Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

2921
Похмурий, туманний ранок зустрів мене з Смайлом на Погулянці, біля Центру творчості дітей та юнацтва Галичини.
На годиннику 7:30, крокуємо в напрямок лісопарку, через ставок.Найперше що нас цікавило та хотіли побачити, це будинок та церкву, які розташовані серед мальовничого масиву, в такому собі оазисі. Будинок за адресою Вахнянина 39-а. Збереглася на будівлі старенька табличка неймовірної краси Pasieki Lyczakowsie 1. В фронтальній частині будинку збереглась автентична веранда, вхідні двері та замок того часу. Поряд з будинком церква Матері Божої Неустанної Помочі. На її місці колись зведена була вірменською громадою дерев'яна капличка, яка з часом перейшла до монахинь Бенедикток. Тоді ж і була зведена церква та будинок.

Будинок має свою оригінальну легенду.
Жила у цьому будинку гарна панянка. На вигляд мала років зо 30, а час, який невпинно втікав, наче оминав. Вона не старіла, а чоловіки, які закохувались до нестями, з часом втрачали силу і... зникали. Це привернуло увагу одного лікаря, який, перевіряючи панянку по реєстру, не зміг зрозуміти дату її народження. Виходило, що вона мала мати 80 років. Він здогадався, що через шалене кохання з панночкою чоловіки, побувавши в її сексуальних обіймах, втрачали життєву енергію і молодість. Розгадавши її таємницю, медик, в якого вона закохалася, зупинив сексуальне винищення чоловіків. Не отримуючи від нього взаємності, жінка почала старіти і згасати.
При тому будинок дуже позитивний, як і навколишня територія, перевірено неодноразово на собі. Добрі колеги колись винаймали третину будинку для проживання, гостював інколи, гулялося, спалося, їлося, пилося там добре, привидів ніхто не бачив :) В мене чомусь завжди виникає дивне відчуття привязаності до того місця.
Поряд є металева вишка невідомого призначення, городи, кілька покинутих сарайчиків. Городи свіжі, обробляються людьми. А от в одному покинутому, напів-заваленому сарайчику знайшли, підреслю, саме знайшли :) серед тих хащів старенький Москвич 400-420. Трохи поржавілий, проте всі основні вузли на місці. Замаскований прогнившими дошками з перекриття. Взагалі, місце там багате на артефакти бувальщини, думаю, Стінгер б кайфанув там по особливому))) Всі ці господарські будівлі виглядали давно покинутими господарями, все давно зайшло в полон рослинності.
Покинувши цю загадкову територію рушили в напрямок до Виноробного заводу,(філія молдвинпрому), зведеного на місці броварні Яна Кляйна. Перше, що кинулось в очі з заводу, то це адмін будівля, яка виглядає постраждалою від вибуху газу. Гріх було не скористатись недільним святом, та не влізти на об'єкт! Правда не так нахально як колись практикувалося зрідка. ;)  Зайшли ззаду, відкрили кілька потенційно-хороших точок входу-виходу. Завод не виглядає цілком дестройним, щось ще там таки жевріє. Котельня правда вже не працююча. Впринипі є там дещо цікаве, варто навідатися.
Після відвідин заводу далася взнаки безсонна ніч, випите пиво з Пивнички, вирішили, пора вже щось зїсти. Було обрана їжа з Арсену та посиденьки на блоках.Церква
Різного роду знахідки
От і головна знахідка) Потужний пеніциліновий запах можна собі уявити, адже відкрив двері невідомо за скільки літВаріації на тему "chicago gangsters"  ;D


Вивчення знайденого


Погріб, в котрий я чуть не провалився


Але все таки в нього провалився Смайл (з матрацом та пудрою з зеркалом)  ;D  ;D  ;D


Навколо повно було делікатесів


Тут я пірнув в хлам)


Городи


"Вже сі виліз туво на дерево"  ;D


Адмінбудівля винзаводу


шукаємо вхід


Вже всередині: "шах, мат та пиво"  ;D


Хороший кусок чугунного минулого, доречі класний унітаз, шкода шо зараз віддають перевагу білим каменям, в місцях де багато люду звісно


Була замічена нами цікава залізобетонна штуковина, може хтось буде мати якісь здогади що то є?

Її номер


По дорозі до Арсену зустрівся нам оригінальний автомагазин, вірніше його назва


куплені сирні палочки, які чомусь випадали з рук

от і наше пристанище для сніданку :)

Решта фоток тут
 

2922
Смітник / Re: Ветеринар
« : 25.05.2010 12:22:30 »
***-***-**-**, Максим

2923
Все, нема бомбіка... Таку картину побачили недільного ранку 23.05.


2924
І від мене +. Читаючи, уявляв себе на твому місці..., ненаважився б на такий забіг ;D

2925
Є бажання в мене та в Inkognito в неділю 23.05. пройтися по Прогулянці та околицях, все грунтовно дослідити на наявність чогось цікавого. Зачепимо ще кілька мені відомих місць. Вилазити плануться десь так дуже зранку. Пивко, закускі і прочіє прінадлєжнасті всіляко підтримуються, погоду обіцяють не дощову, тому може й вдатися ще нам файний пікнічок.
Ділимося ідеями та оприділяємося з часом!

2926
Приєднуюсь, успіхів, міцного здоров'я та нових відкриттів у житті!

2927
Інженерні Споруди / Re: Полтва
« : 21.05.2010 19:23:43 »
Фотки настільки гарні, що у мене є сумнів - це Полтва чи фотошоп ? Хто рюхає у фотографії - оцініть плз.
Фотки гарні, на рахунок обробки, думаю що це грамотно витянутий RAW в відповідному редакторі типу ACDsee, Lightroom, Capture One і т.д., з легким редагуванням контрасності, насиченості, регулюванням ББ та тонуванням. Ну і звісно це Полтва, без перебільшень, за виключенням фіолетової води  :)

Таки дійсно, завіса таємничості над полтвою поволі зникає, навіть якось сумно від того стає. Хотілось б дуже подивувати відвідувачів цього закладу нашою присутністю на екрані, і взагалі друзі, щось ми давненько разом туди не спускались. Перестають лити зливи, та й ліземо, тимпаче на нас ще чекають недосліджені притоки ну і + фотосесії на місцях :). То як, плануємо? ;)

2928
Прийду, відзначимо))) :)

2929
Вітаю дядьдко! Бажаю тобі здійснення всього того, що ти собі бажаєш! Міцного здоровя також! І таки дійсно, почастіше заходь на форум  ;)

2930
Ну що ж, сьогодні зранку зустрілись Zelja, Deadmeat та я. Протерли очі та пішли піднімати домкратом ту плиту. Підняли, та й під нею ніц не побачили, окрім мурах та слимаків. Так ми собі подумали, що може бути щось під тією другою плитою.  :-\

2931
Плани / Re: Кувалок Цитаделі
« : 19.05.2010 20:31:26 »
Я приготував зачотний лом 1.5 метровий
То є добре, хоча ше краще "урановий" лом ;D, памятаєш?  ;)
Хто ще буде?

2932
Плани / Re: Кувалок Цитаделі
« : 18.05.2010 23:46:09 »
Є пропозиція почати ту справу в четвер срання (приблизно о 6:00), підписався вже deadmeat та Stinger. Що шановний нарід на то скаже? :)

2933
Цитувати
Наступний препарат це Омеп, чудово понижує кислотність шлунку, навідміну від Ренні та решти того роду препаратів (суджу по собі)
цікаво, а в чому перевага Омеп'у? Шо на свій хлопський розум можу зрозуміти із інструкцій, Омап (власе ОМЕП) вже варто їсти коли наявна виразка чи загострення гастриту. Я ж мав наувазі засіб від печії, що часто виникає при нашому нерегулярному та незбалансованому харчуванні на усякого роду вилазках.

 P.S. РАНІТІДИН вітчизняний вартує до 3 грн., ОМЕП - від 19 грн. Дія - практично ідентична. У аптечку власне ше класно було б ІМОДІУМ покласти, врятує від наглої срачки
Омепразол 20мг. в капсулах коштує до 5 грн. Знову ж таки, це все індивідуально. Вживав і ранітадин колись, проте омепразол  значно ефективніший. Кислотність, біль знімає найкраще, повір все перепробував. Можна навіть його вживати зазделегідь, знаючи що буде неякісне харчування протягом дня.
Проте найкраще такий препарат вживати особам хто має хронічні хвороби ШКТ. Хто того зла немає, але спіткала печія цілком підійде Ренні, Маалокс і тд.  

2934
Плани / Re: Кувалок Цитаделі
« : 16.05.2010 21:38:33 »
Я за в будь який день.
Аналогічно, будь-який день. Ломика візьму, ще пошукаю домкрат в підвалі.

2935
Додам ще по розладах шлункового-кишечного тракту, а саме: Церукал, хороший засіб при тошноті, блювоті різного походження. Прискорює випорожнення шлунку природнім способом :). Наступний препарат це Омеп, чудово понижує кислотність шлунку, навідміну від Ренні та решти того роду препаратів (суджу по собі), також вгамовує біль при загостреннях хронічних хвороб шлунку (гастрит, виразка).
YserL з доповненням inkognito вже сформували аптечку. Єдине що варто індивідуально враховувати наявність ліків від хронічних хворіб, які раптово можуть загострюватися.   

2936
Я знаю місце / Re: вул.Вінниця 1
« : 16.05.2010 16:09:15 »
Якийсь кооперативний будинок. І дійсно таки, люди самі собі зробили і знаки і обгородження.
І ше там живе злий пес Брюс  :)

2937
Рой-дестРой теж хоче всіляко допомагати в підйомі та в трощенні плити.  :)

2938
Плани / Re: Політати на Літаку
« : 15.05.2010 20:57:17 »
Час польоту в середньому скільки триває? Чи обмежується 10 хвилинами?

2939
Гумор / Re: Смішні фотки 3
« : 15.05.2010 03:14:36 »
Бастурма передчасно вилетіла з пакету комусь в писок  ;) ;D

2940
Напевно про це тут
Дякую! Все в статті розгорнуто описано.