Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Roy

3021
Грунтовно підійшов до питання. :)
На рахунок описаних тобою способів проникнення, а саме, той що харизма+бухло: нехай, потрапити туди цивилізованіше, але що з того, до колодки ж треба всеодно застосовувати тру-девайс. Та і фляшка в даний час вже не аргумент, як колись.
Одним словом треба прийти глянути, зокрема на продавців в магазині. 

3022
Так виходить, що цей снаряд викопують/закопують еннну кількість раз.  ;D

3023
Маю велике бажання туди потрапити. Можна найближчим часом, поки нема великої рослинності, сприятиме кращій оглядовості при пошуках. Та й влаштувати там собі пікнічок  з шашличком потому. Думаю, було б непогано. ;)

3024
Найс, + обом від мене!

3025
Однозначно +1!

3026
Та, без тру девайсу тут не обійтись...  :) Треба таки втілити цю пропозицію в реальність.

3027
Цікавий задум. Варто спробувати.
На рахунок встановлення камери в салоні, думаю простіше домовлятися безпосередньо з водіями.

3028
В ту дзюру залазив Стінгер, ніц там цікавого не було. Звичайний підвал. Цікаві є азбестові труби, які ведуть з-під землі. І їх там кілька на території, так що може й під землею там щось і є.

3029
За легендами, які я чув будинки перестали добудовувати через те, що матеріали, які використовувались при будівництві були радіоактивні. Цікаво наскільки це правда і всеж таки чому їх ніхто не береться завершити.
Ооо, це цікава легенда. Треба перевірити, якщо так)

3030
Взяв собі Garrett ACE 250, як для початківця апарат супер, задоволений. Сьогодні вперше вирішив спробувати трохи покопати, з Стінгером пішов на вул. Старовознесенську. В лісопарку, що одразу за Кайзервальдом помітили залишки окопів. Попались 2 гільзи та патрон. По фото, 1 патрон - по моєму австрійський манліхер, 1903 рік, завод Веллерсдорф. 2 гільза, схожа на французький Лєбель, але згідно клейма в-во Польщі, завод "Почиськ", Варшава. 3 патрон - теж Польща, завод в Скаржисько-Каменна.
Думаю, yar-79 поправить, якщо щось не так ;)

3031
Лови +
Дійсно, графіті заслуговують окремої уваги  :)

3032
2vstas: фото №87 зроблене на таперішній вулиці Стефаника, якраз видно ліве крило будівлі бібліотеки.

3033
Шкода,..стан не найкращий, може так догнити.
Доречі, працівники музею щось про цю вантажівку розповідали? Як опинилася там? Її подальша доля?
Трохи опис про модель тут


3034
Гарно! Постараюсь приєднатися до твого недільного шпацеру :)

3035
Гумор / Re: Смішні фотки 2
« : 22.03.2010 12:12:00 »
Ще один оригінальний плакат, висів донедавно на радіобазарі

3036
Найбільше цікавить що колись дозволяли фотографувати в машинному залі. Цікаво які події передували посиленню режуму ???
Мало того, ще є фото напів-розібраного турбогенератора. Можливо вони з недобудованого 3-го блоку? ???

3037
Пйут в громадському місці!
Курча, але то ми є... ;D Ми невгамовні, і ніц нас не змінить)))

3038
Постараюсь приєднатись до вас.

3039
Цитувати
Цитувати
- Яка електростанція характеризується більшим питомим викидом радіоактивних речовин у навколишнє середовище - атомна чи вугільна? Які екологічні  переваги атомної  енергії?

- Енерговиробництво - одне з головних джерел забруднення навколишнього середовища. Теплові електростанції (ТЕС) «відповідальні» за кислотні дощі, що різко знижують родючість земель і врожайність сільськогосподарських культур, спричиняють загибель лісів. Лише одна вугільна електростанція потужністю 1 млн. кВт викидає щорічно в навколишнє середовище близько 90 т миш’яку, 300 т барію, 20 т ртуті та інших токсичних елементів – усього близько двох мільярдів (!) смертельних для людини доз. Навіть радіоактивних речовин у викидах вугільних електростанцій у 2-5 разів більше, ніж у викидах АЕС.  Загальновизнано, що АЕС при нормальній експлуатації набагато (не менше ніж у 5-10 разів) чистіші в екологічному плані, ніж теплові електростанції (ТЕС).

Ці показники коливаються для різного виду вугілля в ту чи іншу сторону, а також і від способу спалювання. Проводиться для викидів в атмосферу (~5%(т.зв. "винос")*к-ть вугілля, яке подалося в паливню(витрата палива)*98-99%(ефективність електрофільтрів)) за нормальної роботи електростанції на номінальній потужності в базовому режимі. Такого практично немає, бо протягом доби навантаження ТЕС коливається для пилевугільних блоків без "підсвітки" мазутом чи газом в межах (70-100%), тому викиди менші+зупинки, аварійні і планові - це кагбе зменшує такі викиди.  Але часом електрофільтри виходять з ладу - це збільшує викиди.
Буду біля Бурштинської ТЕС, обов'язково походжу з дозиметром навколо, з цікавості.
P.S. Всім учасникам експедиції + в рейтинг та великий респект від мене! Дякую за чудову компанію та цікаво проведений час.

3040
Львівський технікум залізничного транспорту вул. Снопківська, 47
Взагалі й не тільки технікум. :)  В тій будівлі міситься коледж ім.Труша, ще кавалок будівлі належить Академії мистецтв. Протягом багатьох років між технікумом та коледжом ведуться палкі дискисії та суперечки, проте кому ж все таки історично належить будівля.
Будівля зведена в 1907-1909 роках (архітектори Вл. Садловський, А. Вейс)  у 1920-х р. добудували. По стилю - це хороший зразок віденської сецесії.
Побудований для художньо-промислової школи. У цій же будівлі від 1946 року була Львівська дитяча художня школа, опісля – училище прикладного мистецтва імені Труша. У 50-х роках утворене залізничне училище, згодом технікум.