного колектора, також зачіпити вул. Тунельну. А найважливіша мета - це фотографування вечірньої залізниці, на ділянці від Клепарова до головного вокзалу. Тип прогулянки спокійний, без гострих проявів на кшталт кудись влізти, зломати, та пірнати (під землю). :)
Плануємо десь на 17:00.
Хто має бажання, приєднюйтеся!

2868
Гумор / Re: Смішні фотки 3
« : 23.07.2010 14:09:13 »
 :)

2869
Тут трохи є моїх фоток з коментарями з поїздки до Греції. Є ше трохи Болгарії,
місто Відін і Пещерен Дом)).


2870
тут ше є пару цікавих фото

2871
Колись на Високому Замку зазняв як літак пливе на посадку. Цікаво виглядало, якраз на будинками.


2872
Стан на тверду 4. Все на місці, все ціле.

2873
Мій рюкзак вже проданий. Правда є ще один такий, з оранжевими смугами, колега продає. Ціна 200 гривень.
P.S. Доречі, в рюкзаку можна з двох відділень зробити одне велике, утворюється багато місця. Жертвується боксом для фотоапарата правда. Віділення для ноута це не стосується.

2874
А якого кольору твоя?
Зелений, якраз той що на першій картинці.

2875
Ідеальний рюкзак для подорожей, зручний, є окреме місце для ноутбука (до 17 дюймів), куди також влізуть шнур та мишка і навіть ще щось)). Є окреме місце для фотоапарата та 4 обєктивів, в боксі також мають місце захисні подушки. Є також третє віділення, доволі вмістиме для інших речей, з міні кишенями для ручок, карточок, гачком для ключів та іншого. Віділення доволі вмістимі, можна запакувати багато речей, за відстутності ноутбука - ще більше. Фляшка, їжа, светр, футболки все спокійно вміщається разом з фотоапаратом з 4 обєктивами.  У рюкзака водовідштовхуючий матеріал All Weather Cover™. Користувався ним зрідка, стан ідеальний, без надривів та слідів зношування. Колір чорний з зеленими смужками.
Продаю за 250 гривників. Ціна нового стартує від 550.2876
Гарно! Можна з якогось ракурсу його зняти.
А з тим тунелем в мене є історія одна. Мав нагоду стояти на мості в той час, як проїзджали два товарні потяги на швидкості немалій. Був якраз між двома коліями, ні вліво, ні вправо, діватись нікуди, ліг між коліями, тримаючись руками за шпали. Отримав порцію адреналіну тоді потужну...! Добре що хоч порція в штани не пішла)))

2877
Сюди обов'язково треба навідатись. Бомбосховище трьох-рівневе, всередині зараз знаходиться дизельна установка. Всередині завжди сидить дизеліст, і як казав знайомий, котрий працює на швидікій, за флєшку можна домовитись та зайти туди. Так що найближчим часом туди треба зробити вилазку з фотіками.

2878
Насправді це є класичний "дойчляндський" бомбік, до того ж завалений хламом з лікарні. Повідав мені про то знайомий, який там колись працював. Так що вже не обовязково туди докопуватись спеціально.

2879
година 22, не раніше, бо точно спалимось. тре щоб хтось в полтві знімав ще.
Знімати буде мій кулєґа та напарник Назар, якщо шось в нього не виканає тоді вже я.

2880
пропозиції є, це година десь 22:00, не раніше. На будь-який день.